АМВР Симеоново

АМВР Симеоново

Мнениеот Snate » 02 Юни 2010, 21:37

Здравейте! Искам да ви попитам какво мислите за академията ? Има ли смисъл да кандидатствам там и ако може да ми уточните според различните профили на убочение с какъв чин излизам ? Разбрах ,че там ``цедката`` е голяма но съм решен да пробвам . На 16 години съм и от сега се готвя за физическият тест. Споделете вашето мнение . Има ли смисъл и ще мога ли да живея един що годе добър живот с тази професия ?

Благодаря
Snate

Re: АМВР Симеоново

Мнениеот The Godfather » 03 Юни 2010, 19:16

Snate написа:Здравейте! Искам да ви попитам какво мислите за академията ? Има ли смисъл да кандидатствам там и ако може да ми уточните според различните профили на убочение с какъв чин излизам ? Разбрах ,че там ``цедката`` е голяма но съм решен да пробвам . На 16 години съм и от сега се готвя за физическият тест. Споделете вашето мнение . Има ли смисъл и ще мога ли да живея един що годе добър живот с тази професия ?

Благодаря

Господи, пази България!
Аватар
The Godfather

Мнениеот NANIOX » 03 Юни 2010, 19:29

Snate написа:Здравейте! Искам да ви попитам какво мислите за академията ? Има ли смисъл да кандидатствам там и ако може да ми уточните според различните профили на убочение с какъв чин излизам ? Разбрах ,че там ``цедката`` е голяма но съм решен да пробвам . На 16 години съм и от сега се готвя за физическият тест. Споделете вашето мнение . Има ли смисъл и ще мога ли да живея един що годе добър живот с тази професия ?

Благодаря

ОБУЧЕНИЕ.........(не убочение) ;)
http://www.academy.mvr.bg/default.htm
Който иска,може.Който казва че не може,не иска...
Аватар
NANIOX

Мнениеот Snate » 03 Юни 2010, 19:35

The Godfather айде не се превземай сега ..
BTW Питам за вашето мнение т.е. какво мислите вие . Аз страницата на amvr съм се скъсал да я чета.
Snate

Мнениеот ntvladimirov » 03 Юни 2010, 19:59

Не се подигравайте с момчето.Добре е поне че пише на кирилица. :lol: :lol:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот NANIOX » 03 Юни 2010, 21:33

Винаги съм го казвал,ще го кажа и на теб....
Съветът ми е да започнеш и да поработиш на пътя,като обикновен патрулен полицай.После сам ще решиш за себе си, дали да учиш в АМВР или не.......................
В МВР,има достатъчно началници,които не са работили на пътя.................
Който иска,може.Който казва че не може,не иска...
Аватар
NANIOX

Мнениеот niki_fire1977 » 04 Юни 2010, 11:29

Благодаря

Академия на МВР, това звучи гордо!От там излизаш абсолютен академик! :lol: . С чин абсолютен новобранец :roll: . Цедка е меко казано, по-скоро менгеме с пречупване на мозъчните ти клетки. Новите правила за прием почти Сулю и Пулю биха влезли там, стига да изкарат физическия и да са малко наред с главата. Смисъл, има разбира се. Ако човек иска да се развива в някаква посока все пак. Но ако си свикнал на живот, в който не можеш да търпиш някоя и друга простотия, и се замисляш много много върху това не си за там. Наблегни освен на физическата си подготовка и малко с филологическата подготовка, защото ще ти се наложи освен да бягаш и да пишеш."УБОЧЕНИЕТО" на практика е малко, но нищо.Чинове в МВР вече няма.Има категории.Ти ще си категория "Г".За сметка на това като излезеш с чин "абсолютен новобранец" по-старите колеги ще ти покажат А и Б. Не се бой, никой не е роден научен.Човек се учи цял живот, а той е целия пред теб.Все пак си само на 16г.Успех.

P/S:И не забравай като станеш някога, някой голям началник от къде си тръгнал!!! :mrgreen:
Аватар
niki_fire1977

Мнениеот Snate » 04 Юни 2010, 12:58

niki_fire1977 написа:

Благодаря

Академия на МВР, това звучи гордо!От там излизаш абсолютен академик! :lol: . С чин абсолютен новобранец :roll: . Цедка е меко казано, по-скоро менгеме с пречупване на мозъчните ти клетки. Новите правила за прием почти Сулю и Пулю биха влезли там, стига да изкарат физическия и да са малко наред с главата. Смисъл, има разбира се. Ако човек иска да се развива в някаква посока все пак. Но ако си свикнал на живот, в който не можеш да търпиш някоя и друга простотия, и се замисляш много много върху това не си за там. Наблегни освен на физическата си подготовка и малко с филологическата подготовка, защото ще ти се наложи освен да бягаш и да пишеш."УБОЧЕНИЕТО" на практика е малко, но нищо.Чинове в МВР вече няма.Има категории.Ти ще си категория "Г".За сметка на това като излезеш с чин "абсолютен новобранец" по-старите колеги ще ти покажат А и Б. Не се бой, никой не е роден научен.Човек се учи цял живот, а той е целия пред теб.Все пак си само на 16г.Успех.

P/S:И не забравай като станеш някога, някой голям началник от къде си тръгнал!!! :mrgreen:

`` Но ако си свикнал на живот, в който не можеш да търпиш някоя и друга простотия, и се замисляш много много върху това не си за там.`` За какви точно простотии говориш?

Заплатите как са ? Знам ,че в тази работа не са от най-високите но просто за информация да знам . Бях изключително навит за тази Академия обаче с всеки изминал ден четене на форуми и разпитване тук-там ... се разочаровам .
Snate

Мнениеот MasterCop » 04 Юни 2010, 17:18

Както и преди съм писал, според мен, за всички кандидат-началници трябва да се изисква поне 5 годишен стаж като полицаи, но не в канцелария, а на улицата!
Какви са мотивите ти да постъпиш на служба в МВР, защото както се досещаш, това не е просто... някаква работа?
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот Snate » 07 Юни 2010, 20:57

Ами първо баналните да помагам на хората , да работя в екип и да служа на държавата си по най-добрия начин . След това искам да се издигна в йерархията и да изкарвам все пак някой лев разбира се .

Защо твойте мотиви за да станеш полицай какви бяха ( ако си полицай де )?
Snate

Мнениеот MasterCop » 07 Юни 2010, 22:42

Когато аз постъпвах на служба бях на 21 години и не съм кандидатствал в АМВР! Каквито и да са били мотивите ми, те едва ли могат да прозвучат сериозно и дълбокомислено! Спомням си, че ми беше зададен подобен въпрос по време на психо-теста тогава. Споменах за компютърните си умения и за 4 години спортно училище - профил стрелба с пистолет и че се надявам с тях да съм от полза в системата ма МВР! Дали ми бяха от полза тези умения и чрез тях аз на системата... не е това темата!
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот ТРЕЗОР » 07 Юни 2010, 23:23

Snate написа:Ами първо баналните да помагам на хората , да работя в екип и да служа на държавата си по най-добрия начин . След това искам да се издигна в йерархията и да изкарвам все пак някой лев разбира се .

Младежо , ако слушкаш много може да се издигнеш в йерархията до чин генерал-лейтенант , кмет и ............ , а левчетата после сами ще паднат. :lol: Момко лягяй да спиш и недей да пишеш глупости ;)
ТРЕЗОР

Мнениеот Snate » 08 Юни 2010, 12:47

ТРЕЗОР написа:
Snate написа:Ами първо баналните да помагам на хората , да работя в екип и да служа на държавата си по най-добрия начин . След това искам да се издигна в йерархията и да изкарвам все пак някой лев разбира се .

Младежо , ако слушкаш много може да се издигнеш в йерархията до чин генерал-лейтенант , кмет и ............ , а левчетата после сами ще паднат. :lol: Момко лягяй да спиш и недей да пишеш глупости ;)

Нещо не ме кефиш . Лягай да спиш :) В тоя форум или някой те усмива ,че си объркал една буква или мненията са глупави . Човек ви пита колко е часа , вие му обяснявате как е направен часовника . Благодаря все пак на някой от юзърите . Може да затворите темата или да я изтриете или каквото там правите.
Snate

Мнениеот dakota_ » 08 Юни 2010, 12:51

Знаеш ли моето момче,че ти си сублимат на голяма част от тези,които кандидатстват и стават полицаи в момента!
Макар и малко по-големи от теб,на тях мисленето им е спряло и нивото ви е едно и също...
Щом за теб баналните неща са "да служиш на държавата" и да "помагаш ба хората" ...
Остават водещи,"да изкараш някой лев" и да се "издигнеш в йерархията"...
Мъка ми е,защото с такива съм заобиколен,преди ви нямаше,но вината е наша и сега ще си пием от горчивата чаша....
dakota_

Мнениеот arkan » 08 Юни 2010, 15:10

NANIOX написа:

Благодаря

ОБУЧЕНИЕ.........(не убочение) ;)
http://www.academy.mvr.bg/default.htm

Не го лъжете момчето бе, ОБОЧЕНИЕ се пише. :lol: :lol: :lol: :lol:
“How much can you know about yourself if you've never been in a fight?”- Tyler Durden
Аватар
arkan

Мнениеот kkarakashev » 08 Юни 2010, 15:32

За една грешка и момчето го направихте за 2 стинки. После мерак и желание да има , колега да ви става. :(
Всеки греши, и аз са правя много правописни грешки и след 2 забележки му намерих цаката - техниката ми помага да ги коригирам, а някой от вашите началници като гледат компютъра като голям камък пак ли е смешно? Или всички знаят що е WORD, EXEL или ако се скапе машинката да си е оправи. Може би момчето ако разбира , на него ще му е смешно. Да не говорим какви бисери има по АКТ-ве написани от полицаи, ама те не се коментират.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот Snate » 08 Юни 2010, 16:11

dakota_ написа:

Знаеш ли моето момче,че ти си сублимат на голяма част от тези,които кандидатстват и стават полицаи в момента!
Макар и малко по-големи от теб,на тях мисленето им е спряло и нивото ви е едно и също...
Щом за теб баналните неща са "да служиш на държавата" и да "помагаш ба хората" ...
Остават водещи,"да изкараш някой лев" и да се "издигнеш в йерархията"...
Мъка ми е,защото с такива съм заобиколен,преди ви нямаше,но вината е наша и сега ще си пием от горчивата чаша....

Ами добре , професоре . ДА СЛУЖА НА ДЪРЖАВАТА и ДА ПОМАГАМ НА ХОРАТА би ти отговорил всеки айде да не казвам първи ама всеки втори кандидат полицай. Аз наистина искам ,но ако не бях написал ``баналните`` , щяхте да намерите кусур и да кажете че се правя на луд и това е БАНАЛНО . Не съм казал ,че са ми водещи ``да изкарам някой лев`` и ``да се издигна в йерархията`` но попринцип РАБОТАТА СЕ РАБОТИ ЗА ДА ТИ СЕ ЗАПЛАЩА ТРУДА и не може да ме накараш да мисля , че за теб няма значение дали получаваш 700-800 лв. или 1500-1600 лв. Същото е и да се издигнеш . Нима всеки катаджия иска да си остане на шосето да го блъска жегата или иска да си седи в офисчето и да си пише документите на климатиче и да си пие студени напитки в топлото време ...
Snate

Следваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР