АМВР Симеоново

Re: АМВР Симеоново

Мнениеот BoBiTy666 » 25 Фев 2015, 20:06

Само не разбрах за учебната 2015-2016, щв има ли прием, защото в сайта на АМВР не пише нищо?
BoBiTy666

Мнениеот ivaka96 » 31 Мар 2015, 16:32

Здравейте, искам да попитам ще има ли прием в академията тази година? И това че имам разширени вени ще ми попречи ли да вляза?
ivaka96

Мнениеот Mercedes TAUNUS » 19 Апр 2015, 19:23

Може ли да ми каже някой може ли да се намери някъде справочника от 2014 на АМВР,защото намирам само тези от 2013 и 2012 а те не ми вършат работа.Трябва да е този от миналата година.
Mercedes TAUNUS

Мнениеот police_mans » 20 Апр 2015, 08:17

Mercedes TAUNUS написа:Може ли да ми каже някой може ли да се намери някъде справочника от 2014 на АМВР,защото намирам само тези от 2013 и 2012 а те не ми вършат работа.Трябва да е този от миналата година.

Това е актуалният към момента справочник на АМВР http://www.academy.mvr.bg/default.htm Разлистваш с мишката и се запознаваш с това,което е предоставено като информация.
Един справочник на АМВР съдържа наредбата за прием на курсанти...за обучение през учебната...година,след това дава информация за факултетите на АМВР и специалностите за обучение и накрая дава датите за подаване на документи,изпити,тестове,прегледи на кандидати за курсанти и т.н. Всичко това го има на посоченият по-горе сайт. Отвори да прочетеш какви са били условията и изискванията за 2014 год.,а ко изчакаш още малко,ще бъде публукувана и новата наредба. Успех!
police_mans

Мнениеот bobito » 15 Май 2015, 12:13

Някой може ли да разясни как стоят нещата с таксата за кандидатстване?Доколкото разбрах от това което прочетох на сайта е ,че трябва да се платят 30 лв за кандидатстване + 30лв за да бъда класиран,това така ли е или аз нещо не съм разбрал както трябва?
bobito

Мнениеот velislav_kn_ » 27 Юли 2015, 16:41

Здравейте, тази година завърших средно и подадох документи за подбора в АМВР, стигнах до самия подбор, но почина един член на семейството и не се явих на оказаните дати. Не знаех, че мога да получа нови дати и така моето кандидатстване приключи. Приеха ме на много други места, но избрах да уча в ЮЗУ до следващия подбор. Приеха ме "Национална сигурност" и ми казаха, че много от преподавателите ще бъдат от Системата. Аз не съм много доволен от случилото се и искам догодина отново да опитам в АМВР. Въпросът ми е - ще има ли някакъв проблем да опитам догодина, след като съм приет в редовна форма на обучение в друг ВУЗ?
velislav_kn_

Мнениеот ivaka96 » 13 Окт 2015, 17:03

Здравейте, искам другата година да кандидатствам в амвр, но лятото катастрофирах и сега имам една зачервена аркада под окото и брадата ми има белег от шиене. Ще е проблем ли това за да вляза?
ivaka96

Кандидатстване в МВР

Мнениеот Couved1337 » 04 Юли 2016, 00:59

Здравейте, аз съм на 17.Знам че, ако искам да кандидатствам в Симеоново трябва да тямам досие.Преди месец ме заловиха с 0,00 грама марихуана.След известно време ме разпитваха та направиха ме като свидетел.Спрял съм да се занимавам с наркотици и ми казаха, че няма да имам досие.Въпроса ми е дали мога да кандидатствам в Симеоново.Нямам досие но това мое глупаво изпълнение ще влияе ли на кандидатстването ми.Пак казвам нямам досие.
Couved1337

Мнениеот Sonne » 31 Яну 2017, 22:09

Здравейте! Доколкото разбрах, след магистратура в АМВР нямаш гарантирано място в системата. Тогава защо съществува този магистър и ще ми бъде ли от помощ за бъдещата реализация в структурите на МВР?
Каква е ползата от магистъра, след като, ако реша да кандидатствам за конкурс пак ще мина през медицински подбор, физически и психотест? И какъв е този договор, който се сключва с АМВР по чл.42 ал.2? Също така имам и страничен въпрос, относно тези конкурси, където не се изисква подготовка за спечелен конкурс. Е ако спечеля конкурс за кат. "Е" или "Г", директно започвам да работя без да съм виждал пистолет на живо ли?
Въпросите ми са породени от това, че нямаше да имам достатъчен бал за курсант и не се пробвах, а тази година завършвам бакалавър и започнах да се интересувам за възможностите, които имам за работа в МВР. Разбрах, че в АМВР магистър не се случва нищо след завършването й.
Благодаря на отговорилите!
Sonne

Мнениеот Lord » 04 Фев 2017, 14:01

Където и да завършиш магистратура - не следва нищо, освен, ако не си стипендиант на някакво учреждение.
Защо в АМВР трябва да е различно от останалите ВУЗ-ове?!
Аватар
Lord

Кандидатстване в АМВР

Мнениеот Ivanov99 » 10 Апр 2017, 21:09

Здравейте,
На 17 години съм и тази година завършвам училище. Приоритетът ми е да съм част от АМВР (факултет "полиция"). Доста форуми изчетох и доста мнения, съвети и препоръки излушах. Знам за състоянието на системата, за шуробаджанащина и за всички други глупости, но съм крайно решен да се пробвам. Вие като вече част от системата се надявах да ми дадете някакви съвети и цялостно да ме светнете за кандидатстването и положението там. Чел съм други теми тук и съм виждал доста глупави коментари не искам и по моята тема да има такива. Все пак сме хора и мисля, че трябва да си помагаме. Ще съм доста благодарен на каквато и да е помощ от вас.
Поздрави: С.И.
Ivanov99

АМВР

Мнениеот Ivan98 » 26 Сеп 2017, 15:46

Тъй като имам намерение да кандидатствам в АМВР, искам да попитам колко са максималните точки на теста за интелигентност ?
Ivan98

Предишна

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР