АМВР Симеоново

Re: АМВР Симеоново

Мнениеот dakota_ » 04 Окт 2013, 17:03

Когато отпадне тази заповед тогава ще има прием през 2014 год. в АМВР...
Към момента няма нищо сигурно...това Правителство може утре да го няма,може да изкара и цял мандат...Колко ще кара,явно само началника на курса ти знае,защото може да е чул нещо от министъра ;)
Младо момче си,те първа ще трупаш жизнен и професионален опит...опитай се да бягаш от пророци и гадатели,бягай далече и от клюкари,които като чуят нещо бързат като пуле пред майка си да го разказват...
dakota_

Мнениеот respect86 » 16 Фев 2014, 16:20

Здравейте, интересува ме задочната форма на обучение в АМВР-искам да се запиша задочно, за да мога и да работя. Какво мога да запиша и как би продължило развитието ми след като завърша? Бихте ли ми дали основна информация(приемни дати, изисквания, изпити и т.н.) Трудно ли става без връзки? Благодаря!
respect86

Мнениеот dakota_ » 16 Фев 2014, 16:57

respect86 написа:Здравейте, интересува ме задочната форма на обучение в АМВР-искам да се запиша задочно, за да мога и да работя. Какво мога да запиша и как би продължило развитието ми след като завърша? Бихте ли ми дали основна информация(приемни дати, изисквания, изпити и т.н.) Трудно ли става без връзки? Благодаря!

Отворил си специална тема по въпрос,който може да зададе несериозен човек и може да се зададе и тук в тази тема... Толкова ли е трудно,ако имаш желание да учиш в което и да е ВУЗ,да посетиш сайта на съответното учебно заведение,да провериш има ли Наредба за прием на студенти/курсанти/ в съответното ВУЗ...да прочетеш какви са изискванията към кандидатите и да си отговориш сам на всички въпроси...Всички изисквания,дати,изпити...това го пише в наредбата или правилника или както искаш така го разбирай...
Относно въпроса ти за ползване на връзки,това вече влиза в графата идиотски въпроси...не си заслужава да се обсъжда повече...
dakota_

Мнениеот InfoInfo » 16 Фев 2014, 17:01

Задочно в АМВР могат да учат действащи служители на МВР.
InfoInfo

Мнениеот dakota_ » 16 Фев 2014, 17:12

Дай му възможност да прочете и сам да го разбере,така може да разбере и други неща,които го интересуват...Просто да се научи да чете и да мисли...
dakota_

Мнениеот respect86 » 16 Фев 2014, 17:29

dakota_ написа:Дай му възможност да прочете и сам да го разбере,така може да разбере и други неща,които го интересуват...Просто да се научи да чете и да мисли...

Вече проверих там. Възможно е да съм пропуснал нещо и да искам да попитам тук. Преди да се заяждаш ме попитай поне 1 въпрос!
respect86

Мнениеот respect86 » 16 Фев 2014, 17:35

За връзките попитах защото знам, че се ползват в 99% от случаите.
respect86

Мнениеот respect86 » 16 Фев 2014, 17:37

InfoInfo написа:Задочно в АМВР могат да учат действащи служители на МВР.

Ясно, значи се отказвам от този мерак. Благодаря ти :)
respect86

Мнениеот dakota_ » 16 Фев 2014, 17:51

respect86 написа:
dakota_ написа:Дай му възможност да прочете и сам да го разбере,така може да разбере и други неща,които го интересуват...Просто да се научи да чете и да мисли...

Вече проверих там. Възможно е да съм пропуснал нещо и да искам да попитам тук. Преди да се заяждаш ме попитай поне 1 въпрос!

Не се заяждам,просто се чудя,защо задаваш такива въпроси? Имам навика да преценявам хората по въпросите,които задават...
Ето ти един един въпрос,защо пусна тази тема viewtopic.php?f=50&t=6411,със същия "актуален" въпрос?
Произнасяш се по въпроса с ползване на "връзки" и казваш 99 % ползват връзки...Откъде ги знаеш тези проценти,изследване ли си чел,ти ли си правил такова изследване... Не смяташ ли,че "олекваш" с такива умозаключения...
dakota_

Мнениеот marr » 16 Фев 2014, 18:25

Не мога да схвана ,защо искате да учите ЗАДОЧНО в АМВР???
Ако не сте действащ служител ,задочното ми се струва малко безмислено ,точно в АМВР.Не казвате ,какво точно искате да учите и защо точно в Академията?
За връзките е малко "наизуст" с тези % ;)
А за самото обучение ,мога да кажа ,че е на високо ниво !!!
marr

Мнениеот respect86 » 16 Фев 2014, 18:31

dakota_ написа:
respect86 написа:

Не се заяждам,просто се чудя,защо задаваш такива въпроси? Имам навика да преценявам хората по въпросите,които задават...
Ето ти един един въпрос,защо пусна тази тема http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.php?f=50&t=6411,със същия "актуален" въпрос?
Произнасяш се по въпроса с ползване на "връзки" и казваш 99 % ползват връзки...Откъде ги знаеш тези проценти,изследване ли си чел,ти ли си правил такова изследване... Не смяташ ли,че "олекваш" с такива умозаключения...

Преценявай ме, но си дръж мнението за себе си, защото и аз мога да те "преценя" но не го правя. Темата не е за това, а за взаимопомощ. Нека пишат тези, които имат намерение да помагат, а не да дразнят!
Пуснах тема за ЗАДОЧНО обучение и още с влизането в сайта се забелязва. А тук написах просто един коментар в множеството-толкова ли ти пречи. А моя въпрос към теб е: Да създавам излишни дразги ли е по добре или да попитам нещо, което ме интересува?
За връзките-имам такива наблудения, но си помислих, че там някъде МОЖЕ БИ има и хора без връзки. За това не написах 100% :) Със сигурност голяма част от хората мислят така. Ти не живееш ли в България-от къде падаш или просто не искаш да го признаеш? :)
respect86

Мнениеот respect86 » 16 Фев 2014, 18:38

marr написа:Не мога да схвана ,защо искате да учите ЗАДОЧНО в АМВР???
Ако не сте действащ служител ,задочното ми се струва малко безмислено ,точно в АМВР.Не казвате ,какво точно искате да учите и защо точно в Академията?
За връзките е малко "наизуст" с тези % ;)
А за самото обучение ,мога да кажа ,че е на високо ниво !!!

Искам да уча задочно за да мога и да изкарвам пари. А иначе не знам дали е безмислено, разчитах на информация от вас съфорумниците. Искам да уча каквото и да било стига да е възможно по този начин. А искам там, защото и аз разбрах, че нивото е високо. Относно % -наизуст е да, но е съм близо до истината ;)
respect86

Мнениеот zahari71 » 22 Фев 2014, 13:32

Хем искаш да учиш за полицай,хем искаш да работиш ?В Академията така могат само действащи служители или работещи в държавни агенции,лица.И като какво искаш да работиш ? :lol:
Ако има прием/малко ме съмнява /,като те приемат/пак ме съмнява/,може да получаваш парички и да спиш на хубаво общежитие :lol:
zahari71

Мнениеот anatar » 19 Мар 2014, 03:25

Здравейте!

Въпреки че са "задочна" форма - магистратурите предлагани от Академията представляват интерес за мен. И въпреки анотацията на предметите не мога да разбера практическата им насоченост след завършването, без да имам познати, които биха ме посъветвали. Затова бих ви бил много благодарен, ако ми кажете с две думи в какво се изразява разликата в професионален аспект на тези две магистърски програми след евентуалното им завършване:
"Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред" и "Стратегическо ръководство и управление на сигурността и обществения ред"

Благодаря ви!
anatar

Мнениеот ZZTop » 07 Май 2014, 09:38

Успех на кандидатите!
http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm
Илия Хрисимов
Академия на МВР
ZZTop

Мнениеот nikeman » 07 Май 2014, 13:44

А колко свободни места има за курсанти тази година, никъде не видях бройките!?
nikeman

Моля за помощ при кандидатстване

Мнениеот clowna » 11 Май 2014, 14:15

Здравейте, мъже в униформи!

Първо искам да кажа, че много се възхищавам от работата Ви, защото тя наистина е много важна за нас- останалите граждани на нашето скъпо отечество!

Имам няколко въпроса към Вас, тъй като съм решил да подам документи за кандидатстване в Симеоново (става дума за догодина - 2016г.), чел съм на много места всякакъв вид информация, но не разбирам повечето думи, защото текстовете са написани строго официално. Искам да Ви попитам следното:

1. Къде се извършват медицинските прегледи?
2. Каква е разликата между ЦСПП - Варна, ЦСПП – Пазарджик и АМВР?
3. Мога ли да завърша някакъв курс на обучение в ЦСПП - Варна или ЦСПП - Пазарджик, след което да раста в йерархията на МВР?

Много се извинявам, ако предварително е имало тема с подобни въпроси, на която сте отговорили.
Последна промяна MasterCop на 11 Май 2014, 17:41, променена общо 1 път
Причина: Повтаряща се тема. Сливане!
clowna

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР