Въпроси относно постъпване на работа в МВР

Re: Въпроси относно постъпване на работа в МВР

Мнениеот dakota_ » 23 Май 2013, 18:36

komandos971 написа:Здравейте на всички ! Имам няколко въпроса и се надявам да ми отговорите на тях. Така значи може ли да ми кажете каква е тази категория Д какво представлява знам че Е категория е (катаджия) поне така съм чувал и при завършено средно образувание само при тези 2 категории ли можеш да кандидатстваш ? И колко е заплатата чувал съм че е между 600-700лв чисто :PS) Също така се занимавам от малък с бокс това сигурно ще е някакво предимство но имам един проблем от малък имам проблем с говора (заекване) особено когато се притеснявам това проблем ли ще е :?: :?: И също като видя някой полицай виждам че на униформата му пише security police преди не бях виждал може ли да ми обясните какви са по точно ? И колко години стаж трябва да имаш че да кандидатстваш за спец отряда например СОБТ или ГДБОП или трябва да си учил в Симеоново :?: Като цяло това са ми въпросите надявам се да ми отговорите на тях ако се сетя още нещо ще питам :!: ;)

Категория "Д" е за автомобили над 8 места без мястото на водача и прикачване на ремарке до 750 кг.
Категория "Е" са ремаркета с маса над 750 кг.
Заплатата е според зависи дали ще буташ или ще дърпаш...
dakota_

Мнениеот Borimechkata » 23 Май 2013, 19:32

Категория ,Д,, е само за изявени спортисти ,борци,боксьори,трибойци,абе за силоваци и там приемния изпит е два рунда по 5 мин. бой с инструктор от центъра по бойна подготовка и спорт към МВР.Така че готви се здраво. ;)
Аватар
Borimechkata

Мнениеот Titiriti » 23 Май 2013, 22:05

Искам да споделя впечатленията си от явяването ми на тест за инт.способности за кат.Г и да попитам четящите тук възможно ли е да се манипулират резултатите, тйй като ми отказаха да си видя работата.Та преди около месец се явих с още осем кандидати на такъв тест ,за първи път ..... преди него имаше и специфичен теоритичен изпит.. и четирима бяха отпаднали..честно казано очаквах да получа поне 27 ,8 т ....имам реална представа за познанията си и интелекта ,бях добила и представа за ''конкурентите '' които не само че нямаха опит ,но и.... както и да е..... и какво се оказа;четирима имаха 30т,... един 28..аз получих 9т ......не можех да повярвам.... няма как да съм толкова тъпа....:)...особено сравнявайки се с останалите явили се на изпита....
Titiriti

Мнениеот MasterCop » 24 Май 2013, 08:56

Теста може да има някои прилики с тези от Менса, но не оценява по същия начин. Неговата цел не е да оцени колко си интелигентна, а до колко качествата и логиката които притежаваш са полезни за работата, за която кандидатстваш... За да оцениш своята интелигентност и да нямаш съмнения, яви се на реален тест за оценка на IQ ;)
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот dakota_ » 24 Май 2013, 10:30

Titiriti написа:Искам да споделя впечатленията си от явяването ми на тест за инт.способности за кат.Г и да попитам четящите тук възможно ли е да се манипулират резултатите, тйй като ми отказаха да си видя работата.Та преди около месец се явих с още осем кандидати на такъв тест ,за първи път ..... преди него имаше и специфичен теоритичен изпит.. и четирима бяха отпаднали..честно казано очаквах да получа поне 27 ,8 т ....имам реална представа за познанията си и интелекта ,бях добила и представа за ''конкурентите '' които не само че нямаха опит ,но и.... както и да е..... и какво се оказа;четирима имаха 30т,... един 28..аз получих 9т ......не можех да повярвам.... няма как да съм толкова тъпа....:)...особено сравнявайки се с останалите явили се на изпита....

Интересно е да споделиш как и по какво се сравни с останалите участници в конкурса и въз основа на какво прецени,че ги превъзхождаш ?
Твоята реална представа за твоите лични качества може да е напълно реална,защото ти се оценяваш на базата на това,което ти знаеш...Не знам дали знаеш (най-вероятно не знаеш),че колкото повече четеш,толкова повече разбираш колко малко знаеш...Според мен е нужно да четеш и да учиш повече и добрите резултати от теста няма да закъснеят...
Ако ми позволиш ще ти дам още един съвет,сравнението поражда злоба и омраза,няма нужда да се сравняваш...Подготви се добре и участвай в следващия тест...
dakota_

Може ли да попитам за СОБТ

Мнениеот gopeto98 » 10 Юли 2013, 00:45

Здравейте,искам да попитам за СОБТ(Специализираният отряд за борба със тероризма) какво е заплащането там,този отряд ме влече от известно време и мисля че имам физическите вазможности , питам защото незнам дали си струва да уча више образование и да се занимавам с такава тежка работа заради някакви си 600 или 700 лева(говоря за категория Г или В - командос ).Благодаря предварително.
gopeto98

Re: Може ли да попитам за СОБТ

Мнениеот катюша » 10 Юли 2013, 12:52

gopeto98 написа:Здравейте,искам да попитам за СОБТ(Специализираният отряд за борба със тероризма) какво е заплащането там,този отряд ме влече от известно време и мисля че имам физическите вазможности , питам защото незнам дали си струва да уча више образование и да се занимавам с такава тежка работа заради някакви си 600 или 700 лева(говоря за категория Г или В - командос ).Благодаря предварително.

От началото на кризата СОБТ работят без заплащане.Получават по три пъти на ден храна и вода и понякога и нещо сладко,но въпреки всичко ако се наложи си вършат добре работата и не се пазарят за пари.
Не си заслужава и да пишеш за категории,които не знаеш,чул си нещо,но не си го разбрал ;) Почети малко из сайта,ползвай търсачката и като натрупаш информация,ако нещо не ти е ясно тогава питай...Сега само се излагаш,а все пак имаш намерение и "вишу" да учиш...ще станеш за смях пред чужденците :lol:
катюша

Re: Може ли да попитам за СОБТ

Мнениеот kkarakashev » 10 Юли 2013, 13:22

gopeto98 написа:Здравейте,искам да попитам за СОБТ(Специализираният отряд за борба със тероризма) какво е заплащането там,този отряд ме влече от известно време и мисля че имам физическите вазможности , питам защото незнам дали си струва да уча више образование и да се занимавам с такава тежка работа заради някакви си 600 или 700 лева(говоря за категория Г или В - командос ).Благодаря предварително.

Както каза колежката в СОБТ в момента не се плаща. Дочух, че се замисля, работещите в отряда да внасят сума в МВР, тъй като са привилегировани да работят тази трудна работа.
Завърш едно средно пък квот стане. Един таксиметров шофьор изкарва над 700 лв. ;) :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот n_stoykov » 10 Юли 2013, 17:14

gope щом питаш за заплатите в СОБТ и ако те интересува само заплащането значи нямаш работа нито в СОБТ,нито въобще в МВР
n_stoykov

Мнениеот tsutsi1 » 25 Сеп 2013, 10:23

Здравейте. Някой знае ли дали ще има обявен конкурс за мвр варна.....следя редовно страницата им но нищо обновено от месеци....благодаря предварително и спорен ден..
tsutsi1

Мнениеот dakota_ » 25 Сеп 2013, 11:33

Продължавай да следиш редовно и ако има ще го видиш...Другия вариант е да посетиш врачка и да питаш кога ще има обявен конкурс.
dakota_

Мнениеот boro7777777 » 25 Сеп 2013, 22:46

Вярно ли е, че са спрели конкурсите за мвр и не се знае, кога ще ги пуснат?
boro7777777

Мнениеот dakota_ » 26 Сеп 2013, 16:47

Вярно е,затегнаха граничния режим и ги спряха на турската граница! Като се уталожат нещата в Сирия ще ги пуснат и пак ще има...
dakota_

Има ли скъсани на изпитите в школата в Казанлък?

Мнениеот чарли » 18 Окт 2015, 09:11

Трудно ли се вземат изпитите и дали има скъсани ?Много ме притеснява ако ме скъсат дали ще плащам неустойка?
чарли

Конкурс за МВР

Мнениеот bogdanova92 » 02 Ное 2015, 15:55

Здравейте! Наскоро кандидатствах по програмата "Старт в кариерата" ,със завършен бакалавър и започнат магистър от военния в Търново.За града има само едно свободно място за МВР и го написах на първо желание,като смятам,че наплива ще бъде голям.Искам да ви попитам,от къде трябва да черпя информация за вакантните места в МВР попринцип,ако програмата не ми помогне,защото имам правилното образование,от правилното място,нужните знания и ужасен хъс за работа в звеното и все си мисля,че е страшно трудно да започнеш в звеното?Благодаря предварително!
bogdanova92

Re: Конкурс за МВР

Мнениеот police_mans » 02 Ное 2015, 19:18

bogdanova92 написа:Здравейте! Наскоро кандидатствах по програмата "Старт в кариерата" ,със завършен бакалавър и започнат магистър от военния в Търново.За града има само едно свободно място за МВР и го написах на първо желание,като смятам,че наплива ще бъде голям.Искам да ви попитам,от къде трябва да черпя информация за вакантните места в МВР попринцип,ако програмата не ми помогне,защото имам правилното образование,от правилното място,нужните знания и ужасен хъс за работа в звеното и все си мисля,че е страшно трудно да започнеш в звеното?Благодаря предварително!

Следи тук какво обявяват http://www.dhr.mvr.bg/default.htm и успех!
police_mans

Мнениеот bogdanova92 » 04 Ное 2015, 12:15

Гледам ги редовно и точно за Габрово нищо не излиза.Пък и все си мисля,че ще са предубедени относно момиче на 23г. ?
bogdanova92

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР