татуировки при кандидатстване в МВР

Re: татуировки при кандидатстване в МВР

Мнениеот guesswho » 24 Ное 2013, 16:02

Дакота, психолозите ги гледат защото могат да се направят изводи за това дали човека мисли в перспектива за бъдещето си, дали е импулсивен и т.н. има импулсивни, несериозни хора с татуировки, които са си съвсем нормални и готини :) просто не стават за полицаи.
guesswho

Мнениеот dakota_ » 24 Ное 2013, 16:16

Има огромна разлика между психолог и психиатър... Психиатрите при освидетелстване много щателно гледат татуировките... Пак ще го кажа,човек,който е нашарил цялото си тяло,определено има сериозни проблеми с психичното си здраве.
dakota_

Мнениеот guesswho » 24 Ное 2013, 16:58

пффф дай му ти на психиатър да освидетелства :D и ти ще минеш под ножа, даже и себе си би освидетелствал :D
guesswho

Мнениеот snoooty » 03 Дек 2013, 17:46

guesswho написа:Аз лично не мога да си представя човек с татуировка, сериозност и респект в едно изречение. Човек който би трябвало да излъчва отговорно отношение и важност не би допуснал да притежава някакви драсканици по тялото си. Като видиш възрастен човек с татуировки се сещаш или за бивш затворник, или за автомонтьор. Някак си не мога да си представя полицай - съжалявам. За твое щастие в момента има доста добри методи за отстраняване на татуировки, така, че ако искаш да ставаш полицай - ще имаш възможност. Аз като гражданин на тази страна обаче не съм съгласен при цялата селяния, и униформените да изглеждат като пенсионирани рокери!

Да кажеш в 21 век, в страна от европейския съюз (все пак не живеем в Буркина Фасо), че млад човек с висше образование с униформа, който има татуировка приличал на "пенсиониран рокер" ...... е малко преувеличено :roll: , а и селенията в държавата "колега" повярвай не е от татуировките..... последно да те питам познаваш ли някой полицай с татуировки защото аз познавам няколко и то с ДОСТА татуси, на които не им пречи да са много добри в работата си?
Аватар
snoooty

Мнениеот dakota_ » 04 Дек 2013, 16:46

snoooty написа:
guesswho написа:Аз лично не мога да си представя човек с татуировка, сериозност и респект в едно изречение. Човек който би трябвало да излъчва отговорно отношение и важност не би допуснал да притежава някакви драсканици по тялото си. Като видиш възрастен човек с татуировки се сещаш или за бивш затворник, или за автомонтьор. Някак си не мога да си представя полицай - съжалявам. За твое щастие в момента има доста добри методи за отстраняване на татуировки, така, че ако искаш да ставаш полицай - ще имаш възможност. Аз като гражданин на тази страна обаче не съм съгласен при цялата селяния, и униформените да изглеждат като пенсионирани рокери!

Да кажеш в 21 век, в страна от европейския съюз (все пак не живеем в Буркина Фасо), че млад човек с висше образование с униформа, който има татуировка приличал на "пенсиониран рокер" ...... е малко преувеличено :roll: , а и селенията в държавата "колега" повярвай не е от татуировките..... последно да те питам познаваш ли някой полицай с татуировки защото аз познавам няколко и то с ДОСТА татуси, на които не им пречи да са много добри в работата си?

Не само преувеличено звучи,а звучи крайно неточно и обидно за пенсионираните рокери и като цяло за рокерите!
На татуиран униформен изливник в една друга държава биха лепнали определението мусор и охуен мент...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
dakota_

Мнениеот snoooty » 04 Дек 2013, 17:21

Темата стана прекалено "задушена" .... истината е, че наредбата си е наредба и трябва да се спазва. Не може да се сърдим на лекарските комисии, че си вършат работата. Изглежда, че на някой или някои не им харесват да виждат хора с татуировки. Не очаквах точно от представители на изпълнителната власт да съдят за хората по тяхната кожа, но това си е реалността. Не се притеснявайте хората с "драсканици" няма да ви изядат хляба. Аз си яхам рокерския мотор 8-) и изчезвам на някъде където няма "селяния".
PP: dakota тази снимка автопортрет ли е :mrgreen: ?
Аватар
snoooty

Мнениеот dakota_ » 05 Дек 2013, 16:18

snoooty написа:Темата стана прекалено "задушена" .... истината е, че наредбата си е наредба и трябва да се спазва. Не може да се сърдим на лекарските комисии, че си вършат работата. Изглежда, че на някой или някои не им харесват да виждат хора с татуировки. Не очаквах точно от представители на изпълнителната власт да съдят за хората по тяхната кожа, но това си е реалността. Не се притеснявайте хората с "драсканици" няма да ви изядат хляба. Аз си яхам рокерския мотор 8-) и изчезвам на някъде където няма "селяния".
PP: dakota тази снимка автопортрет ли е :mrgreen: ?

Няма никаква забрана да се сърдите на лекарските комисии,че си вършат работата и ви отбиват мераците на нашарените да става те полицаи,даже при желание може и да си поплачете...Все пак не се извършва подбор за плашипут@рници,а за служители в МВР... Не се и учудвай,че не са се оправдали очакванията ти,защото явно самия ти си объркан и не знаеш какво и откъде да очакваш...Бъркаш цвета на човешката кожа с цвета на кожа станала шарена заради менталните проблеми или моментните проблясъци на отделни нездрави индивиди...Показах ти на снимката един такъв като теб,дали си толкова шарен не те знам и не ме касае,но се радвам,че има лекарски комисии да ви държат "шарените" настрани от МВР
dakota_

Мнениеот guesswho » 05 Дек 2013, 16:27

snoooty написа:Да кажеш в 21 век, в страна от европейския съюз (все пак не живеем в Буркина Фасо), че млад човек с висше образование с униформа, който има татуировка приличал на "пенсиониран рокер"

Ти за европейския съюз не говори - те се борят сега да правят партия и движение на педофилите. Какво мислиш, викаш и тях да вземем за нормални и да ги направим модел за подражание както сега на мода било педерастите :)

При нивото на висшето образование у нас бих поспорил колко точно хартийката, която те прави висшист говори за качествата ти като човек, да не говорим за морала ти. Я ела да те разходя по нощите в Студентски Град да видиш ти един висш студентски морал, същински пример за обществото(когато не повръщат по тротоара...).

Обаче от хората, с които комуникирам - професионално и лично, не познавам такива с добра професионална реализация, които да са се нашарили видимо - е, някоя девойка си е лепнала някое цветенце закътано под блузката, но дотам. Моето мнение е, че човек който си нашари тялото сериозно, просто не мисли за бъдещето си, действа импулсивно и необмислено и още такива работи, които не биха отивали на полицай например ;)
guesswho

Татуировки

Мнениеот Recr3w » 13 Окт 2018, 13:49

Здравейте, понеже от доста време се чудя дали да пробвам да кандидатствам за полицай сега ме тревожи фактът че имам татуировка на дясната предмишница та въпроса ми е до колко това ще е проблем?
Recr3w

Предишна

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР