татуировки при кандидатстване в МВР

Re: татуировки при кандидатстване в МВР

Мнениеот dakota_ » 25 Фев 2013, 14:31

GNR написа:Според вас трябва ли да махна обицата от носа си, когато отивам на събеседване?
Не говоря за фрапиращи размерим татуси и т.н., а за малко камъче, което ми е на носа от има-няма 16 години...

Не трябва,даже може още 2-3 обеци да добавиш,да си пробиеш ушите и там да сложиш обеци...изобщо,както се харесваш така се нагласи...
dakota_

Мнениеот InfoInfo » 25 Фев 2013, 14:39

GNR написа:Според вас трябва ли да махна обицата от носа си, когато отивам на събеседване?

Помисли малко каква е идеята на искането да няма татуировки и може би сам ще си отговориш на въпроса!
Конкретно - свали го.
InfoInfo

Мнениеот kkarakashev » 25 Фев 2013, 16:20

Татуировката не е лошо нещо. Да е красива, смислена и хващаща окото ;) Не мога да разбера само едно при момчетата - Нашарил са като рекламен плакат :mrgreen: да се покаже колко е велик, а в един момент иска да става полицай. Първо "елате ме вижте", после "Аз вас ще пазя" :mrgreen:
Ни моа са светнъ
За момичетата е друго. Повечето са с малки и смислени татуировки. Обицата на носа и пъпчето са нормални неща.
(Желателно е ги няма по комисиите) Е едната после може да се махне завинаги, ако станете служител на МВР :)
Късмет.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот milench0 » 25 Фев 2013, 17:19

Аз имам 2 татуировки на раменете не са виждат с къс ръкав, и не ме е питал никои никога, нито от човешки ресурси нито по интерюта, спечелих конкурса и подписах, че не се отказвам нали от мястото. Имат ли правно основание вече, да не ме пратят на школа, след като съм спечелил законно?
milench0

Мнениеот belyata » 25 Фев 2013, 17:21

Вече няма да ми направи впечатление и ако участва кандидат с халка на носа, която е сложил, за да не "рие" теракота. Трябва участниците да са в крак с модните тенденции. :lol:
Аватар
belyata

Мнениеот kermit » 25 Фев 2013, 18:33

В нашата ОДМВР за 40 места категория Е кандидатстваха над 700 човека.И накрая не можаха да попълнят 40-е места.Направете си сметка за какви кандидати става въпрос.Като чета какви въпроси задават в този форум и въобще не се учудвам,че не са попълнени местата.Един пита дали било позволено да си навива ръкавите на униформата,друг дали трябва да има халка на носа.Явно не случайно при нас назначиха няколко помака-те такива въпроси не задават,научени са на ред и дисциплина и не са лигльовци и мамини синчета.
kermit

Мнениеот dakota_ » 25 Фев 2013, 18:50

kermit написа:В нашата ОДМВР за 40 места категория Е кандидатстваха над 700 човека.И накрая не можаха да попълнят 40-е места.Направете си сметка за какви кандидати става въпрос.Като чета какви въпроси задават в този форум и въобще не се учудвам,че не са попълнени местата.Един пита дали било позволено да си навива ръкавите на униформата,друг дали трябва да има халка на носа.Явно не случайно при нас назначиха няколко помака-те такива въпроси не задават,научени са на ред и дисциплина и не са лигльовци и мамини синчета.

Това е точно така.При мен има колеги от различни етноси,най-дисциплинирани са помаци и турци!Най-малки проблеми имам в села с преобладаващо етническо турско население!
По мои наблюдения върху мъже с обеци на носа,това са предимно цигани и мъже с меки китки...Баща ми отглежда по две прасета всяка година,когато се налага да им слагаме халка (брънка) на зурлите,едва ги удържаме,ще ни отнесат да се дърпат...Не знам какво би накарало човек доброволно да се подложи на такава "екстра" и какво го бута към това да си пробие носа...
За татуировките е коментирано,аз лично и това не го разбирам...да си залепиш един "тапет" на ръката или на крака и цял живот да си гледаш все тоя "тапет".
Плаша се когато съм в комисия и гледам какви същества кандидатстват за работа в МВР и всички с "качества" ,а ние се чудим как от отпадъка да вземем някой,да го измием,да го облечем и да го направим полицай...
dakota_

Мнениеот CERRUTI » 25 Фев 2013, 20:48

dakota_ написа:По мои наблюдения върху мъже с обеци на носа,това са предимно цигани и мъже с меки китки....

Мисля че не става въпрос за мъж,все пак обицата е "малко камъче" kl)
Аватар
CERRUTI

Мнениеот dakota_ » 25 Фев 2013, 21:25

CERRUTI написа:
dakota_ написа:По мои наблюдения върху мъже с обеци на носа,това са предимно цигани и мъже с меки китки....

Мисля че не става въпрос за мъж,все пак обицата е "малко камъче" kl)

Чувал ли си за малкото камъче,което обръща колата.Когато човек ще се явява някъде за пръв път,по дрехите го посрещат,по акъла го изпращат... Няма проблем да отиде и с голямо камъче на интервю...Проблем ще е ако заради това камъче го зачеркнат от интервюто...
Между другото,виждал ли си униформена служителка на МВР с камъче на носа...
dakota_

Мнениеот dakota_ » 25 Фев 2013, 21:29

milench0 написа:Аз имам 2 татуировки на раменете не са виждат с къс ръкав, и не ме е питал никои никога, нито от човешки ресурси нито по интерюта, спечелих конкурса и подписах, че не се отказвам нали от мястото. Имат ли правно основание вече, да не ме пратят на школа, след като съм спечелил законно?

Милене,дишай спокойно и да споделиш как е в школата като отидеш там.
Никой няма да те закача за нищо,сам казваш,че не се виждат и още повече,че вече си влязъл вътре ;) Вътрешните ако не прекаляват,никой не ги закача за нищо.
Желая ти успех!
dakota_

Мнениеот GNR » 27 Фев 2013, 10:51

Ясно! Ще махам обицата, както направих на конкурсните изпити в СУ. Макар че прикриването на определени неща не бих окачествила като честно поведение.
Да , няма нужда да си навиеш ръкавите, за да ти лъснат черепите по раменете, но ако човек прави нещо съзнателно няма и защо да се срамува от него после.То нито така, нито иначе, винаги има вярна гледна точка - другата.
Не съм мъж и нямам халка на носа.
GNR

Мнениеот dakota_ » 27 Фев 2013, 23:16

GNR написа:Ясно! Ще махам обицата, както направих на конкурсните изпити в СУ. Макар че прикриването на определени неща не бих окачествила като честно поведение.
Да , няма нужда да си навиеш ръкавите, за да ти лъснат черепите по раменете, но ако човек прави нещо съзнателно няма и защо да се срамува от него после.То нито така, нито иначе, винаги има вярна гледна точка - другата.

Накараме да се усмихна докато чета.Означава ли,че за изневярата прошка няма и щом един път е тръгнал/а,значи пак ще изневери? Казват,че човек изневерява съзнателно,не неволно... някъде и такива въпроси задават на кандидатите за служба в МВР...
dakota_

Мнениеот GNR » 28 Фев 2013, 11:54

dakota_ написа:
GNR написа:Ясно! Ще махам обицата, както направих на конкурсните изпити в СУ. Макар че прикриването на определени неща не бих окачествила като честно поведение.

Накараме да се усмихна докато чета.Означава ли,че за изневярата прошка няма и щом един път е тръгнал/а,значи пак ще изневери? Казват,че човек изневерява съзнателно,не неволно... някъде и такива въпроси задават на кандидатите за служба в МВР...

За всеки случай ви послушах - не ми се искаше заради едното украшение да замина. Не че има значение дали имам обица на носа ( във връзка с личността ми), досега никъде не са ме върнали заради нея, но се постарах да покажа, че не съм някоя от улицата, дето е решила "и там да се пробва". А и аз не съм такава де. Това предвид възможността да попадна на хора, които действат предубедено. Някой цитира българската поговорка по-напред във връзка с това.
Впечатлението ми за проведеното събеседване е положително, като отношение, подход към кандидатстващите. Не съм разочарована, макар целта да не е постигната все още. :roll:
GNR

Мнениеот Межнун » 09 Юни 2013, 01:47

Искам да кадидатствам за полицаи но имам татус от рамото до лакеда дали ще ме приемат?
Межнун

Мнениеот CERRUTI » 09 Юни 2013, 08:20

Межнун написа:Искам да кадидатствам за полицаи но имам татус от рамото до лакеда дали ще ме приемат?

До къде ти е татуировката че тая дума не я знам....? :)
И за да те приемат,първо трябва да кандидатстваш,за да кандидатстваш първо трябва да те допуснат......е там гледат за татуси!
п.п.-
Един полицаЙ!
Двама полицаИ!
Аватар
CERRUTI

Мнениеот Межнун » 10 Юни 2013, 16:54

Ами като си згъвам ракавите се вижда малко :D
Межнун

Мнениеот milench0 » 11 Юни 2013, 20:25

Готов си за оперативен работник, направо пускай за ГДБОП :)
milench0

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР