татуировки при кандидатстване в МВР

Re: татуировки при кандидатстване в МВР

Мнениеот CERRUTI » 12 Юни 2013, 17:23

Межнун написа:Ами като си згъвам ракавите се вижда малко :D

Единствения начин да разбереш е да се запишеш за конкурс,да събереш документите,да платиш за преглед и там ще разбереш-знам за хора които са върнати за подобни татуси,знам и хора които са преминали с такива татуси......
Аватар
CERRUTI

Мнениеот milench0 » 13 Юни 2013, 22:32

Давай смело, питай cerruti, в школата 50 % сме татуирани.
milench0

Мнениеот dakota_ » 14 Юни 2013, 06:41

Освен татуирани има ли много с обеци и ланци... Говорих с един приятел преподавател в ЦСПП и с болка сподели,че последните години толкова много педер@си не са минавали през ЦСПП.
dakota_

Мнениеот CERRUTI » 14 Юни 2013, 08:06

dakota_ написа:Освен татуирани има ли много с обеци и ланци... Говорих с един приятел преподавател в ЦСПП и с болка сподели,че последните години толкова много педер@си не са минавали през ЦСПП.

С обеци нямаше,но пък в интерес на истината с ланци и бръснати крака имаше бая. :)
Аватар
CERRUTI

Мнениеот milench0 » 14 Юни 2013, 22:04

dakota, има всякакви, от недъгави (физически) до хора с биполярно разстройство, без да се базикам го казвам. Такива каквито ги избират началниците и ЧР. Не съм вярвал, че има хора които на вързано куче хляб не може да дадат.
milench0

Re: Отностно конкурси,кандидатстване,документи и изпити

Мнениеот lasthope » 10 Окт 2013, 08:55

Добър ден.Аз имам въпрос , който сигурно е задаван хиляди пъти . Кандидатствам за пожарникар , но медицинската комисия е в ОД на МВР.Имам Татуировка на ръката (между китката и лакътя се намира) и на медицинската комисия единият от докторите ми каза , че няма да ме допусне до другите изпити зарди нея , ако може да ми обясните така ли е или не и защо? Минах през всички доктори здрав съм , дадох сумати пари за прегледите и накрая ми казаха , че заради татуса няма да ме допуснат напред .Ще чакам отговора ВИ , защото ако мога понеделник е последния ден за подаване на документите. Благодаря предварително.
lasthope

Мнениеот dakota_ » 10 Окт 2013, 10:58

lasthope написа:Добър ден.Аз имам въпрос , който сигурно е задаван хиляди пъти . Кандидатствам за пожарникар , но медицинската комисия е в ОД на МВР.Имам Татуировка на ръката (между китката и лакътя се намира) и на медицинската комисия единият от докторите ми каза , че няма да ме допусне до другите изпити зарди нея , ако може да ми обясните така ли е или не и защо? Минах през всички доктори здрав съм , дадох сумати пари за прегледите и накрая ми казаха , че заради татуса няма да ме допуснат напред .Ще чакам отговора ВИ , защото ако мога понеделник е последния ден за подаване на документите. Благодаря предварително.

Искаш и душата в рая и х.. до края... Хубаво си се нашарил,явно така се възприемаш по-добре и се чувстваш по-добре,но има места на които за да те приемат трябва да отговаряш на определени условия и за МВР едно от условията да те приемат е да нямаш татуировки на видно място!
Щом лекаря ти е казал,че няма да те допусне с тази татуировка,какво повече искаш да чуеш... Да можеш да чакаш,да искаш да чакаш,да знаеш да чакаш...това е любов...но на теб в случая чакането не ти върши никаква работа....
Мерак с пари се гаси,имал си пари похарчил си ги,пускай документите и каквото сабя покаже...
dakota_

Мнениеот lasthope » 10 Окт 2013, 12:10

dakota_ написа:
lasthope написа:Добър ден.Аз имам въпрос , който сигурно е задаван хиляди пъти . Кандидатствам за пожарникар , но медицинската комисия е в ОД на МВР.Имам Татуировка на ръката (между китката и лакътя се намира) и на медицинската комисия единият от докторите ми каза , че няма да ме допусне до другите изпити зарди нея , ако може да ми обясните така ли е или не и защо? Минах през всички доктори здрав съм , дадох сумати пари за прегледите и накрая ми казаха , че заради татуса няма да ме допуснат напред .Ще чакам отговора ВИ , защото ако мога понеделник е последния ден за подаване на документите. Благодаря предварително.

Искаш и душата в рая и х.. до края... Хубаво си се нашарил,явно така се възприемаш по-добре и се чувстваш по-добре,но има места на които за да те приемат трябва да отговаряш на определени условия и за МВР едно от условията да те приемат е да нямаш татуировки на видно място!
Щом лекаря ти е казал,че няма да те допусне с тази татуировка,какво повече искаш да чуеш... Да можеш да чакаш,да искаш да чакаш,да знаеш да чакаш...това е любов...но на теб в случая чакането не ти върши никаква работа....
Мерак с пари се гаси,имал си пари похарчил си ги,пускай документите и каквото сабя покаже...

Ами ходих днес пак до доктора и той ми каза ,че татусите се водели кожни изменения и са вписани като едно от медицинските неща заради които не се допускат да кандидатстват.И така приключва и моето кандидатстване ......... но мерси все пак за информацията и отделеното време ......... cr:) le:)
lasthope

Мнениеот dakota_ » 10 Окт 2013, 13:41

Заличаваш татуировката и се явяваш на нов конкурс,стига мерак да имаш :)
dakota_

Мнениеот guesswho » 10 Окт 2013, 15:36

"А! Развързала ми се е връзката на обувката!" - Другаря Нерезанов

Приеми го като съвет - в България така се случват нещата... ;)
guesswho

Мнениеот snoooty » 20 Ное 2013, 21:32

:x незнам на фона на цялата мода в момента с ксенофобията и да се обсъжда "дали аджеба хората с татуси могат да станат добри държавни служители". :x Едно нещо не ми побира главата, как така ще съдите за работата на човек по това как бил изглеждал.Ами то все пак кожата е една частна собственост. Ама какво да се прави "другарите" от лекарските комисии са решили че татуировката е "козметичен дефект", който не позволява да служиш на страната си, независимо от другите фактори като мотивация, подготовка, образование, квалификация. Ако татуировките са козметичен дефект, то не знам авъко имаше цветнокожи българи, които кандидатстват за полицаи.... то тогава може би те целите ще представляват един "козметичен дефект". Наистина е смешно как собствените ни лекари дискриминират собствените си сънародници въз основа на такава глупост..... може би са се консултирали с епархията относно това заклеймяване, защото определено един уважаващ себе си дерматолог няма да се излага така. Аз съм нашарен като географска карта( както се изразяват някои) имам магистърска степен от Пловдивския университет и не съм късан на медицинските комисии (само заради голямата ми уста изглежда), кандидатствал съм няколко пъти за държавен служител и съм отпадал някъде по етапите ..... но няма да се откажа от това да работя в МВР независимо козметичните ми дефекти
Аватар
snoooty

Мнениеот катюша » 21 Ное 2013, 09:19

snoooty написа::x незнам на фона на цялата мода в момента с ксенофобията и да се обсъжда "дали аджеба хората с татуси могат да станат добри държавни служители". :x Едно нещо не ми побира главата, как така ще съдите за работата на човек по това как бил изглеждал.Ами то все пак кожата е една частна собственост. Ама какво да се прави "другарите" от лекарските комисии са решили че татуировката е "козметичен дефект", който не позволява да служиш на страната си, независимо от другите фактори като мотивация, подготовка, образование, квалификация. Ако татуировките са козметичен дефект, то не знам авъко имаше цветнокожи българи, които кандидатстват за полицаи.... то тогава може би те целите ще представляват един "козметичен дефект". Наистина е смешно как собствените ни лекари дискриминират собствените си сънародници въз основа на такава глупост..... може би са се консултирали с епархията относно това заклеймяване, защото определено един уважаващ себе си дерматолог няма да се излага така. Аз съм нашарен като географска карта( както се изразяват някои) имам магистърска степен от Пловдивския университет и не съм късан на медицинските комисии (само заради голямата ми уста изглежда), кандидатствал съм няколко пъти за държавен служител и съм отпадал някъде по етапите ..... но няма да се откажа от това да работя в МВР независимо козметичните ми дефекти

Това е изцяло твой личен проблем и не виждам защо ни занимаваш с него.
Има обявени правила на "играта",ако отговаряш на правилата на играта ще играеш,ако не отговаряш на правилата на играта,няма да играеш. Никой не може да ти забрани да опитваш да се включиш в играта и ако смяташ,че има дискриминация и за това не те включват в играта,може да сезираш комисията по дискриминация... Не се отказвай да участваш в играта,но и не се сърди на тези,които те отсвирват,те си вършат работата !
катюша

Мнениеот guesswho » 21 Ное 2013, 18:31

Аз лично не мога да си представя човек с татуировка, сериозност и респект в едно изречение. Човек който би трябвало да излъчва отговорно отношение и важност не би допуснал да притежава някакви драсканици по тялото си. Като видиш възрастен човек с татуировки се сещаш или за бивш затворник, или за автомонтьор. Някак си не мога да си представя полицай - съжалявам. За твое щастие в момента има доста добри методи за отстраняване на татуировки, така, че ако искаш да ставаш полицай - ще имаш възможност. Аз като гражданин на тази страна обаче не съм съгласен при цялата селяния, и униформените да изглеждат като пенсионирани рокери!
guesswho

Мнениеот MSG » 21 Ное 2013, 20:12

snoooty написа::x незнам на фона на цялата мода в момента с ксенофобията и да се обсъжда "дали аджеба хората с татуси могат да станат добри държавни служители". ...

Не, че имам нещо против "шарените", ама представи си как ще изглеждаш в униформа и с татус на врата или лицето или ръцете ти са като картина на Пикасо. Що ли не съм видял нито един човек на публична длъжност, шарен като великденско яйце 8-) ...?
MSG

Мнениеот dsuzunov » 21 Ное 2013, 21:46

Не, че имам нещо против "шарените", ама представи си как ще изглеждаш в униформа и с татус на врата или лицето или ръцете ти са като картина на Пикасо. Що ли не съм видял нито един човек на публична длъжност, шарен като великденско яйце

Етоя ключовата дума - УНИФОРМА - точно тя не е съвместима с татуировките.
Не знам защо, но хич не харесвам определението "татус"
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот clap » 24 Ное 2013, 13:12

Като оставим това, че не ми харесват драсканиците по тялото, мен лично би ме било срам ако трябва да говоря с началник, директор, или пък да се явя на дело, и изпод късия ръкав на ризата да се подава някаква шарения.Едва ли някой трезво мислещ, би ме взел насериозно ..но, всеки с вижданията си!
clap

Мнениеот dakota_ » 24 Ное 2013, 13:49

Психиатрите при освидетелстване на лица обръщат сериозно внимание на татуировките по тялото... Човек да се нашари по цялото тяло,определено трябва да му хлопа "дъската" !
dakota_

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР