Тест за интелигентност и психо тест

Предстоящ изпит

Мнениеот sasho_87 » 09 Дек 2012, 11:06

Здравейте на всички ,нов съм в този форум и се надявам скоро време да сме колеги .Участвам в конкурс за работа в МВР минах физическия изпит с максимални точки ,на теста за интелигентност малко се поизлижих с 15 точки го взех и ми предстои психологическо изследване .Та питането ми е следното : Чудех се за някои отговори на въпроси които могат да ми бъдат зададени на изпита и въпросите са следните:
1 Ако някои те нападне как ще реагираш?
2 Какво може да те ядоса толкова много че да те изкара от равновесие?

Бихте ли споделили вашите отговори на тези въпроси ? Благодаря предварително.
Последна промяна MasterCop на 09 Дек 2012, 11:09, променена общо 1 път
Причина: Повтаряща се тема! Сливане!
sasho_87

Re: Предстоящ изпит

Мнениеот kkarakashev » 09 Дек 2012, 13:15

sasho_87 написа:Здравейте на всички ,нов съм в този форум и се надявам скоро време да сме колеги .Участвам в конкурс за работа в МВР минах физическия изпит с максимални точки ,на теста за интелигентност малко се поизлижих с 15 точки го взех и ми предстои психологическо изследване .Та питането ми е следното : Чудех се за някои отговори на въпроси които могат да ми бъдат зададени на изпита и въпросите са следните:

1- Според зависи от нападението - с оръжие ли е, без.Зависи от целта на нападението. Ще отговоря адекватно и по възможно най-безопасният начин и за двамата.
2- До сега никога не съм се ядосвал никога толкова, че да съм извън равновесие.
Това според мен , са оптимални отговори.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Re: Тест за интелигентност и психо тест

Мнениеот bega4kata » 09 Дек 2012, 13:20

sasho_87 написа:1 Ако някои те нападне как ще реагираш?

Викам бат Бойко да го ступа :lol:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот zeleno0ka188 » 09 Дек 2012, 13:22

sasho_87 написа:2 Какво може да те ядоса толкова много че да те изкара от равновесие?

Майка ми :lol: :lol: :lol:
A,до колкото до първият въпрос, ми например ще му вкарам една яка тупаница.
И не мисля,че може да ми направи нещо нападащият,поради факта,че съм тренирала таекуондо и имам червен колан с черна лента.
Спрях ,защото разтегнах сухожилие и беше много болезнено.Ама скоро мисля пак да записвам ,зада си взема поне черен колан втори дан.
Не съм целувана ,a3,както трябва.Не съм докосвана,а3,от когото трябва.Не съм обичана,за това съм безчувствена.
zeleno0ka188

Мнениеот CERRUTI » 09 Дек 2012, 13:29

sasho_87 написа:2 Какво може да те ядоса толкова много че да те изкара от равновесие?

Този въпрос ми го задавах,първия не.
На този отговорих- Синът ми :) (който е на 4годинки),обосновах се с това че децата не са като възрастните и си държат на своето каквото и да им кажеш!
zeleno0ka188 написа:И не мисля,че може да ми направи нещо нападащият,поради факта,че съм тренирала таекуондо и имам червен колан с черна лента.

Не се оповавай на това,ако ще и оранжев колан с червени линии на бели тирета да имаш,уличния и кръчмарския бой нямат нищо общо с таекуондото....Колко блока знаеш срещу винкел или бухалка?
Аватар
CERRUTI

Мнениеот sasho_87 » 09 Дек 2012, 15:28

Н въпроса кое е наи лошото нещо което сте правили ? как бихте отговорили ? :)
sasho_87

Мнениеот kkarakashev » 09 Дек 2012, 16:02

zeleno0ka188 написа:И не мисля,че може да ми направи нещо нападащият,поради факта,че съм тренирала таекуондо и имам червен колан с черна лента.

:) Усмихвам се защото това, че си тренирала нещо, не означава да се пренебрегва заплахата - каквато и да е тя. Аз също съм тренирал и съм стигал до 3кю карате кйокушин, но и до сега винаги гледам да избегна физическият конфликт. Това, че си тренирал. ,не означава, че го владееш. Има хора с години тренират, но и чеп за свирка не става от тях. Не визирам теб или друг. Отговор на такъв въпрос ще го смачкам или подобно носи само негатив.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот dsuzunov » 09 Дек 2012, 18:40

sasho_87 написа:Здравейте на всички ,нов съм в този форум и се надявам скоро време да сме колеги .Участвам в конкурс за работа в МВР минах физическия изпит с максимални точки ,на теста за интелигентност малко се поизлижих с 15 точки го взех и ми предстои психологическо изследване .Та питането ми е следното : Чудех се за някои отговори на въпроси които могат да ми бъдат зададени на изпита и въпросите са следните:

Рядко пиша в тези теми, защото не съм наясно с процедурите.
На първия въпрос, аз ще отговоря - " Ще се отбранявам" нищо повече.
На втория въпрос, отговорът ми ще е - "Много неща могат да ме ядосат, но нищо не е в състояние да ме изкара от равновесие. Смятам, че съм със стабилна психика."
Всички писали преди мен, ще си навредят, ако това ще са им отговорите.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот sunni » 09 Дек 2012, 23:11

1.'Ще се отбранявам,като ще се старая действията ми да не превишават пределите на неизбежната отбрана.' 2.'Досега не се е случвало нещо да ме ядоса до такава степен,че да ме изкара от равновесие.'....CERRUTI,как може да те изкара от равновесие 4-годишното ти дете?!Аз още не съм се научила на приятеля ми да се ядосвам,какво остава за като имам дете.. А иначе мен винкел не ме плаши,защото съм от Перник :D
sunni

Мнениеот sasho_87 » 10 Дек 2012, 13:24

sasho_87 написа:Н въпроса кое е наи лошото нещо което сте правили ? как бихте отговорили ? :)

здравейте отново как бихте отговорили на този въпрос? :)
sasho_87

Мнениеот MasterCop » 10 Дек 2012, 20:59

Кажи му за кого си гласувал на последните парламентарни избори :lol:
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот Lord » 11 Дек 2012, 10:57

MasterCop написа:Кажи му за кого си гласувал на последните парламентарни избори :lol:

Или за кого възнамеряваш да го направиш догодина. :lol:
Аватар
Lord

Мнениеот ТРЕЗОР » 11 Дек 2012, 11:07

Lord написа:
MasterCop написа:Кажи му за кого си гласувал на последните парламентарни избори :lol:

Или за кого възнамеряваш да го направиш догодина. :lol:

Еееее , ако се дублират отговорите ще излезе човека мазохист :mrgreen:
ТРЕЗОР

Мнениеот HiluxBG » 11 Дек 2012, 15:41

Хора, могат ли да скъсат кандидат т.е да му дадат (непригоден) защото не е казал на колко години са майка му или баща му. т.е казуса е следния, че кандидата е успял да каже набора, но не и годините.. нали, става въпрос ако само това е проблемно, всичко друго да е точно в беседата с психолог?
HiluxBG

Мнениеот dakota_ » 11 Дек 2012, 16:37

HiluxBG написа:Хора, могат ли да скъсат кандидат т.е да му дадат (непригоден) защото не е казал на колко години са майка му или баща му. т.е казуса е следния, че кандидата е успял да каже набора, но не и годините.. нали, става въпрос ако само това е проблемно, всичко друго да е точно в беседата с психолог?

Зависи кога се е явявал на конкурс,ако се е явявал по старата Наредба може да го отстранят като непригоден,ако се е явявал по новата Наредба,почти е невъзможно.Към настоящия момент кандидати с леката степен на олигофрения дори са с предимство пред останалите кандидати,които знаят на колко години са родителите им.
dakota_

Мнениеот reaktor7000 » 11 Дек 2012, 17:47

Здравейте и от мен пиша за първи път във форума и бих искал да помоля някой да ми обясни как се стига до правилния отговор на тези три задачи .Благодаря предварително.

1.Джак е на 15 години и е три пъти по голям от сестра си.Колко голям ще бъде Джак,когато бъде два пъти по голям,отколкото е сестра му сега?
а)18 б)20 в)24 г)26 д)30

2.Главата на рибата е 9 см.Опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на главата и рибата.Колко е дълга рибата?
а)27 б)54 в)63 г)72 д)81

3.Риба има глава дълга 9 см.Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото.Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
а)27 б)54 в)63 г)72 д)81
reaktor7000

Мнениеот dakota_ » 11 Дек 2012, 20:41

До правилния отговор се стига в резултат на мислене.Ако попиташ баба си,почти веднага ще ти каже верния отговор.
Това е така,защото хората от едно време може да не са много учени,но са мъдри.Сега хем ходите по училище до 12-ти клас,хем сте учени,а като се наложи да мислите се предавате и се оказва,че това не е за вас (за някои от вас).Ако си завършил средно образование,трябва задължително да се върнеш назад във времето и да установиш къде се скъсала веригата и ако можеш да я съединиш!
Имаше едно време един стар милиционер и той питаше новобранците "Рибка и половина,лев и половина,колко струват пет рибки",ако много се замислиш ти "наливаше" една "мастика" по челото и те пращаше да ходиш ..... "куда подальше"
dakota_

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР