Тест за интелигентност и психо тест

Re: Тест за интелигентност и психо тест

Мнениеот reaktor7000 » 16 Яну 2013, 13:40

хаха видях колко е по лесно,проблема не е в моя телевизор,няма как да изкараш 30 точки ако не си решавал теста преди това ;) те си мислят че ядем доматите с колчетата,само една справка давам:30 точки-12 човека,29-нито един,28-нито един,27-само един,26-1,25-двама и така нататък,със 16,17 и 18 точки има към 40 човека.На този тест който изкара над 25 точки е нагоден да стане ;) максимума който може да се изкара на такъв тест е 22,23 до 24 точки.Знам си знанията и видях за какво става въпрос :evil:
reaktor7000

Мнениеот kkarakashev » 16 Яну 2013, 16:09

reaktor7000 написа:хаха видях колко е по лесно,проблема не е в моя телевизор,няма как да изкараш 30 точки ако не си решавал теста преди това ;) те си мислят че ядем доматите с колчетата,само една справка давам:30 точки-12 човека,29-нито един,28-нито един,27-само един,26-1,25-двама и така нататък,със 16,17 и 18 точки има към 40 човека.На този тест който изкара над 25 точки е нагоден да стане ;) максимума който може да се изкара на такъв тест е 22,23 до 24 точки.Знам си знанията и видях за какво става въпрос :evil:

Значи аз съм се явявал на такива тестове 5 пъти - по конкурси. На първият такъв тест по старите закони 24т. Така че теста е от обща култура. Никой не те кара да решаваш висша математика.
п.с. В конкурса за СДВР бях на 12 място от 300 човека (Интелектуалният тест) със 23т и пак не изкласих до школа. ;)
Само да вметна - Физическото дърпа м ного, МНОГО сериозно назад за класиране.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот dakota_ » 16 Яну 2013, 17:22

reaktor7000 написа:хаха видях колко е по лесно,проблема не е в моя телевизор,няма как да изкараш 30 точки ако не си решавал теста преди това ;) те си мислят че ядем доматите с колчетата,само една справка давам:30 точки-12 човека,29-нито един,28-нито един,27-само един,26-1,25-двама и така нататък,със 16,17 и 18 точки има към 40 човека.На този тест който изкара над 25 точки е нагоден да стане ;) максимума който може да се изкара на такъв тест е 22,23 до 24 точки.Знам си знанията и видях за какво става въпрос :evil:

От ден на ден,все по-често и по-често става дума за неграмотност.Официално в МВР вече се говори за неграмотност,каквато никога до момента не е имало.
Българското училище допуска да преминават от клас в клас и да завършват училище абсолютни илитерати.Липсата на казарма също си казва думата и на конкурсите в МВР в голямата си част се явяват едни млади,затлъстели физически и умствено индивиди с огромни претенции,знаещи всичко и можещи всичко,но само не и това,което търсим...
dakota_

Мнениеот manowar » 16 Яну 2013, 19:12

Ще има неграмотни, като всички които постъпват са връзкари и си плащат! На днешно време няма случайни постъпващи в МВР и това е обществена тайна. :evil:
manowar

Мнениеот kkarakashev » 16 Яну 2013, 19:18

manowar написа:Ще има неграмотни, като всички които постъпват са връзкари и си плащат! На днешно време няма случайни постъпващи в МВР и това е обществена тайна. :evil:

За връзките е така, но има и грамотни момчета с връзки. лошото е като и чеп за свирка не става, но слагаш униформата :evil:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
Аватар
kkarakashev

Мнениеот reaktor7000 » 17 Яну 2013, 01:33

kkarakashev написа:

Значи аз съм се явявал на такива тестове 5 пъти - по конкурси. На първият такъв тест по старите закони 24т. Така че теста е от обща култура. Никой не те кара да решаваш висша математика.
п.с. В конкурса за СДВР бях на 12 място от 300 човека (Интелектуалният тест) със 23т и пак не изкласих до школа. ;)
Само да вметна - Физическото дърпа м ного, МНОГО сериозно назад за класиране.

физически съм подготвен много добре,скачам 2,70 от място,за 12 секунди минавам 60 метра с препятсвия и 800 метра за 2 мин и 15 секунди.Не се правя на големия всезнайко,въпросите на Интелктуалния не са трудни,но просто времето те притиска и това е от голямо значение,но съгласете се с мен няма как от 100 човека 13 да изкарат 30 точки ;) имаше един случай на Физическия изкарал 14 точки на Интелект. 30 и се класира на психото.Кое е по лошо да не можеш да прескочиш една 2 метрова стена или да ти отнеме известно време за да решиш една задача.Имам голямо желание да влезна в академията не кандидатствам за полицай,а за пожарникар,може би и за това че обичам да помагам на хората и винаги бих го правил.Но в крайна сметка ако не успея явно е имало кандидати които са били по добри от мен,но ще има и такива които са били предварително нагласени да станат и така отнемат шанса на някой който е по достоен от тях за тази професия.
reaktor7000

Мнениеот kkarakashev » 17 Яну 2013, 10:18

manowar написа:Ще има неграмотни, като всички които постъпват са връзкари и си плащат! На днешно време няма случайни постъпващи в МВР и това е обществена тайна. :evil:

Ти да видиш днес на какво попаднах. Погледни конкурса за ПБЗН София.
1- Няма кандидати за работа.
2- Ако погледнеш резултатите от физическия, а от теста за интелигентност няма да ти говоря. От всички кандидати , който продължават към Психотест само 2 са с по 24т всичко друго е трагедия. Представи си , че към ПТ се продължава с 3т.на ИТ :mrgreen: :mrgreen:
За да получиш 3-5т. на този тест сигурно от 500 въпроса си отговорил поне на 20 :lol: :lol: Тъп, Тъп, колко да си тъп?

http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/Primary_teaching/PBZN_SF_11697.htm
Аватар
kkarakashev

Мнениеот CERRUTI » 17 Яну 2013, 21:13

reaktor7000 написа:хаха видях колко е по лесно,проблема не е в моя телевизор,няма как да изкараш 30 точки ако не си решавал теста преди това ;) те си мислят че ядем доматите с колчетата:

Пишеш наизуст!Проблема явно си е точно в твоя телевизор....Ако те бяха оценявали по старата система,сигурно щеше да пишеш сега, че теста е за астрофизици от НАСА!Теста не е труден,а пък за новата методика на оценяване какво да се каже???Имаш право на около 40%грешки.....и пак взимаш 30точки.Посочи друг подобен тест, за каквато и да е работа с такъв картбланш?....-Не можеш, нали?Така че какъв е извода?-....Че полицая и пожарникаря не трябва само да търчат,а трябва и да могат да мислят! kl)
И с тези си писания обиждаш доста момчета които сами сме се готвили от където и както можем, и сме изкарали по 30точки!
Аватар
CERRUTI

Мнениеот reaktor7000 » 18 Яну 2013, 03:48

добре щом казваш така да бъде аз си знам уменията,такива тестове съм решавал мноооого,IQ ми е над 130 без значение какъв тест решавам,неможе на този тест да имам 19 точки само и съм сигурен че съм отговорил на над 50% от отговорите правилно,както и да е,явно пичовете с 30 точки са с IQ над 200,пак казвам не се правя на големия всезнайко,но знам какво имам в главата си ;) живи и здрави да са момчетата,но за това което каза че не трябва само търчене а и мислене си доста в грешка,незнам ако си 100 килограма и 80 кои би бил по полезен в случая,защото за да спасиш човешки живот иска много яко търчене и понякога зависи и за няколко секунди,трябва сръчност и най вече бързина,а не когато стане белята да се вайкаме къде е пожарната защо не идва вече 1 час,този защо не започва да гаси пожара,вътре има хора защо не може да влезне да ги спаси,а ти пак си мисли.
reaktor7000

Мнениеот CERRUTI » 18 Яну 2013, 12:15

reaktor7000 написа:,незнам ако си 100 килограма и 80 кои би бил по полезен в случая,защото за да спасиш човешки живот иска много яко търчене и понякога зависи и за няколко секунди,трябва сръчност и най вече бързина,а не когато стане белята да се вайкаме къде е пожарната защо не идва вече 1 час,този защо не започва да гаси пожара,вътре има хора защо не може да влезне да ги спаси,а ти пак си мисли.

По твоята логика трябва двама души които да вършат работата на един-единия мислител,другия силовак...Е да,ама няма такъв филм!Полицая(Пожарникаря)трябва да е комплексна личност,за това са и различните етапи в конкурса-всеки етап изисква различни качества:физическа подготовка,интелект,психическа стабилност и др.
Аватар
CERRUTI

Мнениеот катюша » 18 Яну 2013, 12:28

reaktor7000 написа:добре щом казваш така да бъде аз си знам уменията,такива тестове съм решавал мноооого,IQ ми е над 130 без значение какъв тест решавам,неможе на този тест да имам 19 точки само и съм сигурен че съм отговорил на над 50% от отговорите правилно,както и да е,явно пичовете с 30 точки са с IQ над 200,пак казвам не се правя на големия всезнайко,но знам какво имам в главата си ;) живи и здрави да са момчетата,но за това което каза че не трябва само търчене а и мислене си доста в грешка,незнам ако си 100 килограма и 80 кои би бил по полезен в случая,защото за да спасиш човешки живот иска много яко търчене и понякога зависи и за няколко секунди,трябва сръчност и най вече бързина,а не когато стане белята да се вайкаме къде е пожарната защо не идва вече 1 час,този защо не започва да гаси пожара,вътре има хора защо не може да влезне да ги спаси,а ти пак си мисли.

Не ти знам IQ-то,но като ти гледам писането и чета разсъжденията ти,според мен доста се надценяваш.
За да можеш да спасяваш човешки животи,трябва първо да се научиш да пази твоя,а това само с ядене и сила не става,трябва си и акъл ;) Всичките тези качества,които си изброил за сръчност,за бързина,за търчене и ред други са си само търчене на вятъра ако не са скрепени със сиво вещество.Бих те посъветвала да четеш повече и да не разсъждаваш къде е пожарната и кога ще дойде,за тази работа си има кой да отговаря,а и ти си още неуспял кандидат и даваш акъл,какво би станало ако те приемат!?
Сигурно ще трябва да ти затварят устата с крак за да не ръсиш мозък за неща,които не знаеш,но коментираш.
катюша

Мнениеот kkarakashev » 18 Яну 2013, 14:36

катюша написа:..... а и ти си още неуспял кандидат и даваш акъл,какво би станало ако те приемат!? ......

Аз също понякога/често давам акъл на колегите кандидати, но го давам от опит. Това, че не сам служител, но тъпча пътеките за там ме прави малко по в час с процеса на кандидатстване :)
Аватар
kkarakashev

Мнениеот reaktor7000 » 18 Яну 2013, 15:53

CERRUTI написа:
reaktor7000 написа:,незнам ако си 100 килограма и 80 кои би бил по полезен в случая,защото за да спасиш човешки живот иска много яко търчене и понякога зависи и за няколко секунди,трябва сръчност и най вече бързина,а не когато стане белята да се вайкаме къде е пожарната защо не идва вече 1 час,този защо не започва да гаси пожара,вътре има хора защо не може да влезне да ги спаси,а ти пак си мисли.

По твоята логика трябва двама души които да вършат работата на един-единия мислител,другия силовак...Е да,ама няма такъв филм!Полицая(Пожарникаря)трябва да е комплексна личност,за това са и различните етапи в конкурса-всеки етап изисква различни качества:физическа подготовка,интелект,психическа стабилност и др.

Вече много добре знам какви качества трябва да има един кандидат-доста големи връзки във всеки един етап ;) осъзнайте се хора,отворете си очите живеем в корумпирана държава и затова сме на това ниво,умните хора отдавна се изнесоха от родината ни и ще продължават да го правят малкото останали тук.Задай си въпроса защо,заради несправедливостта която царува тук,а и не само.
reaktor7000

Мнениеот reaktor7000 » 18 Яну 2013, 16:03

катюша написа:
reaktor7000 написа:добре щом казваш така да бъде аз си знам уменията,такива тестове съм решавал мноооого,IQ ми е над 130 без значение какъв тест решавам,неможе на този тест да имам 19 точки само и съм сигурен че съм отговорил на над 50% от отговорите правилно,както и да е,явно пичовете с 30 точки са с IQ над 200,пак казвам не се правя на големия всезнайко,но знам какво имам в главата си ;) живи и здрави да са момчетата,но за това което каза че не трябва само търчене а и мислене си доста в грешка,незнам ако си 100 килограма и 80 кои би бил по полезен в случая,защото за да спасиш човешки живот иска много яко търчене и понякога зависи и за няколко секунди,трябва сръчност и най вече бързина,а не когато стане белята да се вайкаме къде е пожарната защо не идва вече 1 час,този защо не започва да гаси пожара,вътре има хора защо не може да влезне да ги спаси,а ти пак си мисли.

Не ти знам IQ-то,но като ти гледам писането и чета разсъжденията ти,според мен доста се надценяваш.
За да можеш да спасяваш човешки животи,трябва първо да се научиш да пази твоя,а това само с ядене и сила не става,трябва си и акъл ;) Всичките тези качества,които си изброил за сръчност,за бързина,за търчене и ред други са си само търчене на вятъра ако не са скрепени със сиво вещество.Бих те посъветвала да четеш повече и да не разсъждаваш къде е пожарната и кога ще дойде,за тази работа си има кой да отговаря,а и ти си още неуспял кандидат и даваш акъл,какво би станало ако те приемат!?
Сигурно ще трябва да ти затварят устата с крак за да не ръсиш мозък за неща,които не знаеш,но коментираш.

нещо грешно си ме разбрал не давам акъл на никого ;) аз съм прост човек само мога да бягам и да скачам ;)
reaktor7000

Мнениеот катюша » 18 Яну 2013, 16:09

kkarakashev написа:
катюша написа:..... а и ти си още неуспял кандидат и даваш акъл,какво би станало ако те приемат!? ......

Аз също понякога/често давам акъл на колегите кандидати, но го давам от опит. Това, че не сам служител, но тъпча пътеките за там ме прави малко по в час с процеса на кандидатстване :)

Ти не си и на 18 - 20 годишна възраст ;) да мислиш,че всичко,което хвърчи се "спасява" ;)
Заприличали сме на детската градина с някои новоназначени баламурници и всичките искат да го играят Батман :mrgreen:
катюша

Мнениеот MSG » 18 Яну 2013, 21:38

reaktor7000 написа:........

Може да имаш IQ 300 и да бягаш като бит п...ас и пак нищо да не става от теб, освен дървен философ ;) . Като си толкова начетен, що не се пробваш в някоя друга сфера, ми се натискаш за тая "презряна" професия? Парите малко, негативи колкото щеш, пък кандидати да искаш 8-) ...
MSG

Мнениеот reaktor7000 » 18 Яну 2013, 23:20

катюша написа:
kkarakashev написа:

Ти не си и на 18 - 20 годишна възраст ;) да мислиш,че всичко,което хвърчи се "спасява" ;)
Заприличали сме на детската градина с някои новоназначени баламурници и всичките искат да го играят Батман :mrgreen:

виж сега как си противоречите,първо казваш че е комплексна личност който притежава редица качества,значи малко или много е по добър от останалите,а сега казваш че се е напълнило с баламурници,още едно доказателство че 90% от кандидатите влизат с връзки и въобще не знаят за какво става въпрос ;)
reaktor7000

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР