Тест за интелигентност и психо тест

Re: Тест за интелигентност и психо тест

Мнениеот k0sach » 15 Май 2013, 19:50

Здравейте! Имам въпрос относно психото. Вторник съм на изпит, а в сайта за този изпит няма разни примерни схеми. Хайде за тестовата част имаше някакви примерни тестове в нета, но за самото събеседване някакви подробности? Въпросите са базирани само на теста ли? Какво друго обичат да питат? Къде да внимавам най-много, като изключим езика на тялото? И като цяло самото събеседване как минава, като двама "приятели" седнали на кафе и си разговарят или зависи на какъв човек ще попаднеш? Благодаря Ви!
k0sach

Мнениеот k0sach » 16 Май 2013, 17:29

Разбрах каквото ми трябва, че дори и в повече от това. Благодаря все пак! :)
k0sach

Мнениеот dsuzunov » 16 Май 2013, 18:23

Спираш да се ровиш из сайтовете следващите дни до изпита.
Влизаш на теста и се стараеш да се държиш нормално и естествено.
Не копирай ничие чуждо поведение, ще те усетят веднага.
Отговаряй така, както на момента ти дойде отговора.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот valon » 18 Май 2013, 12:26

Сподели какво си разбрал,че и на нас ни предстои изпит да се знае какво да се очаква!!!
valon

Мнениеот Inderor » 19 Май 2013, 11:18

valon написа:Сподели какво си разбрал,че и на нас ни предстои изпит да се знае какво да се очаква!!!

Очаква се тест, в който има личностни въпроси и по този начин се определя нашата личност(екстраверт или невротик). И да знаеш какви са въпросите - това няма да ти помогне, защото за различните хора няма грешни отговори, а ако сам се оплетеш - ти си ви виновен тогава! Пиши това, което ти идва на ума и не се замисляй много на въпроси. Успех на всички ни!!!
Inderor

Мнениеот dakota_ » 19 Май 2013, 12:02

Inderor написа:
valon написа:Сподели какво си разбрал,че и на нас ни предстои изпит да се знае какво да се очаква!!!

Очаква се тест, в който има личностни въпроси и по този начин се определя нашата личност(екстраверт или невротик). И да знаеш какви са въпросите - това няма да ти помогне, защото за различните хора няма грешни отговори, а ако сам се оплетеш - ти си ви виновен тогава! Пиши това, което ти идва на ума и не се замисляй много на въпроси. Успех на всички ни!!!

Очаква се вместо да пишете глупости за неща които изобщо не знаете как са и какви са,да се явите на изпитите и да покажете как сте подготвени и какви качества имате.Който ще ви оценява знае как да го направи и всякакви обсъждания в тази връзка са преливане от пусти в празно...
dakota_

Мнениеот CERRUTI » 19 Май 2013, 15:46

Inderor написа:по този начин се определя нашата личност(екстраверт или невротик)

Е това го кажи там на събеседването и си готов! :lol:
Аватар
CERRUTI

Мнениеот goblin3 » 20 Май 2013, 17:23

Здравейте!Благодаря на всички за полезната информация относно ТИ .Моля дайте повече инфо за ПИ.Който е ходил и го е минавал да сподели мнения.Напишете,ако е възможно "Профила" отговарящ на изискванията.Благодаря!!!
goblin3

Мнениеот CERRUTI » 20 Май 2013, 19:19

goblin3 написа:.Напишете,ако е възможно "Профила" отговарящ на изискванията.Благодаря!!!

Изпълнителен, не задаващ много въпроси!
Аватар
CERRUTI

Мнениеот Titiriti » 24 Май 2013, 17:14

..Искам да попитам тук присъстващите възможно ли е според вас,резултатите от теста за интелиг.да се манипулират.... питам защото съм доста озадачена от моето ппредставяне...на теста бяхме 9 души,вече бяха отпаднали 4 защото имаше изпит преди това за специфични познания,очаквах поне 27 ,8 .....все пак наясно съм със познанията и интелекта си .....изумих се ,когато видях ,че имам 9 т..... а най-странно ми се стори ,че четирима от кандидатите имаха бал 30..като се има предвид ,че имам първоначална представа за тях ; изказ,поведение,възраст ,дикция дори .... останах изумена.....естествено ми отказаха да погледна работата си...кандидатствах за кат.Г..дано този път публикувате това което съм написала
Titiriti

Мнениеот dakota_ » 24 Май 2013, 20:10

Titiriti написа:..Искам да попитам тук присъстващите възможно ли е според вас,резултатите от теста за интелиг.да се манипулират.... питам защото съм доста озадачена от моето ппредставяне...на теста бяхме 9 души,вече бяха отпаднали 4 защото имаше изпит преди това за специфични познания,очаквах поне 27 ,8 .....все пак наясно съм със познанията и интелекта си .....изумих се ,когато видях ,че имам 9 т..... а най-странно ми се стори ,че четирима от кандидатите имаха бал 30..като се има предвид ,че имам първоначална представа за тях ; изказ,поведение,възраст ,дикция дори .... останах изумена.....естествено ми отказаха да погледна работата си...кандидатствах за кат.Г..дано този път публикувате това което съм написала

Възможно е и това се нарича автосугестия или самовнушение...Ако повториш многократно,че теста ти е манипулиран,че имаш първоначална представа за част от кандидатите и тя е,че те са по-долу от теб...ще се окажеш жертва на подсъзнанието си (сама се манипулираш)...
Първото нещо е,че ти нямаш необходимата квалификация да оценяваш специфичните знания и умения на тези с които се явяваш на изпит...
Следващото е нереалната ти самооценка,илюзорното ти самонадценяване ти играе лоша шега.
Не можеш ли да приемеш,че има победители,има и победени...изгубила си "битка",но не си изгубила "войната".
Един път ти отговорих на този въпрос,но ти държиш да го повтаряш докато получиш отговор,който на теб ти харесва за да изпаднеш в ремисия.
dakota_

Мнениеот mitko358 » 24 Май 2013, 22:55

здр скоро ми предстои интелектуален тест ако някой може да помогни с някой въпрос ако се е явявал скоро с някакви правила по БЕЛ и някой формула по математика s=v.t да си го припомня ще съм му ще съм му благодарен ако помогне да пише на ли
mitko358

Мнениеот dsuzunov » 25 Май 2013, 08:06

mitko358 написа:здр скоро ми предстои интелектуален тест ако някой може да помогни с някой въпрос ако се е явявал скоро с някакви правила по БЕЛ и някой формула по математика s=v.t да си го припомня ще съм му ще съм му благодарен ако помогне да пише на ли

Че ти си готов за теста!
Аз не съм срещал по-правилно конструирано и смислено изречение.
Дерзай чадо и ще се справиш.
Желая ти успех.
Но не си те пожелавам за мой колега.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот MSG » 25 Май 2013, 08:44

goblin3 написа:Здравейте!Благодаря на всички за полезната информация относно ТИ .Моля дайте повече инфо за ПИ.Който е ходил и го е минавал да сподели мнения.Напишете,ако е възможно "Профила" отговарящ на изискванията.Благодаря!!!

Тих, тъп и скромен, обичащ военната служба 8-) ...
MSG

Мнениеот Interrogator » 20 Юни 2013, 19:53

Здравейте, надявам се да ми помогнете с няколко отговори на моите притеснения... Кандидатствам и ми предстои психо, изчетох доста коментари по темата и си направих една бегла картина за психото, но това което ме интересува е друго, на физическия изкарах 17 т. със счупен пръст на крака, умрях от болка но направих максимума за моментното ми състояние. Нека да си дойдем на думата... та на теста за интелигентност изкарах 30 т. не беше, кой знае колко труден, но се чудих с тези мои 47 точки, има ли смисал да се явявам по-натам, тъй като за 20 места се борим 60 човека, а аз съм доста назад... Благодаря предваротелно за отговорите и сорри за латиницата но моя device е от usa и няма български.
Последна промяна MasterCop на 21 Юни 2013, 08:04, променена общо 1 път
Причина: Мнение на латиница!
Interrogator

Мнениеот MasterCop » 21 Юни 2013, 08:10

Със 17 точки на физическия според мен няма смисъл, освен ако не смяташ да се явиш на друг конкурс и искаш да натрупаш опит... Така или иначе дали ще се продължиш да участваш в този конкурс зависи от класирането, не от желанието ти...
Не разбрах какъв е тоя "device от usa" но за да пишеш в този форум трябва да имаш кирилица! viewtopic.php?f=7&t=1109#p34177
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот Police92 » 22 Юни 2013, 14:20

Като човек,който се е явявал 5 пъти в рамките на 2 години и половина ти казвам, че имаш шанс. Голяма част от кандидатите ще отпаднат на ПИ, ако хванеш по-висок резултат, ще дръпнеш напред в класирането. Желая ти успех :)
Аватар
Police92

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР