Информация относно максимален брой точки?

Re: Информация относно максимален брой точки?

Мнениеот Dop4o » 26 Юни 2015, 10:44

tribali написа:Ходил си на конкурси, не си се класирал, недей да правиш сметки без кръчмар ;)
Като мине "кръчмарят" и ти връчи сметката, тогава ще разбереш кой в какви групи влиза и как се класира :)
Толкова ли не те бива катио инженер,че си решил полицай да ставаш?

Винаги съм стигал до ЗИ, сега пак съм на ЗИ, просто задълбочено прочетох заповедта и констатирах, че това е така, както колегата беше описал в по-горния пост. Отностно изказването ти "Толкова ли не те бива катио инженер,че си решил полицай да ставаш?" смятам, че е малко несериозно. Всеки има различна личностна мотивация и т.н. Всяка работа си има предимства и недостатъци, а защо съм решил да стана полицай ще си го запазя за мен си. Благодаря ;)
... The world is moving so fast these days that the man who says it can’t be done is generally interrupted by someone doing it...
Аватар
Dop4o

Мнениеот tribali » 26 Юни 2015, 13:26

Сега ми стана ясно, защо се проваляш на заключителното интервю. Имаш склонност към празнодумство, а това пречи за успешното представяне на ЗИ. Личностната ти мотивация е едно, на ЗИ комисията набляга на професионалната мотивация и я оценява. Оценява и професионалните знания и умения на кандидата. Мен трудно би успял да ме убедиш, че си по-подходящ с инженерната си диплома, пред кандидат завършил спортното училище и кандидатстваш за позиция изискваща средно образование. Мога да ти обясня и защо, но ще го запазя за себе си ;) Не знам на колко места си работил за да казваш, че всяка работа си има предимства и недостатъци, но за нашата работа основен проблем е, че всеки си мисли, че може да я върши и става за тази работа. Успех и ако откриеш някъде, че съм натиснал погрешен клавиш на клавиатурата, не изпускай момента да го оцветиш в червено. На ЗИ също не пропускай възможността да поправяш членовете на комисията и да показваш грешките им при водене на интервюто, това ще ти помогне да си пръв, но отзад напред :D
tribali

Мнениеот Dop4o » 14 Юли 2015, 08:03

tribali написа:Сега ми стана ясно, защо се проваляш на заключителното интервю. Имаш склонност към празнодумство, а това пречи за успешното представяне на ЗИ. Личностната ти мотивация е едно, на ЗИ комисията набляга на професионалната мотивация и я оценява. Оценява и професионалните знания и умения на кандидата. Мен трудно би успял да ме убедиш, че си по-подходящ с инженерната си диплома, пред кандидат завършил спортното училище и кандидатстваш за позиция изискваща средно образование. Мога да ти обясня и защо, но ще го запазя за себе си ;) Не знам на колко места си работил за да казваш, че всяка работа си има предимства и недостатъци, но за нашата работа основен проблем е, че всеки си мисли, че може да я върши и става за тази работа. Успех и ако откриеш някъде, че съм натиснал погрешен клавиш на клавиатурата, не изпускай момента да го оцветиш в червено. На ЗИ също не пропускай възможността да поправяш членовете на комисията и да показваш грешките им при водене на интервюто, това ще ти помогне да си пръв, но отзад напред :D

Този път моето ЗИ беше доста приятно. Комисията беше приятелски настроена и ме предразположи. Спечелих конкурса (кат.Е, Охранителна Полиция) и на 20.7.2015г. ме викат в областната дирекция за избор на длъжност. Интерестното беше, че по време на интервюто началника на ОД ме попита дали бих изкарал "C" категория за управление на МПС за моя сметка (вероятно за правото да шофирам патрулен автомобил). Успех на всички занапред.
... The world is moving so fast these days that the man who says it can’t be done is generally interrupted by someone doing it...
Аватар
Dop4o

Мнениеот Grishata » 14 Юли 2015, 08:38

Dop4o написа:
tribali написа:Сега ми стана ясно, защо се проваляш на заключителното интервю. Имаш склонност към празнодумство, а това пречи за успешното представяне на ЗИ. Личностната ти мотивация е едно, на ЗИ комисията набляга на професионалната мотивация и я оценява. Оценява и професионалните знания и умения на кандидата. Мен трудно би успял да ме убедиш, че си по-подходящ с инженерната си диплома, пред кандидат завършил спортното училище и кандидатстваш за позиция изискваща средно образование. Мога да ти обясня и защо, но ще го запазя за себе си ;) Не знам на колко места си работил за да казваш, че всяка работа си има предимства и недостатъци, но за нашата работа основен проблем е, че всеки си мисли, че може да я върши и става за тази работа. Успех и ако откриеш някъде, че съм натиснал погрешен клавиш на клавиатурата, не изпускай момента да го оцветиш в червено. На ЗИ също не пропускай възможността да поправяш членовете на комисията и да показваш грешките им при водене на интервюто, това ще ти помогне да си пръв, но отзад напред :D

Този път моето ЗИ беше доста приятно. Комисията беше приятелски настроена и ме предразположи. Спечелих конкурса (кат.Е, Охранителна Полиция) и на 20.7.2015г. ме викат в областната дирекция за избор на длъжност. Интерестното беше, че по време на интервюто началника на ОД ме попита дали бих изкарал "C" категория за управление на МПС за моя сметка (вероятно за правото да шофирам патрулен автомобил). Успех на всички занапред.

Струва ми се, че се опитваш да ни вкараш в някакъв твой филм. Конкурси за кат. "Е" няма. След това дори да не знаеш как да се изразиш и да си написал условно кат."Е" няма избор на длъжност ;) . Скед това за "правото да шофирам патрулен автомобил" за това право не се изисква водача на патрулният автомобил да притежава СУМПС кат. "С" :D
Желая ти успех и ако ти лесно кълвеш и може да те хванат на бастун, то тия селски номерца не минават в полицейски форума :D
Grishata

Мнениеот Dop4o » 14 Юли 2015, 08:58

Grishata написа:
Dop4o написа:

Струва ми се, че се опитваш да ни вкараш в някакъв твой филм. Конкурси за кат. "Е" няма. След това дори да не знаеш как да се изразиш и да си написал условно кат."Е" няма избор на длъжност ;) . Скед това за "правото да шофирам патрулен автомобил" за това право не се изисква водача на патрулният автомобил да притежава СУМПС кат. "С" :D
Желая ти успех и ако ти лесно кълвеш и може да те хванат на бастун, то тия селски номерца не минават в полицейски форума :D

Извинявам се, моя е грешката. Конкурса, който спечелих беше за Група „Охранителна полиция” - полицай - старши полицай.
Точка от протокола:
Класираните съгласно т.4 от протокола кандидати, да се явят на ............................. в сградата на ОД .............. за процедура по разпределяне на кандидатите по структури и избор на длъжности за която са класирани.

Въпроса на началника на ОД беше продиктуван от това, че след, като ме запита дали бих изкарал подобен курс ("C" кат.), ме попита и дали имам желание след известно време живот и здраве да се върна в родния си град и да работя там. Това ме питаха, това и ви казвам.

Чл. 6. (Изм. - ДВ, бр. 30 от 2009 г., в сила от 21.04.2009 г.) Моторно превозно средство със специален режим на движение може да се управлява от водач, който не е лишаван от право да управлява моторно превозно средство за нарушение на Закона за движението по пътищата и:
1. притежава свидетелство за управление на моторно превозно средство от съответната категория, или
2. е правоспособен водач със стаж не по-малко от 5 години, а за МПС категория "А" - не по-малко от 3 години.

Незнам, защо ме попитаха дали бих изкарал "C" кат. Вероятно са ме пробвали.
Аватар
Dop4o

Мнениеот Grishata » 14 Юли 2015, 09:09

Dop4o написа:Извинявам се, моя е грешката. Конкурса, който спечелих беше за Група „Охранителна полиция” - полицай - старши полицай.
Точка от протокола:
Класираните съгласно т.4 от протокола кандидати, да се явят на ............................. в сградата на ОД .............. за процедура по разпределяне на кандидатите по структури и избор на длъжности за която са класирани.

Въпроса на началника на ОД беше продиктуван от това, че след, като ме запита дали бих изкарал подобен курс ("C" кат.), ме попита и дали имам желание след известно време живот и здраве да се върна в родния си град и да работя там. Това ме питаха, това и ви казвам.

Чл. 6. (Изм. - ДВ, бр. 30 от 2009 г., в сила от 21.04.2009 г.) Моторно превозно средство със специален режим на движение може да се управлява от водач, който не е лишаван от право да управлява моторно превозно средство за нарушение на Закона за движението по пътищата и:
1. притежава свидетелство за управление на моторно превозно средство от съответната категория, или
2. е правоспособен водач със стаж не по-малко от 5 години, а за МПС категория "А" - не по-малко от 3 години.

Незнам, защо ме попитаха дали бих изкарал "C" кат. Вероятно са ме пробвали.

Няма нужда от извинения ;) всичко е ОК, ще те разпределят, после ти предстои обучение и след успешно представяне, мечатата се сбъдва.
Желая ти успех и по време на обучението да не излагаш Директора на ОД :)
Grishata

Мнениеот mario_88 » 11 Окт 2018, 15:26

Здравейте !!!

Искам да попитан нещо.Издържах първата час на психологическото изследване но нямам никакви точки.Сега ми предстой интервю със психолог.Въпроса ми е след оспешното минаване на първата част на теста за интелигентност и личностният тест след срещата с психолога може ли да не ме допусне по напред до закючителното интервю
mario_88

Предишна

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР