Кандидатстване за полиция

Кандидатстване за полиция

Мнениеот nkirov99 » 15 Фев 2020, 00:53

Добър вечер,
Искам да попитам колегите,които са по - запознати със самото кандидатстване и конкурс за
постъпване на държавна служба в МВР.Работя като оператор в Д”НС” 112 от близо 1г. и 6м. и наскоро
кандидатствах за последния конкурс за “Охранителна полиция” към СДВР за районни управления,като преминах медицински и физически тест,но уви бях отхвърлен на следващия етап - психо тест(тест за интелигентност и личностни въпросници).
От Човешки ресурси ми казаха,че нямам право да се явявам на други конкурси в следващите 6 месеца,защото не покривам “минималните изисквания за длъжността”.Допитах се до колегите ми от АМВР,където учим заедно и казват,че е трябвало да обърна по - голямо внимание на този етап,защото късали много там.
Реално няма как дори да видя резултата си и къде съм допуснал грешки.Искам някой,който е изпадал в същото положение,като моето,да сподели на какво трябва да се набляга и на кое да се обръща внимание,изцяло всякаква вид помощ би ми била от полза за самия конкурс.Благодаря предварително на тези,които ще се отзоват!
nkirov99

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР