Въпрос, относно работа в МВР

Въпрос, относно работа в МВР

Мнениеот pp55555 » 09 Сеп 2020, 11:34

Здравейте,
Ще бъда максимално кратък, и ще се опитам да си задам въпроса, максимално синтезиран.
Питането ми е следното:
Имам желание, да постъпя на работа в структурите на МВР, преди около 7, 8 години кандидатствах в Академията на Мвр, но поради ниският ми бал (4,80), за жалост не успях да се класирам.
Сега съм с инженерно образование (Инженер - Автоматика), завърших Технически Университет - София, като към бакалавъра имам и магистърска степен (Био Инженерство).
Питането ми е следното, може ли компетентни лица, да ми дадът съвет, "къде(в кои звена)" реално мога да се впиша в структурите на МВР и най - важното "как", понеже вече съм на 28 години и ми е малко късно, да започвам образованието си отначало в Академията на МВР като студент. Накратко искам да получа информация от по - компетентни лица, как мога с висшето образование, което притежавам към момента, да започна работа в структурите на МВР или може би е нужно да изкарам някаква магистратура към Академията, нямам представа, моля за Вашето съдействие.
Благодаря, предварително, бъдете здрави !
pp55555

Re: Въпрос, относно работа в МВР

Мнениеот manja » 25 Сеп 2020, 09:23

Ако има обявен конкурс за постъпване в МВР по който си кандидатствал и си го спечелил - постъпваш на работа. На сайта на МВР постояноно се обявяват конкурси всякакви. Следи ги, решавай се и действай. От магистратура в АМВР - няма смисъл . Безполезно и без всякакъв смисъл. Само излишни разходи.
manja

Re: Въпрос, относно работа в МВР

Мнениеот paolon » 26 Сеп 2020, 16:31

manja написа:Ако има обявен конкурс за постъпване в МВР по който си кандидатствал и си го спечелил - постъпваш на работа. На сайта на МВР постояноно се обявяват конкурси всякакви. Следи ги, решавай се и действай. От магистратура в АМВР - няма смисъл . Безполезно и без всякакъв смисъл. Само излишни разходи.

То и от био инжинерство има голявма нужда в МВР.
Аватар
paolon

Назад към Конкурси и кандидатстване в МВР