ВЪПРОСИ КЪМ УС НА СФС МВР

ВЪПРОСИ КЪМ УС НА СФС МВР

Мнениеот Nabora » 10 Авг 2009, 20:34

Имаше подобна тема, и вече се стопи нейде :| Пряката връзка (та ако ще и по кодиран начин или с ЛС) на членовете с УС на СФС е много важна във всеки един период от развитието на организацията :idea: :arrow:
Аватар
Nabora

Re: ВЪПРОСИ КЪМ УС НА СФС МВР

Мнениеот bari68 » 11 Авг 2009, 06:41

Наборе прав си ама ако забелязваш вече не ни обръщат внимание и няма да ни отговорят.Отговора винаги е един и същ :Питайте си председателя на месното дружество.УС на СФС вече нямат време за нас....
bari68

Мнениеот Прокопи » 11 Авг 2009, 10:39

Ако можеха да се занимават с всичко, нямаше да има местни дружества...
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Аватар
Прокопи

Мнениеот stoni » 11 Авг 2009, 14:23

А какво правят?
Къде го правят, как?
Къде се задачите, къде е видно тяхното степенуване, кой до къде е стигнал и колко е извършил?
Абе не мога да се начудя що за племе е това Българското, защо заблудите че може да измами всичко което се върти и лети, му влизат в главата веднага щом се докопа до нещо по различно от нищо, всъщност пак нищо но от друг тип.
Дори нищо да не правят и ако е изложено на показ е по добре отколкото да се скъсват ор простотии и да не се вижда.
Да ама ако е онова да го набуташ е лесно...другото е трудно.
Стоян Чонев

Изход от сложната ситуация..от тук
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7
Ползвайте Explorer !
Една власт не се е предала докато не е предала своята агентура!
/ Бжежински /
....а новата лустрирала водачите и!
/ Стони /
Аватар
stoni

Мнениеот stoni » 11 Авг 2009, 14:25

После се чудят защо на призива за протест се отзовават няколко семеjства и то най вече от средите на служителите. Невъзможността да се прозре, че каквото и да прави НВР без да вкара в това гражданството е обречено на пшровал е диагноза на управленския дух на тази родена в кръв система.
Стоян Чонев

Изход от сложната ситуация..от тук
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7
Ползвайте Explorer !
Една власт не се е предала докато не е предала своята агентура!
/ Бжежински /
....а новата лустрирала водачите и!
/ Стони /
Аватар
stoni

Мнениеот GENTATSO » 23 Авг 2009, 06:47

В момента УС шият зимните дрехи, после ще лепят малко подметки на кубинките и ако остане време имат за довършване два три гоблена които ако се продадат ще може да си купят нещо.
Дали вече не е време да започнем всички да работим, не може само да искаме някой нещо да свърши вместо нас после да ни уведоми лично какво е свършил и ако на нас не ни отърва да заклеймим че нищо не е свършено . Темата за въпроси и отговори е стара точно колкото самите въпроси и отговори ...но за да има отговор трябва конкретен въпрос . и за да не стават спекулации искам да попитам кога ще чистим помещението дадено ни от МВР за офис на СФС МВР, ясно е че няма да ни помогнат поне на този етап от министерството. Ще трябва да запретнем ръкави . su:)
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот lasthero » 23 Авг 2009, 12:37

Като член на УС на СФСМВР , съм готов да отговоря на всички поставени въпроси и да Ви дам налична информация с която разполагам. Не сме отказа или скрили нищо от Вас и мисля, че всеки който се е интерисувал е получил информация. Аз лично се стремя да давам своевременно сведение на колегите - Председатели на СД , които от своя страна имат задължение да я препредават на членовете на Дружествата си. Както знаете , освен форума и сайта на СФСМВР - www.sfsmvr.eu , поддържаме ежедневна връзка и чрез скайп , така че мисля отправените обвинения към УС за нереални и някаква форма на заяждане. Ако имате конкретни питания можете да ги отправите тук ( като се съобразявате с исканата информация, предвид това, че police.ba4ka.com е свободен форум и до него имат достъп всички ) или чрез ЛС към мен и всички други членове на УС. Тези които се интерисуват, моля да намерят начин да се свържат с нас.
Благодаря Ви за разбирането и подкрепата!
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот Irokez » 23 Авг 2009, 13:24

Това съм го писал но не е лошо да го припомня на някой който го е забравил.
" Който иска да изпълни поставената му задача намира начин, който не иска търси оправдание " и
"Който се интересува намира". Престанете постоянно да се заяждате с УС и да търсите под вола теле . Там ще намерите друго. Колегите от УС работят за Федерацията а това означава за всичкинас в свободното си време и го правят без някакви облаги за себе си,не го забравяйте и проявете малко признателност за това, защото много от вас не биха се захванали и съгласили да вършат тази работа без възнаграждение. Да, съгласен съм че тази тема трябва да е винаги актуална!
Аватар
Irokez

Мнениеот койота » 26 Авг 2009, 09:46

Аз имам един въпрос към УС на СФС
На НК във В. Търново бе взето решение да се създаде фонд за подпомагане на колеги и техните семейства! Работи ли се по този въпрос и има ли някакво развитие :?: :!: :?:
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот ntvladimirov » 29 Авг 2009, 08:58

Колеги то управителния съвет на СФС искам да ви попитам нещо за което съм изпратил съобщение на електронната ви поща на адрес office@sfsmvr.eu като съм оставил и адрес за обратна връзка. Има ли въобще някои там които да преглежда пощата. Става на въпрос за следното съобщение което съм изпратил на 26.08.2009г. Поставям го дословно.

"Здравейте колеги. Във моето родно село Габаре Община Бяла Слатина има създаден инициативен комитет за защита на полицайте по делото за Чората и в момента тече подписка като до сега са се подписали около 100 човека. Хората от инициативния комитет ме помолиха да ви попитам може ли да изпратят подписката до вас и дали се публикуват някъде такива подписки .Знам че подобна инициатива има телевизия СКАТ но повечето от хората са възрастни и не искат да изпращат подписката там.Очаквам отговара Ви.

С уважение: Николай Владимиров -ПОМ. ОД при ОД МВР Враца"
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот MasterCop » 29 Авг 2009, 11:40

Има такъв сайт за петиции - ето линк към тази, за която питаш http://bgpetition.com/podkrepa-za-nevin ... index.html
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот bari68 » 03 Сеп 2009, 19:47

http://www.sfsmvr.eu/index.php?option=c ... &Itemid=41 Гледам всичко замря и вече за Федерацията май е забранено да се коментира или поне аз вече не намирам коментари ??? Нещо нещата никак не са добре в самата СФС !!!
bari68

Мнениеот ntvladimirov » 03 Сеп 2009, 20:09

Просто за сега няма враг. Страстите замряха. Новият министър се подмазва на синдикатите. Имат си сграда. Автомобил сигурно. Мъчат се да завоюват членовете на Управетелния съвет да бъдат със привилегии. Като попиташ нещо отговора е " първо стани член на СФСМВР и тогава питай. И други неща за които ние простосмъртните не знаем. :roll:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот bari68 » 03 Сеп 2009, 20:13

Аз съм член ама и аз нищо не знам а за тези няколко членски вноски ми подариха стикер за колата -това е .
bari68

Мнениеот ntvladimirov » 03 Сеп 2009, 20:28

Аз съм задавал въпрос като изпратих и съобщение на електронната поща на синдиката.До сега никакъв отговор. Явно няма кои да им преглежда съобщенията.А става на въпрос за подписка в защита на колегите от делато Чората. И до ден днешен никакъв отговор.

Ето и текста:

Колеги то управителния съвет на СФС искам да ви попитам нещо за което съм изпратил съобщение на електронната ви поща на адрес office@sfsmvr.eu като съм оставил и адрес за обратна връзка. Има ли въобще някои там които да преглежда пощата. Става на въпрос за следното съобщение което съм изпратил на 26.08.2009г. Поставям го дословно.

"Здравейте колеги. Във моето родно село Габаре Община Бяла Слатина има създаден инициативен комитет за защита на полицайте по делото за Чората и в момента тече подписка като до сега са се подписали около 100 човека. Хората от инициативния комитет ме помолиха да ви попитам може ли да изпратят подписката до вас и дали се публикуват някъде такива подписки .Знам че подобна инициатива има телевизия СКАТ но повечето от хората са възрастни и не искат да изпращат подписката там.Очаквам отговара Ви.

С уважение: Николай Владимиров -ПОМ. ОД при ОД МВР Враца"
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот койота » 03 Сеп 2009, 21:59

[quote="bari68Аз съм член ама и аз нищо не знам а за тези няколко членски вноски ми подариха стикер за колата -това е .

А[color=#FF0000][/color]ЛО!!! УС НА СФС И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СФС СЪБУДЕТЕ СЕ!!! КЪДЕ СЕ СКРИ ИВАН ПАВЛОВ СЛЕД НК? НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ НА КАДЕ ОТИВАТ НЕЩАТА :?: :?: :?: :?: ИЗЛАГАТЕ СЕ !!!
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот bari68 » 04 Сеп 2009, 05:05

Като видиш ,че Павлин Димитров е започнал да пише тук тогава чакай и ИВАН ПАВЛОВ да пише вече тук !!! След 4 години СФС ще е по-зле от НПС и Огнеборец ....
bari68

Следваща

Назад към Синдикална дейност