Мнения/за и против/ СФСМВР

Re: ДОБРОЗОРЛЕМ ПЕНСИОНИРАНИ АКТИВИСТИ НА СФСМВР

Мнениеот inkognito » 08 Яну 2011, 17:54

ntvladimirov написа:
inkognito написа:

Ти пък от къде доиде.

Минах по долината на река Лева,после през Вратцата и до водопада Боров камък направихме синдикално събрание да почетем Рога на изобилието в гр.Враца и прилежащите към ОД на МВР-Враца населени места.Чаткаш ли?
inkognito

Мнениеот GENTATSO » 08 Яну 2011, 18:46

ntvladimirov написа:Момци!Престанете да досаждате.Има Синдикални форуми .Там си се ръгайте колкото искате.

Хубаво е приди да напишеш някоя глупост поне да погледнеш в коя тема си , да форума е свободен и едва ли точно ти можеш да ми казваш къде и какво да пиша . ;)
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

ДОБРОЗОРЛЕМ ПЕНСИОНИРАНИ АКТИВИСТИ НА СФСМВР

Мнениеот GENTATSO » 08 Яну 2011, 18:53

velkov_1914 написа:Не дай БОЖЕ някой да закъса зравослвно и да опре до "ВАС". И моят проблем бе здравословен. Няма проблем, кажете нещо смислено, като РЕЗУЛТАТИ!

Със сигурност колегата за който ти говоря не мисли като теб , без много подробности той получи нашата помощ.
Разбирам огорчението ти и ненависта от това че точно на теб не е помогнато, но горко ни ако правим само това, на друго място пък ни обвиняват че само това правим , помагаме на болни ....ако можеш да погледнеш нещата отстрани ще видиш колко глупаво изглежда всичко това като критика .
Не колега няма да ти КАЖА нищо като резултати, те се виждат това че ти си си навил на пръста и постоянно повтаряш че няма такива си е твое мнение и твой проблем , със сигурност си един от последните пред които аз ще се отчитам . :idea:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот ntvladimirov » 08 Яну 2011, 18:58

GENTATSO написа:
ntvladimirov написа:Момци!Престанете да досаждате.Има Синдикални форуми .Там си се ръгайте колкото искате.

Хубаво е приди да напишеш някоя глупост поне да погледнеш в коя тема си , да форума е свободен и едва ли точно ти можеш да ми казваш къде и какво да пиша . ;)

Според теб всички пишат глупости само шефовете на СФС са Умници. :lol: :lol:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот GENTATSO » 08 Яну 2011, 19:01

inkognito написа:
По отношение на правилата за които говориш от кого са написани, от безмисленните събрания? И подкрепяйте членовете си с действия, а не със съвет (личен опит)!!!

Правилници и Устави на синдикална организация винаги се приемат на събрания!Такива събрания не могат да бъдат безсмислени,защото на тях всеки има право да изрази мнение и да прави възражения.Синдикални членове се подкрепят не само материално ами и със съвет.Един добър съвет понякога струва повече от материална помощ.Към синдикат не трябва да се обръщаш само когато имаш нужда от помощ,ами трябва постоянно с действията си да помагаш на работата на синдиката,разбирайте да помагаш сам на себе си.Членството в синдиката трябва да е във връзка с обща кауза,а не постигане на личен интерес.
Аз съм председателка на синдикална организация на един от големите синдикати.Знам какво е да се бориш и знам какво е някой да чака друг да свърши всичко и той само да се възползва,
Като правим събрания и нещо не се харесва,ме побутват и казват "Стани и кажи,че не е добре" какво ги бърка всеки да стане и да каже какво мисли.Мижитурки има навсякъде.За себе си знам,че и да ме уволнят на друго място ще отида и пак ще съм добре.
При вас има хора,които за нищо друго не стават,сковани са от страх да не ги уволнят и си мишкуват.
Като уволниха вашият колега от Врачанската дирекция,къде бяхте мили ми полицаи да излезете и да застанете зад него.защо не отиде целият състав на дирекцията и да попита този директор,защо уволнява колегата ви има ли някакви нарушения или го прави само защото има такава възможност.Защо не му казахте на този директор,че той с нищо не е повече от вас и той ходи в тоалетната.Ако не е назначен за директор ами е на мястото на уволнения полицай ще се вихри ли така смело.Някой хора си мислят,че са вечни и никога няма да боледуват или да умират.
Не е ли срамота навсякъде в държавата да има проблеми в МВР,пък във Враца проблеми да няма,там да бъде рога на изобилието.
Какви са тези смешни декларации които подписвате и защо опорочавате труда на толкова много хора,не е ли срамота това.Това не е мъжко поведение,тези които са се подписали под такъв документ нямат топки,това са ветропоказатели и слуги.Кой ще повярва,че навсякъде е зле само във Враца е добре.
Мисленето трябва да се смени и тогава ще има успех.

За съжаление отново някой извън системата уцелва десетката а ние сами не можем да я видим!!!!!!! ;)! ;)! ;)!
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот velkov_1914 » 08 Яну 2011, 19:29

GENTATSO написа:
velkov_1914 написа:Не дай БОЖЕ някой да закъса зравослвно и да опре до "ВАС". И моят проблем бе здравословен. Няма проблем, кажете нещо смислено, като РЕЗУЛТАТИ!

Със сигурност колегата за който ти говоря не мисли като теб , без много подробности той получи нашата помощ.
Разбирам огорчението ти и ненависта от това че точно на теб не е помогнато, но горко ни ако правим само това, на друго място пък ни обвиняват че само това правим , помагаме на болни ....ако можеш да погледнеш нещата отстрани ще видиш колко глупаво изглежда всичко това като критика .
Не колега няма да ти КАЖА нищо като резултати, те се виждат това че ти си си навил на пръста и постоянно повтаряш че няма такива си е твое мнение и твой проблем , със сигурност си един от последните пред които аз ще се отчитам . :idea:

Със сигурност господа "ВИЕ", това си е мой проблем и правилно! Единичен случай и герои, браво помогнахте един път!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот velkov_1914 » 08 Яну 2011, 19:50

GENTATSO написа:
inkognito написа:
По отношение на правилата за които говориш от кого са написани, от безмисленните събрания? И подкрепяйте членовете си с действия, а не със съвет (личен опит)!!!

Правилници и Устави на синдикална организация винаги се приемат на събрания!Такива събрания не могат да бъдат безсмислени,защото на тях всеки има право да изрази мнение и да прави възражения.Синдикални членове се подкрепят не само материално ами и със съвет.Един добър съвет понякога струва повече от материална помощ.Към синдикат не трябва да се обръщаш само когато имаш нужда от помощ,ами трябва постоянно с действията си да помагаш на работата на синдиката,разбирайте да помагаш сам на себе си.Членството в синдиката трябва да е във връзка с обща кауза,а не постигане на личен интерес.
Аз съм председателка на синдикална организация на един от големите синдикати.Знам какво е да се бориш и знам какво е някой да чака друг да свърши всичко и той само да се възползва,
Като правим събрания и нещо не се харесва,ме побутват и казват "Стани и кажи,че не е добре" какво ги бърка всеки да стане и да каже какво мисли.Мижитурки има навсякъде.За себе си знам,че и да ме уволнят на друго място ще отида и пак ще съм добре.
При вас има хора,които за нищо друго не стават,сковани са от страх да не ги уволнят и си мишкуват.
Като уволниха вашият колега от Врачанската дирекция,къде бяхте мили ми полицаи да излезете и да застанете зад него.защо не отиде целият състав на дирекцията и да попита този директор,защо уволнява колегата ви има ли някакви нарушения или го прави само защото има такава възможност.Защо не му казахте на този директор,че той с нищо не е повече от вас и той ходи в тоалетната.Ако не е назначен за директор ами е на мястото на уволнения полицай ще се вихри ли така смело.Някой хора си мислят,че са вечни и никога няма да боледуват или да умират.
Не е ли срамота навсякъде в държавата да има проблеми в МВР,пък във Враца проблеми да няма,там да бъде рога на изобилието.
Какви са тези смешни декларации които подписвате и защо опорочавате труда на толкова много хора,не е ли срамота това.Това не е мъжко поведение,тези които са се подписали под такъв документ нямат топки,това са ветропоказатели и слуги.Кой ще повярва,че навсякъде е зле само във Враца е добре.
Мисленето трябва да се смени и тогава ще има успех.

За съжаление отново някой извън системата уцелва десетката а ние сами не можем да я видим!!!!!!! ;)! ;)! ;)!

Отново глупости и нашата Инко, сега е синдикалистка, БРАВО! Не оцели десетката, а две 0. Което е тоалетна... Един въпрос към г-жа Инко, защо се събират само 10% от глобите от ЗДвП? Въпроса е дали ние (не с големи букви) даваме акъл на НАП!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот GENTATSO » 08 Яну 2011, 20:41

ntvladimirov написа:
GENTATSO написа:

Според теб всички пишат глупости само шефовете на СФС са Умници. :lol: :lol:

Хе хе Не бе Владимиров не "ВСИЧКИ" това като форма аз не употребявам, ти пишеш от името на всички за мен в случая ти си написал глупости, след като в тема за СФСМВР ми казваш да не пиша за СФСМВР и това ако не е глупост няма кое да е .
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот GENTATSO » 08 Яну 2011, 20:44

velkov_1914 написа:
GENTATSO написа:

Със сигурност господа "ВИЕ", това си е мой проблем и правилно! Единичен случай и герои, браво помогнахте един път!

Гледам че постепенно си дойдохме на думата нито ред за всичко останало само това дето не са ти помогнали , на теб лично , няма герои ти попита аз ти отговорих нито съм героизирал този случай нито го давам за пример, толкова сме могли от нашето дружество толкова сме помогнали . В този ред на мисли ти на колко колеги помогна ? ако разбирасе не е тайна . :?: :idea:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kuka5 » 08 Яну 2011, 21:31

GENTATSO написа:[Гледам че постепенно си дойдохме на думата нито ред за всичко останало само това дето не са ти помогнали , на теб лично , няма герои ти попита аз ти отговорих нито съм героизирал този случай нито го давам за пример, толкова сме могли от нашето дружество толкова сме помогнали . В този ред на мисли ти на колко колеги помогна ? ако разбирасе не е тайна . :?: :idea:

Гена, като се видим ще ти дам един блистер парацетамол, че си търпелив, търпелив си, но да спориш с радио, направо мигрена ще развиеш. ;)
Аватар
kuka5

Мнениеот GENTATSO » 08 Яну 2011, 22:00

ЕЕЕЕ благодаря все пак ама с тези двамата само се забавлявам, дори не се и напрягам няма смисъл :lol: :lol: :lol:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот inkognito » 09 Яну 2011, 12:37

velkov_1914 написа:Не оцели десетката, а две 0. Което е тоалетна... Един въпрос към г-жа Инко, защо се събират само 10% от глобите от ЗДвП? Въпроса е дали ние (не с големи букви) даваме акъл на НАП!

Г-н Велков,
Дано не бъда упрекната но само за Вас ще кажа,че избираемостта по актове на ЗДвП към настоящият момент е около 78% доброволно и принудително събрани суми по актовете.В нашият район имаме продадени два автомобила на длъжници по ЗДвП за суми над 1000 лв.
Акъл не се опитвайте да давате на НАП,защото нямате необходимият образователен ценз.
Въпроса,който задават гражданите е,защо има хора с по 20-30 НП и продължават да карат МПС,като никой не е отнел техните СУМПС.
Четейки другите глупости,които пишете се сещам за героя на Ал.Константинов и пояса в който държи мускалите си за да не го окраде някой.Вие търсите от всичко да извлечете КЕЛЕПИР за своя лична сметка.Посредствеността Ви стига до там,че щом синдиката не ви е дал пари,значи трябва да го оплюете и да оспорвате всичко което вашите колеги правят за ВСИЧКИ.
В синдиката няма личен КЕЛЕПИР има обща кауза и когато каузата стане факт,тогава хора като Вас се нареждат първи на опашката и дори казват,че и те са се борили.Това е типично за героя на Ал.Константинов на който Вие така добре приличате в манталитета си.
Синдикална дейност уважаеми г-н Велков има и извън МВР,вие в МВР сега се учите на синдикализъм навън това го правят от години.
Никой насила не ви е карал да ставате синдикален член.Вие сте отишли разчитайки да има келепир и като не сте успели да откачите нещо материално сте се отказал.Е хубаво е,че поне сте показал истинското си лице на консуматор.
Послушайте колегата си Генади Крумов и не се напъвайте излишно,защото такива като Вас освен да напълнят онова с двете "00" ,друго нищо не могат да правят.Натискайте си задника в МВР,защото ако МВР го няма за хора като Вас с такъв "потенциал" само строителна количка ще Ви приляга.Желая Ви сега да се напънете и да родите нещо умно,правете в тоалетната,от съображения за сигурност.Това което раждат хора като Вас е мишка!
inkognito

Мнения/за и против/ СФСМВР

Мнениеот velkov_1914 » 09 Яну 2011, 17:44

inkognito написа:
velkov_1914 написа:Не оцели десетката, а две 0. Което е тоалетна... Един въпрос към г-жа Инко, защо се събират само 10% от глобите от ЗДвП? Въпроса е дали ние (не с големи букви) даваме акъл на НАП!

Г-н Велков,
Дано не бъда упрекната но само за Вас ще кажа,че избираемостта по актове на ЗДвП към настоящият момент е около 78% доброволно и принудително събрани суми по актовете.В нашият район имаме продадени два автомобила на длъжници по ЗДвП за суми над 1000 лв.
Акъл не се опитвайте да давате на НАП,защото нямате необходимият образователен ценз.
Въпроса,който задават гражданите е,защо има хора с по 20-30 НП и продължават да карат МПС,като никой не е отнел техните СУМПС.
Четейки другите глупости,които пишете се сещам за героя на Ал.Константинов и пояса в който държи мускалите си за да не го окраде някой.Вие търсите от всичко да извлечете КЕЛЕПИР за своя лична сметка.Посредствеността Ви стига до там,че щом синдиката не ви е дал пари,значи трябва да го оплюете и да оспорвате всичко което вашите колеги правят за ВСИЧКИ.
В синдиката няма личен КЕЛЕПИР има обща кауза и когато каузата стане факт,тогава хора като Вас се нареждат първи на опашката и дори казват,че и те са се борили.Това е типично за героя на Ал.Константинов на който Вие така добре приличате в манталитета си.
Синдикална дейност уважаеми г-н Велков има и извън МВР,вие в МВР сега се учите на синдикализъм навън това го правят от години.
Никой насила не ви е карал да ставате синдикален член.Вие сте отишли разчитайки да има келепир и като не сте успели да откачите нещо материално сте се отказал.Е хубаво е,че поне сте показал истинското си лице на консуматор.
Послушайте колегата си Генади Крумов и не се напъвайте излишно,защото такива като Вас освен да напълнят онова с двете "00" ,друго нищо не могат да правят.Натискайте си задника в МВР,защото ако МВР го няма за хора като Вас с такъв "потенциал" само строителна количка ще Ви приляга.Желая Ви сега да се напънете и да родите нещо умно,правете в тоалетната,от съображения за сигурност.Това което раждат хора като Вас е мишка!

Не приписвайте на НАП, заслуги които не са негови! Събираемоста се е увеличена само когато е наложена глоба с НП, понеже в АНД не ти дават КТ на СУМПС без да си платил. И то не до космическите проценти посочени от Вас. Глоби които са наложени без да се изземва някакъв документ, процента е много под 10. Не знам как оценявате някой, без да го познавате и казвате за какво става и за какво не. Мога да напиша куп глупости от рода на "моята жена си е в къщи и пътувам свободно в чужбина, а при Вас как е, Вие без НАП и за общ работник не ставате (не виждам нищо лошо, но според Вас с ЦЕНЗА!?)."Никога не съм писал, че съм искал пари от синдиката, поисках помощ, да ме представляват пред ръководство! Ако не се лъжа синдиката е за това да следи за спазването на трудово-правните взаимоотношения. И когато негов член се оплаче на местното ръководство на СФСМВР за даден проблем, те поставят въпроса пред ръководството, или се лъжа. Те ми дават съвет и то какъв "иди при юриста", аз вече бях ходил.
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Re: Мнения/за и против/ СФСМВР

Мнениеот койота » 09 Яну 2011, 22:55

Никога не съм писал, че съм искал пари от синдиката, поисках помощ, да ме представляват пред ръководство! Ако не се лъжа синдиката е за това да следи за спазването на трудово-правните взаимоотношения. И когато негов член се оплаче на местното ръководство на СФСМВР за даден проблем, те поставят въпроса пред ръководството, или се лъжа. Те ми дават съвет и то какъв "иди при юриста", аз вече бях ходил.

Би ли дал повече подробности :?: В кое дружество си бил член и към кой си се обърнал за помощ и ти е отказал такава :?:
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот GENTATSO » 09 Яну 2011, 23:20

Мнениеот velkov_1914 » Вчера, , 16:44
Не дай БОЖЕ някой да закъса зравослвно и да опре до "ВАС". И моят проблем бе здравословен. Няма проблем, кажете нещо смислено, като РЕЗУЛТАТИ!
PEUGEOT 406 2.1 TD

Аватар
velkov_1914

.....................това да следи за спазването на трудово-правните взаимоотношения...........................

-Само не разбрах в кой от двата случая лъжеш!?!?!?
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kuka5 » 10 Яну 2011, 00:29

GENTATSO написа:Re.....................това да следи за спазването на трудово-правните взаимоотношения...........................

Ех Гена, ти пък сега.......... :shock:
Последна промяна belyata на 10 Яну 2011, 23:22, променена общо 1 път
Причина: Кратко мнение! Моля запознай се с Правилата!
Аватар
kuka5

Мнениеот velkov_1914 » 10 Яну 2011, 07:26

GENTATSO написа:Re: ДОБРОЗОРЛЕМ ПЕНСИОНИРАНИ АКТИВИСТИ НА СФСМВР

Мнениеот velkov_1914 » Вчера, , 16:44
Не дай БОЖЕ някой да закъса зравослвно и да опре до "ВАС". И моят проблем бе здравословен. Няма проблем, кажете нещо смислено, като РЕЗУЛТАТИ!
PEUGEOT 406 2.1 TD

Аватар
velkov_1914

.....................това да следи за спазването на трудово-правните взаимоотношения...........................

Трудовата злополука, какво е според теб, не е ли и от двете?
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност