ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kuka5 » 09 Мар 2010, 23:24

Явно им харесва да ги "обиждат", мен ако някой само се опита така да ме "обиди", ще му смачкам крътуната. :D :evil: :mrgreen:
Аватар
kuka5

Мнениеот STO92 » 09 Мар 2010, 23:27

kuka5 написа:192 явно идолът ви си е намерил кой да му държи ......../вие си решете какво/. Вие явно сте като жените хем ви е..т, хем го целувате, халал да ви е.

Това го пишеш защото нищо друго не можеш да измислиш ли ? Дано да бъркам !!! ;)
<< НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! >>

http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/ ... &t=74#p633 -- Кой ни лъже ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403728
Аватар
STO92
Изгонен

Мнениеот lasthero » 09 Мар 2010, 23:28

Ако им харесва да ги "обиждат" няма да е глупост, педерастия ще да е :lol:
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот GKrIvan » 11 Мар 2010, 00:05

Колеги ,моля Ви престанете с глупостите,форума се чете и от други хора,не падайте до нивото на махленски клюкарки.Всички заедно тръгнахме в името на една идея,нека различията в мисленето помежду ни не ни накарат да падаме толкова ниско.Един не може да разбере,че хората не го искат вече и то не само него,ето и Капандурата не беше избран в новият УС.Лукан сам каза не мога повече отказвам се и постъпи много мъжки според мен,въпреки,че досега той свърши страшно много работа,хвърли много сили и тичане за синдиката и отказването му да бъде избран в новият УС е голяма загуба.
Защо трябва да се ловиш като удавник за сламка след като хората не те искат,защо да пречиш на развитието и дейността на създаденото от теб е това не мога да разбера и то след като мнозинството ясно каза мнението си.Каква е целта да се укрепи синдиката или да се разцепи и принизи в очите на ръководството и на хората-май второто като гледам.На кого е нужно това,ето новият УС се включи най-активно в преговорите с МВР и отстоява твърдо позицията си в този момент ИП прави съглашение с ПД и то за сметка на кого на членовете на синдиката.Хора направете си сметка добре.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
Аватар
GKrIvan

Мнениеот madcop » 12 Мар 2010, 10:33

ЕЙ гунгалов, простотията ти край няма, не стига че с лизача ивчо си затрихте дружетвото, ами и продължаваш да се заяждаш по най-долен начин във форума. Само се питам плъх такъв защо като ти бях пред очите не се заяде да видим тогава кой кого, плужек страхлив :evil: :evil: :evil:
Създай си синдикат, имаш си вожд, имаш си и ибричия колега от вашето и без това изпаднало отвсякъде и взето за подбив районно. За пет стотинки не ставаш, повръща ми се само като се сетя за теб и ивчето, плужеци.
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот STO92 » 12 Мар 2010, 19:16

Савов по-леко с нервите ............... може да ти потрябват, живота предлага доста изненади, а и ти си младо момче !!! ;)

Ако това ще ти помогне, няма да пиша или споделям мненията и мислите си в този сайт .............. раздайте се с Борката.

Хайде остани си със здраве Иване. ;)
<< НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! >>

http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/ ... &t=74#p633 -- Кой ни лъже ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403728
Аватар
STO92
Изгонен

Мнениеот Nabora » 12 Мар 2010, 20:54

И на мен ми стана досадно от "прозрачност" :roll:
Ако някой има гузна съвест да си каже проблема като пред изповедник, и ако смята че ще му олекне - да заповяда :arrow:
Аватар
Nabora

Мнениеот bari68 » 13 Мар 2010, 07:56

madcop написа:ЕЙ гунгалов, простотията ти край няма, не стига че с лизача ивчо си затрихте дружетвото, ами и продължаваш да се заяждаш по най-долен начин във форума. Само се питам плъх такъв защо като ти бях пред очите не се заяде да видим тогава кой кого, плужек страхлив :evil: :evil: :evil:
Създай си синдикат, имаш си вожд, имаш си и ибричия колега от вашето и без това изпаднало отвсякъде и взето за подбив районно. За пет стотинки не ставаш, повръща ми се само като се сетя за теб и ивчето, плужеци.

А защо си мислиш ,че и РПУ -Смолян не е "изпаднало отвсякъде и взето за подбив районно"заради един велик синдикалист член на УС на СФСМВР Милован Давидов ??? Защо не си виждате и вашите членове на УС какви ги вършат и ,че дружество вече в РПУ Смолян няма и няма и да има ??? Поинтересувайте се колко човека ще има на протеста на 20 от Смолян и ще разберете до къде стигна авторитета на СФСМВР заради М.Давидов....

Бивш член на СФСМВР.
bari68

Мнениеот bari68 » 13 Мар 2010, 09:01

И малко допълнение към по горния ми пост :В-к Родопи вест брой 29 от 13-15 март 2010 година

Районно управление в Смолян с нов шеф.

Досегашния началник сектор "криминален" Юри Топов е изпълняващия длъжността,Евгени Василев е в ОДП и е началник група "Управление на кризи и бедствия" .Новината потвърди комисар Кирил Хаджихристев.Рокадата е по заповед на министъра на МВР Ц.Цветанов от 10.03.2010 год.А преместването на Василев е по служебна необходимост уточни комисар Хаджихристев.Юри Топов досега е бил единственият началник на РУна МВР -Смолян втори по ранг след Василев.На въпроса дали шефската длъжност ще отиде на конкурс,комисар Хаджихристев уточни ,че това ще преценява министерството.
bari68

Мнениеот madcop » 13 Мар 2010, 13:41

bari68 написа:
madcop написа:ЕЙ гунгалов, простотията ти край няма, не стига че с лизача ивчо си затрихте дружетвото, ами и продължаваш да се заяждаш по най-долен начин във форума. Само се питам плъх такъв защо като ти бях пред очите не се заяде да видим тогава кой кого, плужек страхлив :evil: :evil: :evil:

А защо си мислиш ,че и РПУ -Смолян не е "изпаднало отвсякъде и взето за подбив районно"заради един велик синдикалист член на УС на СФСМВР Милован Давидов ??? Защо не си виждате и вашите членове на УС какви ги вършат и ,че дружество вече в РПУ Смолян няма и няма и да има ??? Поинтересувайте се колко човека ще има на протеста на 20 от Смолян и ще разберете до къде стигна авторитета на СФСМВР заради М.Давидов....

Бивш член на СФСМВР.

А защо си мислиш че ми пука за твоето мнение, при положение че визираш човек, спрямо който се извърши тенденциозна проверка, която не доведе до нищо, плюс това той може да е всякакъв но поне има смелостта да създаде синдикална организация в града, а такива като твоя милост само смърдят по форумите и критикуват СТРАХЛИВЕЦ :twisted:
madcop

Мнениеот bari68 » 13 Мар 2010, 14:00

Мале колко си озлобен !!! А защо МД в РПУ гр.Смолян се разпадна ???
bari68

Мнениеот cveteto » 13 Мар 2010, 14:16

Слуховете за разпадането на МД Смолян са силно преувеличени. МД в РУ на МВР Смолян е в отлично здраве и само преди дни си избра нов председател. Освен ако напусналия член ан МД не е считал себе си за цялото дружество. :lol:
Мога да говоря за доброто във вас, но за злото... не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?
cveteto

Мнениеот bari68 » 13 Мар 2010, 14:20

cveteto написа:Слуховете за разпадането на МД Смолян са силно преувеличени. МД в РУ на МВР Смолян е в отлично здраве и само преди дни си избра нов председател. Освен ако напусналия член ан МД не е считал себе си за цялото дружество. :lol:

И от 44 члена когато бяхме сега колко са останали ???
bari68

Мнениеот cveteto » 14 Мар 2010, 08:12

Ще ти отговоря с точност, когато в офиса пристигне протокола от последното събрание на СД.
Мога да говоря за доброто във вас, но за злото... не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?
cveteto

Мнениеот madcop » 14 Мар 2010, 16:49

Абе пич, защо питаш тук защо и какво и кой, като не ти е харесвал Милован Давидов защо не си гласувал срещу него, защо не си направил нещо а само прънкяш като мома, май там при вас само мрънкате и нищо не правите.
madcop

Мнениеот dakota_ » 14 Мар 2010, 17:03

"Който пита, той не скита"... Един така без да пита помисли,че ще може да кадрува и сега скита ли скита ама всичко е защото не пита...Но пък с питане се люби,дано поне в любовта да му върви... :D
dakota_

Мнениеот madcop » 14 Мар 2010, 22:51

Щом казваш колега.....
madcop

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност