Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот stoni » 20 Дек 2009, 02:41

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=fr&gl= ... 1261269027

Днес, 19.12.2009 г., в София се проведе Извънредна Национална конференция на СФСМВР. Променен бе уставът на организацията. ИНК освободи стария управителен съвет и почти единодушно изключи като членове на Федерацията отстраненият председател Иван Павлов и отстранените от ФС бивши членове на УС Юри Александров, Маргарита Кротнева и Георги Кандев. ИНК избра нов УС на СФСМВР в състав: Галентин Грозев, Борислав Мазнев, Иван Мусков, Валентин Попов, Тошко Русев, Радка Павлова, Генади Тенев, Добромир Добрев, Беясетин Ялама, Милован Давидов, Илия Кузманов, Милена Любенова, Георги Анастасов, Михаил Иванов , Владимир Чипев. За резервни членове на УС бяха избрани Лъчезар Серафимов, Иво Манасиев, Ивайло Десев, Иван Сердаров, Явор Марков. Тъй като трима от досегашните членове на ФКК бяха избрани в УС, съставът на ФКК бе попълнен с Методи Коларов, Андреано Георгиев и Силвия Радулска.
На първото си заседание УС на СФСМВР избра за Председател на УС на СФСМВР Валентин Попов, а за зам. председатели Галентин Грозев, Тошко Русев и Борислав Мазнев.
http://sfsmvr.eu/
Стоян Чонев

Изход от сложната ситуация..от тук
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7
Ползвайте Explorer !
Една власт не се е предала докато не е предала своята агентура!
/ Бжежински /
....а новата лустрирала водачите и!
/ Стони /
Аватар
stoni

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот GENTATSO » 20 Дек 2009, 12:34

Благодаря на всички делегати за добре свършената работа, отново доказахме че израстваме , може някой да го е заболяло може друг да не е доволен , трети може да иска още но засега толкова . На новоизбрания УС искам да пожелая най-много здраве и железни нерви чака ги много и отговорна работа, сега в техните ръце е бъдещето на организацията, нека не забравят че отново ще бъдат наблюдавани изкъсо и няма да е приятно/а за някои вече може и да е болезнено / ако някой от тях се опита да се заиграва за сметка на федерацията . УСПЕХ КОЛЕГИ , НАПРЕД. ;) :arrow: :idea:
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот Pa4o » 20 Дек 2009, 12:55

Мисля че е рано да се честити, май ще последва полемиката юредическа борба........... cr:) cr:) cr:) :twisted:
КОГАТО СМЕ ЕДИННИ ЩЕ СМЕ СИЛНИ
Pa4o

Мнениеот коректен » 20 Дек 2009, 12:58

Избора според мен е мн. добър.Пожелавам на всички от новото ръководство успех и дано проблемите с "къщичката" ни вече да са решени.Весели празници на всички колеги и техните семейства!!! :P
коректен

Мнениеот kuka5 » 20 Дек 2009, 13:55

От новия управителен съвет се иска само да работи и да защитава интересите и правата на членовете на СФСМВР. Още от самото начало започва да се излива помия по тях и по конкретно срещу председателя - типично по български. Хора обидени от това,че не бяха избрани в УС, т.е не им беше гласувано доверие, избиват комплекси във форумите и мълчат пред реална аудитория/делегатите на ИНК/, показвайки за пореден път, че стихията им е само и единствено във форумите. Още преди избора на УС от В.Попов беше зададен въпрос към аудиторията/косвено към г-н Лъчезар Серафимов/, но той не отговори, като може би остави отговора за след това, а именно след като се прибере у дома и седне пред компютъра. Не е това начина г-н Серафимов, потърсете проблема във себе си.
Аватар
kuka5

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Дек 2009, 14:06

100 дни толеранс!
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот GENTATSO » 20 Дек 2009, 18:09

Pa4o написа:Мисля че е рано да се честити, май ще последва полемиката юредическа борба........... cr:) cr:) cr:) :twisted:

Дори и да е така, нека темида реши кой е в правото си по закона, но внимателния прочит на данните показва че това е волята на болшинството от членовете на СФС МВР да не забравяме че това е доброволна организация никой не е длъжен да участва, но когато се съгласи да е част от нея следва да спазва правилата , и не на последно място думата на членовете, в случая представени от делегати, е свещенния закон , тази организация е създадена от тези хора и се управлява от тях. Всеки който се изправя срещу тази организация застава срещу нейните членове .
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот GENTATSO » 20 Дек 2009, 18:12

Sir Humphrey написа:100 дни толеранс!

В никой случай!!!!!!!! няма тъкъв филм , този УС е изграден от хора които са достатъчно време в тази тенджера имат една седмица ! ;)!
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот lasthero » 20 Дек 2009, 21:06

Благодаря, сър , но нямаме 100 дни , започваме от другата неделя - първо заседание - 27.12.09г.
Очакваме и Вашите предложения, сигнали и всичко което Ви вълнува и с което можем да помогнем.
Пишете в съответните теми.
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот Mitko64 » 20 Дек 2009, 21:22

Чистито софийско управление на Федерацията. Най после се постигна.
Mitko64

Мнениеот Mitko64 » 20 Дек 2009, 21:40

Ще ни ръководи човек който юли месец категорично отказа да участва в управлението. Какво ли се е променило. Нека да отговори Валентин Попов на този въпрос.
Mitko64

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Дек 2009, 21:47

lasthero написа:

Благодаря, сър , но нямаме 100 дни , започваме от другата неделя - първо заседание - 27.12.09г.
Очакваме и Вашите предложения, сигнали и всичко което Ви вълнува и с което можем да помогнем.
Пишете в съответните теми.

Пожелавам успех в работата ви и дано вече е извлечена поука от предишните грешки. Успех!
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот katana1977 » 20 Дек 2009, 22:44

Благодаря за пожеланията към новия УС, както и благодаря за доверието ви към мен!
Лично на мен ми се струва, че всъщност делегатите казаха на новия УС - познаваме ви и знаем, че поработвате за СФС, ама я сега да се постегнете и да поработите наистина сериозно, пък ние ще следим да не почивате много. Така ще приема и моя избор.
Един мъдър човек някога ме научи - прави каквото трябва, пък да става каквото ще! Не смятам да се променям тепърва.
И последно - оставката ми на 27.12.2009г. ще бъде оставена на съхранение в офиса на СФС. Ако се реши, че не съм за УС, всичко ще свърши бързо и без драми.
На ИНК говорих доста, така че сега за компенсация повечко ще наблегна на работата.
Пожелавам успех на всички нас, в следващите дни и месеци наистина ще ни е нужен.
Галентин Грозев
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Мнениеот krassimalkiya » 21 Дек 2009, 00:08

GENTATSO написа:

В никой случай!!!!!!!! няма тъкъв филм , този УС е изграден от хора които са достатъчно време в тази тенджера имат една седмица ! ;)!

изцяло те подкрепям !!! на човек , свързан с кухнятя ни , му е достатъчно много по-малко време , за да почне да работи !!!/но ако не е от нашите и търси друго ..../
krassimalkiya

Мнениеот Sir Humphrey » 21 Дек 2009, 18:25

Щом няма нужда от период за ориентиране в реалното положение, още по-добре! :)
Все пак да не забравяме преказката за големия залък и голямата дума....
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот NANIOX » 21 Дек 2009, 18:53

katana1977 написа:Благодаря за пожеланията към новия УС, както и благодаря за доверието ви към мен!
Лично на мен ми се струва, че всъщност делегатите казаха на новия УС - познаваме ви и знаем, че поработвате за СФС, ама я сега да се постегнете и да поработите наистина сериозно, пък ние ще следим да не почивате много. Така ще приема и моя избор.
Един мъдър човек някога ме научи - прави каквото трябва, пък да става каквото ще! Не смятам да се променям тепърва.
И последно - оставката ми на 27.12.2009г. ще бъде оставена на съхранение в офиса на СФС. Ако се реши, че не съм за УС, всичко ще свърши бързо и без драми.
На ИНК говорих доста, така че сега за компенсация повечко ще наблегна на работата.
Пожелавам успех на всички нас, в следващите дни и месеци наистина ще ни е нужен.
Галентин Грозев

Аз даже си мисля че целия УС,трябва да депозира оставки в знак на прозрачност и в отговор на недоброжелателите които сега ще плюят много.УСПЕХ НА НОВИЯ УС,ЩЕ ПОМАГАМЕ С КВОТО МОЖЕМ.............
Който иска,може.Който казва че не може,не иска...
Аватар
NANIOX

Мнениеот stenli » 22 Дек 2009, 07:59

Mitko64 написа:Чистито софийско управление на Федерацията. Най после се постигна.

И къкво значение има ? Проблемите на министерството са едни навсякъде а и на децата е ясно че всичко се решава в София . Така ще имат повече време да "тормозят" ръководството а и оферти за "софийско жителство" към тях не са актуални те са си софианци.
stenli

Следваща

Назад към Синдикална дейност