В нелегалност ли са синдикалните ни лидери?

Re: В нелегалност ли са синдикалните ни лидери?

Мнениеот paolon » 30 Яну 2010, 16:22

cveteto написа:
opel_6311 написа:Защо никой не казва, че освен Милена Любенова в СУТ е участвал и Иван Павлов - председател на СФС?

Считано от 19 декември 2009 г., г-н Павлов е частно лице, което дори не е член на СФСМВР. В този смисъл къде присъства и в коя структура се опитва да се впише, е нещо, което засяга единствено него и в краен случай близките му по права линия.
Моля да обясните на мен невежия, дали и аз като частно лице ще бъда допуснат до СУТ. :roll:
Аватар
paolon

Мнениеот cveteto » 30 Яну 2010, 16:44

Paolon, ако обслужвате интересите на определени представители на ръководството на МВР - със сигурност. Дори да се налага да ви представят като племенник на английскатта кралица, дошъл да помпомогне с опита и знанията си работата на правоохранителните органи в България. :lol:
Мога да говоря за доброто във вас, но за злото... не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?
cveteto

Мнениеот paolon » 30 Яну 2010, 16:49

cveteto написа:Ако обслужвате интересиите на определени представители на ръководството на МВР - със сигурност. :lol:
И.Павлов лидер ли е ?В нелегалност ли е ?Към този момент 30.01.2010г.16.50ч. той преседател ли е на СФСМВР според законодателството? :roll:
Аватар
paolon

Мнениеот cveteto » 30 Яну 2010, 17:06

Ами господинът е в нелегалност от края на октомври миналата година - въпреки надлежно връчените покани (писмени, защото не благоволява да вдигне телефона си, за който синдиката плаща приблизително по 100 лева всеки месец) той не благоволи да уважи нито Федеративния къвет, нито Извънредната Национална конференция. Виж, мероприятията на ръководството на МВР "уважава" доли без покана. Нещо повече, дори когато му се заявява в прав текст на най-високо ниво, че той няма място там. Но топлите връзки с едно от зам. най-високите нива все още му осигуряват разходки до София. В какво качество, след като вече дори не е член на СФСМВР - смятам, че сте достатъчно интелигентни да прецените сами.
Мога да говоря за доброто във вас, но за злото... не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?
cveteto

Мнениеот paolon » 30 Яну 2010, 17:19

cveteto написа: В какво качество, след като вече дори не е член на СФСМВР - смятам, че сте достатъчно интелигентни да прецените сами.
Слабо интелигентен съм,освен това не го приемай като заяждане ,но не ми отговаряш конкретно.И.Павлов е изключен като член,но той не е ли още председател на УС на СФСМВР? :roll:
Аватар
paolon

Мнениеот cveteto » 30 Яну 2010, 18:13

По същество - НЕ! Не може човек, който не членува в една организация, да участва в управлението й. Още повече, че от 19 декември 2009 г. фигурата "Председател на СФСМВР" не съществува. В устава е записано, че организацията се управлява от колективен орган - УС, който избира от членовете си председател на УС на СФСМВР, а не на цялата Федерация.
Предчувствам, че следващия въпрос от страна на моя събеседник ще касае едно отдавнашно съдебно вписване. Няма да го коментирам, само ще отбележа, че за почитаемия български съд Маджо, Маргините, а отскоро и Злати Златистия са почтени, пострадали при грубото си и необосновано задържане граждани. И ще попитам в аванс - това прави ли ги такива по същество?
И тъй като сме тръгнали да говорим за частни лица, знаете ли какъв пич е баба ми? :lol:
cveteto

Мнениеот ШУМКАРА » 30 Яну 2010, 18:33

Ненужни заяждания помежду ни, на тема ИП .То момчето си върши работата за която са му обещали нещо кариера,жилище,жена,деца а може и с потупване по рамото да си остане като гледам на къде отива държавицата ни.В случая преди вписването на промените от ИНК в съда, за някой може да е председател за други зам-председател кой как си пожелае, за мен е едно рядко ловешко л...о!
СФСМВР!-"Това е невъзможно-казала причината.Това е безразсъдство-отбелязъл опитът.Това е безполезно-отсякла гордостта.Опитай....-прошепнала мечтата!!!"
Аватар
ШУМКАРА

Мнениеот kuka5 » 30 Яну 2010, 18:42

ШУМКАРА написа:Ненужни заяждания помежду ни, на тема ИП .То момчето си върши работата за която са му обещали нещо кариера,жилище,жена,деца а може и с потупване по рамото да си остане като гледам на къде отива държавицата ни.В случая преди вписването на промените от ИНК в съда, за някой може да е председател за други зам-председател кой как си пожелае, за мен е едно рядко ловешко л...о!

Точно в десетката. ИП може да се приема и за Бог, но дали е така само той си знае. ;)
Аватар
kuka5

Мнениеот dakota_ » 30 Яну 2010, 19:10

Нека да припомня,че във форума има "Архив" и ч.л (частно лице) Иван Павлов беше издигнат в култ,за много хора това беше икона и не даваха лоша дума да се обели за него,да не го урочасат случайно...
Ето една снимка на ИП вероятно в качеството му на ч.л....
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
dakota_

Мнениеот arkan » 30 Яну 2010, 19:31

ШУМКАРА написа:Ненужни заяждания помежду ни, на тема ИП .То момчето си върши работата за която са му обещали нещо кариера,жилище,жена,деца а може и с потупване по рамото да си остане като гледам на къде отива държавицата ни.В случая преди вписването на промените от ИНК в съда, за някой може да е председател за други зам-председател кой как си пожелае, за мен е едно рядко ловешко л...о!

Децата ще са от мен.Бадева.
“How much can you know about yourself if you've never been in a fight?”- Tyler Durden
Аватар
arkan

Мнениеот a40 » 02 Фев 2010, 13:06

Значи все пак има членове на УС който са в нелегалност.Защото май И.П все още е предцедател на УС на синдиката,юредически.И ако не е никакьв до кога синдиката ще му плаща телефона по 100лв всеки месец.И как ще дьржи документи който не трябва да са у него.А бе Цвете ние членовете на идиоти ли ви приличаме,какво значи по сьщество той или е или не е предцедател на УС.Май деюре все още е.
a40

Мнениеот cveteto » 02 Фев 2010, 14:03

A40, не аз вземам членовете за идиоти - напротив, едва ли е нужно за пореден път да декларирам уважението си към вас и професияята ви. Един човек не изпълнява решения за колективни органи на организацията и този човек не съм аз. Г-н Павлов ПРОТИВОУСТАВНО и ПРОТИВОЗАКОННО не изпълнява разпореждания на ФС и НК и задържа документация, заради което е даден и на прокуратурата. В качеството си на частно лице той покрива ЛИЧНИ разходи за сметка на СФС - бъди уверен, че за това ще му бъде потърсена сметка по установения ред. Това е законният начин да бъдат спрени личните му амбиции, които той се опитва да реализира за сметка на всички, които имат отношение към СФСМВР, и най-вече за сметка на членовете. Да, той трае малко по-дълго, отколкото на всички ни се иска, но няма как - почитаемият съд не бърза не само по отношение на СФСМВР.
cveteto

Мнениеот dakota_ » 02 Фев 2010, 16:51

Съдът иска допълнителни документи за вписването на решенията на ИНК

Съдия Димана Йосифова поиска СФСМВР да внесе допълнителни документи в СГС във връзка с вписването на решенията на ИНК. Те ще й бъдат предоставени в законовите срокове, тъй като са налице - всички документи са правени в два оригинални екземпляра.

Изключените Павлов, Александров, Кандев и Кротнева са завели дело срещу СФСМВР. Те твърдят, че не били уведомени за ИФС, че не били получили протокола от него и че поради това отстраняването им е незаконно. Четиримата бяха законно уведомени чрез специални писма, съдържащи поканата за ИФС, в установените в устава и правилниците срокове, с копия от които съдът вече разполага. След ИФС те получиха и копия от протокола чрез куриер, което е също надлежно документирано. Това тяхно действие потвърди за пореден път правилността на решенията на ИНК - изключените се обърнаха с неверни твърдения срещу легитимните решения на организацията, която ги създаде като личности.

http://209.85.135.132/search?q=cache:Jt ... ient=opera
dakota_

Re: РАЗСЛЕДВАЩИТЕ ПОЛИЦАИ - СЪС ИЛИ БЕЗ ПОЛИЦЕЙСКИ ПРАВОМОЩИ

Мнениеот малкия » 10 Ное 2011, 11:34

ntvladimirov написа:
малкия написа:На какво заседание?

А добър въпрос. На некои от множеството синдикати лапачи ;)

А, добър коментар. Във връзка с него имам още един-два въпроса. Ти на кой точно синдикат си светил, докато е "лапал"? И като си толкова в час с "лапането", как не си се облажил?

Хайде малко конкретика, а, колега? Кой синдикат кога какво е "лапнал". Щото с анонимни обобщения и аз мога, ама току-виж вземеш да се докачиш...
И като сме на темата, ти в кой синдикат членуваш? Или само се забавляваш да лаеш отстрани? А ако случайно някой (или няколко) от "синдикатите-лапачи" успее да спаси нещо или да издейства нещо ново, ще има не само за членовете им, а и за такива като теб...
Последна промяна MasterCop на 12 Ное 2011, 12:14, променена общо 1 път
Причина: Мненията от тук надолу са преместени от друга тема!!!
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот The Godfather » 10 Ное 2011, 15:19

малкия написа:
ntvladimirov написа:
малкия написа:На какво заседание?

А добър въпрос. На некои от множеството синдикати лапачи ;)

А, добър коментар. Във връзка с него имам още един-два въпроса. Ти на кой точно синдикат си светил, докато е "лапал"? И като си толкова в час с "лапането", как не си се облажил?

Хайде малко конкретика, а, колега? Кой синдикат кога какво е "лапнал". Щото с анонимни обобщения и аз мога, ама току-виж вземеш да се докачиш...
И като сме на темата, ти в кой синдикат членуваш? Или само се забавляваш да лаеш отстрани? А ако случайно някой (или няколко) от "синдикатите-лапачи" успее да спаси нещо или да издейства нещо ново, ще има не само за членовете им, а и за такива като теб...

Имаше май едни 6000лв., които едно дейно момченце "лапна"? Та дали ще е той, оня или другия, нали в едно гърне.......
Аватар
The Godfather

Мнениеот малкия » 10 Ное 2011, 19:49

Идентифицираш едно дейно момчченце със синдикална организация? Е, то също имаше такива мераци, но не би...

Не е все едно дали ще е той, оня, другия или тримата (петимата, двайсетте...) заедно. В Израел потвърдиха присъдата за изнасилване на бившия си президент. Това прави ли според теб всички граждани на Държавата Израел изнасилвачи?
Обобщенията са опасно нещо...
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот The Godfather » 10 Ное 2011, 20:45

малкия написа:Идентифицираш едно дейно момчченце със синдикална организация? Е, то също имаше такива мераци, но не би...

Не е все едно дали ще е той, оня, другия или тримата (петимата, двайсетте...) заедно. В Израел потвърдиха присъдата за изнасилване на бившия си президент. Това прави ли според теб всички граждани на Държавата Израел изнасилвачи?
Обобщенията са опасно нещо...

Съгласен съм, но нека останалите да повярват! Как-не е моя работа, аз не вярвам!
Аватар
The Godfather

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност