ВЯРВАТЕ ЛИ НА МИНИСТЪР ЦВЕТАНОВ ?

ДА
22
10%
НЕ
208
90%

Общо гласове : 230

Мнениеот lasthero » 16 Май 2010, 15:22

След всичко което видях през последните шест месеца и особенно след случилото се вчера съм категичен: "НЕ!"
Аватар
lasthero
Администратор

Re: ВЯРВАТЕ ЛИ НА МИНИСТЪР ЦВЕТАНОВ ?

Мнениеот mi60 » 16 Май 2010, 15:27

Вчерашното "назидателно" изказване,разкри напълно отношението на МВР върхушката спрямо нас,редовите служители!!!
НЕ!!!
http://vbox7.com/play:f4461737
Михаил Иванов/ОДЧ- виновни за всичко/
Аватар
mi60

Мнениеот cveteto » 16 Май 2010, 16:06

Не, отдавна. Дори не е добър демагог - твърде лесно си изпуска нервите, когато го поставят натясно. За компетентността ... коментарите са излишни.
Мога да говоря за доброто във вас, но за злото... не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?
cveteto

Мнениеот mago de oz » 16 Май 2010, 16:20

Твърдо "НЕ"! Всичко е повече от ясно, няма нужда от излишно писане !
"От нас се иска да търпим, кретенски подъл смях зад гърба си
а почнем ли да се гневим, ни казват с леден глас
"Май забрави, че си смъртен !"

Тази мъдрост писна ни, днес не можем да мълчим
Светците носят вносни дрехи, поповете вонят на ром
Въпроси никой не задва, мълчанието е закон. "

АХАТ - "БРАДВАТА"
Аватар
mago de oz

Мнениеот ШУМКАРА » 16 Май 2010, 16:26

Да вярвах, но до вчера !!! За съжаление вчера след 18.00 ч. kl) за сетен път осъзнах колко прав е бил Алеко Константинов в произведенията си актуални и до днес." Дай на българина власт, па му гледай сеира"! cr:)
СФСМВР!-"Това е невъзможно-казала причината.Това е безразсъдство-отбелязъл опитът.Това е безполезно-отсякла гордостта.Опитай....-прошепнала мечтата!!!"
Аватар
ШУМКАРА

Мнениеот 4x4 » 16 Май 2010, 16:28

Аз съм му много по обиден, защото подведе цялото МВР да гласува за ГЕРБ. 60 000 семейства са около 200 000 гласа дето сега се обръщат срещу него. Опасна игра започвате г-н Цветанов. Служителите знаят и 2 и 200 ама вас ще ви боли накрая. Имаше една притча на Смирненски " Приказка за стълбата" прочетете я г-н Министър.
4x4

Мнениеот motiviraniq » 16 Май 2010, 16:31

На мен не ми трябваше да гледам сеизмограф за да определя, че не вярвам на министър Цветанов. Ако погледнете назад до сега всички, не само Цветанов са просто едни медийни звезди показващи се колко много работа са свършили. Към кого и за кого са я свършили или по-точно ЦЦ какво е направил от деня на встъпването си в длъжност до настоящия момент за подчинените си от министерството.... е, сигурно е направил нещо или се опитва да направи и то е да увеличи пенсионната възраст на разни чантаджии които може би и не знаят с какво се занимава МВР и желанието им е даже да не се пенсионират може би защото как се изтърва голямата заплата. :lol: Да ама за редовия служител да работи още в тази мизерия и напрежение си е меко казано билет за към психодиспансера, инфаркта, инсулта. За това се връщам на темата дали вярвам на ЦЦ и заявявам категорично - НЕ, НЕ и НЕ.
motiviraniq

Мнениеот Zlatko KyKaTa » 16 Май 2010, 16:32

:lol: Въпроса като въпрос ме провокира а иначе си е в кетугорията ...зададен -ОТГОВОР :lol:
и веднага се сетих за приказката че ...на прехвалена круша с дълъг прът не се ходи . А ние май точно така направихме . И за пръв път в света на приказките видяхме как ....КРУШАТА НИ ПОСРЕЩНА С ...ПРЪТ .
Казао иначе тоя никомо непознат приказен герой реши че ще е главен герой на всички приказке ...няма как да стане ...и май скоро ...някоя ламя ще го извади от приказката ... :lol:
Zlatko KyKaTa

Мнениеот welliant » 16 Май 2010, 16:45

Твърдо " НЕ" !
Ние сме възпитани люде от редовия състав на МВР , които си вършат работата и не обичат лъжци и мошеници!
Вярвай в себе си !
Аватар
welliant

Мнениеот койота » 16 Май 2010, 16:57

Твърдо: НЕ!!!
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот ntvladimirov » 16 Май 2010, 17:05

Не . През годините на прехода се наслушах на обещания . Но сега и такова нещо няма.
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот койота » 16 Май 2010, 17:13

ntvladimirov написа:Не . През годините на прехода се наслушах на обещания . Но сега и такова нещо няма.

Обещания и сега има но ЛЪЖИТЕ са много повече!!!
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот banan » 16 Май 2010, 17:20

ТВЪРДО НЕ!!!
banan

Мнениеот belyata » 16 Май 2010, 17:41

Вярвам на министър Цветанов толкова, колкото и на Михаил Миков.ИзображениеЩе разбере колко му е висок рейтинга, когато се наложи отново да използва тази визитка.
Изображение
Аватар
belyata

Мнениеот houston » 16 Май 2010, 18:36

Може да съм и аз "невъзпитан" като колегите от предаването "Сеизмограф", но КАТЕГОРИЧНО НЕ!
Абе тук има един глас "да" - да не е на Дакотка?
houston

Мнениеот dakota_ » 16 Май 2010, 18:40

houston написа:Може да съм и аз "невъзпитан" като колегите от предаването "Сеизмограф", но КАТЕГОРИЧНО НЕ!
Абе тук има един глас "да" - да не е на Дакотка?

Аз за разлика от такива като теб,съм прогледнал много по-рано,скубете се по косите,как и защо сте гласували,ако си направиш труд да прочетеш,още в самото начало съм си казал мнението и за физкултурниците и за каратистите в МВР.... Бъди здрав,за умен се изискват много усилия....
dakota_

Мнениеот GKrIvan » 16 Май 2010, 18:47

Доколкото се отнася за прибиране на престъпници на този етап да,но за всичко останало категорично НЕ,не може поведението на Министър на ВР да е на нивото на махленски гамен и да си изпуска нервите по този начин.Служителите на МВР не са му партиини противници за да се отнася с тях така,те са отговорни хора които мислят не само за себе си но и за цялото МВР,защото виждат най-добре накъде накъде вървят нещата.От висотата на трона не се виждат низините и очевидно медиината болест много бързо го е завладяла.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
Аватар
GKrIvan

Следваща

Назад към Синдикална дейност