Благотворителен турнир по футбол

Благотворителен турнир по футбол

Мнениеот патиланчо » 29 Май 2010, 22:22

Днес в Бургас на стадион „Лазур“ се проведе благотворителен футболен турнир, средствата от който се предоставят на 14 деца на починали служители от ОДМВР-Бургас.
Организацията бе от страна на СФСМВР в частност СД 056-Бургас и НСП „Огнеборец“-Бургас.
На стадиона красавец стана страхотно шоу и за публика и за участници.
Средствата събрани при и по повод провеждане на турнира са за деца на починали служитетели от ОДМВР-Бургас.
Благодаря на всички участници и на подкрепилите ни в това начинание!
Тези които бяха - видяха, а тези които не присъстваха могат да съжаляват за пропуснатото!
Последна промяна belyata на 29 Май 2011, 21:26, променена общо 2 пъти
Причина: Променено заглавие!
Ние, служителите на МВР, желаем министерството да е силно и работещо. Служещо, единственно и само, на българското общество!
Аз искам по-добро бъдеще за нашите деца !!!
Аватар
патиланчо

Re: Благатворителен турнир по футбол в Бургас

Мнениеот койота » 27 Май 2011, 21:29

http://gong.bg/view_article.php?article_id=204957

Админа ако прецени че не е тук мястото да го премести в отделна тема.
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот dakota_ » 27 Май 2011, 21:41

Тук в този форум му е мястото на това,ако искате някой да го прочете...В един друг форум ако се пусне се рискува само администраторите да го забележат,ама и това не е много сигурно...
Въпроса ми е,кой е открил набирателният фонд и на кой се води банковата сметка,решил съм да направя дарение...
dakota_

Мнениеот койота » 27 Май 2011, 22:34

Въпроса ми е,кой е открил набирателният фонд и на кой се води банковата сметка,решил съм да направя дарение...

набирателна сметка на СФСМВР за набиране на средства за децата на загиналите при и по време на изпълнение на служебните им задължения слежители от МВР.
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот dakota_ » 27 Май 2011, 22:48

Преди известно време СФСМВР ни направи неволни читатели тук във форума на твърдения,че са били откраднати пари и има финансови злоупотреби в СФСМВР.
Никой не каза това неверни твърдения ли бяха или отговаряха на истината.Човек,когато реши да прави дарение му се иска да знае дали парите му няма да отидат зян зебил и да се злоупотреби с тях.Няма да е лошо да се даде яснота по този въпрос,че да може повече колеги да откликнат,кой с колкото може,защото каузата е добра,но трябва да е ясно проводника на каузата дали е сигурен!
dakota_

Мнениеот койота » 28 Май 2011, 21:13

http://gong.bg/view_article.php?article_id=205165

ЦСКА дари пари за деца на загинали полицаи
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот койота » 29 Май 2011, 10:18

ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Re: Благатворителен турнир по футбол

Мнениеот койота » 29 Май 2011, 20:33

ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Мнениеот litex » 30 Май 2011, 10:22

койота написа:http://www.charity.sfsmvr.org/?id=photo

В посоченият сайт пише "Желаете ли да помогнете? Всичко относно даренията ще намерите тук." Натискам да разбера всичко относно даренията и намирам празна страница!
Същото се случва и като се натисне "Те не са сами".Празна страница,не може да се разбере кои не са сами и за какво иде реч!
Ако ще вършите нещо го вършете както трябва,не ни насочвайте към сайт където няма нищо конкретно
litex

Re: Благотворителен турнир по футбол

Мнениеот GENTATSO » 30 Май 2011, 14:17

Който има желание да го направи ще намери начин , който не иска ще си намира оправдания!- в посочения сайт има и такива страници които са довършени и се отварят. Няма как всичко да тръгне отведнъж. "ЛИТЕКС" ако имате възможност и умения направете нещо по-добро. Тази кампания не е от вчера , а децата за които се прави не са "непознати".
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот dakota_ » 30 Май 2011, 15:04

Най-хубавото,което могат да направят е сами да съберат по някой лев в РУП или в цялата Дирекция и да ги разпределят така както трябва...Във всяка ОДМВР се знае кои са децата на загинали полицаи или на други,които имат нужда от помощ...Така направихме ние...При мен колеги имаха желание да даряват пари,но след пуснати и неопровергани слухове за финансови злоупотреби и кражба на пари от СФС,просто се отказаха да го правят...Важното е,че намерихме начин да сме полезни!
dakota_

Мнениеот GENTATSO » 30 Май 2011, 16:52

dakota_ написа:Най-хубавото,което могат да направят е сами да съберат по някой лев в РУП или в цялата Дирекция и да ги разпределят така както трябва...Във всяка ОДМВР се знае кои са децата на загинали полицаи или на други,които имат нужда от помощ...Така направихме ние...При мен колеги имаха желание да даряват пари,но след пуснати и неопровергани слухове за финансови злоупотреби и кражба на пари от СФС,просто се отказаха да го правят...Важното е,че намерихме начин да сме полезни!

Абсолютно правилно ! Аз никога не съм се съмнявал в сметките на точно тези средства, защото те нямат нищо общо нито с членския внос нито с др.приходи . Въпреки това и ние сме направили организация събираме средства и ги даряваме на децата . Важно е да искаш да го направиш .

Дакота слухове има много по света, голяма част от тях си остават неопровергани , :lol: Аз на слухове не вярвам . В СФСМВР има неправилно разходвани суми от само един човек , направено е необходимото и нещата са ясни . А иначе и преди съм казвал, за някои дори и колеги ние от синдикатите сутрин ядем малки деца на закуска ;) . Можеш да вярваш и в този слух..... :lol:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот dakota_ » 30 Май 2011, 17:06

GENTATSO написа:
dakota_ написа:Най-хубавото,което могат да направят е сами да съберат по някой лев в РУП или в цялата Дирекция и да ги разпределят така както трябва...Във всяка ОДМВР се знае кои са децата на загинали полицаи или на други,които имат нужда от помощ...Така направихме ние...При мен колеги имаха желание да даряват пари,но след пуснати и неопровергани слухове за финансови злоупотреби и кражба на пари от СФС,просто се отказаха да го правят...Важното е,че намерихме начин да сме полезни!

Абсолютно правилно ! Аз никога не съм се съмнявал в сметките на точно тези средства, защото те нямат нищо общо нито с членския внос нито с др.приходи . Въпреки това и ние сме направили организация събираме средства и ги даряваме на децата . Важно е да искаш да го направиш .

Дакота слухове има много по света, голяма част от тях си остават неопровергани , :lol: Аз на слухове не вярвам . В СФСМВР има неправилно разходвани суми от само един човек , направено е необходимото и нещата са ясни . А иначе и преди съм казвал, за някои дори и колеги ние от синдикатите сутрин ядем малки деца на закуска ;) . Можеш да вярваш и в този слух..... :lol:

Парите са събрани,една част ще дадем на 01.06 (Деня на детето),малко,но са от сърце!
Иначе за слуховете и аз не вярвам,не ми се вярва и за неправилно разходваните суми,не може човек да се се изложи за някакви дребни пари,още повече,че ставаше дума за човек декларирал произход от стар възрожденски род,цитираше Ботев и Левски,нещо се опитахте да го очерните този човек...
За малките деца,ще си понесете отговорност,при нас издирваме две деца,на инструктажа ще дам указания къде да се насочат сили да бъдат открити и да си понесете наказанието ;)
dakota_

Мнениеот GENTATSO » 30 Май 2011, 17:26

от dakota_ ..............Иначе за слуховете и аз не вярвам,не ми се вярва и за неправилно разходваните суми,не може човек да се се изложи за някакви дребни пари,още повече,че ставаше дума за човек декларирал произход от стар възрожденски род,цитираше Ботев и Левски,нещо се опитахте да го очерните този човек...

Дай да спрем дотук , нека не казвам това което чух лично от него. За мен случая е приключен .И вярвай ми/ако искаш/ но е точно така от немарливост ли от разсеяност ли знам ли ......? :idea: -важното е точно този момент да се избегне за напред, за да няма повече никакви съмнения.Все пак имаше цяла ИНК, която се занима точно с този проблем.
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот dakota_ » 30 Май 2011, 17:49

GENTATSO написа:от dakota_ ..............Иначе за слуховете и аз не вярвам,не ми се вярва и за неправилно разходваните суми,не може човек да се се изложи за някакви дребни пари,още повече,че ставаше дума за човек декларирал произход от стар възрожденски род,цитираше Ботев и Левски,нещо се опитахте да го очерните този човек...

Дай да спрем дотук , нека не казвам това което чух лично от него. За мен случая е приключен .И вярвай ми/ако искаш/ но е точно така от немарливост ли от разсеяност ли знам ли ......? :idea: -важното е точно този момент да се избегне за напред, за да няма повече никакви съмнения.Все пак имаше цяла ИНК, която се занима точно с този проблем.

Сигурен съм,че става дума за немарливост,това са дребни суми и аз също не вярвам да е имало умисъл!Две думи са да ви поздравя за добрият избор,който сте направили!Казвал съм го много отдавана и сега ще го кажа пак!Валентин Попов съм го виждал само по ТВ,не го познавам лично,но моят поглед не ме лъже!Това е солиден човек,умен,интелигентен,добре премерен в думите си,говори ясно,точно и има присъствие!Просто е мъжкар и тежи като го слуша и гледа човек!Поздрави за добрият избор и успех!Аз вярвам във вас!
dakota_

Мнениеот kuka5 » 30 Май 2011, 17:58

dakota_ написа:Сигурен съм,че става дума за немарливост,това са дребни суми и аз също не вярвам да е имало умисъл!Две думи са да ви поздравя за добрият избор,който сте направили!Казвал съм го много отдавана и сега ще го кажа пак!Валентин Попов съм го виждал само по ТВ,не го познавам лично,но моят поглед не ме лъже!Това е солиден човек,умен,интелигентен,добре премерен в думите си,говори ясно,точно и има присъствие!Просто е мъжкар и тежи като го слуша и гледа човек!Поздрави за добрият избор и успех!Аз вярвам във вас!

Аз, понеже познавам лично В.Попов, ти казвам, че си прав в преценката си.......
Аватар
kuka5

Следваща

Назад към Синдикална дейност