Благотворителен турнир по футбол

Re: Благатворителен турнир по футбол в Бургас

Мнениеот койота » 31 Май 2011, 09:03

litex написа:
койота написа:http://www.charity.sfsmvr.org/?id=photo

В посоченият сайт пише "Желаете ли да помогнете? Всичко относно даренията ще намерите тук." Натискам да разбера всичко относно даренията и намирам празна страница!
Същото се случва и като се натисне "Те не са сами".Празна страница,не може да се разбере кои не са сами и за какво иде реч!
Ако ще вършите нещо го вършете както трябва,не ни насочвайте към сайт където няма нищо конкретно

Напротив всичко си работи и не е празна сраницата ;) даже излиза събраната сума до момента :!: Но както е казал Гената
Който има желание да го направи ще намери начин , който не иска ще си намира оправдания!
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Re: Благатворителен турнир по футбол в Бургас

Мнениеот litex » 31 Май 2011, 09:16

койота написа:Напротив всичко си работи и не е празна сраницата ;) даже излиза събраната сума до момента :!: Но както е казал Гената
Който има желание да го направи ще намери начин , който не иска ще си намира оправдания!

Да кажеш на черното бяло е присъщо за хора,които няма какво друго да кажат! Не знам коя сРаница не е празна,ама аз нямах предвид сРаницата,както си посочил по-горе в поста си,ами имах предвид страницата от сайта,която наистина е празна....Събраната сума излиза навсякъде в сайта,но кои не са сами,като се влезе в страницата няма нищо,освен една сума...Който иска може да провери,който пък иска да се изтъква на всяка жена нека не го прави...Те повечето хора от такива изказвания се оттеглят,защото дори когато се казва нещо конкретно и е факт,пак има дървени глави да спорят!
Успех в благотворителната ви дейност,дано има повече,които не задават въпроси за да ви е по-лесно с набирането на сумите!Дано и "неволните" грешки по "Невнимание" да са по-малко,че при нас доста хора се отказаха да дават каквото и да е за да не заминат парите им по "невнимание" и "неволна" грешка на друго място!
litex

Re: Благотворителен турнир по футбол

Мнениеот GENTATSO » 31 Май 2011, 09:41

litex » ако можеш да направиш нещо повече и по-добро направи го . Всичко останало е ясно , че има дървени глави има но първо прецени своята и тогава давай оценка на другите .Ако ти едва сега научаваш за тези деца и не ги знаеш , и за теб те са неизвестни никой неможе да ти помогне . ;)
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот litex » 31 Май 2011, 10:23

GENTATSO написа:litex » ако можеш да направиш нещо повече и по-добро направи го . Всичко останало е ясно , че има дървени глави има но първо прецени своята и тогава давай оценка на другите .Ако ти едва сега научаваш за тези деца и не ги знаеш , и за теб те са неизвестни никой неможе да ти помогне . ;)

Винаги може да се помогне с повече информация,не с подигравки и на черното да се казва бяло,явно да се гони някаква "оригиналност"!При Благотворителността не успееш ли да спечелиш хората с доверие и човещина,не се получава това което се гони като цел.Така разбирам аз нещата с моята "дървена" глава.Оценки не раздавам,всеки с действията си пише оценката,печели или губи доверие!Не мога да скрия,че при нас СФСМВР доста изгуби в резултат на "неволна" грешка!Но пък всичко,което не ни убива,ни прави по-силни ;)
litex

Мнениеот GENTATSO » 31 Май 2011, 20:39

litex написа:
GENTATSO написа:litex » ако можеш да направиш нещо повече и по-добро направи го . Всичко останало е ясно , че има дървени глави има но първо прецени своята и тогава давай оценка на другите .Ако ти едва сега научаваш за тези деца и не ги знаеш , и за теб те са неизвестни никой неможе да ти помогне . ;)

Винаги може да се помогне с повече информация,не с подигравки и на черното да се казва бяло,явно да се гони някаква "оригиналност"!При Благотворителността не успееш ли да спечелиш хората с доверие и човещина,не се получава това което се гони като цел.Така разбирам аз нещата с моята "дървена" глава.Оценки не раздавам,всеки с действията си пише оценката,печели или губи доверие!Не мога да скрия,че при нас СФСМВР доста изгуби в резултат на "неволна" грешка!Но пък всичко,което не ни убива,ни прави по-силни ;)

Точно това имам в предвид , информацията и споменах че ако точно за тази дейност "инфото" ти е малко то никой не може да ти помогне . Не зная защо приемаш това като подигравка или каквото и да е но я погледни, не си ли точно ти този дето пръв се подиграваш и пръв споменаваш дървените глави , това че приписваш и себе си към тях си е твой проблем. Имай в предвид, че точно по този проблем, лично аз никога не бих се шегувал , ще премълча защо, но ще спомена че почти всеки ден виждам очите на едно такова дете. По отношение на сайта имай в предвид че нито имам участие нито пък знам кой и защо го прави именно затова ти предложих ако можеш да напрвиш нещо по-добро направи го , за съжаление съм сигурен че няма как да стане това и ти ще си останеш просто един човек отправил критика от типа ..."Я не знам как е но и така не е !!!"- в която има много истина но и за двете страни.
Сега за СФСМВР, откровено не разбрах в следствие на "неволната " грешка ,загубата на доверие и пр. от СФСМВР, радва ли те , лошо ли е или няма значение !?!?. И питам това защото не вярвам, който разбрал разбрал, но за мен СФСМВР е единствената организация/от този тип/, която доказва и то не за първи път , а това говори за последователност че няма да търпи никакви действия уронващи престижа и, та дори и за това да плаща скъпо . Аз лично именно затова вярвам в тази организация и от самото начало предупреждавам че не е на никой ....който го разбере разбере който не да си сърба попарата , за сега и ние участваме в сърбането , вярно е но много скоро се надявам всеки да плаща сам простотиите си .
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот GENTATSO » 31 Май 2011, 22:46

Полицаи промениха общинска наредба

Днес, 31 Май 2011 18:25
(12) (1)

Допълнение за безвъзмездно предоставяне на общинските спортни комплекси за благотворителни прояви прие днес Постоянната комисия "Младежки дейности и спорт" към варненския Общински съвет. Повод за промяна на съществуващата наредба съветниците взеха от благотворителната инициатива на служители от МВР-Варна за набиране на средства за деца на загинали служители чрез организиране на футболни срещи на полицаи, фирми и граждани.

Председателят на Сдружение 10 към МВР-Варна и организатор на инициативата Генади Димитров поиска от ОбС-Варна да предостави безвъзмездно Общинския спортен комплекс в Техническия университет за провеждане на футболните срещи през неделните дни на 9-ти и 10-ти юли. Според настоящата наредба обаче, спортните комплекси през съботните и неделни дни се предоставят само срещу заплащане. Общинските съветници не само предоставиха безплатно спортния комплекс на полицаите, но и решиха да допълнят наредбата, с което спортните терени вече ще се дават безплатно за благотворителни прояви. :D :idea: :arrow:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот litex » 01 Юни 2011, 08:19

GENTATSO написа:
litex написа:

Точно това имам в предвид , информацията и споменах че ако точно за тази дейност "инфото" ти е малко то никой не може да ти помогне . Не зная защо приемаш това като подигравка или каквото и да е но я погледни, не си ли точно ти този дето пръв се подиграваш и пръв споменаваш дървените глави , това че приписваш и себе си към тях си е твой проблем. Имай в предвид, че точно по този проблем, лично аз никога не бих се шегувал , ще премълча защо, но ще спомена че почти всеки ден виждам очите на едно такова дете. По отношение на сайта имай в предвид че нито имам участие нито пък знам кой и защо го прави именно затова ти предложих ако можеш да напрвиш нещо по-добро направи го , за съжаление съм сигурен че няма как да стане това и ти ще си останеш просто един човек отправил критика от типа ..."Я не знам как е но и така не е !!!"- в която има много истина но и за двете страни.
Сега за СФСМВР, откровено не разбрах в следствие на "неволната " грешка ,загубата на доверие и пр. от СФСМВР, радва ли те , лошо ли е или няма значение !?!?. И питам това защото не вярвам, който разбрал разбрал, но за мен СФСМВР е единствената организация/от този тип/, която доказва и то не за първи път , а това говори за последователност че няма да търпи никакви действия уронващи престижа и, та дори и за това да плаща скъпо . Аз лично именно затова вярвам в тази организация и от самото начало предупреждавам че не е на никой ....който го разбере разбере който не да си сърба попарата , за сега и ние участваме в сърбането , вярно е но много скоро се надявам всеки да плаща сам простотиите си .

Колега Крумов,за да бъда разбран правилно ще ти кажа за кое ми е малко инфото и кое смятам,че е редно да се каже и да се знае,защото казването му само ще помогне на доста хора да повярват отново в СФСМВР.
Почвам от самото начало.В началото избрахте за лидер на СФС един човек от нашата Дирекция,ние старите служители го познавахме и познаваме много добре и ни стана странно,че именно той е избран,защото този човек е двуличен и интригант,но приключвам с него,всички го разбрахте що за стока е този човек и го сменихте!
След това избрахте за лидер едно хлапе,което дори не е полицай и знанията му за полицията са от разкази на други полицаи.Хубаво тръгнаха нещата наново,почнаха изяви по медиите,заговори се за СФСМВР.Както първият път с ИП така и вторият път само добри неща и само хвали,никой не позволяваше никаква критика да има...Всичко това беше ОК до момента в който не го оплюхте тук във форума.Има история във форума и може да се види какво пише "Върни откраднатите парите...","Бащице,не пипай парите на СФС..."Друг един хлапак,който се показваше и той по медиите също оплю тук във форма,този който го водеше със себе си по медиите и се получи миш-маш.Лидера беше обвинен в кражби,които се оказаха неволни грешки,но никой не каза изплащането на няколко месечни заплати предварително (така беше записано във форума) дали пак е неволна грешка или пък това е клевета и всичко е било точно и нормално ами сте използвали повода да натопите невинен човек.При такива обстоятелства всеки нормален човек си задава и нормалните въпроси и търси отговор на тях.Хубаво е да се даде отговор на тези въпроси.
Аз съм нормален човек и не би ми минало през ум да злорадствам за това което се случи и дай Боже да не се случва,защото ФСМВР наистина е единственият синдикат,който прави нещо и то се вижда.Това което мен ме притеснява е,че останаха неизяснени неща.Колегите наистина не знаят какво се е случило,но за сметка на това знаят,че някой е откраднал пари и същият си е изплатил предварително няколко заплати и това всичкото го знаят от вас представителите на СФСМВР.
Предполагам знаеш колко бързо се чуват лошите новини и какви слухове тръгват след тях и колко е трудно да се тушират такива слухове!Пиша всичко това,защото лично на мен не ми се искаше да се случват тези неща,не исках да разгласявате неща,които сега се оказаха по съвсем друг начин и самите вие лепнахте петно на СФСМВР с прибързани квалификации и изявления.Ако пък не са били прибързани кажете,че не са били прибързани и споделете фактите.
Надявам се да ме разбереш,че аз не съм ти враг,не съм враг и на СФС,но е хубаво нещата да се назовават с истинските имена,защото само така се печелят изгубени симпатизанти,така се връща доверие и се печелят нови хора за тази добра кауза!
Ако имаш да кажеш нещо конкретно ще се радвам да го прочета,аз казах каквото имам,който разбрал добре дошло,който не е разбрал,жалко за него!
litex

Мнениеот GENTATSO » 01 Юни 2011, 18:32

Колега "Литекс" всичко което си написал тук е вярно и точно с много малки изключения , не знам защо обаче се обръщаш лично към мен. А иначе това което сега си написал няма нищо общо с дребното и повърхностно заяждане с въпросната страница която колеги са направили , и определено моите претенции бяха само и единствено към нейната оценка , още повече вие я обвързахте изцяло със СФСМВР което е най малкото некоректно..
Понеже лично ме питате и аз ще Ви кажа въпреки че в предния си пост съм отговорил мисля достатъчно . Колкото познавах ИП толкова познавах и ГГ . Важното в случая е че и в двата случая СФС се справи сама със ситуацията , не се скри и не се сниши , да лошо е че всичко това става публично защото по този начин се вреди на федерацията но това е млада организация и по-добре така отколкото да се замажат нещата.
Сега за другото аз лично ще се радвам да посочите къде тук съм оплюл по някъкъв начин ГГ , напротив тук го призовах лично и само аз направих това открито с името си че ако наистина има нередности във финансите той следва да си подаде оставката веднага ...... и за мое учудване той го направи...подробностите ги има в протоколите на УС.Защо как и какво се е случило си пише там . Още повече смятам този проблем за решен, защото зарад него имаше свикана и ИНК . Нямам основание да смятам че там въпроса е останал без отговори и всеки който е поискал да види е отишъл или поне е разговарял с хората които са били там. Да ако върнете историята на форума ще прочетете че точно аз говоря че това е проблем, който може да се реши и без ИНК , и значително по-тихо и сдържано, като се запази добрия тон между колегите ......... нали не смятате че имам някаква власт, която не съм упражнил за да се случи това така ..... както са преценили така са писали и говорили колегите, и именно за това аз лично се надявам всеки един от тях да продължава да стои зад думите си .
Със заплатите е много добре да се престане няколко е различно от две да не говорим че чисто технически е проблем на УС да реши това правилно законно или нередно е . Проблема е другаде просто за един период от време са изхарчени едни пари около 6000лв. за които ГГ каза, че " да аз съм ги похарчил но не мога да посоча точно къде и за какво, похарчил съм ги за федерацията но не съм взимал необходимите документи" . именно затова аз лично допускам че се касае и за немарливост но това си е мое мнение . СФСМВР се е произнесъл чрез гласуване на своята ИНК и аз лично смятам този проблем за приключил, като единствено остава връщането на парите за които си има правила .
Останалото за дейността на федерацията и за изявите аз лично имам свое виждане и съм го изразявал постоянно , Но съм сигурен , че винаги е много лесно да критикуваш и да търсиш кусури отстрани тогава, когато не участваш във взимането на решения. Затова винаги съм бил против тази критика въпреки че тук друго няма какво да се случи .Но този форум е свободен и не приемам че някой е спирал критиката каквато и да е била тя , това че е имало хора които не са били съгласни с нея е съвсем естествено.
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот litex » 02 Юни 2011, 09:13

Колега Крумов,ще ти кажа защо се обърнах към теб.На моите години си,имам стаж в системата над 20 год.,харесва ми,че си откровен,дискретен и не изпадаш в драми като хлапетета в СФС.С една дума пич си,за това се обърнах към теб!Доволен съм от това което казваш и приемам отговора ти.Иска ми се повече хора да прочетат и дано повече хора си направят извод да не бързат да оплюват и да четат присъди преди да са разбрали какво точно се е случило и преди да са сигурни дали това което плюят няма да нанесе повече вреди,отколкото ползи.Заради тези 6 000 лв не си заслужаваше да се стига до такива публични разправии и да се губи членска маса.Видях имената на читави хора и ще се радвам това да е едно ново начало за СФСМВР.Успех!
litex

Мнениеот belyata » 22 Апр 2012, 15:34

С ОБИЧ ЗА ДЕЦАТА, В ПАМЕТ НА БАЩИТЕ - ГЕРОИ!

Изображение

СПСД – София /Съвет на председателите на синдикални дружества/, СФСМВР с партньорското участие на Столичен общински съвет организира Трети открит благотворителен турнир за набиране на средства за децата на загиналите при и по време на изпълнение на служебните им задължения служители от МВР.
Турнира ще се проведе за времето от 10.00 ч. на 07.06.2012г. до 09.06.2012г. на комплекс „Спортна София” в парк „Борисова градина”.
Участие ще вземат футболни отбори от синдикалните дружества при СФСМВР гр. София, Столичен общински съвет, сборен отбор от журналисти и други.
Можете да се включите в тази благородна кампания като дарите средства в набирателната сметка на СФСМВР в банка ОББ BG60UBBS80021029636330 или на мястото на мероприятието в набирателните каси.

Нека покажем съпричастността си!!! Заедно можем повече!!!

За допълнителна информация тел. 0897 002 444 - Иво Манасиев, 0879 008 626 - Георги Михайлов, 0879 555 868 - Данаил Георгиев или 0878 114 156 Александър Михайлов.
Turnir–plakat.jpg

Plakat-turnir.doc
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
belyata

Мнениеот койота » 11 Юни 2012, 13:05

Капитанът на ЦСКА дари фланелка за благотворителност

Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев дари своята фланелка, която бе продадена на търг по време на благотворителния турнир организиран в помощ на деца на загинали служители от системата на МВР. Янчев уважи надпреварата в компанията на своя съотборник Костадин Стоянов. Капитанът на ЦСКА дари свои екип от изминалия шампионат, който бе продаден за 250 лева, които отидоха в подкрепа на децата.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=276185
ЧЛЕН НА СФС-МВР
койота

Предишна

Назад към Синдикална дейност