Кой ще защити служителите в случая

Re: Кой ще защити служителите в случая

Мнениеот малкия » 19 Юли 2010, 08:02

erik24 написа:
малкия написа:За полицията ли питаш или за МВР? И кое му е смешното?

За полицията. Е не можели, да си се смея,весевло ми е........ :lol: :lol:

Ако е за полицията - НПС и СФСМВР. Като във втория членуват и служители от други дирекции.
А иначе си се смей, щом ти е весело - аз само питах...
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот Lord » 19 Юли 2010, 20:28

erik24 написа:
малкия написа:За полицията ли питаш или за МВР? И кое му е смешното?

За полицията. Е не можели, да си се смея,весевло ми е........ :lol: :lol:

Извинявам се авансово, но Ерик, темата е за колеги с искове срещу тях, употребили оръжие по повод изпълнение на служебни задължения. Ако не се затрудняваш би ли бил така добър да си се смееш и веселиш другаде?!

...и аз съм мерси!
Аватар
Lord

Мнениеот erik24 » 19 Юли 2010, 23:04

Колги много сте докачливи: 1- Естествено не се смея на колегите,защото от личен опит знам за какво става въпрос.От 2 години ме съдят,и искат кръвнина от мен.Смея се ,защото както винаги се делим на наши и ваши.За 20г.служба,не съм видял и чул че НПС е помогнал на колега(някога бях член на НСП) Не искам по никакъв начин да омаловажавам работата на СФСМВР и мога да им пожелая само успехи и победи.Обаче ми се струва,че се търси ''покорство'' и ако някои е с по различно мнение,започват упреци /не визирам себеси/
erik24

Мнениеот Полю Цейски » 15 Авг 2010, 13:57

orka написа:Колеги не съм член на новия синдикат, но от колегите разбрах, че заради един нарушител на държавната граница има двама служители от РДГП Елхово към които е предявен иск за една много солидна сума. Въпросният нарушител на границата е нападнал наряда и нещата са отивали на много зле за колегите и се е наложило употреба на оръжие ...
Та ако е вярно, кой ще защити служителите и как ще стане тази защита ...
ами защо не станеш член тогава ще знаеш много повече или ти се свидят 5лв за членство :twisted:
Полю Цейски

Мнениеот katana1977 » 15 Авг 2010, 14:58

erik24 написа:Колги много сте докачливи: 1- Естествено не се смея на колегите,защото от личен опит знам за какво става въпрос.От 2 години ме съдят,и искат кръвнина от мен.Смея се ,защото както винаги се делим на наши и ваши.За 20г.служба,не съм видял и чул че НПС е помогнал на колега(някога бях член на НСП) Не искам по никакъв начин да омаловажавам работата на СФСМВР и мога да им пожелая само успехи и победи.Обаче ми се струва,че се търси ''покорство'' и ако някои е с по различно мнение,започват упреци /не визирам себеси/

Грешно си разбрал, ако искаш, си направи труда да видиш, че тук сме единствените, които търсят активния диалог. Само да попитам, като се отправят упреци към СФСМВР, ние може ли също да отправяме упреци? Ако не може, няма :D
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Мнениеот Lord » 15 Авг 2010, 15:08

erik24 написа:Колги много сте докачливи ..........

Не знам за колегите от синдикалните организации, но аз не съм член, никога не съм бил такъв, та наистина съм докачлив на тази тема.
Не знам за какво и кой те съди, но ако НАИСТИНА нямаш вина ти желая успех в съда!
Аватар
Lord

Мнениеот Pa4o » 19 Авг 2010, 12:56

Типично по нашенски,само двадесет събират дарва за огъня и когато се запали от нейде идат/изникват/ още петде-сет да се топлят. Когато се събирахме да раздухаме огъня в София каде бяха тези така примерно горепосочени педесет ? Вероятно а можеби не някаде покрити...........
СФСМВР една от нейните приоритети е защитата на своите ЧЛЕНОВЕ
КОГАТО СМЕ ЕДИННИ ЩЕ СМЕ СИЛНИ
Pa4o

Мнениеот erik24 » 21 Авг 2010, 00:33

Lord написа:
erik24 написа:Колги много сте докачливи ..........

Не знам за колегите от синдикалните организации, но аз не съм член, никога не съм бил такъв, та наистина съм докачлив на тази тема.
Не знам за какво и кой те съди, но ако НАИСТИНА нямаш вина ти желая успех в съда!
Един се опита да ме застреля,но очевидно не успя.От моя страна съм действал правилно,по чл.74 ал1 т.1 и 3 и ал3 т1 и 2.
Pa4o написа:Типично по нашенски,само двадесет събират дарва за огъня и когато се запали от нейде идат/изникват/ още петде-сет да се топлят. Когато се събирахме да раздухаме огъня в София каде бяха тези така примерно горепосочени педесет ? Вероятно а можеби не някаде покрити...........
СФСМВР една от нейните приоритети е защитата на своите ЧЛЕНОВЕ
През далечната 1997 г.с колеги от бившото поделение СПП излязохме на протест с роуварите пред НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ даже замеряхме Богомил Бонев с стотинки,след това естественно развормироваха поделението с мотива че имало'' особен климат в поделението'',не можело офицерите и сержантите да бъдат толкова задружни итн.Затова казвам че докато се делим на наши и ваши нищо не става.
erik24

Мнениеот lasthero » 28 Сеп 2010, 23:32

Уважаеми колеги,

На 4.10.2010 г. от 14.30 и на 7.10.2010 от 10.00 в сградата на Софийския районен съд бъдат гледани дела срещу членове на СФСМВ, по обвинения от Политическа партия "Атака".
Призоваваме всички наши членове, които имат възможност да изразят своята съпричастност и подкрепа да дойдат на 4 октомври 2010 г. в 14.00 часа пред бариерата на Софийския районен съд, както и на 7 октомври 2010 година от
9.30 ч.

УС на СФСМВР
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот STO92 » 30 Сеп 2010, 22:00

<< НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! >>

http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/ ... &t=74#p633 -- Кой ни лъже ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403728
Аватар
STO92
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 01 Окт 2010, 17:38

STO92 написа:http://marica.bg/show.php?id=35679 :?:

Тази статия подбужда към побой над полицаи...Всеки като е прочете,може срещу 2 денонощия арест да излезе на улицата,да се почерпи хубаво и накрая,за да му е пълен кефа и да се почувства добре,може да псува на воля полицаите и за капак и един хубав бой да им тегли...Цената която ще плати е две денонощия арест,подсигурени са му безплатно легло,санитарен възел,завивки,и три пъти на ден храна...Но както се казва,така трябва....заслужаваме си го...
dakota_

Мнениеот MasterCop » 16 Окт 2015, 16:54

Темата не е нова - отново трябва да търсим защита ако си вършим работата :evil:
:arrow: 54 афганистанци пробиха границата, полицай застреля един от тях

:arrow: Анкета: Трябва ли граничните полицаи да стрелят по нелегалните имигранти? - По скоро въпроса трябва да бъде "Трябва ли граничните полицаи да стрелят по нелегалните имигранти в условията на крайна необходимост и неизбежна отбрана, защото все още никой не ни е обяснил какво представлява определението "Абсолютна необходимост"?

Изображение
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Предишна

Назад към Синдикална дейност