ЕТ "НПС-ЕМ. РАШЕВ" И ССМВР-ООД

Re: ЕТ "НПС-ЕМ. РАШЕВ" И ССМВР-ООД

Мнениеот madcop » 07 Ное 2010, 21:33

А пък аз току що получих информация че утре в сутрешния блок на БНТ Рашев ще дава пространно интервю по всякакви въпроси свързани с величието на неговата частна фирма. Нека го гледаме може пък да каже и нещо интересно
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот Lord » 07 Ное 2010, 21:56

madcop написа:А пък аз току що получих информация че утре в сутрешния блок на БНТ Рашев ще дава пространно интервю по всякакви въпроси свързани с величието на неговата частна фирма. Нека го гледаме може пък да каже и нещо интересно

:D По-добре да гледаме нова ТВ утре сутрин..., доколкото имамп инфо ;)
Аватар
Lord

Мнениеот Прокопи » 07 Ное 2010, 22:09

А я вижте, кой пуска постове тук:
http://svejo.net/tag/policexpert/all
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Аватар
Прокопи

Мнениеот хектор » 07 Ное 2010, 23:12

За пореден път Рашев излъга пред камерата на Сашо Диков по канал 3, че членската му маса е 4000 истинската бройка е 2500 най-малката членска маса от всички синдикати има изготвена справка в министерството с тези данни . Протестите му били развалили настроението на рождения ден на НПС , той празнувал рож. ден, а не празника на МВР. Жив да го ожалиш горкия човечец. От мъка ще вземе да се напие и дали ще успее да изтрезнее до сутринта за да се покаже в БНТ. Освен водещите да му предложат биричка да се пооправи вместо кафе.
хектор

Мнениеот dinamitkoff » 07 Ное 2010, 23:42

За ЧРД на другаря Е.Р. от "казионния" синдикат, му пожелвам най-искрено - да го целуват .... СТУДЕН !!!
dinamitkoff

Мнениеот The Godfather » 08 Ное 2010, 00:23

Двама, като се карат нали знаете кой печели? Като толкова ви е "черен", привлечете му към СФСМВР членовете. Обиждайки, наивно, по детски.......вярно сигурно олеква ама отстрани за обществото си имаме два синдиката, които се "плюят". Те не знаят кои е Рашев и "фирмата" му, толкова знаят и за СФСМВР, но простотиите, които се бълват двупосочно не говорят добре за всички нас -полицаите.
Аватар
The Godfather

Мнениеот madcop » 08 Ное 2010, 07:47

[quote="The Godfather"]Двама, като се карат нали знаете кой печели? Като толкова ви е "черен", привлечете му към СФСМВР членовете. Обиждайки, наивно, по детски.......вярно сигурно олеква ама отстрани за обществото си имаме два синдиката, които се "плюят". Те не знаят кои е Рашев и "фирмата" му, толкова знаят и за СФСМВР, но простотиите, които се бълват двупосочно не говорят добре за всички нас -полицаите.
Не разбирам само ти кой беше, та си вреш носа дето не ти е работа, като не ти харесва не чети и не пиши, като не си съгласен с нас си ходи, защото едва ли си наясно колко злини и гадирии твори тази пияна гадина-подлога на всички министри. Не си мисли че омразата ни е безпочвена, не си мисли че просто си го плюем, не , аз също съм бивш член на НПС и знам как гадната свиня се отнасяше с тия дето му пълнеха гушата с членски внос. Просто това което четеш тук е най-малкото по негов адрес, а предвид факта че явно не си това за което се представяш-откъде да знам кой си?!?
madcop

Мнениеот The Godfather » 08 Ное 2010, 11:16

аз също съм бивш член на НПС и знам как гадната свиня се отнасяше с тия дето му пълнеха гушата с членски внос.

Добре де, ама нали има 2500 членове човека?

И
Не разбирам само ти кой беше, та си вреш носа дето не ти е работа, като не ти харесва не чети и не пиши, като не си съгласен с нас си ходи

Този форум ако се е превърнал в трибуна на "Сдружението против Рашев" и никакви други мнения не са подходящи, явно не съм разбрал. Не ме интересува ти кой си, защо трябва да знаеш кой съм аз? И кое не ми е работа? Аз съм полицаи и е срамно други полицаи, че и с претенции да се държат, като в тинейджърски чат.
Успех във форумните оплювания, явно ви доставя удоволствие!
Аватар
The Godfather

Мнениеот куче » 08 Ное 2010, 18:04

Рядко взех да пиша ,но мисля че тая тема трябва да се затрие. Правите реклама на човек ,като Рашев който за 20г нищо не е свършил за служителите на на МВР ,освен да лапа членски внос и банкети. Хайде модераторите махнете я тази тема и стоп с рекламата на "трупове" :mrgreen:
куче

Мнениеот belyata » 08 Ное 2010, 20:57

Изображение
1:1 със Сашо Диков
След 81 минута е по темата.Изображение
Аватар
belyata

Мнениеот madcop » 09 Ное 2010, 10:04

Е какво да гледам Рашев и к....вата Ганева как словоблудстват пред погледа на Павлин Димитров и компания. Повръщня ---:)
madcop

Мнениеот Димитров » 09 Ное 2010, 20:40

The Godfather написа:
аз също съм бивш член на НПС и знам как гадната свиня се отнасяше с тия дето му пълнеха гушата с членски внос.

Добре де, ама нали има 2500 членове човека?

И
Не разбирам само ти кой беше, та си вреш носа дето не ти е работа, като не ти харесва не чети и не пиши, като не си съгласен с нас си ходи

Този форум ако се е превърнал в трибуна на "Сдружението против Рашев" и никакви други мнения не са подходящи, явно не съм разбрал. Не ме интересува ти кой си, защо трябва да знаеш кой съм аз? И кое не ми е работа? Аз съм полицаи и е срамно други полицаи, че и с претенции да се държат, като в тинейджърски чат.
Успех във форумните оплювания, явно ви доставя удоволствие!

2500 към коя дата?!
Нека Рашев да изнесе информация съгласно чл.10 от споразумението между синдикат и МВР за предстваителността на синдиката в МВР.
Тогава ще говорим за привличане на членска маса в нашия синдикат. В повечето дирекции те нямат представителност, съдеики по заповедите за създаване на комисии и комитети, както и работни групи към ОДМВР. Не мисля, че е фактор в МВР,а по скоро синдикалан кур*а, която ще търпят още няколко месеца докато подготвят новия му наследник.
Димитров

Мнениеот Lord » 09 Ное 2010, 21:42

Хубав дебат.
А, кой е тоз Рашев? :oops:

...и той ще не пише тук, нема начин да не чете... :mrgreen:
Аватар
Lord

Мнениеот osobeniq » 09 Ное 2010, 22:49

лакеите на рашев четат и му подсказват,но емко с това въртене да не се наденеш на нещо,за момента оцеляваш защото те изполват и си им нужен но и те знаят твойте стари простотии и ще дойде ден да те ................много от членовете не знаят че му плащат чл внос защото те са се отказали преди време и техния председател не го е спрял в фро.а иначе са 2600 а той каза на диков чеса 4500 но може би и с със случайно попадналите там които не са служители на мвр.
osobeniq

Мнениеот малкия » 10 Ное 2010, 01:22

Абе що не спрем да ровим кокали?
Това е работа за археолози или палеонтолози все пак, а пък ние не сме.
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот ntvladimirov » 11 Ное 2010, 20:34

Най добре преместете тази тема в други форуми. Не ни занимавайте със синдикални ръганки.На никои от професионалистите в МВР не му е приятно да чете, гледа и слуша за разделения в институция в която по някога живота ти зависи от колегата до теб.Независимо от кои синдикат е.
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот Димитров » 11 Ное 2010, 21:50

Владо не бъркаи двете неща. Аз като отивам на задържане не питам колегите ти член ли си или не. Не изопачаваи и не слагаи нещата на друга плоскост. Тук говорим принципно. Всичкисме поне малко разумни, да не слагаме идеологиите и принципите си пред сигурността и здравето, на всеки един отнас. Ще се съгласиш. Щом като Рашев е доблестен и честен, защо не си получи заповедта за уволнение? Щом има нов морал в политиката на ГЕРБ, защо не му връчат заповедта?
Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност