Да защитим гласовете на истината !!!

Re: Да защитим гласовете на истината !!!

Мнениеот dakota_ » 24 Окт 2010, 21:07

Аз не желая никой нищо да ми дава,но когато нещо се твърди,че е експертна справка е редно да бъде такава,в момента това което е прикачено като файл е лист с написани артикули....Някои може да повярват на тези неща,така както вярват на предизборни обещания но някои мислят с главите си и си задават и въпроси...Както се казва в един български филм "Бъркаш ме с пожарникаря..." :D Но щом това е за обща консумация,както се казва на "английски" Афиет олсун и да ви е сладко...
dakota_

Мнениеот kuka5 » 24 Окт 2010, 21:10

madcop написа:
dakota_ написа:Съжалявам,аз не приемам това за експертна справка...Липсват имената на експерта,къде и по какво е експерт,защото аз лично бих имал доста въпроси към него на които ще му бъде ужасно трудно да ми отговори....

А пък аз не приемам мнението ти за мнение, защото нито ти знам името нито ти знам работното място, така че що не си траеш!

Нищо не му пречи да попита, та нали това е форум, в който се коментират нещата свободно.
Аватар
kuka5

Мнениеот lasthero » 24 Окт 2010, 21:15

dakota_ написа:Съжалявам,аз не приемам това за експертна справка...Липсват имената на експерта,къде и по какво е експерт,защото аз лично бих имал доста въпроси към него на които ще му бъде ужасно трудно да ми отговори....

dakota_, във вещевата заявка пише ли кой я е изготвил , щото и аз имам много въпроси към него, а и към теб ...
На 07.11.2010г. ще ходиш ли на банкета на Рашев ?
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот dakota_ » 24 Окт 2010, 21:17

kuka5 написа:
madcop написа:

А пък аз не приемам мнението ти за мнение, защото нито ти знам името нито ти знам работното място, така че що не си траеш!

Нищо не му пречи да попита, та нали това е форум, в който се коментирет нещата свободно.

Колега,големият проблем тук е,че всеки,който има различно мнение,се обявява за враг...едно време когато комунистите са избили всичките си врагове,са започнали да търсят врага с партиен билет и всеки,който не е бил съгласен с "правата" линия и го е казвал гласно е бил порязван... без доводи,без обяснения,просто заради това,че си е казвал открито мнението...Това сега го няма и много хора започнаха да мислят с главите си и да си задават въпроси...Нека г-н експерта да знае,че и ние "пожарникарите" знаем какво е магазин и колкото и да сме "глупави" можем да си правим сметките,не е нужно някой "експерт" да ни казва кое колко струва на магазина...

Колега lashtero,за вещевата заявка се обърни към други хора,на мен лично ми е много мека пагона и са ми малки знанията относно вещево снабдяване
Последна промяна dakota_ на 24 Окт 2010, 21:18, променена общо 1 път
dakota_

Мнениеот Lord » 24 Окт 2010, 21:18

lasthero написа:..........На 07.11.2010г. ще ходиш ли на банкета на Рашев ?

Ще изляза от темата, но знам, че ще ме извиниш: КАКЪВ Е ТОЯ БАНКЕТ???
Аватар
Lord

Мнениеот kuka5 » 24 Окт 2010, 21:21

lasthero написа:

dakota_, във вещевата заявка пише ли кой я е изготвил , щото и аз имам много въпроси към него, а и към теб ...
На 07.11.2010г. ще ходиш ли на банкета на Рашев ?

Борка, идеята за експерта е добра и наложителна, но това което си качил, няма вид на такава, нищо лично.
Аватар
kuka5

Мнениеот dakota_ » 24 Окт 2010, 21:23

Lord написа:

Съжалявам,че може да се получи офтопик но не видях последното което е написал колегата lasthero,не знам нищо за никакъв банкет,не отричам,че се познавам с Рашев но когато в РУП правим банкети ги организираме с колегите и празнуваме това за което сме се събрали,аз лично като ходя на банкети се веселя и почне ли да се говори за работа и политика ставам и си заминавам,защото тези неща не са ми по вкуса ...Другите въпроси към мен нека са на лични,защото изместваме темата.
dakota_

Мнениеот madcop » 24 Окт 2010, 21:25

Lord написа:

Колега, има тема за ЕТ "Рашев", влез там след малко и ще прочетеш 8-)
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот kuka5 » 24 Окт 2010, 21:27

dakota_ написа:не отричам,че се познавам с Рашев

Лошо, лошо, а толкова ми харесваше/като мислене имам предвид/........ :(
Аватар
kuka5

Мнениеот dakota_ » 24 Окт 2010, 21:35

kuka5 написа:
dakota_ написа:не отричам,че се познавам с Рашев

Лошо, лошо, а толкова ми харесваше/като мислене имам предвид/........ :(

Няма лошо в МВР има доста военни,но няма да се отклонявам от темата...Темата е за истината и нека си говорим истината,както за цените на стоките в магазините,така и за исканията на полицаите....
dakota_

Мнениеот madcop » 24 Окт 2010, 21:38

И аз познавам Рашев, и какво от това.
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот The Godfather » 24 Окт 2010, 21:47

Във връзка с експертната справка за реалните цени на вещевото доволствие, ако някои от колегите знае от къде мога да закупя "обувки специални летни мъжки" на средна цена от 30.00лв. за чифт, защото бих желал да закупя 5-6 чифта? На пазара има доста по-лоши обувки на по-висока цена, а пък с тези бих зарадвал няколко от приятелите си, все пак- 30.00лв. нищо не са, даже и ще почерпят Ако потръгне работата може и търговийка да завъртим :PS)
Аватар
The Godfather

Мнениеот lasthero » 24 Окт 2010, 22:16

Хора, защо не разберете , че има такъв документ ... Скоро ще се види.
Вие също можете да поръчате на експерт-счетоводител във всеки Окръжен съд.
Имате вещевата справка... Задоволете любопитството си???
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот mi60 » 25 Окт 2010, 09:15

Странно,много странно!
Ласт херо, качва документ,които предизвиква съмнения,но никой не си прави труда да провери това,както го е направил Ласт херо, но всеки се съмнява !
Прав е като препоръчва да направите такива справки,защото това заприличва на вица,дето шопа отишъл в зоологическата градина,видял жирафа и възкликнал-те такова животно нема.
Благодаря за вниманието!
http://vbox7.com/play:f4461737
Михаил Иванов/ОДЧ- виновни за всичко/
Аватар
mi60

Мнениеот The Godfather » 25 Окт 2010, 17:29

Аз вярвам и през ум не ми е минало да се съмнявам! Наистина искам да купя няколко чифта от "обувки специални летни мъжки" на средна цена от 30.00лв. за чифт. Сигурно ги има и под тази сума, защото 30.00лв е средната цена, според справката.Ако някой може да ме насочи към търговец продаващ на такива цени ще съм му благодарен.
Аватар
The Godfather

Мнениеот GENTATSO » 25 Окт 2010, 18:29

Не знам къде е правено проучването но отиди на "Илиенци " там има всичко на всякакви цени и качеството им не се различава от това дето беше в МВР до 2009г..Сега за тези не мога да коментирам, тъй като няма моя номер и немога да ги пробвам, но 70- 75 евро са Тактически кубинки "МАГНУМ " на свободния пазар ако това изобщо ти говори нещо, и качеството им е светлинни години напред , за дрехите на "АПОЛО" и други подобни фирми няма да говорим /нося такива на лов/ , изключително здрави удобни и по-евтини от тези които трябва да нося на работа .. така че, на мен лично не ми трябва експерт за да ми сметне че дрехите и цените в МВР не може да са със знак за равенство . А тук изобщо няма да споменавам това че, заявката е за приблизително 15-20000 хил /може и да греша/ но при такива малки поръчки би следвало цената да е по-ниска а не по-висока ????? а дали ???
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот lasthero » 28 Окт 2010, 20:50

До колкото разбирам, не сте много доволни от качеството и комфорта на "новите" униформи и кубинки? А, цените как ви се струват ?
Аватар
lasthero
Администратор

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност