Разкол в СФСМВР?!?

Re: Разкол в СФСМВР?!?

Мнениеот коприва » 25 Окт 2010, 21:16

но по отношение на ФКК не си човека който да дава съвети и акъл какво им е работа
Ех, Гена , ако цялата си сила хвърляхте като КК ,а не като коректори на СФС във вътрешния и външен форум ,нямаше да се стигне до тук !!! Спрете да се държите като ,,Балканче на баир"и си гледайте КК ,защото тя трябва да контролира УС на СФС , а не мислещите и пишещите тук и във вътрешния !!!
не си човека който да дава съвети и акъл какво им е работа-Е виж тука си прав!!! То самата КК не знае ,а камо ли някой простосмъртен от системата !!!
Аватар
коприва

Мнениеот lasthero » 25 Окт 2010, 21:27

Жоро, на теб какъв ти е проблема ? Щото тия във Враца нямат , значи няма нужда от единство там , всичко им е на ред и всеки се самозадоволява ...
Точка по въпроса. Прав им път , да си решават сами проблемите.
Защо не казаха дали са виждали някога извънреден труд. Мираж-Ж-ЖЖ !!!!
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот Sir Humphrey » 25 Окт 2010, 21:30

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/ ... policaite/

ГДБОП не подкрепя протеста на полицаите
Възприемаме планираните и провеждащи се протестни прояви като действия, които ще се рекрутират в обществената визия като отсъствие на интелектуален и синдикален ресурс за постигане на набелязаните цели.

Тия от гъдибоб били много речовити. Може ли някой да ми преведе какво са искали да кажат?

Само едно разбирам - не знаят какво означават думите "рекрутирам" и "визия".
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот коприва » 25 Окт 2010, 21:35

ДокладвайОтговори с цитатRe: Разкол в СФСМВР?!?
от lasthero » преди 10 минути

Жоро, на теб какъв ти е проблема

Е членствното ви в СФС вече ще е минало, лично ще се заема с този въпрос
Честно да ти кажа lasthero,никога и никой не знае за проблемите ми ,защото не рева и не се оплаквам !!! Но от ей това ЧОРБАДЖИЙСКО изречение ми завряха л.....а !!! Ти си умен човек, спирай такива писания ,моля те !!!
Аватар
коприва

Мнениеот ТРЕЗОР » 25 Окт 2010, 21:46

Sir Humphrey написа:http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/25/981981_gdbop_ne_podkrepia_protesta_na_policaite/

ГДБОП не подкрепя протеста на полицаите
Възприемаме планираните и провеждащи се протестни прояви като действия, които ще се рекрутират в обществената визия като отсъствие на интелектуален и синдикален ресурс за постигане на набелязаните цели.

Тия от гъдибоб били много речовити. Може ли някой да ми преведе какво са искали да кажат?

Само едно разбирам - не знаят какво означават думите "рекрутирам" и "визия".

Естествено, че тези които не са полицаи, а артисти в МВР Пикчърс, да не подкрепят протеста на полицаите.ГДБОП едва ли имат проблеми с 'пари за униформи и гориво и реално изпълнение на обещаните им промени', от там и липсата на подкрепа от тяхна страна.
ТРЕЗОР

Мнениеот GENTATSO » 25 Окт 2010, 22:53

коприва написа:но по отношение на ФКК не си човека който да дава съвети и акъл какво им е работа
Ех, Гена , ако цялата си сила хвърляхте като КК ,а не като коректори на СФС във вътрешния и външен форум ,нямаше да се стигне до тук !!! Спрете да се държите като ,,Балканче на баир"и си гледайте КК ,защото тя трябва да контролира УС на СФС , а не мислещите и пишещите тук и във вътрешния !!!
не си човека който да дава съвети и акъл какво им е работа-Е виж тука си прав!!! То самата КК не знае ,а камо ли някой простосмъртен от системата !!!

Георги , за ФКК си е моя работа , от това което си написал май онези, които са чели устава и останалите нормативни документи, ще разберът че ти не си ги чел но пък се напъваш . Сега по въпроса ти сам се ядосваш което личи от тона ти когато някой ти дава акъл или се опитва да ти покаже че си в грешка , а в същия момент ми държишсметка на мен какво правя и ми даваш акъл а ако обичаш си пази съветите и акъла за друго място, Винаги всеки един е имал възможност да казва и пише каквото прецени така че ако не искаш аз да ти казвам какво да пишеш не ми казвай и ти . Как и по къкъв критерий определи, че точно ти си "мислещия и пишештия тук и във вътрешния" не се ли взимаш много на сериозно, защото във вътрешния те няма или си скрит под някой тайствен ник , не ви ли омръзна да се криете и да излизате от дупките само когато, някой ще ви забележи та дори и да е с поредните простотии.
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот lasthero » 25 Окт 2010, 23:22

коприва написа:ДокладвайОтговори с цитатRe: Разкол в СФСМВР?!?
от lasthero » преди 10 минути

Жоро, на теб какъв ти е проблема

Е членствното ви в СФС вече ще е минало, лично ще се заема с този въпрос
Честно да ти кажа lasthero,никога и никой не знае за проблемите ми ,защото не рева и не се оплаквам !!! Но от ей това ЧОРБАДЖИЙСКО изречение ми завряха л.....а !!! Ти си умен човек, спирай такива писания ,моля те !!!

Това искам да ти кажа , ...ти имаш проблеми, те също имат проблеми, всеки има проблеми и аз имам проблеми. И, честно казано и моите професионални проблеми също са като вашите , може да не нося униформа от години, но вчера си гледах вещевата книжка и да ти кажа 2001-2002г. за 240лева съм вземал почти пълно вещево, а сега едни кубинки не могат да си вземат момчетата ... за другото нагоре да не говорим. За колите ли да ти кажа, ...до вчера карах служебен автомобил - т.н."миризлива корса" без ГО, без преглед, без гуми , дори без резервна гума ...Хайде сега кажи ми защо, аз да се боря за хората с униформи и работещи основно на улицата, а те били доволни... Значи те НЯМАТ ПРОБЛЕМИ и не ги интерисуват нито твоите и нито моите.
Не мога ли да кажа и аз, че си плащам членския внос и да чопля семки отстрани. Ех, че ще е хубаво! Само ако знаеш какъв кибик съм, ще се пукнеш от смях...
Аватар
lasthero
Администратор

Re: СПОНСОРСТВО

Мнениеот stomir1976 » 26 Окт 2010, 19:59

Въпрос кам Гелентин Грозев-Правил ли е опит Ц.Ц да Ви премести в друга дирикция?Ако не е, е видял във ваше лице лидер с който трябва да се съобразява ,затова го покажете на 07.11.Ако се окажете нужен другаде-внимавайте!
Последна промяна MasterCop на 26 Окт 2010, 20:41, променена общо 1 път
Причина: Мнението е преместено от друга тема!
stomir1976

Re: СПОНСОРСТВО

Мнениеот katana1977 » 26 Окт 2010, 21:41

stomir1976 написа:Въпрос кам Гелентин Грозев-Правил ли е опит Ц.Ц да Ви премести в друга дирикция?Ако не е, е видял във ваше лице лидер с който трябва да се съобразява ,затова го покажете на 07.11.Ако се окажете нужен другаде-внимавайте!

Галентин съм, ама нейсе, кой бяга от нова риза? Никой никъде не е правил опит да ме мести, съжалявам, че няма интрига, а ако ме преместят, да знаят че чак в Шабла съм служил и не се гръмнах, ами даже и службата си изслужих в българската рота /дето бяхме четирима българи на 20 и няколко роми, за другите роти да не говорим/, бачкал съм и имам намерение да работя, докато мога. Бил съм кво ли не, от чистач до експерт, няма страшно.
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Мнениеот kuka5 » 26 Окт 2010, 21:45

Геле ;) е дялан камък..
Аватар
kuka5

Мнениеот katana1977 » 26 Окт 2010, 21:47

kuka5 написа:Геле ;) е дялан камък..

Дето го метнеш, там ще потъне :lol:
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Мнениеот kuka5 » 26 Окт 2010, 21:50

katana1977 написа:
kuka5 написа:Геле ;) е дялан камък..

Дето го метнеш, там ще потъне :lol:

Сакън!!!!!!!!!!!!
Аватар
kuka5

Мнениеот madcop » 27 Окт 2010, 09:20

коприва написа: Е членствното ви в СФС вече ще е минало, лично ще се заема с този въпрос
1.Това ми прилича на заплаха !
2.Ти не си в УС на СФС , а в контролната комисия !!!
3. Сигурно ще ги изгоните от СФС на следващата конференция , защото тази игра вече сте я играли веднъж !
И не на последно място ще се съглася с колегата ,а и съм Ви го казвал и друг път-ВСЛУШВАЙТЕ СЕ В МНЕНИЕТО НА КОЛЕГИТЕ ОТ ЦЯЛАТА СТРАНА ,защото ,кой каквото да Ви каже ,Вие все гледате да го уборите ,да въртите ,сучите и пак да доказвате ,че Вие сте правите !!!
Не искам да обидя никой,защото все още в СФС имам приятели !!!

Ти още член ли си на СФС, или само си чешаш езика тук! Доколкото си спомням беше сред първите, които ни изоставиха и тръгна след Кротнева и предателя Павлов. Не знам каква е целта ти в този форум, особено след като месеци наред те нямаше, сигурен съм че имаш задача и почти съм наясно кой ти е възложителя. Казвам ти го директно-има си тема за ССМВР, където можеш да си пишеш наволя. Не смятам че имаш моралното право да коментираш дейността на организация, която ти самия изостави преди почти година в името на Кротнева. Ако проблема ти е личен това е друг въпрос. Тогава давай на лични съобщения, всички тук сме с публични профили и можем да си комуникираме. И това е края на комуникацията ми с теб. Не си струва да се говори за СФС с човек, който предаде идеята и като пълна п.....ка тръгна подир дирника на Кротнева.
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот коприва » 27 Окт 2010, 10:44

Ти още член ли си на СФС, или само си чешаш езика тук! Доколкото си спомням беше сред първите, които ни изоставиха и тръгна след Кротнева и предателя Павлов. Не знам каква е целта ти в този форум, особено след като месеци наред те нямаше, сигурен съм че имаш задача и почти съм наясно кой ти е възложителя. Казвам ти го директно-има си тема за ССМВР, където можеш да си пишеш наволя. Не смятам че имаш моралното право да коментираш дейността на организация, която ти самия изостави преди почти година в името на Кротнева. Ако проблема ти е личен това е друг въпрос. Тогава давай на лични съобщения, всички тук сме с публични профили и можем да си комуникираме. И това е края на комуникацията ми с теб. Не си струва да се говори за СФС с човек, който предаде идеята и като пълна п.....ка тръгна подир дирника на Кротнева

Дали е от липсата на първите 7 год. или от неизживяното детство по прашните и пълни с коли улици на големите градове , но ние самите сме си инкубатори на гражданското недоволство и създаването на вицове !!! Винаги съм призовавал модераторите да сортират и премахват ,,БИСЕРИТЕ" и ,,СЛОВОСЪЧЕТАНИЯТА" с явен обиден, нападателен и заканителен тон !!! Благодаря Ви отсега !!! ;)
Аватар
коприва

Мнениеот Nabora » 28 Окт 2010, 20:33

Майките знаят най-добре, че като се роди едно дете е нужно да проходи и т.н. Всяка стъпка на това дете го изживяват много сърдечно и майките и бащите. Това дете има нужда от грижи, обич, уважение, напътствия и т.н. Е, излиза , че не само в правенето е мурафета. Та, време е да зачертнем всички "татковци" и "майки" , дето не се вписват в по-горните писания ! Време е да се случват нещата на детето СФСМВР. Който желае да е съпричастен с тези грижи - добре дошъл !
На несъгласните бих казал - да си правят деца (но истински) и да си ги отглеждат :idea: :arrow: :arrow: :arrow:
Аватар
Nabora

Мнениеот stomir1976 » 28 Окт 2010, 21:51

Колеги,прочетох всички мнения по темата и не съм оптимист за 07.11.Ако така се караме помежду си на протеста ще ни се смее цяла България.
stomir1976

Мнениеот vip » 28 Окт 2010, 22:00

А добър ден Ти чак сега ли го разбра това :lol: :lol: :lol:
vip

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност