Честито, приятели!

Честито, приятели!

Мнениеот малкия » 15 Фев 2011, 21:12

Днес СФСМВР стана на две години.
Няма да влизам в темата какво свършихме и какво - не.
Колкото могли - толкова направили.
Но си мисля, че не е като да няма с какво да се поздравим.
Е, живи и здрави да сме, като станем като някои двайсетгодишни синдикати, може и за равносметки да говорим...
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Re: Честито, приятели!

Мнениеот GENTATSO » 15 Фев 2011, 21:16

:o честито и смело напред .
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот Lord » 22 Фев 2011, 20:49

Не съм бил, не съм сега и мисля, че никога няма да съм синдикален член. Просто въпрос на виждане, предпочитам да съм солов играч, но да оставим мен.
Цяла седмица никой не реагира по темата на г-н Попов, а тя е актуална. Като изключим Гената, който ми е много симпатичен и е изключително позитивен човек - нищо, никой друг!
СФС - скритата сила беше в думата федерация, т.е., събираща всички съществуващи синдикални организации. Беше ли възможно - категорично ДА! Имаше воля, инерция, желание и заряд сред състава, повече от необходимия! Тогава?!
Защо не се случи?! Предполагам всеки знае - грешни хора на грешно място и пак, за кой ли път - меракът за много вожд и малко индианец.
Изходът, според мен: Да се направи така, че до казана в ада да ни пазят всички дяволи и пак да не успяват, защото ние сами ще подкрепяме издигащите се!

След тези думи, разбира се, че очаквам само едно - обезглавяване. Все пак неплащайки синдикална вноска аз съм враг и що ща тук?! ;)
Аватар
Lord

Мнениеот kuka5 » 22 Фев 2011, 21:23

Lord написа:След тези думи, разбира се, че очаквам само едно - обезглавяване. Все пак неплащайки синдикална вноска аз съм враг и що ща тук?! ;)

Що се отнася до "синдикалната вноска", ще ти кажа, че тя не е толкова важна що се отнася до мисленето, защото има хора, които не са членове, но винаги присъстват, на каквито и да е мероприятия, а те са много по ценни, от такива които само искат, без да дават.
Аватар
kuka5

Мнениеот Lord » 22 Фев 2011, 21:26

kuka5 написа: но винаги присъстват, на каквито и да е мероприятия, а те са много по ценни, от такива които само искат, без да дават.

Знам, според някои това е друга бира, както и ти знаеш.
Аватар
Lord

Мнениеот BLACKJ » 24 Фев 2011, 15:10

Здравейте и от мене,след дълго мълчане :( - Да ни е честито,амаа - какво беше в началото...
Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!
http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
Очарованието от знанието е в незнанието!
Аватар
BLACKJ

Мнениеот Nabora » 24 Фев 2011, 19:40

Първо- да ни е честито изминалото време на усилия, нерви, действия, баламосвания от страна на ръководството на МВР и всички постигнати успехи kl)
Второ- появяването на BLACKJ след дългата пауза bs:)
Аватар
Nabora

Мнениеот коприва » 12 Апр 2011, 21:52

Честито приятели,за първи път цензура в свободния форум на МВР-,,БАЧКА"-та !!! Заключиха за първи път тема и това е ,,Защо напуснах СФСМВР" !!! Наистина истината боли и пишман синдикалистите отново показаха ,че не понасят инакомислещите , но чак да стигнат до такава цензура...егати комунизма !!! :lol:
Аватар
коприва

Мнениеот MasterCop » 12 Апр 2011, 23:21

Честито коприва - за "първи път" пишеш офтопик... Всяка тема, в която съдържанието не отговаря на заглавието или се нарушават общоприетите Правила, може да бъде заключвана по преценка на модераторите!
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот dakota_ » 13 Апр 2011, 06:52

Да каже някой,че има цензура в сайта и определена тема е заключена по такъв повод ,поне на мен ми звучи,като „Намерил,че се нас*ал” Темата която е заключена и то след невероятно търпение от страна на администраторите,се превърна в тема „Плювалник”.Щом се стигна до такова положение,че хора завършили СМУ да бъдат наричани „еничари” и то не от странични хора,ами от колеги...Щом се стигна до там,че като свършиха всякакви доводи се започна да се обиждат хора,заради техните килограми...Няма как темата да не бъде заключена и да не се сложи край на това безумие.
За да не бъда обвинен в пристрастие,ще кажа,че не съм член на СФСМВР,чета с интерес какво се случва и за себе си знам,че ако обичам една организация в която членувам или съм членувал,не бих изнесъл в публичното пространство позорна информация за нея и не бих разпространявал нищо в тази връзка.Просто бих направил всичко възможно нещата да останат в „кухнята”,да се решат вътре в организацията и ако може да се продължи напред!Лесно се руши авторитет и добро име на всяка организация и много трудно след това се гради доверие и престиж.
Желая успех на всички и ако може всеки сам да си направи автоцензура и да не се излага,като човек и полицай,така ще бъде най-добре!
dakota_

Мнениеот GENTATSO » 13 Апр 2011, 09:38

То добре че навреме все пак се спря темата иначе не се знае може СФСМВР да е виновна и за други неуспехи на не реализирали се в живота си хора. Винаги трябва да има някой виновен. Да за съжаление някои хора в СФСМВР не си дадоха сметка че това е организация на свободно мислещи и изразяващи се хора , никога не съм мислил че можем да мислим по един и същи начин , просто защото сме различни хора .Обединяването ни обаче към решаване на общите ни проблеми трябваше да изиграе ролята на заглушител на личностните борби , това за сега не се случва но аз както обикновено съм оптимист и силно се надявам всички да са разбрали че СФСМВР не принадлежи на никой. А реално погледнато и времето не е много, като се има в предвид че се разминахме с доста по-сериозни катаклизми.Така че напред и успех. ;)
Дакота, винаги ще има колеги, които по един или друг начин ще завиждат за нивото на обучение постигано в СМУ. :lol:
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Назад към Синдикална дейност