Искане на отчет от УС на СФСМВР

Re: Искане на отчет от УС на СФСМВР

Мнениеот Иван Иванов » 22 Мар 2011, 11:37

така и така днес не съм на работа, реших да прочета всичко....мислех, че злобата е моментно състояние, но тя е водещата при вас...Изглежда ми като 'големите победи на малките хорица'...:) Само ще кажа на драгите читатели, че един от писателите - Б. Мазнев, колкото пъти съм го потърсил за съдействие или питане, никога не е откриваем или ме е препращал към г-н Грозев... Това ли е твоята компетенция, Боби? А сега се опитваш да вменяваш вина....Наистина вече съм сигурен, че това е поръчка да се отстрани един 'неудобен' човек, неудобен - защото разбира, може, работи....Вие от Страшният съд и Вие, колеги, които като мен решихте да прочетете тази помия срещу един достоен човек....не се поддавайте на провокации и лъжи, а защитете името на единствения човек от СФСМВР, който работи за вас...
Иван Иванов

Мнениеот ТАЙФУН » 22 Мар 2011, 12:06

Добър ден!
Явно никой не чете това което съм писал,пък ако го е прочел,не го е осмислил и не си е направил необходимите изводи!
В момента явно се касае за "опит за обсебване на властта" във СФСМВР!Друго обяснение няма! Какво имам предвид,някои действия на председателя на ус,са в разрез със принципите на работа във Федерацията,което веднага е алармирало останалите членове на ус,те от своя страна се мъчат да не допуснат нов срив както преди две години!От друга страна,председателя иска да бъде "абсолютен" и единственият начин е "вот-а на доверие",защото изтърваната реплика"не съм счел за необходимо"ми напомня една друга фраза и много се доближава по смисъл към нея,"единият ще ми държи баничката,другият.....".Хъммммм....
Интерес буди и написаното че единия път е взел"дарение"за два месеца,на друго място се чете взел"заплатите",По-скоро съм склонен да се доверя на написаното от Мазнев,да не забравяме,че и други уважавани хора от СФСМВР,пишещи тука,де факто го подкрепят!
лек и успешен ден!
СФСМВР-FOREVER!
ТАЙФУН

Мнениеот Иван Иванов » 22 Мар 2011, 12:40

Господин Наката,

Благодаря за отговора!

Доколкото знам, този форум е достъпен за всички и всеки може да изразява позиция, стига да е етично и морално изказана....Доколкото виждам, моите мнения още не са публикувани, но твоята работа е 'Крадецът вика дръжте крадеца'....Може би и ти си фен на някокого от "групичката", защото правиш автоцензура....Много добре съм запознат с всичко, защото го наблюдавам отстрани и това е част от ежедневието ми....Не мога да разбера защо позволяваш на колеги като Б. Мазнев и И.Хрисимов и други да изказват обиди и лъжи (без доказателства), да публикват телефони, а към мен да си критичен...Аз просто показвам другата страна на медала и целта ми беше да сменя тона и самонавиването у колегите срещу Г-н Грозев... Авно и ти си срещу него....А аз какво съм направил за МВР - за моя радост, има кой да го оцени - върша си работата с достойнство, почтеност и морал и не бих си позволил такова отновение, както цитираните колеги..
Иван Иванов

Мнениеот Иван Иванов » 22 Мар 2011, 13:03

Наката, аз също задавам същите въпроси - защо позволявате форума ви да се превръща в арена на злобата и омразата на няколко души? Борислав Мазнев и Илия Хрисимов ще се извинят ли, ако всичко, което са написали е лъжа и интрига? Аз съм си написал името...но май изнесените от мен аргументи не са удобни за колегата от Пловдивско - Първомай....Ще гледам докъде ще си позволи да стигне....а после - нека всеки реши дали да му стисне ръката...:)
Иван Иванов

Мнениеот Иван Иванов » 22 Мар 2011, 13:14

Колеги, спирам да чета, защото се погнусявам ....от думите, от злобата, от интригата...По същество, синдикализма сплотява и обединява, тук виждам няколко квазисиндикалисти водени от користни цели...Аз просто изразих мнение, в полза на г-н Грозев и далеч съм от мисълта да бъда негов адвокат...той сам може да говори за себе си по това, което наистина е свършил. Много са колегите, които ще го защитят и са на негова страна и ще ви се изсмеят за приказката за лъжливото овчарче...Изключете скенерските си очила, през които пресмятате всяка стотинка, а вижте какво е постигнал един достоен колега...Престанете да 'навивате' другите колеги - всъщност тук активни по тази тема са няколко и започвам да мисля, че това е тяхната страница на гордостта...Опомнете се и бъдете мъже!
Иван Иванов

Мнениеот ZZTop » 22 Мар 2011, 13:43

Темата е прекалено серозна за да влизам в пререкание с анонимковци. Всъщност аз вече знам коя е госпожата с ник "Иван Иванов" и бих искал да я предупредя съвсем приятелски да спре. Така не можете да помогнете на бащицата ;)

А по темата вече си подготвям отчета за 3 месеца и ще бъде представен на колегите председатели на СД.
Илия Хрисимов
Академия на МВР
ZZTop

Мнениеот Иван Иванов » 22 Мар 2011, 14:00

Колега ZZTop,

Не смятах да отговарям повече, защото се убедих, че е под нивото ми да бъда в този форум...Но вие не разсмяхте, както с името си, което не ви подхожда, така и с разни психотехники и поредните сценарии, които задавате....Какви госпожи (знаем, че все такива са ти в главата), какви 5 лева...Какъв бащица? По всичко личи, че сте класов инспиратор да се чудят другите за какво иде реч....Чак съжалявам, че се включих в този форум (Наката - във форумите, основно е лексиката... ;) ), тук можеш само да загубиш време от спорене с 'дебели глави'.... Определено имате нужда от рестартиране, мнооооооого си вярвате....
Поздрави,
Иван Иванов kl)
Иван Иванов

Мнениеот madcop » 22 Мар 2011, 14:01

Иван Иванов написа:Колеги, спирам да чета, защото се погнусявам ....от думите, от злобата, от интригата...По същество, синдикализма сплотява и обединява, тук виждам няколко квазисиндикалисти водени от користни цели...Аз просто изразих мнение, в полза на г-н Грозев и далеч съм от мисълта да бъда негов адвокат...той сам може да говори за себе си по това, което наистина е свършил. Много са колегите, които ще го защитят и са на негова страна и ще ви се изсмеят за приказката за лъжливото овчарче...Изключете скенерските си очила, през които пресмятате всяка стотинка, а вижте какво е постигнал един достоен колега...Престанете да 'навивате' другите колеги - всъщност тук активни по тази тема са няколко и започвам да мисля, че това е тяхната страница на гордостта...Опомнете се и бъдете мъже!

Хубаво ще е първо да докажете смешните си твърдения. Защото за разлика от глупавите ви заяждания уважаеми/ма ;) при нас фактите са налице и са подплатени с необходимите доказателства. Повярвайте ми, и аз и останалите колеги от УС сме далеч от идеята съзнателно да вредим на организацията, камо ли с користни цели. Напротив, бяхме готови да приемем позицията на Галентин Грозев, стига същия да я беше представил както трябва с необходимата аргументация на разхода от близо 7000 лева. Дори и при хипотеза той да не даде документите, лично аз щях на драго сърце да приема от негова страна подписването на съответен задължаващ го документ за връщане на сумата, след което поне УС щеше да продължи работата си, естествено избирайки нов свой председател. Нещата щяха да се случат културно, без нужда от просташки надвиквания и заяждания. Е да, ама не- не само че Грозев не пожела да прояви достоинство, напротив организира фарс, циркаджийско представление и подпомогнат от няколко колеги от УС, за които имах по-високо мнение, превърна проблема в КРИЗА, криза за УС криза и за СФС, а може би празник за някой мръсник. :evil: Е, нека покоментираме тази ситуация уважаеми съфорумци и тогава да се обвиняваме взаимно, защото някои от нас са от самото начало в СФС, но някои други сме още отпреди това и помним много "неудобни" моменти от историята. Настоящото положение е сигнал за тревога спрямо членовете на федерацията. Тяхно право и техен прерогатив е решението какво да правят със случая. Факта че още се занимавам с тази простотия е поради това че ме боли за изграденото с толкова нерви, време а и лични средства и то само за две години. Ако хората сметнат Грозев за прав, нека му гласуват разхода и да вървят с него напред, ако ли не нека този път внимателно да преценят кой, колко и кои хора ще са в УС.
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот GENTATSO » 22 Мар 2011, 14:13

Shadow написа:Еееееееех г-н Крумов,
говорих Ви аз ама Вие..........
И народа е казал:
Да би мирно седяло,не би чудо видяло!

Хе хе господин "сянка" нищо не си казал колкото и да си говорил , напротив продължаваш да говориш с недомлъвки и анонимно . А това е далеч по гнусно от всичко онова което сте сътворили и продължавате да правите, а е и признак на слабост. За съжаление само един от целия УС и ФКК досега е написал нещо с истинските имена , А вие продължавате да мълчите и да се спотайвате , защото едничката ви цел е ясна , поне за мен . Що се отнася за написания протокол на УС , вие бяхте на това заседание не виждам да ви е направило впечатление че това не е целия протокол ??? или в него има точно толкова колкото на вас ви е необходимо. На мен ми стига извинението което се опитват да пробутат някои че видите ли Вие сте бил в същия този УС който е допуснал тези нарушения и затова не сте подписал протокола на ФКК , това е вашия проблем а не Грозев!!! и той както и всички които се опитват да присвоят идеята СФСМВР или пък да вкарат в "правия път", ще бъдат наказани от членовете на тази организация.
Впрочем така както съм обещал аз съм призовал публично Грозев, ако наистина е казал тези думи да се оттегли . Вие как бихте направили това?
И накрая точно за мен тази поговорка дето цитираш не върви , иначе има и друга , " преклонена главица ,сабя не я сече" . Хайде сега си чети и двете и ми кажи ти коя от тях спазваш , щото аз и на двете не робувам .
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот Иван Иванов » 22 Мар 2011, 14:23

оооо, ама отговорите, които получавам са от членове на УС...сега разбирам...вие сте от онази групичка...Казах неща, които не са известни за колегите от вашия идеален образ и затова станах 'госпожа' - стига, жалки сте...Няма смисъл, мислех, че по мъжки може да споделя - без да съм толкова груб като повечето участници...Включих се с различна позиция, но видино е, че това е форума на "опозицията". Изобщо не искате да приемете различно мнение и сте готов на всичко да бъде по вашата....Но нали знаете - 1 птичка -пролет не прави, същата работа - една групичка не може да събори онези хора, които не мислят като вас....:)
Жалко, много жалко, че има такива хора като вас...уж хора на честта, уж синдикалисти....
Иван Иванов

Мнениеот Shadow » 22 Мар 2011, 14:26

Г-н Крумов ако не ми знаете номера да Ви го кажа?
Престанете със злободневните си високо компетентни изяви по всички форуми.
Наистина не Ви прави чест,на Вас- радетеля за правда и свобода.
Приключвам разговорите си със Вас.
Отчет за работата си съм дал.
Да сте слушали мен, ако сте искали да го чуете/инак имам някакъв спомен,че седяхме рамо до рамо на НК/
Как така Ви станах враг г-н Крумов? Или друга е мелодията по която Вие играете в момента.
Хайде стига толкова.
Бъдете здрави и Вие и всичките Ви симпатизанти и членове и тн.
Сабята сече дори и главицата да е преклонена.
А ако Вас лично ,ще Ви удовлетвори моята оставка от ФКК това е друга тема.
Явно не Ви харесва това,че за разлика от Вас някой нещо свърши показа.Но все пак ако изгаряте от синдикални желания за изява то предстои ИНК там имате възможност да кажете кой сте и какво сте свършили Вие лично.И дай Бог Ви изберат и работите за СФС така усърдно,както пишете по всички форуми.
Останете си със здраве.
А ако изгаряте от желание за някакъв отговор има как да ми намерите номера и да ми се обадите лично.За разлика от много тук не съм форумен герой и не желая да бъда такъв!!!
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот madcop » 22 Мар 2011, 14:28

Аз мнение не виждам, виждам заяждания и дразнене, просташко поведение, което част от Павловистите имаха като основен език едно време. Когато започнеш да даваш мнение ще ти се отговаря.
madcop

Мнениеот малкия » 22 Мар 2011, 18:23

Не мисля, че точно това е мястото, където да бъде искан отчет от УС или да бъде даван такъв. Най-малкото защото някои въпроси, касаещи СФСМВР, са работа само на нейните членове, а това е открит форум.
Все пак ще си позволя да изложа няколко факта - само факти, без емоции и без личното ми мнение.
Съществуват констатации на Федеративната контролна комисия, изпратени писмено по надлежния ред на УС - факт.
Съществува становище на УС по тези констатации - факт.
Доколкото на някои въпроси няма задоволителен отговор и всички други възможности са изчерпани, УС предприе едно действие, което изцяло е в правомощията му - взе решение за свикване на Извънредна национална конференция - факт.
С констатациите на ФКК, становището на УС по въпроса и протокола от заседанието на УС, на което е взето решение за свикване на ИНК, членовете на Федерацията ще бъдат запознати своевременно - надявам се съвсем скоро това също да бъде факт.
Оттам нататък решенията следва да вземе върховният ръководен органа на Федерацията - Националната конференция, т. е. членовете на Федерацията чрез своите делегати. Глас народен - глас Божи...
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия

Мнениеот lasthero » 22 Мар 2011, 19:04

Иван Иванов написа:така и така днес не съм на работа, реших да прочета всичко....мислех, че злобата е моментно състояние, но тя е водещата при вас...Изглежда ми като 'големите победи на малките хорица'...:) Само ще кажа на драгите читатели, че един от писателите - Б. Мазнев, колкото пъти съм го потърсил за съдействие или питане, никога не е откриваем или ме е препращал към г-н Грозев... Това ли е твоята компетенция, Боби? А сега се опитваш да вменяваш вина....Наистина вече съм сигурен, че това е поръчка да се отстрани един 'неудобен' човек, неудобен - защото разбира, може, работи....Вие от Страшният съд и Вие, колеги, които като мен решихте да прочетете тази помия срещу един достоен човек....не се поддавайте на провокации и лъжи, а защитете името на единствения човек от СФСМВР, който работи за вас...

Г-н Иван Иванов , бихте ли ми казали , кога точно и по какъв начин сте ме търсили и за какво , че не си спомням :lol:
Бихте ли ми казали колко пъти точно сте ме търсил ?
И как като не съм ви отговорил съм Ви препратил към Галентин Грозев?
Между другото Г-н Иван Иванов, забравяте, че съм администратор на този форум и виждам от къде пишете.
Когато станете служител в МВР и след това член на СФСМВР, можете пак да говорите.
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот madcop » 23 Мар 2011, 10:58

Работата е ясна, явно някой тук се опитва да ни прави на маймуни. Само ще кажа на Иван Иванов, понеже знам че въпреки бана, ще продължи да коментира през регистрацията на съпруга си :D ;) , госпожо мила и добра ОСЪЗНАЙТЕ СЕ И СИ СЛОЖЕТЕ СЕМЕЙСТВОТО В РЕД, ЗАЩОТО ЯВНО СЪПРУГА ВИ НЕ МОЖЕ. Умишлено няма да споменавам имена защото първо форума си има правила, и второ не желая да падам до нивото на ПИШЕЩОТО СЕМЕЙСТВО. Ще кажа само че явно няма членове на федерацията, които да стоят зад гърба на лицето Х, та се налага външни лица, достатъчно страхливи, та да не застанат с имената си тук, да го защитават и то без да дадат и един довод в негова полза, а напротив плюейки и ругаейки останалите. Явно НЯМАТЕ РАБОТА ГОСПОЖО, ТА СИ УПЛЪТНЯВАТЕ ВРЕМЕТО ТУК. И защо не си написахте името, ние тука не ядем съпругите на колегите си.

Както и да е, спираме с простотиите защото не бива да изпадаме в низости, както и да нападаме странични хорица, явно подведени от фактите.
madcop

Мнениеот GENTATSO » 23 Мар 2011, 11:53

Shadow написа:Г-н Крумов ако не ми знаете номера да Ви го кажа?
Престанете със злободневните си високо компетентни изяви по всички форуми.
Наистина не Ви прави чест,на Вас- радетеля за правда и свобода.
Приключвам разговорите си със Вас.
Отчет за работата си съм дал.
Да сте слушали мен, ако сте искали да го чуете/инак имам някакъв спомен,че седяхме рамо до рамо на НК/
Как така Ви станах враг г-н Крумов? Или друга е мелодията по която Вие играете в момента.
Хайде стига толкова.
Бъдете здрави и Вие и всичките Ви симпатизанти и членове и тн.
Сабята сече дори и главицата да е преклонена.
А ако Вас лично ,ще Ви удовлетвори моята оставка от ФКК това е друга тема.
Явно не Ви харесва това,че за разлика от Вас някой нещо свърши показа.Но все пак ако изгаряте от синдикални желания за изява то предстои ИНК там имате възможност да кажете кой сте и какво сте свършили Вие лично.И дай Бог Ви изберат и работите за СФС така усърдно,както пишете по всички форуми.
Останете си със здраве.
А ако изгаряте от желание за някакъв отговор има как да ми намерите номера и да ми се обадите лично.За разлика от много тук не съм форумен герой и не желая да бъда такъв!!!

Г-н Анастасов:
1. Колко какво и как да пиша по форумите, си е моя работа и вие сте последния човек, който ще приема да ми дава акъл, дано да сте ме разбрал правилно .
2.Не сте ми враг или поне аз не ви приемам за враг , към враговете си имам съвсем друго отношение и вярвайте ми то не е за предпочитане , Аз г-н "Сянка " нямам врагове сред членовете на СФСМВР, може и със сигурност има много хора с които не мислим еднакво и сме на различни позиции но това не ги прави врагове , ако вие имате врагове в СФСМВР то това не е хубава работа .
3.Не знам защо наричате "мелодия" и "игра" всичко това -явно от личен опит . Аз нито играя по мелодии нито пък ми е забавна игра СФСМВР .
4. Дай Бог, здраве на всички, нямам идея защо включваш тази тема в разговора ни, никога и по никой повод не засягам лични проблеми на никой така че не го прави и ти .
5.Пословиците и поговорките са хубаво нещо , но е въпрос на прочит и време та ако щеш и на манталитет прочита им . Аз лично не им робувам и така ми е по-лесно да говоря открито , което на вас явно не ви се удава .
6.Отчет за вашата работа може и да сте давал лично аз нямам такъв спомен напротив отчетохте се от УС с един общ отчет в общи линии и с общи приказки , и определено това не е само мое чнение тук то се покрива с това на Г.Михайлов. но проблема не е в това проблема е в това че вие сте длъжен и отново ще давате отчет защото така трябва , дали сте готов да го направите честно си е ваш проблем .
7.Оставката ви от ФКК, това е сериозна тема а вие не сте сериозен човек , спомнете си дали вие сам не казахте това на НК че няма да работите в ФКК и ще подадете оставка . От тези две неща засега се е случило само едното а то е че не работите във ФКК
8. Явно не ви е по силите да признаете че и някой друг е свършил нещо , и хиляда пъти да повторите тук аз какво съм вършил няма да ви е от полза . Виж аз никога не бих подминал това което вие сте свършил , и то без ирония казвам че то не е малко , със сигурност имате огромен принос за това да бъде СФСМВР . Но Г-н Анастасов не вие сам сте направили това , много хора са свършили нещо колкото и малко и незначително да е, то има своята стойност , не се опитвайте с омаловажаване на свършеното от другите да изпъквате, това ще ви изиграе лоша шега . Тук идва обаче и въпроса къде е проблема , проблема е че вие в момента не сте направили нищо , а според мен /като външен наблюдател/ с отказа ви да подпишете протокола на ФКК вие дори спъвате работата а пък с огласяването на този протокол , във външен форум , предварително преди да се е произнесъл УС се нарушава не само устава но се дава възможност и за избягване на последствията от виновните лица .Ето това аз не приемам и никога няма да приема .
9.Никога и по никакъв повод не съм робувал на избиране в ръководен орган на СФСМВР, напротив на последната НК съм отказал да бъда предлаган или избиран защото смятам че е морално след два мандата да отстъпя място на нови колеги. И вярвайте ми тръгнах си от ФКК със вътрешно убеждение за добре свършена работа , както казах и на НК , ако сте чули изобщо да не се справихме със всичко не ни стигна нито времето нито силите., така че хората нека сами да си направят извода кой колко и какво е свършил . За ваше сведение изобщо не е нужно да си в някой ръководен орган на СФСМВР за да можеш да работиш за федерацията просто трябва желание и възможност.
10. Да Г-н Анастасов, този доклад на ФКК е добре свършена работа и аз се радвам че това е така и че "някой друг " е свършил тази работа, но този друг не сте вие Г-н Анастасов , иначе колкото и да ви е срам че сте бил част от този УС щяхте да подпишете протокола с което да подкрепите колегите си от ФКК.
11. Нямам ви номера , нямам спомен да съм ви се обаждал а и нямам такива намерения , контактите ми в СФСМВР са моя лична работа , Още повече аз само попитах вас някои въпроси така както вие попитахте УС . Е УС се опита да даде някои отговори една част от тях са смешни друга част са сериозни , трета част аз лично не разбирам , но вие не дадохте нито един отговор , напротив лично заявихте че не дължите отговор никому , все пак не забравяйте че дължите такъв отговор като член на ФКК и той рано или късно ще трябва да бъде даден. Що се отнася до форумите вие май сте забравили много неща , именно форумите бяха тези които ни запознаха и да може и да не сте бил герой там защото единствения спомен който ми е останал ясен в съзнанието е от вашата параноя във форумите.
Лек и ползотворен ден !
Не се съмнявайте в здравословното ми състояние , няма идея защо за втори път ми пожелавате здраве ????? Но ми звучи някак си иронично , а това не ми харесва .
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот lasthero » 23 Мар 2011, 12:56

Големият източен учител Лао Цзюн е казал: Да унижаваш хората и да възвишаваш себе си - това е болест. В превъзходството на знанията да презираш хората - това е болест. Да отричаш другите и да утвърждаваш себе си - това е болест. В речта си да се стремиш да победиш над другия - това е болест. Да считаш всички други за криви, а себе си за прав - това е болест. Да считаш хората за глупави, а себе си за мъдрец - това е болест. Да възхваляваш себе си за нещо - това е болест. С радост да говориш за чуждите грешки - това е болест. Да осъждаш истината или неистината в другите хора - това е болест. Да определяш достойнствата или недостатъците на другите хора - това е болест. Да считаш, че хората грешат и да чакаш да повярват в тебе - това е болест. Шумно да се суетиш по повод мъдростта - това е болест. Некрасивите изказвания и злите слова - това е болест. Лошите маниери и недостойни реакции в поведението - това е болест. Вмешателството в чуждите дела - това е болест.
Аватар
lasthero
Администратор

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност