Искане на отчет от УС на СФСМВР

Re: Искане на отчет от УС на СФСМВР

Мнениеот GENTATSO » 17 Мар 2011, 09:53

ТАЙФУН написа:Това че имаш диплома от СМУ,Гена,не те прави по-глупав от другите,напротив,трябва да се гордееш и да даваш пример!
но,както казваш,да се види вината в себе си!умно си го казал! само че,това дали еподписван протокола от някой член дето не е присъствал,го има и в други протоколи напредишните УС и ФКК.Прегледах пощата и си направих необходимите изводи.Те са:1.Предната ФКК,не е отправяла забележки към УС,касаещи финансовата дисциплина и документацията на дружествата и офиса,доколкото си спомням имаше "проблемни"дружества,но не видях препоръки или че ФКК се е занимавала със тях,за да се отстранят нередностите.Като пример мога да дам Балчик,мисля че беше.Предната ФКК е правила ревизия на сдаването и приемането на документацията от Павлов,това е вярно и че сте направили необходимите протоколи е вярно,но след това не видях препоръки към УС!
Другото което ми направи впечатление е,че идеята за среща с омбудсмана е дадена от Добрев,но както виждам,това май никой никъде не споменава.
2.Идеята да се правят обучения по сут,е на Анастасов ,дадена на заседание комисията по сут!и това малко хора го знаят!
3.идеята да се иска отчет за работата на местните комисии по ССП и СУТ е на Тенев,но както виждам май е преминала покрай ушите на УС.
4.Чест прави на Анастасов,че не участва в тази ревизия,защото до вчера е бил един от УС и сега да прави ревизия на довчерашните си колеги,просто не е етично!
Пропуски е имало и ще има,няма страшно,но тука говорим за Идея,която някой се опитва да впрегне за субективни Цели!
Щом самия УС или ФКК не изпълнява взетите от тях решения,за какво говорим тогава?
Становища,становища,становища,само становища се пишат и резултат никакъв!факт!
Идеята нанякои членове на предния УС,че трябва да се жали всичко което може,като за целта се наемат юристи по ТПО,е срещнала отпор от по-голямата част от предния УС,защото нямало финансови средства,но както каза един мой познат имате средства да си назначите платени синдикалисти!
Ето това ме наведе на мисълта,че идеята ни се изражда!
Лека и успешна вечер!

Предполагам че знаеш че нямах това в предвид за дипломата , разбира се че се гордея с нея, имах в предвид че тя не ми дава правно или морално основание да използвам и правя счетоводни ревизии и още по малко да давам оценки .
Абсолютно невярно е това че няма препоръки към УС . Лично по мои препоръки са направени няколко неща , включително и две заповеди относно съхранението на личните данни на колегите , незнам какво си чел това че не е афиширано едва ли е големия проблем .Аз лично не страдам от комплексите които си изброил относно това кой какво е свършил . С една дума след като са свършили тези неща сега трябва да се поклоним до земята и да не правим нищо повече ли ???? - толкова по това кой какво е направил защото аз мисля че за Добрев много повече бяха важни нещата които направихме на регионално ниво отколкото идеята за омбудсмана.
Не приемам като извинение това че си бил в УС да не работиш във ФКК тогава да се откаже и да дойде на негово място друг който ще работи . Погледни състава на предишните ФКК и ще видиш че и в тях е имало бивши членове на УС но това не им е пречело да присъстват и да работят .
Не знам дали си наясно но аз също съм против , платените специалисти и винаги съм гласувал против такова решение. Аз бях и против премахването на федеративния съвет /съвета на председателите / като идеята ми бе да има НК на 2г. и ФС на всеки 6 месеца . Е след като това не се прие да си ме чул да тръбя и да плюя останалите ??? така е решило мнозинството така са направили . Сега някои говорят за манипулации ----айде нека някой ме манипулира в негова полза да видим как ще стане .
И последно смятам че разговора ни е доста конструктивен но нети ли прави впечатление че вички започват да плачат когато вече не са в УС или ФКК или са изгубили почвата под краката си , аз поне оставам с такова впечатление , а примерите за това са много . Дори мога да посоча само един който не влиза в тази рамка но тъй като не съм взел неговто съгласие ще си замълча за името .
;)
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот Shadow » 17 Мар 2011, 12:40

Г-н Крумов,
виждам че темата е доста интересна за много хора.Не съм бил на това заседание на ФКК поради ясна причина.Няма да Ви давам отчет.
Относно "почвата под краката" не съм я губил нито за миг и със СФС или без нея едва ли ще я изгубя.
Излишно е също така да давате оценка за работата ми в ФКК.Нека това свърша сам или ръководителя на ФКК.
Поживял съм и съм натрупал опит за който някои лидери още дълги години ще са им нужни.
Нека престанем със форумните геройства и велики констатации.Най-учтиво Ви моля!
Аз имам достойнството за разлика от други/представители на контролни и ръководни органи в тази организация/ и много скоро ще видите и разберете какво искам да Ви кажа с това!
Бъдете здрави и все така безрезервно и сляпо вярвайте..........
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот 4x4 » 17 Мар 2011, 19:37

Откога протоколите на ФКК станаха междинни, ако смея да попитам ?
4x4

Мнениеот STO92 » 17 Мар 2011, 20:22

Shadow написа:.........................................................................................................................................................
..........................................................................................................................................................................
Аз имам достойнството за разлика от други/представители на контролни и ръководни органи в тази организация/ и много скоро ще видите и разберете какво искам да Ви кажа с това!

Най-вероятно има защо да се изчаква. Надявам се, че на Shadow нама да му се припишат разни "определения" от българският език. ;)

Не прави това, което не искаш да ти се случи - или - проблемите не са чужди никому !!! ;)
<< НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! >>

http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/ ... &t=74#p633 -- Кой ни лъже ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403728
Аватар
STO92
Изгонен

Мнениеот коприва » 17 Мар 2011, 21:20

Гена ,уважавам те като мъж , който държи на думата си и стои здраво на мястото си , но престани сам да се поставяш като ,,жертвено агне на заколение " !!! :idea: Абе човек , ти си от едно от най- малките дружества в СФС ,беше и в КК и то в периода, който непрекъснато плюеш за СФС !!! Сега като не си никъде ,защо продължаваш да отговаряш на въпроси , които са зададени за други !!! Моля те , остави отговорните за провала СФСМВР да вземат и те думата , че ти направо се вживя като говорител бе братче и тук и във вътрешния !!!
Знам ,че веднага ще ,,запалиш " и ще започнеш с нападки от рода на ,,други синдикати ,страхливост,предателство ИП и сие "-но поне веднъж си спомни поговорката ,че ,,Умният мълчал"!!!!!!!!!! kl)
Аватар
коприва

Мнениеот GENTATSO » 17 Мар 2011, 21:29

Shadow написа:Г-н Крумов,
виждам че темата е доста интересна за много хора.Не съм бил на това заседание на ФКК поради ясна причина.Няма да Ви давам отчет.
Относно "почвата под краката" не съм я губил нито за миг и със СФС или без нея едва ли ще я изгубя.
Излишно е също така да давате оценка за работата ми в ФКК.Нека това свърша сам или ръководителя на ФКК.
Поживял съм и съм натрупал опит за който някои лидери още дълги години ще са им нужни.
Нека престанем със форумните геройства и велики констатации.Най-учтиво Ви моля!

Колега Анастасов, това за почвата съм го казал общо защо се засягате вие лично !!!!! или приемате общата вина като нещо нормално или гузен негонен бяга .
.................... Излишно е също така да давате оценка за работата ми в ФКК.Нека това свърша сам или ръководителя на ФКК. Г-н Анастасов не е ли точно това нещото в което вие упреквате сега УС и нещото което всички очакват от ВАС да дадете открит и ясен отчет какви ги свършихте и след това да търсите проблемите на другите . Не се съмнявам че вие като член на УС , като представител на ФКК в момента имате много и достатъчна информация ...............НО все още мълчите и използвате изтъркани фрази.Още повече аз само попитах защо не сте подписали този доклад без да правя оценка ,напълно възможно е да имате и причина което не подлежи на обсъждане . . Вместо да оставяш мен и други които ги интересуват тези неща по-добре напиши ,/ако както казваш че имаш достойнство/ нещата с истинските им имена а не с недомлъвки и половинчати изказвания . Когато си казал "а" е редно да кажеш и "б" , че до момента май нищо конкретно не си казал освен ще видите , ще разберете , и ще кажа на който аз преценя .....?
Никога Г-н Анастасов не се величайте, може много да сте преживял но нищо да не сте разбрал , едва ли познавате всички за да казвате че знаете повече и по-съществени неща от останалите в УС и ФКК.
Щях да приема че наистина съм се заблудил във Вас , ако вие Г-н Анастасов наистина бяхте подали оставка от ФКК както впрочем споменахте още на НК.Сега вече поне за мен е късно да се правите на герой , ако някой друг може и ви вярва то аз не съм от тези .
Това в какво и на кого сляпо вярвам си е мой проблем, защото аз не изтъквам като вас постоянно заслугите си и не се правя на неоценения всеотдаен член !!!!
И накрая ще ви кажа само още едно нещо .Ако вие докажете че Грозев е взел едни 5000лв. от касата без да има това право и без да направи необходимото да има отчет , то аз ще съм първия който ще го призове да се оттегли НЕЗАБАВНО , и ще ви подкрепя публично за това . Ако вие обаче нямате никакви доказателства за това ще ви призова да се извините на всички и също Незабавно да напуснете СФСМВР. Защото това което вие нанасяте с действията си като негативи е повече от това което сте направили за тази организация . Останалото ми мнение по въпроса съм споделил с Добрев и предполагам че той ви е предал моето становище , По никой начин не толерирам никакви злоупотреби, от какъвто и да е характер, За разлика от вас обаче аз винаги открито е и ясно мога да кажа и напиша имената на тези които смятам за отговорни в "ефир" Направете това излезте открито и ще имате не само моята подкрепа но и на много други .

ЧОВЕК ПРАВИ НАЙ-СЕРИОЗНИТЕ СИ ГРЕШКИ , КОГАТО ПОГРЕШНО СЕ ВЗЕМЕ НАЙ-НАСЕРИОЗНО !!!
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот GENTATSO » 17 Мар 2011, 21:37

коприва написа:Гена ,уважавам те като мъж , който държи на думата си и стои здраво на мястото си , но престани сам да се поставяш като ,,жертвено агне на заколение " !!! :idea: Абе човек , ти си от едно от най- малките дружества в СФС ,беше и в КК и то в периода, който непрекъснато плюеш за СФС !!! Сега като не си никъде ,защо продължаваш да отговаряш на въпроси , които са зададени за други !!! Моля те , остави отговорните за провала СФСМВР да вземат и те думата , че ти направо се вживя като говорител бе братче и тук и във вътрешния !!!
Знам ,че веднага ще ,,запалиш " и ще започнеш с нападки от рода на ,,други синдикати ,страхливост,предателство ИП и сие "-но поне веднъж си спомни поговорката ,че ,,Умният мълчал"!!!!!!!!!! kl)

Жорка ти май наистина живееш встрани от нещата .
За твое сведение и на който го интересува дружеството в което членувам е НАЙ-ГОЛЯМОТО и като територия и като членска маса - както обикновено си се объркал но за теб това е нормално.
Ако четеш внимателно ще видиш че не отговарям вместо други , но това пак не ти е присъщо точно за това призовавам всеки който пита да задава конкретно въпроса ...... ще ти дам пример Д.Добрев като член на УС взимал ли е служебен аванс който не е отчел ? - това е коректно зададен въпрос а не някой нещо е взел друг нещо е направил . -Надявам се Добри да ме извини че се обръщам към него до другите явно се засягат на тази тема .
Мога да ти кажа че когато аз бях във ФКК се случиха много неща и мога смело да твърдя ако ти не си насясно че влязох там с конкретни идеи и след като свърших своята работа се отказах сам от комисията но това отново ти е убягнало на теб защото ти по това време се гушкаше с Павлов .Така че спри да се занимаваш и ти със СФС МВР щото тук гледам пишете само или бивши или неоценени , относно отговорите ми приеми че се забавлявам с такива като теб. ;)

ps. Никога не съм плюл срещу СФСМВР ако стигна до там и не съм напуснал то значи съм изперкал , иначе до последно ще отстоявам идеята такава каквато я имам още в началото, независимо от това дали се харесва на някой или не .
Последна промяна GENTATSO на 17 Мар 2011, 21:49, променена общо 2 пъти
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kuka5 » 17 Мар 2011, 21:39

коприва написа:Гена ,уважавам те като мъж , който държи на думата си и стои здраво на мястото си , но престани сам да се поставяш като ,,жертвено агне на заколение " !!! :idea: Абе човек , ти си от едно от най- малките дружества в СФС ,беше и в КК и то в периода, който непрекъснато плюеш за СФС !!! Сега като не си никъде ,защо продължаваш да отговаряш на въпроси , които са зададени за други !!! Моля те , остави отговорните за провала СФСМВР да вземат и те думата , че ти направо се вживя като говорител бе братче и тук и във вътрешния !!!

от коприва » 28 Фев 2011, 23:18
от коприва » 28 Фев 2011, 23:18

Гена , не ми се спори с тебе !!! В БАЧКА има 1762 теми , ако има само 62 в които не си бил компетентен , черпя !!! Тъй като вътрешния и външен форум те познава като коректора на СФС ,айде моля ти се прикрий синдрома на човека от малкия град и ако случайно си върнал синдикалната карта , вземай и в тази тема отношение !!!
Още веднъж приканвам тука да НЕ споделят мнение хора напуснали СФСМВР , не за да го подценяват , а за спомогнат синдикалните лидери да видят слабите места и мисленето на колегите !!!
коприва
...........................................................................................................................................................................................
Не е лошо "Копривата" да прочете това което е написал самият той /с една корекция/ и да бъде последователен.............
Аватар
kuka5

Мнениеот GENTATSO » 17 Мар 2011, 21:45

4x4 написа:Откога протоколите на ФКК станаха междинни, ако смея да попитам ?

Имаш телефона на председателя питай ! и не е ли редно да прочетеш правилника за работа на ФКК за да видиш какво може и какво не тази комисия. това го пиша съвсем добронамерено но отново се опитваш да слагаш всички под един знаменател . Протокола е такъв какъвто го е изготвила комисията. И колкото по-малко и се пречи толкова по-добре ще си свърши работата.
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот GENTATSO » 17 Мар 2011, 21:48

кука, за да дадеш обещание да го спазваш и да бъдеш последователен като мъж, се иска да имаш нещо в панталонките !!!! иначе си оставаш един ревльо ;), за да не съм по-груб. :o
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kuka5 » 17 Мар 2011, 21:55

GENTATSO написа:кука, за да дадеш обещание да го спазваш и да бъдеш последователен като мъж, се иска да имаш нещо в панталонките !!!! иначе си оставаш един ревльо ;), за да не съм по-груб. :o

Явно е така, но така е по лесно, казваш нещо и изчезваш, като пишол.ш.... ;)
Аватар
kuka5

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 20:51

Колеги, болнвите мозъци няма да свършат. Напуснах СФС точно заради това
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 20:55

Гошо, ти като председател на СД, пак ли ще бъдеш маша в ръчете на някой. Както при закриването на Трансп.полиция
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 21:33

Специално зо ГЕНТАЦО. " Питам те, ти ли си най - големият мъж. Присъствах на всичките Ви сбирки от преди 2 години. Къде беше бе , Момче. Видях те, не помня датата на второта сбирка в Търговище, където изникна от нищтото
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 21:49

Къде са .......те? А ние сме живи, водим преговори с МВР и печелим за ЕДНИЯТ синидикален член на ССМВР. Просто сте много далече от истината.
Последна промяна opel_6311 на 19 Мар 2011, 21:57, променена общо 1 път
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 21:54

и между другото , вземаме, че се договаряме за разлика то СФС. Искам да питам какво постигна СФС- черни слънчеви очила - китайски от 0.50 лв.- пазар Плевен или нещо съществено.....
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 22:09

Защо никой не отговря
opel_6311

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност