Искане на отчет от УС на СФСМВР

Re: Искане на отчет от УС на СФСМВР

Мнениеот 4x4 » 20 Мар 2011, 12:58

Г-н Опел, явно си сбъркал хапчетата днес или свали розовите очила на СС, точно твоя председател лично в мое присъствие гласува в работната група за работното време срещу това да се плаща нощния труд м МВР. Помисли си за това, а има го протоколирано, така че според мен си Объркал рейса Пич!!! Ще искам Аз отчет а не ти, защото не си член на СФС.
Последна промяна 4x4 на 20 Мар 2011, 13:04, променена общо 2 пъти
4x4

Мнениеот 4x4 » 20 Мар 2011, 13:18

За една година видях как са се хванали за палците Еленков, Рашев и твоя гуру Павлов пред ръководстовото на МВР, единствено СФС играеше нетрадиционно и в интерес на членовете си, всъщност и за всички служители. Критичен съм тук, защото не искам да станат лидерите на СФС като преждеизброените.
4x4

Мнениеот TT-33 » 20 Мар 2011, 17:03

opel_6311 написа:Гошо, ти като председател на СД, пак ли ще бъдеш маша в ръчете на някой. Както при закриването на Трансп.полиция

Верно си объркал рейса пич или хапчетата.Точно на Г.Михайлов,Г.Тенев,Я.Узунова и Хр.Иванов дължим оцеляването на ТП,за разлика от ИП на който образно казано му беше през оная работа съдбата на ТП както и на к-р Костадинов.Аз все още очаквам отговор на моя въпрос-Защо не са преведени парите от Екопетролеум.
След Родината най-много обичам жената и децата :)
Аватар
TT-33

Мнениеот Shadow » 20 Мар 2011, 21:38

" накрая ще ви кажа само още едно нещо .Ако вие докажете че Грозев е взел едни 5000лв. от касата без да има това право и без да направи необходимото да има отчет , то аз ще съм първия който ще го призове да се оттегли НЕЗАБАВНО , и ще ви подкрепя публично за това "
Е Велики и безрезервни г-н Крумов дали ще ми вярвате или не си е Ваш проблем!
Той мен не ме касае.
Време е да изпълните обещанието си което съм копирал по-горе.Доказателствата ги има и са факт!!!
Ако изгаряте от желание да ги чуете има ФКК и председател който е дал становището си е предписание от 19.03.2011 до УС на СФС.
Очаквам да Ви чуя как ще призовавате Грозев. kl)
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот ТАЙФУН » 21 Мар 2011, 03:19

Здравейте!
Четейки написаното,се уверявам,че бедността при която живеем,дава отражение във всеки един от нас!
Но,това че Грозев не може да даде отчет за тези пари,смятам,че е вина не само на него ами на предишната ФКК,която не е осъществила необходимия контрол върху действията на членовете на УС.Но,както и да е има грешки,има и поправки.Не само ФКК е направила пропуски! Четейки протоколите на УС ,виждам,че там за финансовата комисия са били избрани още Русев и Любенова,нека Те да кажат, защо са оставили само и единствено на Грозев да се разпорежда със финансите,те също е трябвало да осъществят контрол и при констатирани нередности да сезират ФКК.Така че,не трябва да се търси вината само във едни,защото УС е колективен орган и за целта е била избрана комисия,което е правилно решение!
Не съм видял по форумите някои бивши членове на УС,които да "реват" или да"плюят" срещу колегите си!Това разбира се им прави чест и показва само,че тези хора действително са предани на идеята и имат висок морал,защото никому не е нужно да се отправят публично нападки срещу този или онзи!Във частни разговори може и да са споделяли своите емоции,но не и в публичното пространство!
Когато е пускал темата,Михайлов сигурно е имал предвид ето това:ПРИНЦИПИ НА РАБОТА НА СФСМВР:
1. ПРОЗРАЧНОСТ;
2. ЛИЧНА ОТГОВОРНОСТ;
3. ЕКИПЕН МОДЕЛ НА ВЗЕМАНЕ НА РЕШЕНИЯ И ОСЪЩЕСТВЯВАНЕТО ИМ;
4. НЕТЪРПИМОСТ КЪМ ВСЯКАКВИ ПРОВОКАЦИОННИ НАСТРОЕНИЯ, ОБСТРУКЦИИ И ДЕЙСТВИЯ В УЩЪРБ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ПРЕСЛЕДВАНИТЕ ЦЕЛИ;
5. ИНИЦИАТИВНОСТ;

Ако има открити нарушения,то това значи неминуемо,че пак ще има ИНК!Но,ще трябва да погледна устава,защото в една ИНК няма нищо лошо,но отслабва финасово Федерацията,от друга страна пък показва,че това е начинът да се намерят нужните хора за да може идеята Ни да просъществува и прогресира!

Лека и спокойна нощ!
СФСМВР-FOREVER!
ТАЙФУН

Мнениеот GENTATSO » 21 Мар 2011, 10:45

Shadow написа:" накрая ще ви кажа само още едно нещо .Ако вие докажете че Грозев е взел едни 5000лв. от касата без да има това право и без да направи необходимото да има отчет , то аз ще съм първия който ще го призове да се оттегли НЕЗАБАВНО , и ще ви подкрепя публично за това "
Е Велики и безрезервни г-н Крумов дали ще ми вярвате или не си е Ваш проблем!
Той мен не ме касае.
Време е да изпълните обещанието си което съм копирал по-горе.Доказателствата ги има и са факт!!!
Ако изгаряте от желание да ги чуете има ФКК и председател който е дал становището си е предписание от 19.03.2011 до УС на СФС.
Очаквам да Ви чуя как ще призовавате Грозев. kl)

Г-н Анастасов , не зная на какво разчитате че няма да го направя или че ще си замълча .И в двата случая не сте познал . Разбира се че, ще направя това което съм обещал и това че се съмнявате само показва колко не ме познавате , а вече за втори път или трети се опитвате да ми лепвате епитети и определения , което приемам като признак на слабост, и затова ще подмина . Тъй като съм съвсем редови член ще изчакам да получа протоколите по надлежния ред и веднага ще напиша това което смятам ,бъдете сигурен в това .
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот GENTATSO » 21 Мар 2011, 10:52

opel_6311 написа:Специално зо ГЕНТАЦО. " Питам те, ти ли си най - големият мъж. Присъствах на всичките Ви сбирки от преди 2 години. Къде беше бе , Момче. Видях те, не помня датата на второта сбирка в Търговище, където изникна от нищтото

Явно колега "Опел" си гледал в "очите" на някой за да не ме видиш но това си е твой проблем , но все пак съм висок 184 см , тежа 165кг. и за да не ме видиш в залата на Ст.Загора /и двата пъти / явно си гледал по "чавките " -така казват по нашия край, или пък наистина имаш нужда от очен лекар . За разлика от теб аз пък изобщо не съм те виждал, защото по принцип не забелязвам мижитурките.

А иначе всички изникваме от нищото и пак там отиваме .
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kuka5 » 21 Мар 2011, 11:02

GENTATSO написа:Явно колега "Опел" си гледал в "очите" на някой за да не ме видиш но това си е твой проблем , но все пак съм висок 184 см , тежа 165кг. и за да не ме видиш в залата на Ст.Загора /и двата пъти / явно си гледал по "чавките " -така казват по нашия край, или пък наистина имаш нужда от очен лекар . За разлика от теб аз пък изобщо не съм те виждал, защото по принцип не забелязвам мижитурките.

Гена, защо си правиш труда да отговаряш на подобни тъпотии, подобни писания са плод на нечии болен мозък...
Аватар
kuka5

Мнениеот GENTATSO » 21 Мар 2011, 11:10

kuka5 написа:
GENTATSO написа:Явно колега "Опел" си гледал в "очите" на някой за да не ме видиш но това си е твой проблем , но все пак съм висок 184 см , тежа 165кг. и за да не ме видиш в залата на Ст.Загора /и двата пъти / явно си гледал по "чавките " -така казват по нашия край, или пък наистина имаш нужда от очен лекар . За разлика от теб аз пък изобщо не съм те виждал, защото по принцип не забелязвам мижитурките.

Гена, защо си правиш труда да отговаряш на подобни тъпотии, подобни писания са плод на нечии болен мозък...

Малко развлечения ;) че от ИНК насам !!!!! :lol:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот Shadow » 21 Мар 2011, 13:39

Аз също спирам да пиша,само ще чета словоизлиянията Ви!
Да за жалост предстои ИНК!
А тези дето я предизвикаха да отговорят защо се стигна до там!!!
Бъдете здрави!
П.П.
Г-н Крумов за голямо мое съжаление не очаквах ,че така може да се промени един човек.В това число и Вие.
Имах друго мнение за Вас - оказа се обаче ,че е било грешно.
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот lasthero » 21 Мар 2011, 14:58

Уважаеми колеги, членове и симпатизанти на СФСМВР,
моля не искайте от мен обяснения за неотчетените от Галенти Грозев 6 632,47лева ( шест хиляди, шест стотин тридесет и два лева и 47 ст.) , както и за взетите от Галентин Грозев предварително "заплати" - дарения за м.Март и м.Април 2011г. - 2 466лева.
Телефона на Галенти Грозев е 0879 008571
Ревизията на ФКК към СФСМВР и Комисията на УС за проверка на финансите след 2НК си е свършила работата и протоколите са изпратени на СД заедно с отчетите.
Тъй като Председателя подаде оставка и УС не може да я приеме еднолично, а трябва и решение на НК, а също така и на своето заседание УС на 20.03.2011г. не можа да вземе решение за смяната му поради това , че шест члена на УС гласуваха против (назовавам ги поименно: Лукан Лазарски , Милена Любенова, Иван Мусков, Беясетин Ялама, Галентин Грозев и Борислав Серафимов и е най-добре да питате тях защо подкрепиха тази кражба на пари от Федерацията), по Устава на СФСМВР се свиква ИНК, която да приеме оставката на Г.Грозев и да направи необходимите промени в Устава на СФСМВР, а именно връщането на Федеративния съвет и възможност за бърза смяна на членове на УС при нарушения , без съвместна санкция на УС и НК. На пощите си ще получите протокол № 5 от последното заседание на УС , заедно с докладите от ФКК и комисията на УС за проверките на финансите и установените "липси".
Още веднъж ви моля , при въпроси за липсващите пари да се обръщате към Галентин Грозев, дано на вас ви отговори, защото на УС отказа да даде отговор , считайки за ненужно (и така е записано в протокола на УС), като заплаши да съди СФСМВР , ако бъде сменен като председател от УС без решение на НК.
Оставяме на Вас , членовете и симпатизантите на СФСМВР, възможността сами да се уверите в морала на Г-н Галентин Грозев и членовете на УС, които го подкрепиха.

Борислав Мазнев
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот lasthero » 21 Мар 2011, 15:08

Колеги , не нападайте ФКК за това , че си е свършила работата. Вие сте полицаи и една от задачите Ви е да хващате престъпници: крадци , измамници , изнасилвачи и т.н. За тях вие сте лошите, когато си свършите работата.
Защо ФКК да е лоша сега , след като е извършила официална проверка на финансите на СФСМВР установила е нарушения и е сезирала УС, за това ,че си е свършила работата ли?
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот belyata » 21 Мар 2011, 16:32

"Приказка за стълбата" е актуална и в СФСМВР. Винаги ще се намерят хора, които слагат маски, за да постигнат своята цел и правят компромиси със съвестта си, но идва момент, когато се плаща за лицемерието.
Затова не обвинявайте ФКК и тези, които излязоха от праволинейния път на "Партията-майка" и показаха, че във Федерацията съществуват проблеми.
Аватар
belyata

Мнениеот lasthero » 21 Мар 2011, 16:44

Само за членове на СФСМВР ! Това е протокола от заседанието на УС на 20.03.2011г. - четете , мислете мъдро и след това задавайте въпроси.

http://sfsmvr.org/forum/viewtopic.php?f=26&p=4816#p4816
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот kuka5 » 21 Мар 2011, 17:08

belyata написа:"Приказка за стълбата" е актуална и в СФСМВР. Винаги ще се намерят хора, които слагат маски, за да постигнат своята цел и правят компромиси със съвестта си, но идва момент, когато се плаща за лицемерието.
Затова не обвинявайте ФКК и тези, които излязоха от праволинейния път на "Партията-майка" и показаха, че във Федерацията съществуват проблеми.

Явно ще трябва да мине още време за да влезнат нещата в правилния коловоз, има много стойностни хора в СФСМВР, но трябва да се открият. Крайно време е да спрем да се доверяваме на хора, които съумяват да "скочат най- високо в тълпата" за да ги видят всички и да са най лесно разпознаваеми, когато избираме/ нямам предвид Галентин, защото не искам да обвинявам никой предварително/.
Аватар
kuka5

Мнениеот lasthero » 21 Мар 2011, 17:12

Е , аз съм запознат с фактите и мога да си позволя да обвинявам. След като се запознаете и вие , сами ще прецените как да действате.
В това което сме се захванали всичко опира до МОРАЛ и ДОВЕРИЕ !
И за да приключа моя коментар по темата , ще ви препоръчам още веднъж да проетете предсмъртното писмо на Апостола Васил Левски.
http://www.kaldata.com/forums/index.php ... pic=111766
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот 4x4 » 21 Мар 2011, 17:14

Лукан Лазарски , Милена Любенова, Иван Мусков, Беясетин Ялама, Галентин Грозев и Борислав Серафимов,ДА НЕ ЗАБРАВЯ И ДВАМАТА ПАСУВАЩИ, ЩЕ БЪДАТ НА СТЕНАТА НА ПЛАЧА, АКО НАИСТИНА СА НАПРАВИЛИ ТОВА!!!
4x4

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност