ЗАЩО НАПУСНАХ СФСМВР ???

ЗАЩО НАПУСНАХ СФСМВР ???

Мнениеот коприва » 26 Фев 2011, 17:30

Създавам тази тема ,не за да вкарам разцепление в СФС , а напротив , тук да се изкажат колеги напуснали този синдикат , че да могат УС и КК да вземат мерки и да спрат изтичането на колеги от СФС !!!
Започвам първи !!! Специално аз напуснах ,защото се изгуби инерцията ,защото от синдиката бяха изгонени създателите му , защото липсваха идеи от новите ръководители на СФС и се допусна да станем за смях пред медии и колеги с инпровизирани ,,митинги" от по 100-тина човека !!! Напуснах ,защото се втълпяваше на колегите ,колко са лоши другите синдикати в Системата ,а видиш ли само този е най-добър ,с най-умни идеи и той е най-важния ,та неговите решения и желания са най-миродавни !!!
Още веднъж повтарям ,темата е за да могат УС и КК да съберат мненията тук и да вземат най-доброто от забележките на колегите,та да се спре с подадените молби за напускане на СФСМВР !!!
И накрая , ще си позволя един съвет !!! Съберете се 5-тимата Синдикални лидери ,заровете томахавката, изпушете лулата на мира и излезте с общи решения ,колкото и да е трудно !!! Сами ще останете ,ако постоянно игнорирате другите 4 Синдиката и рано или късно, ще се стопите като членска маса !!!
Аватар
коприва

Re: ЗАЩО НАПУСНАХ СФСМВР ???

Мнениеот kuka5 » 26 Фев 2011, 17:39

коприва написа:защото от синдиката бяха изгонени създателите му !!!

Най вероятно, само и единствено за това си напуснал...... Създателят е само един, запомни го, ИП не е създател, бъркаш нещата...
Аватар
kuka5

Мнениеот ntvladimirov » 26 Фев 2011, 21:27

kuka5 написа:
коприва написа:защото от синдиката бяха изгонени създателите му !!!

Най вероятно, само и единствено за това си напуснал...... Създателят е само един, запомни го, ИП не е създател, бъркаш нещата...

Ако не беше Иван и колегите които пишеха в този форум и се договаряха за всичко свързано с протестите нямаше да има СФС. За това онзи форум не го посещават кои знае колко колеги . Тук пишат и членове на СФС и такива които не искат и да ги чуят. bs:)
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот коприва » 26 Фев 2011, 23:06

Създателят е само един, запомни го, ИП не е създател, бъркаш нещата...
kuka5

Още веднъж моля в тази тема да изразят мнение колеги напуснали СФСМВР , за да може УС и КК да си вземат бележка от слабите звена в ръководенето на Синдиката !!! Аз не съм против този синдикат , просто съм против ,,пълния синдикален професионализъм" на някой членове и против ,,ощипаните моми " , които винаги имат опровержение и защитават безкомромистно яловият синдикализъм на УС и КК !!!
За това ,нека темата да е за напусналите СФСМВР !!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
коприва

Мнениеот GENTATSO » 27 Фев 2011, 23:01

Виждам тук забрана някаква да се пише, и точно за това ще пиша :lol: Жорка добре че беше ти иначе никой нямаше да разбере че Кротнева и ИП , са създателите на СФСМВР . Сега да те кажа нещо те са извън СФСМВР защото не чуха какво им се говореше от редовите , членове а слушаха какво им говореше Министъра . Хе хе хе виж само колко смешно изглежда от страни , напусналите СФСМВР и плюещи "яловият синдикализъм на УС и КК !!! " да дават акъл как се управлява федерацията абе Жорка""" хептен си изпушил бе . ходи при Павлов в ССМВР и работи докажи че, можеш да направиш повече и готово.Айде такива като теб бивши да не спасявате федерацията , все още има кой да се грижи за това . ;)
И извинете пак че писах в емата Ви но ми се струва че форума е свободен , ако пък не е така нека админа да изтрие мнението ми, няма да му се сърдя :lol:
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот коприва » 28 Фев 2011, 07:43

Сега да те кажа нещо те са извън СФСМВР защото не чуха какво им се говореше от редовите

Ха-ха-ха ,намерил кой да го каже !!! Добри ученици сте тогава ,защото и сега е същото !!! Не чувате или по-точно чувате ИЗБИРАТЕЛНО !!! А за изпушването не ти се вързвам , все так ти си стар милиционер-пазарджиклия и по ги разбираш тия работи !!! :lol: ;) :D
Аватар
коприва

Мнениеот GENTATSO » 28 Фев 2011, 09:38

Абе Жорка да не ме бъркаш с някой а ? Я погледни в дясно снимката и виж кой е там нито съм в УС нито във ФКК , нито пък съм председател или зам. на СД , това обаче не ми пречи да гледам обективно на нещата и да работя за федерацията колкото и каквото мога . А иначе ти сам знаеш и четеш горд съм с това че съм избрал тази професия, че съм учил за нея и че я работя . Тук в синдикалните дела уважаеми колега, професионалните умения нямат нищо общо, но явно друго няма какво да кажеш и затова такива като теб избиват винаги в страни , тоя имал любовница, оня играл мач, трети пък бил не знам какъв. Що не си гледате във вашата паничка ? както ти сам каза напуснал си СФСМВР защото така си преценил ами прав ти път и ти желая успехи .
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот коприва » 28 Фев 2011, 22:18

Гена , не ми се спори с тебе !!! В БАЧКА има 1762 теми , ако има само 62 в които не си бил компетентен , черпя !!! Тъй като вътрешния и външен форум те познава като коректора на СФС ,айде моля ти се прикрий синдрома на човека от малкия град и ако случайно си върнал синдикалната карта , вземай и в тази тема отношение !!!
Още веднъж приканвам тука да споделят мнение хора напуснали СФСМВР , не за да го подценяват , а за спомогнат синдикалните лидери да видят слабите места и мисленето на колегите !!! ;)!
Аватар
коприва

Мнениеот GENTATSO » 28 Фев 2011, 22:25

E Жорка редно е да почерпиш , много по-малко са тези в които пиша от онези които си мислиш че са ми останали ,това че съм активен в темите си е мой проблем . Ама я се огледай бе пич, как можеш в днешно време в свободен сайт да казваш кой къде да пише ??????? да определяш кое е правилно и кое не за организация която ти сам казваш че си напуснал ????? Ама идея си нямаш аз къде съм и какво правя за да ми говориш за малкия град и мойте синдроми , Никога и по никакъв повод не съм подлагал личните ти качества или пък професионалните такива, защото смятам това за непочтено , дали съм куц, крив или недъгав няма никакво значение. Така че ако обичаш повече недей да коментираш мойте лични кусури. Не ти прави чест а пък и не ме познаваш чак толкова .
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот коприва » 28 Фев 2011, 23:01

хептен си изпушил бе
Ти започна първи !!!
Аватар
коприва

Мнениеот madcop » 28 Фев 2011, 23:17

Копривкин, спри да плюеш глупости. Иван Павлов си има синдикат, ходи там да му целуваш ръка, не ни занимавай със себе си и простотиите си.
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот ntvladimirov » 01 Мар 2011, 10:22

Ха ха . Усещам че се заформя създаването на нов "Синдикат". Бедното МВР .Само автомобили и офиси не може да ви осигури. :lol: :lol:. Отговорните лица се чудят на кого исканията да изпълнят.За това се бавят с порциона и Европейските заплати. :lol:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот STO92 » 02 Мар 2011, 07:38

nakata написа:Колкото до СФС, беше направен опт да бъде яхната, като много други синдикати и да се обездвижи за неопределн период от време. Иван Павлов и лекото му лоби от -3ма - 4ма човека бяха отговорни за този опит за яхане.
Чест прави, че хората които са участвали в съсдаването на организацията, че бяха предвидили този варият и го отсвираха, невиждано бързо за България.
Дет са вика евала на хората, които между ушите си имата и други работи освен глави :lol:

Що не напишите една книга за Павлов - всяка Ваша втора дума е свързана с неговото име .............. никъде в постовете на коприва не видях да подтиква към "размисли и страсти" свързани с името - Иван Павлов. Или пък поради "огромния" интерес, но слабо участие във форумното пространство е необходимо да се "раздвижим" малко ??? ;)

Предлагам да е нащо фантастична или пък драма - УСПЕХ !!!
<< НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! >>

http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/ ... &t=74#p633 -- Кой ни лъже ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403728
Аватар
STO92
Изгонен

Мнениеот MasterCop » 02 Мар 2011, 08:15

Автора ясно е посочил защо създава темата:

коприва написа:Създавам тази тема ,не за да вкарам разцепление в СФС , а напротив , тук да се изкажат колеги напуснали този синдикат , че да могат УС и КК да вземат мерки и да спрат изтичането на колеги от СФС !!!...

Разбира се, няма как темата да се ограничи само до един пост, в който той посочва защо. Нормално е да има различни мнения и всеки да посочи неговото "защо да" или "защо не" и да се обоснове!
А колкото до "слабото участие във форумното пространство", може да сравниш статистиката на този форум с останалите, но това вече сме го обсъждали в подходящия за целта раздел и цифрите сами говорят за себе си!!!
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот pravo_09 » 02 Мар 2011, 12:19

Един въпрос имам към теб Коприва, какво си направил ти лично за СФСМВР.
ЧЛЕН на СФСМВР http://vbox7.com/play:44d9bd5e
Аватар
pravo_09

Мнениеот GENTATSO » 02 Мар 2011, 17:50

STO92 написа:
nakata написа:Колкото до СФС, беше направен опт да бъде яхната, като много други синдикати и да се обездвижи за неопределн период от време. Иван Павлов и лекото му лоби от -3ма - 4ма човека бяха отговорни за този опит за яхане.
Чест прави, че хората които са участвали в съсдаването на организацията, че бяха предвидили този варият и го отсвираха, невиждано бързо за България.
Дет са вика евала на хората, които между ушите си имата и други работи освен глави :lol:

Що не напишите една книга за Павлов - всяка Ваша втора дума е свързана с неговото име .............. никъде в постовете на коприва не видях да подтиква към "размисли и страсти" свързани с името - Иван Павлов. Или пък поради "огромния" интерес, но слабо участие във форумното пространство е необходимо да се "раздвижим" малко ??? ;)

Стоянчо поне едно здрасти да беше написал преди да изръсиш поредните глупости . Иван Павлов постоянно и непрекъснато ще бъде свързан със СФСМВР. И това не зависи нито от теб нито от мен нито от който и да било и причините са ясни на всички , Този човек е първия председател на тази федерация за радост на членовете и и за нещастие на други не е последния , Това че ИП спечели нашето доверие в началото не е лошо въпроса е, какво стана после!? Ами после Стояне ИП се опита да направи от СФСМВР второ НПС със предложенията да бъде избран за Председател на СФСМВР и той сам да посочи членовете на УС като от гледна точка на икономиите те да са трима или петима !!???Е това не се случи в Стара Загора , после в Търново отново опит с дребни трикове вкарани в устава ,, пак само от Павлов без никой друг да го е виждал преди да се предложи за гласуване ,/ А там имаше дори и опция само и единствено той да разполага със сметката на СФСМВР/. за щастие и това не стана . По-късно след като всички приехме Павлов да е председател на УС а не на синдиката и не се случи "ОГЛАВЯВАНЕТО", бяха вкарани в употреба поредните идиотски опити да се спъва работата на УС и на федерацията а именно липса на офис!!! никаква информация относно кореспонденцията с МВР - само и единствено той носи писмата и взима отговорите и никой не знае какво пише там , категоричния отказ да предостави документите на федерацията на ФКК за извършване на проверка!!!- исля че няма нужда да продължавам защото останалото го знаеш много добре .

Що се касае за топлата връзка между Жорката и ИП май само ти не си я усетил .
Но какво да се прави не може да знаеш всичко . :lol:
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот STO92 » 02 Мар 2011, 20:54

GENTATSO написа:
STO92 написа:

Стоянчо поне едно здрасти да беше написал преди да изръсиш поредните глупости . Иван Павлов постоянно и непрекъснато ще бъде свързан със СФСМВР. И това не зависи нито от теб нито от мен нито от който и да било и причините са ясни на всички , Този човек е първия председател на тази федерация за радост на членовете и и за нещастие на други не е последния , Това че ИП спечели нашето доверие в началото не е лошо въпроса е, какво стана после!? Ами после Стояне ИП се опита да направи от СФСМВР второ НПС със предложенията да бъде избран за Председател на СФСМВР и той сам да посочи членовете на УС като от гледна точка на икономиите те да са трима или петима !!???Е това не се случи в Стара Загора , после в Търново отново опит с дребни трикове вкарани в устава ,, пак само от Павлов без никой друг да го е виждал преди да се предложи за гласуване ,/ А там имаше дори и опция само и единствено той да разполага със сметката на СФСМВР/. за щастие и това не стана . По-късно след като всички приехме Павлов да е председател на УС а не на синдиката и не се случи "ОГЛАВЯВАНЕТО", бяха вкарани в употреба поредните идиотски опити да се спъва работата на УС и на федерацията а именно липса на офис!!! никаква информация относно кореспонденцията с МВР - само и единствено той носи писмата и взима отговорите и никой не знае какво пише там , категоричния отказ да предостави документите на федерацията на ФКК за извършване на проверка!!!- исля че няма нужда да продължавам защото останалото го знаеш много добре .

Що се касае за топлата връзка между Жорката и ИП май само ти не си я усетил .
Но какво да се прави не може да знаеш всичко .

Кое написано от мен приемаш за глупост ??? И ;) Здравей Гена .......... просто трябваше да се досетя, че ще си "най-вещ" и в тази тема, нищо, че все още си член на СФСМВР !!! Защо ли е нужно постоянно да се пише за нещо, което вече не е част от сега работещото СФСМВР ......... ??? Или няма друго за което да се пише, или толкова мислите за този човек, че дори се явява и в сънищата Ви, доколкото ги има !!!
Но пък Гена, като се поразгледаш във форума ще откриеш, че и в този момент няма информираност относно свършена работа от УС и КК, а аз си спомням добре, че лично ти обещаваше съдействие за да се види работата на ФКК - какви решения са взети по какви сигнали се е работило и др. , но по-удобно е да се обяви човек за предател и да не се представи нищо ............... да се пише, че той е подлога, да отивал еди къде си и куп други разни и разнообразни словосъчетания с прост уличен отенък ............ поради тази причина мога да пиша, че всеки който реши да се оттегли от СФСМВР просто поради това, че не споделя дадени решения като правилни, а по-скоро обратното, ще бъде обявен за предател ........... ;)

Гена дано да не съм прав, но никога не прави това което не искаш да ти се случи ........... или по-скоро - проблемите не са чужди никому !!!

ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнение от STO92 » Нед Ное 22, 2009 4:18 pm
Точно тези членове, които избират председател на СД и делегат за НК, трябва да имат ясната представа за СФСМВР и предварително да изготвят становище, което де е водещо в решенията на избрания от СД делегат, да подготвят конкретни предложения и въпроси относно работата на СФСМВР, но след като са запознати в детайли с моментното състояние на федерацията. В противен случай делегата ще изразява само и единственно собственното си мнение, а членовете просто ще плащат чл. внос и ако се наложи ще образуват тълпи пред разни учреждения за постигане на различни цели. ;)
<< НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! >>

http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/ ... &t=74#p633 -- Кой ни лъже ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=403728
Аватар
STO92
Изгонен

Следваща

Назад към Синдикална дейност