ЗАЩО НАПУСНАХ СФСМВР ???

Re: ЗАЩО НАПУСНАХ СФСМВР ???

Мнениеот GENTATSO » 02 Мар 2011, 21:13

Стояне глупости са това дето пишеш за книги и прочие и съм ти написал защо, защото това което аз съм видял , чул и направил съм написал и дал където трябва , Ако ти прави впечатление нито сега нито преди съм спестявал на когото и да е въпроси които ме вълнуват . това че ти имаш различно от моето мнение за ИП си е твой проблем,Изцяло забравяш че аз в момента несъм нито във УС нито във ФКК и това което се опитвам да направя е същото както и преди , а то е да проверя лично всичко което ме интересува , и да имам представа от първа ръка за какво иде реч. Точно това правих и по времето на Павлов и затова ти казвам за пореден път на мен не ми трябва някой да ми казва какво е правил той , аз лично съм убеден и не съм спестил нищо от това което ме е интересувало на колегите , това че ти искаш едва ли не СРС или снимков материал за доказателство си е твоя работа . За темата какво да ти кажа написах го и на Жоро това е свободен форум и ще пиша където си искам, това че вие не можете да напишете нищо което да ме опровергае си е ваш проблем, ако не ви харесва не пишете , още повече този раздел изцяло е СФСМВР и всичко което е тук ме интересува ;)
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот Shadow » 04 Мар 2011, 15:45

Браво
С това ли запълвате свободното си време?
Обърнете внимание на близките си,стига с тоз синдикализъм.
ЕДВА ЛИ ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ПРИЗНАНИЕ И БЛАГОДАРНОСТ!
Лично за мен- все още не съм напуснал СФС,но никога не е късно .......
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 21:09

Никого не питам какво е направил за СФС. Просто питеам кой е организал хората. Напуснах СФС поради несъгласие с методите на ръководството на оргнизацията, незачитането на гласовете на синд.членове проявено в София на 14.12.2009г., както и липсата на свободен форум да се защититят тези които обвиниха. Не е моя работа, но къде са обвинителите и къде са парите, които бяха присвоени от Ив. Павлов и Юрий. Чакам отговор от ГАЛЕНТИН. Много е леисно да сипеш обвинения, сега се виж ти!!!!!....
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 21:13

Специално зеа Гентацо.... Ей , момче ти не знаеш къде си. Наистина не се изявявай, като говорител.-
opel_6311

Мнениеот opel_6311 » 19 Мар 2011, 21:19

И още нещо, Иван Павлов, прави и ще продължава да прави неща които, са полезни за полицаите,...А КАКВО ПРАВИШ ТИ.? Защитаваш виновнивите ли?
opel_6311

Мнениеот GENTATSO » 21 Мар 2011, 11:00

opel_6311 написа:Специално зеа Гентацо.... Ей , момче ти не знаеш къде си. Наистина не се изявявай, като говорител.-

Колега започваш да ми приличаш на едно нещо , по-спокойно малко , аз знам къде съм в къщи съм си, но явно ти не знаеш какво говориш.
Ама като ти харесва ИП какво дириш да се занимаваш със СфСМВР отиди при ИП някой да те е спрял.!?!?!?
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот коприва » 10 Апр 2011, 10:50

Re: Искане на отчет от УС на СФСМВР
от madcop » 07 Апр 2011, 20:51

Всички ние сме простосмъртни, такива каквито сме. Просто някои от нас в един момент решават че са над останалите, и господствайки над тях могат да си правят каквото щат. Като цяло това е , аааа има и едни 6500 лева плюс две по 1200 от надвзети две заплати въпреки решение на УС. Това е, и отново тези дето много ни знае устата и си позволяваме да говорим против вожда сме лоши. Нека ме разберете, не пиша това толкова заради личната ми погнуса и яд, а по-скоро за да се знае и другата гледна точка. Времето във Федерацията за мен свършва, давам си срок до ИНК през май и се отдръпвам-писна ми от интриганти и подмолни игри. Идеята ми е колегите, членове и дай боже делегати на ИНК да са на ясно и всеки да си направи сметката готов ли е да поеме щафетата, защото моето оттегляне няма да е единствено, а както знаете кадрите решават всичко. Искам да кажа и нещо друго, този случай не е по никакъв начин уникален или изолиран, за нещастие там, където има парични потоци винаги се случват Павловци или Грозевци. Смея да твърдя обаче че са много малко тези от нас, които биха удържали на изкушението, за жалост...........
Ей затова я направих тази тема !!! Е и за това веднага се нахвърлиха върху мен няколкото нещатни ,,писатели и мислители " в този и вътрешния форум !!! :lol:
Аватар
коприва

Мнениеот Shadow » 11 Апр 2011, 05:13

за Адаша:
а ти очакваше ли нещо по-различно да се случи?
Щатни и нещатни.......велики мислители и компетентни по всеки въпрос.......
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
http://www.vbox7.com/play:24bf8b79
Shadow

Мнениеот GENTATSO » 11 Апр 2011, 09:09

Долавям някаква тъга по това че Вие не сте достатъчно компетентни , и не можете да мислите , похвално е все пак че си го признавате . Разбира се че има и по-умни и по-знаещи и по-можещи от Вас. Надявам се след като вече сте го осъзнали да започнете да се съобразявате с това.Най лошото е че се опитвате да сте някакъв коректив, но пък не се поглеждате отстрани, а в същото време говорите точно това за останалите.Специално към "копривата" искам да се обърна, ако ми позволите във вашата тема разбира се? Жорка! абе не те ли е гнус да цитираш Савов/при това не е ли рано да го поставяш в отбора на напусналите СФСМВР в което аз лично се съмнявам / я си спомни какво лично ти си говорил за него , то бива бива ама такава "въртипотурка" като теб никога не съм срещал.
Всеки има право да напуска каквото си иска както и всеки има право да не напуска ако не искате да ви пишат в темата заключете си я и си пишете и си ревете един на друг колкото си щете.
Лек и ползотворен ден Ви желая.
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот коприва » 11 Апр 2011, 21:42

Жорка! абе не те ли е гнус да цитираш Савов/при това не е ли рано да го поставяш в отбора на напусналите СФСМВР в което аз лично се съмнявам / я си спомни какво лично ти си говорил за него , то бива бива ама такава "въртипотурка" като теб никога не съм срещал.
Ало, я пий малко успокоителни и застани по-стабилно на земята с твоите килограми и иничарското ти образование !!! Нито съм казвал на някой да напуска ,нито съм говорил на Савов зад гърбът му,нито съм върти...тинтири- минтири !!! Със Савов много сме спорили ,но и когато сме се виждали сме се отделяли само двамата и сме споделяли неща за които точно ти не знаеш !!! А пък това ,че те е гнус ми показва още веднъж какво е отношението ти и на други ,,видни синдикалисти" към колегите от системата , пък макар и да не Ви играят по свирката и да не Ви отчитат членския внос !!!
Темата е за напуснали СФС и не се прави на секретарка , че да вземаш отношение и тук,освен ако и ти не си решил малко да си починеш и да ни освободиш от постоянното си мешене и ,,компетентност" във всички теми !!! :lol:
И накрая ,тебе не те ли е гнус да вземаш отношение вместо Савов??? :lol: Той човека ,не ми прави забележка , та точно ти ли се намери пак да ,,разсъждаваш" !!! :idea:
Аватар
коприва

Мнениеот GENTATSO » 12 Апр 2011, 14:57

коприва написа:Жорка! абе не те ли е гнус да цитираш Савов/при това не е ли рано да го поставяш в отбора на напусналите СФСМВР в което аз лично се съмнявам / я си спомни какво лично ти си говорил за него , то бива бива ама такава "въртипотурка" като теб никога не съм срещал.
Ало, я пий малко успокоителни и застани по-стабилно на земята с твоите килограми и иничарското ти образование !!! Нито съм казвал на някой да напуска ,нито съм говорил на Савов зад гърбът му,нито съм върти...тинтири- минтири !!! Със Савов много сме спорили ,но и когато сме се виждали сме се отделяли само двамата и сме споделяли неща за които точно ти не знаеш !!! А пък това ,че те е гнус ми показва още веднъж какво е отношението ти и на други ,,видни синдикалисти" към колегите от системата , пък макар и да не Ви играят по свирката и да не Ви отчитат членския внос !!!
Темата е за напуснали СФС и не се прави на секретарка , че да вземаш отношение и тук,освен ако и ти не си решил малко да си починеш и да ни освободиш от постоянното си мешене и ,,компетентност" във всички теми !!! :lol:
И накрая ,тебе не те ли е гнус да вземаш отношение вместо Савов??? :lol: Той човека ,не ми прави забележка , та точно ти ли се намери пак да ,,разсъждаваш" !!! :idea:

Така като гледам на теб ти е нужно да си вземаш лекарствата навреме .
По написаното от теб няма какво да се коментира то е толкова несвързано че едва ли ти сам си разбираш какво искаш да кажеш . Още повече аз правя и ще правя коментари на теб а не на Савов , и точно твоето цитиране тук на неговия пост е некоректно ,както виждаш не съм коментирал това което е написал защото то си е негова работа .
По отношение на "иничарското" образование , първо написал си го неграмотно пише се "еничарско", но това е по-малкия проблем, отново улавям някаква завист или нещо друго!?!? защото сега не коментираме нито моето нито твоето образование но понеже няма какво да напишеш продължаваш да пишеш глупост след глупост.
По отношение на писането бъди сигурен че ще спра да пиша когато аз реша и такива като теб изобщо няма за какво да ми дават акъл в това отношение, както ти посочих и преди не се напрягай толкова. Форума е свободен и всеки има право да пише или не във него .
Жорка ти не си член на СФСМВР /или бъркам/ та по този въпрос споменаването на членски внос от такива като теб наистина е гнусно . И знаеш ли гнус ме е от предателите та дори и да са облечени с униформи, дано да ти се е изяснило най-накрая. По отношение на Савов просто си смешен в писанията си ама знам ли аз изобщо не го познавам и не мога да го коментирам. ;)
А пък коментара ти за моите килограми ми се струва че просто прелива чашата на добрия тон, никога не съм си позволявал да те коментирам в личен план , това че ти си го позволяваш говори точно за умствения ти багаж нищо повече.
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот ДИВЕРС » 12 Апр 2011, 17:52

Незнам кой, какво прави ,ама докато се делим нищо няма да постигнем.А ако искаме да постигнем нещо трябва да сме ,като свит юмрук,а не да се карате ,като клюкарки.
Аватар
ДИВЕРС

Мнениеот MasterCop » 12 Апр 2011, 18:11

Прав е Диверс - това не трябва да бъде Организация на личности! Тя и според името си е НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА МВР и трябва да работи единствено за тях! Трябва да обсъжда ТЕХНИТЕ проблеми, които са съвсем различни от изписаното в тази тема, която има и съвсем различно заглавие!
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот nikolaivas » 16 Окт 2011, 04:17

Коприва напиши ми какво трябва да напиша за да напусна така наречения
синдикат, защото ми омръзна да плащам по 5лв. месец на вятъра.
За мен това не е никакъв синдикат.Тук само си пишат и плюват , а когато някой има ну
жда от тях, естествено тогава няма никой.
nikolaivas

Мнениеот g_g_g » 16 Окт 2011, 09:22

nikolaivas написа:Коприва напиши ми какво трябва да напиша за да напусна така наречения
синдикат, защото ми омръзна да плащам по 5лв. месец на вятъра.
За мен това не е никакъв синдикат.Тук само си пишат и плюват , а когато някой има ну
жда от тях, естествено тогава няма никой.

Ако си участвал поне мъничко в работата на твоето дружество сега няма да задаваш такъв въпрос :roll: kl)
Аватар
g_g_g

Мнениеот litex » 16 Окт 2011, 10:23

Остави го да задава каквито въпроси си иска,той знае как да напусне,ами пише за да се върже някой на глупостите му...Явно е влязъл за келепир и като не раздават първо,втори и трето за ядене,гледа да напусне.Навсякъде има такива,знаят и как да напуснат,пък и никой няма да ги търси и да не правят каквото и да е,но да си питат...
litex

Мнениеот nikolaivas » 16 Окт 2011, 10:51

Незнам дали е заради първо второ и трето ,но ви гарантирам че след някой друг месец ,ако продължавате по този начин ще си останете само тези които си пишете глупостите в този форум.
СИНДИКАЛИСТИ за нищо не ставате!
Само прибирате членския внос и обикаляте държавата за да си правите така наречените събрания
само ,че когато няма кой да плаща няма да има и сбирки.
nikolaivas

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност