СФСМВР ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ

Re: В днешната преса

Мнениеот velkov_1914 » 31 Дек 2010, 13:49

ggeenn написа:
katana1977 написа:Пълен текст на интервюто от 08.12.2010г. на Димитър Абршев, журналист от БТА с Галентин Грозев, Председател на УС на СФСМВР, публикувано на 29.12.2010г. в БТА.

http://sfsmvr.org/forum/viewtopic.php?f=9&t=1928

Бла,бла......празни приказки.
Г-н Грозев ,дайте нещо ,което работи иначе напуснете МВР и се кандидатирайте за депутат.....

Абсолютно правилно мнение! Никаква конкретика освен, че никога не е било по-зле. :idea:
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Re: В днешната преса

Мнениеот katana1977 » 31 Дек 2010, 18:11

ggeenn написа:
katana1977 написа:Пълен текст на интервюто от 08.12.2010г. на Димитър Абршев, журналист от БТА с Галентин Грозев, Председател на УС на СФСМВР, публикувано на 29.12.2010г. в БТА.

Г-н Грозев ,дайте нещо ,което работи иначе напуснете МВР и се кандидатирайте за депутат.....

Скъпи ми неизвестен и страхлив ггеенн, като учтив човек Ви давам път първи да предложите нещо, което работи и лично да се заемете с изпълнението му, иначе напуснете МВР и се кандидатирайте за заклет критик, квартален корифей или доморасъл философ.
И весело прекарване на празника, а през следващата година от СФСМВР ще Ви дадем достатъчно материал, който да критикувате, за да излекувате хроничния сърбеж в пръстите си.
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Re: СФСМВР ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ

Мнениеот The Godfather » 01 Яну 2011, 17:40

katana1977 написа:
ggeenn написа:

Скъпи ми неизвестен и страхлив ггеенн, като учтив човек Ви давам път първи да предложите нещо, което работи и лично да се заемете с изпълнението му, иначе напуснете МВР и се кандидатирайте за заклет критик, квартален корифей или доморасъл философ.
И весело прекарване на празника, а през следващата година от СФСМВР ще Ви дадем достатъчно материал, който да критикувате, за да излекувате хроничния сърбеж в пръстите си.

Скъпи ми все по-известен и безочлив Грозев,
Дано членовете Ви се замислят как така изхарчихте 20 000лв. за протести без какъвто и да било резултат от тях. Както сам казахте тези пари членовете Ви ги отделят от залъка си........ Дали тези протести не бяха за да оправдаете собственото си съществуване като ръководство на СФСМВР? Дали просто не "замазахте" очите на ........слепите с тях?
Аватар
The Godfather

Мнениеот kuka5 » 01 Яну 2011, 18:12

[quote="The Godfather"Скъпи ми все по-известен и безочлив Грозев,
Дано членовете Ви се замислят как така изхарчихте 20 000лв. за протести без какъвто и да било резултат от тях. Както сам казахте тези пари членовете Ви ги отделят от залъка си........ Дали тези протести не бяха за да оправдаете собственото си съществуване като ръководство на СФСМВР? Дали просто не "замазахте" очите на ........слепите с тях?[/quote]
Вие, не берете грижа за нашите пари, т.е за парите на членовете, нали не са Вашите пари, членовете със сигурност са попитани преди протестите. Вие, си гледайте във "Вашите гащи", пък нашите ги оставете на нас и се постарайте поне малко да бъдете като Галентин и ще промените нещата в положителна посока.
Аватар
kuka5

Мнениеот ТАЙФУН » 01 Яну 2011, 23:34

А бе що си не е.... те пу.......та май....а.!Тъп...ри прос...и!
За Вас може да е бл,бла,бла или ха ха ха,обаче за хората от УС на СФСМВР и за членовете на СФСМВР,това е пътя!
1.реформи-ама отгоре на долу
2.ако някой си мисли,че МВР е Армията,жестоко се лъже!В МВР уважават заради компетентността и колегиалността!
3.Членовете на СФСМВР показват,че им пука за системата,държавата и хората в тая държава,защото исканията им са за по-добре защитаващо гражданите МВР!Никога до сега никой не е чул от официалните представителни органи в лицето на УС,че СФСМВРиска оставката на този или онзи!Ниекога членове на СФСМВРне са саботирали работата на МВР,за разлика от тези"корифей" по върховете,които със свойте недомислици и и некадърност уронват престижа на МВР и България!
4.Шуробаджанащината също трябва да се изкорени!
Не може вчерашни ученици,на по 19-20години,да ги хвърлиш в бой,без да си им дал нужното обучение!А,точно това се прави !
Не може тези млади хора,постоянно да ги мачкаш със извънредни смени,да им търсиш гайрез,че не са изпълнили "плана" за 10 задържани лица или написани акта и фиша!Не може!Не може!Не може!
Ето затова сме ние от СФСМВР!
Дали ще е Галентин,Валентин,ПешоТ,ошо,Гошо,Минка,Пенка,няма значение!Духът е пуснат от бутилката!
СФСМВР-FOREVER!
ТАЙФУН

Мнениеот The Godfather » 02 Яну 2011, 00:42

А бе що си не е.... те пу.......та май....а.!Тъп...ри прос...и!
За Вас може да е бл,бла,бла или ха ха ха,обаче за хората от УС на СФСМВР и за членовете на СФСМВР,това е пътя!

"Слепите" проговориха! На техния си език!
Аватар
The Godfather

Мнениеот ТАЙФУН » 02 Яну 2011, 07:56

"Слепите" проговориха! На техния си език![/quote]

Браво! Много си интелигентен"САШЕ"! И щзащо не вземеш да излекуваш тази "слепота" на 7000 човека? Ооооо" умнико"!
Дай ни пътеводна светлина в мрака на заблудата ни,със твойте знания и прозорливост! Недей да се срамиш и ни кажи!
:roll: :lol: :lol: :lol: :roll:
СФСМВР-FOREVER!
ТАЙФУН

Мнениеот velkov_1914 » 02 Яну 2011, 08:48

Пътя правилен, ама резултати......? Кубинките 97 лв., при цена 40 лв. на дребно от производителя, само един от многото примери!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот ТАЙФУН » 02 Яну 2011, 09:45

То,ако бяха само кубинките,щяхме да го преживееме,ама не са само те,ами цялата "екипировка"!
Но нали точно това им казваме от СФСМВР на онези ,които две години вече не могат да изберат стандарт и фирма за ушиване на униформи!Нали точно това казваме,на всички,че направиха от МВР" разпасана команда"!
Но,както казват от УС,то трябва човек да "вдене",че ние от СФСМВР искаме да се оправят нещата и то за всички в МВР!
СФСМВР-FOREVER!
ТАЙФУН

Мнениеот The Godfather » 02 Яну 2011, 13:05

ТАЙФУН написа:То,ако бяха само кубинките,щяхме да го преживееме,ама не са само те,ами цялата "екипировка"!
Но нали точно това им казваме от СФСМВР на онези ,които две години вече не могат да изберат стандарт и фирма за ушиване на униформи!Нали точно това казваме,на всички,че направиха от МВР" разпасана команда"!
Но,както казват от УС,то трябва човек да "вдене",че ние от СФСМВР искаме да се оправят нещата и то за всички в МВР!

О, вече почнахме и УС да цитираме! Що не си напишете едно евангелие та да се помни и знае :lol:

И кога най-после ще "вденете", че май не всички искат точно вие да ги оправяте! А колко са слепите и прогледналите от 7000 членове се видя на протестчетата ви. Май вувузелите бяха повече от желаещите да ги надуват!
Аватар
The Godfather

Мнениеот ТАЙФУН » 02 Яну 2011, 13:36

The Godfather написа:И кога най-после ще "вденете", че май не всички искат точно вие да ги оправяте! А колко са слепите и прогледналите от 7000 членове се видя на протестчетата ви. Май вувузелите бяха повече от желаещите да ги надуват!

"Саше",мноо си умен,галактически си..... прозорлив!То ако само на надуване на вувузели разчиташ,ти си ми ясен тогава!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ама понеже си пухльо,затова не дойде да вземеш да надуеш една от останалите свободни вувузели!
Ама тези 7000 май не искат пък да са като тебе и затова са в СФСМВР!
СФСМВР-FOREVER!
ТАЙФУН

Мнениеот The Godfather » 02 Яну 2011, 13:49

Ама тези 7000 май не искат пък да са като тебе и затова са в СФСМВР!

Да ама не бяха на протеста!

Едва ли щеше да ме наречеш "пухльо" ако се видим на четири очи! Не знам дали си ТАЙФУН, ама щеше да го "издухаш". Както духаш на УС на СФСМВР.
Аватар
The Godfather

Мнениеот velkov_1914 » 02 Яну 2011, 13:56

Резултати има ли? Искания много, и аз си искам от Наоми Кембъл, но не ми дава и за това си лягам с жената. :lol: Перефразирайте това, което Ви казвам.
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот kuka5 » 02 Яну 2011, 14:32

velkov_1914 написа:Резултати има ли? Искания много, и аз си искам от Наоми Кембъл, но не ми дава и за това си лягам с жената. :lol: Перефразирайте това, което Ви казвам.

Вие нещо сте се объркали май, да не би СФС да прави търговете и да увеличава заплатите, нещо бъркате "боя с еб.нето" или си клапате само, "колкото да не е без хич". Синдиката е само коректив, търсете причината на друго място или така ви е по лесно........ Нека някой от критиците да ме обори, дали СФСМВР не е единственият синдикат в МВР, който се опитва да променя нещата в положителна посока и да нарича проблемите с истинските им имена.
Аватар
kuka5

Мнениеот GENTATSO » 02 Яну 2011, 16:22

kuka5 написа:Вие нещо сте се объркали май, да не би СФС да прави търговете и да увеличава заплатите, нещо бъркате "боя с еб.нето" или си клапате само, "колкото да не е без хич". Синдиката е само коректив, търсете причината на друго място или така ви е по лесно........ Нека някой от критиците да ме обори, дали СФСМВР не е единственият синдикат в МВР, който се опитва да променя нещата в положителна посока и да нарича проблемите с истинските им имена.

Изобщо не са се объркали напротив много добре съзнават, кое е истината и понеже ги е яд че не може да са част от това нещо, постоянно злословят и се правят на ударени , изобщо няма никъкъв смисъл на такива "ТРОЛОВЕ" да се обяснява каквото и да било . Тролът винаги е недоволен ...ако няма синдикат защо няма , ако има защо има , ако няма кубинки защо няма ако има е точно такива ли трябва да са я вижте на "илиенци" какви има .....просто това са "хора " които се хранят от конфликта ,гледам тук прехвърчат и искри ако беше там или ако аз таковата!??! ами защо не сте бе колеги от какво точно се криете поставете си снимката като мен и не се притеснявайте каква е логиката аз 22 г. нося униформа а тук да се наричам ........дрън дрън.А иначе верно е колега, че няма да ти казва че си "пухльо" щото ако беше там нямаше да е необходимо, просто нямаше да си тъкъв. ;)

velkov_1914 написа:Резултати има ли? Искания много, и аз си искам от Наоми Кембъл, но не ми дава и за това си лягам с жената. :lol: Перефразирайте това, което Ви казвам.

колега Велков , човек е толкова голям колкото са големи мечтите му ...така казват някои . ти си голям човек Наоми не е лесна плячка ..... Интересно ми е обаче да споделиш ти какво направи за да вкараш Наоми в леглото си!?!? :idea: :lol: защото ако е нищо, то куката е прав само си клапаш... е аз и мойте колеги от СФСМВР сме си поставили някои по-малки цели по отношение на синдикалната дейност в МВР, и само фаскта че духовете са събудени и се говори за това е показателен че поне до тук сме си свършили работата . Да сигурно не сме постигнали много , сигурно има още куп неща за вършене ..ма то не става с магическа пръчка още повече когато срещу теб е бетонната стена на бюрокрацията в МВР.Но както казаха по-нагоре пътя е верен ....така че успех и напред . :ugeek:
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот velkov_1914 » 02 Яну 2011, 17:50

Да прави сте, аз направих толкова за Наоми колкото и синдиката за мен, когато имах нужда (и бях член). Отговора бе, че има юрист и там да питам! ;)! Хайде сега кажете нещо конкретно и постигнато (резултати) или ..........както колегата по-горе е писал "бла бла". Аз съм написал фамилията си, ако трябва ЕГН кажете?
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот kuka5 » 02 Яну 2011, 18:07

velkov_1914 написа:Да прави сте, аз направих толкова за Наоми колкото и синдиката за мен, когато имах нужда (и бях член). Отговора бе, че има юрист и там да питам! ;)! Хайде сега кажете нещо конкретно и постигнато (резултати) или ..........както колегата по-горе е писал "бла бла". Аз съм написал фамилията си, ако трябва ЕГН кажете?

Не знам какъв е бил проблемът ти, но ако е бил юридически разрешим е нормално да се обърнеш към юрист, има много дела които са платени от СФС и са спечелени, така че и това е помощ. Иначе е много плоско това питане, какво конкретно е постигнато, защото самото поставяне на проблемите на масата е постижение, защото никой друг не го прави, а решението е в други ръце.........
Между другото има и много колеги, на които е помогнато финансово за разрешаването на здравословни проблеми, ако и това е нищо .................
Аватар
kuka5

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност