Много синдикати - "хилави" служители

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот bega4kata » 11 Окт 2012, 19:25

Mи то разкола не почва само от синдикатите, а много преди това. Само човек да почете малко постинги и веднага лъсва цялата истина, че просто много хора не могат да си сменят чипа. Едните били големите шерифи- яката работа, другите били косаджии, третите чантаджии, четвъртите семкаджии и всеки си приказва, че най- много работи, а всички други само си го местят и нищо не заслужават.
С такъв манталитет никакъв синдикат няма да помогне, за да ни вземат насериозно, няма ли сплотеност....ще ни подъвчат па ще ни изплюят накрая ;)
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот dakota_ » 11 Окт 2012, 20:30

batiboy написа:От предишни Ваши мнения бях останал с впечатление, че сте доволни от заплащането.
Един друг потребител на този форум би казал:
При постъпване в МВР никой не Ви е обещавал синдикати които да работят за по добро заплащане.

Поинтересувай се и ще установиш,че при постъпването си на работа в МВР никой кандидат не декларира,че има педер@ски наклонности...Всички казват по конкурсите,че умеят да работят в екип,че са честни и почтени.
На практика излиза,че лъжат,защото прецакват екипната работа и играят срещу колегите си,като мислят само и единствено за собствените си интереси.
Ако греша някъде,ще се радвам да ме поправиш...
dakota_

Мнениеот катюша » 12 Окт 2012, 07:43

batiboy написа:
катюша написа:
zaza написа:Познавам STO92, от много време и мога да твърдя по-категоричен начин, че това което пишете г-н Мазнев е плод на добре развитата Ви фантазия. Не ми е ясно защо трябва да се ограничава правото на мнение, като се изтъква от Ваша страна, че сте за правото на свободно изразяване на мнение, а отделно от това противоречите в писанията си, като в един от постовете си твърдите, че сте се отказали от административните си права във форума, а в последствие предприемате действия, които имат само администраторите. Вие г-н Мазнев нарушавате правилата, които сам сте въвели за използването на този форум, но в същото време, когато някой Ви се стори неудобен, някой който иска с конкретни факти да защити личното си мнетие, става "ПРЕДАТЕЛ".
Предлагам в този форум да се побликуват само изгодни за Вас постове г-н Мазнев, тъй като той е създаден от Вас за Вас.
Опитайте се да направите това което мислите за правилно, за да е ясно какво е всъщност е разбирането Ви за свободата на лично мнение.
И ако е възможно побликувайте този протокол № 25 за да е видно, че не лъжите в постовете си.

Благодаря Ви и извинявайте за моето откровение.

Колежке,не си права.Може да познаваш STO92 и да си имате заигравка двамцата,но същия не отговори на нито един въпрос,а само оплюване работата на СФС.
Всъщност синдиката на ловешкия лалугер е съставен от нагаждачи и лизачи,които се подиграват с труда на нас полицаите и техния брои на членове е колкото за игра на карти в кабинета на "синдиката" намиращ се в сградата на МВР
Този Стоян Гунгалов нали е КОС-аджия,същия КОС-аджия е бил и крадливия ГГ,все отбор юнаци,които не са полицай,но се нагърбват да решават проблемите на полицаите и ни забиват нож в гърдите,защото каквито са като полицаи,такива са и като хора.
Не знам как имате очи да се показвате пред колегите и с какви ръце слагате хляб в устата си.Не ви ли присяда на гърлото,не ви ли горчи в устата като знаете,че изядохте възможността за по-добро заплащане на всички колеги.

От предишни Ваши мнения бях останал с впечатление, че сте доволни от заплащането.
Един друг потребител на този форум би казал:
При постъпване в МВР никой не Ви е обещавал синдикати които да работят за по добро заплащане.

Без значение е дали аз съм доволна или не съм доволна от заплащането,нямам голям избор при положение,че съм завършила АМВР и това ми е образованието и професията.Има ли шанс да се повишат заплатите и отреже ли се този шанс от полуидиоти и чисти идиоти,винаги ще ме е яд,защото не управляващите са виновни,виновни са мошениците сред нас,които работят да задоволяват собствените си интереси.
катюша

Мнениеот batiboy » 12 Окт 2012, 08:27

Не грешиш. Нямам забележки и не смятам да те поправям, искам само да припомня едно твое мнение от друга тема /умееш да казваш нещата разбираемо/ .
dakota_ написа:Ти сериозно ли смяташ,че нещо зависи от синдикатите!?
Доколкото разбирам от военна музика,ако нещо се налага да се случи,ще се случи и никой няма да се съобразява със синдикатите,със семействата на служителите и с това,че на някой му оставят 2-3 месеца да се пенсионира по благоприятните за него условия.Мандалото хлопва и който е хванал изгодното за него е добре дошло,който не е успял,продължава да гони.
Както се казва,никой не е обещавал на никого,че живота ще е еднакво справедлив към всички!

И със съжаление да допълня, че никой не е обещавал и честност и почтеност.
batiboy

Предишна

Назад към Синдикална дейност