Ще има ли почивни бази на МВР ?

Да бъдат ли закрити базите за отдих на МВР

Да
18
41%
Не
23
52%
Не мога да преценя
3
7%

Общо гласове : 44

Re: Ще има ли почивни бази на МВР ?

Мнениеот катюша » 23 Авг 2013, 12:46

Много добра почивка изкарах на почивната база на МВР в Несебър,много добро моренце случих :D Догодина ако няма желаещи пак ще взема карта за почивна база на МВР!
катюша

Мнениеот dakota_ » 23 Авг 2013, 13:49

катюша написа:Много добра почивка изкарах на почивната база на МВР в Несебър,много добро моренце случих :D Догодина ако няма желаещи пак ще взема карта за почивна база на МВР!

Дано да ги закрият тия почивни бази на МВР :lol: Какво е това на цената на един стек цигари за десет дни да ти подсигуряват г@зопек,а има хора с по над 20 години служба в МВР и не мога да вземат карта за почивка в база на МВР,защото чакат от МВР да разнасят картите за почивка на домашните им адреси :mrgreen:
dakota_

Мнениеот dog » 23 Авг 2013, 13:54

Догодина ако няма желаещи пак ще взема карта за почивна база на МВР

Ехаааа, събрахте се , а ? :lol: А на бас, че дори и да има желаещи - пак ще вземеш карта ;)
Ти си знаеш как !!:)
Лошото е винаги добре организирано,
а доброто се кара помежду си.
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 23 Авг 2013, 14:09

dog написа:

Ехаааа, събрахте се , а ? :lol: А на бас, че дори и да има желаещи - пак ще вземеш карта ;)

Само ти не знаеш и за това не взимаш... Толкова ли е сложно да си оставиш адреса къде да ти доставят картата и само да си я получиш... :lol:
dakota_

Мнениеот dog » 23 Авг 2013, 14:16

Извинявай, ама мислех, че Ракетката ти е говорител . Нищо де. Много добре знам как да взема карта за почивка. Но , просто съм такъв човек, че не си мълча и ставам неудобен. Пък и не мисля никога да си използвам езика да лижа задници. Бъди здрав, служи и възпитавай "каишите" поне до 60 г. си възраст. Системата има нужда от теб. ;)
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 23 Авг 2013, 14:23

dog написа:Извинявай, ама мислех, че Ракетката ти е говорител . Нищо де. Много добре знам как да взема карта за почивка. Но , просто съм такъв човек, че не си мълча и ставам неудобен. Пък и не мисля никога да си използвам езика да лижа задници. Бъди здрав, служи и възпитавай "каишите" поне до 60 г. си възраст. Системата има нужда от теб. ;)

Като знаеш,защо не взимаш карта за почивка... И каишите имат нужда от почивка...чете ли,че на ГГ най-голямата грижа е как да се запазят почивните бази на МВР :lol: Според мен си човек на който трудно може да се чуе гласа и за това те "прескачат" с картите ;) Знаеш,че бебе докато не писне,майка му гладно може да го умори :D
dakota_

Мнениеот dog » 23 Авг 2013, 15:48

Няма нужда Ракетката да отговаря. Даде и правилният отговор как се прави. Приятно пискане и ....после приятно изкарване на море . ;) А това какво ти мислиш - едва ли някой се интересува :lol:
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 23 Авг 2013, 16:49

dog написа:Няма нужда Ракетката да отговаря. Даде и правилният отговор как се прави. Приятно пискане и ....после приятно изкарване на море . ;) А това какво ти мислиш - едва ли някой се интересува :lol:

На море винаги е приятно,още повече ако знаеш,че си работил добре,оценили са те по право и са ти подсигурили карта за заслужена почивка в база на МВР :D Едва ли някой се интересува от теб,че да ти предложат карта за почивка,но ще огрее слънце и на твоята улица,само гледай и ти да си там да те огрее и теб,макар и след повече от 20 години :lol:
dakota_

Мнениеот СИГМА12 » 24 Авг 2013, 02:49

dog написа: Много добре знам как да взема карта за почивка. Но , просто съм такъв човек, че не си мълча и ставам неудобен. Пък и не мисля никога да си използвам езика да лижа задници. ......

Май нищо не знаеш:)
Там от където си взимаш картата нито знаят колко си отваряш устата,нито трябва да лижеш задници:)
Шефовете ти нямат нищо общо с картите за почивка.
Ясен Филев-СПС-ОД-МВР-Варна.
Аватар
СИГМА12

Мнениеот катюша » 24 Авг 2013, 07:05

dog написа:

Карта се взима с мерак :D ! Такова "голямо" търсене на карти и тази сутрин на дежурство разбрах,че има свободна карта за Несебър,смяната започва след няколко дни и има свободна карта,а ти над 20 год. се целиш за карта и понеже ти е крив мерника,все не можеш да вземеш. А на бас,че така ще си останеш до пенсия без карта :lol:
катюша

Мнениеот fars » 24 Авг 2013, 08:50

Я, вместо да се драпате, дайте паролата за тези карти. И нашего брата от 70 човека районно, едва 5-6 опират до тези карти и що ли са все едни и същи. Светнете простосмъртните как става, евентуално телефон или съответната служба. Шегата настрани, но защо действащи полицаи не могат да помиришат картите, а родителите на други всяка година разпускат по стонциите. :lol:
fars

Мнениеот dog » 24 Авг 2013, 10:00

Колега, не се драпаме. Просто като човек каже някоя истина или се правят, че не разбират или го избиват на майтап и започват да демагогстват. Аз например не взимам карта защото съм - каиш, смотан, не пискам, не пъшкам и т.н. А като ги попиташ за ЧР=Q7 - мълчание. При някои имало постоянно свободни карти. Браво. Ама при нас няма. Ако искаш карта се обади на индианеца. Той е Началник (това звучи гордо) и ще ти уреди. Може и на Ракетката, ама там май ще е с ....пискане! ;)
Желая на всички отпускари приятно ваканцуване :lol:
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 24 Авг 2013, 12:02

Не,това не е драпане,има една приказка,"Ти му викаш куме Иване,то тича за к**a да те хване!"...
Като не можеш да вземеш карта,няма да ходиш в почивна база на МВР да почиваш.Като не знаеш да си поискаш,няма да ти пуснат,ще чукаш джобен тенис... Както казва една опитна дознателка "Няма жена,която да не "бута",има мъже,които не знаят да си поискат" .... Каква е моята вина,че не знаеш как да си поискаш...
dakota_

Мнениеот dog » 24 Авг 2013, 15:13

Да се закриват. Така ще се освободи ресурс......Я да видиме , нещо за ЧР=Q7 има ли . Нямаааа. Пълен демагог. :lol:
Аватар
dog
Изгонен

Мнениеот litex » 26 Авг 2013, 06:43

Като чета какво пишеш по темата,за теб почивните бази на МВР не са откривани,какво се вълнуваш дали да ги има или да ги закриват :D
litex

Мнениеот катюша » 06 Сеп 2013, 09:46

Той наскоро е открил топлата вода :) Сега за трите почивни дни има оферти за служители в почивните бази на МВР,почти нищо не плащаш,а ти подсигуряват всичко и си изкарваш славно три дни на планина или на море :D
катюша

Съкращения в МВР

Мнениеот staro_ku4e » 15 Ное 2013, 18:49

Колеги сякаш покрай протестите и обстановката на границата се отбягва темата за предстоящите съращения в МВР. В отделните ОД се съкращават различен брой служители основно ЛРТП. Засега е така, но дали ще се размине само с това? Между другуто не се ли взе решение да не се закриват столовете? При нас целия персонал т.е. 5 ЛРТП ще ги съкратят т.е. стола затваря. Веднага уточнявам, не ми е толкова за евтената храна и топла закуска на патрулите и кооллегите, но ми се струва, че има в много други служби лица, които не допринасят чак толкова за добруването на колегите.
Последна промяна belyata на 16 Ное 2013, 00:20, променена общо 1 път
Причина: Сливане на повтарящи се теми!
staro_ku4e

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност