Вярвате ли на новото ръководство на МВР???

Re: Вярвате ли на новото ръководство на МВР???

Мнениеот BHYalama » 10 Дек 2009, 09:49

Да не отварям нова тема. Въпросите са взаимно свързани.
Били ли са полицаи ББ и ЦЦ през дългата си "професионална кариера в системата на МВР"?
BHYalama

Мнениеот ДПК » 10 Дек 2009, 19:37

Преди ДА,но вече НЕ :idea:
Аватар
ДПК

Мнениеот dakota_ » 10 Дек 2009, 19:43

ДПК написа:Преди ДА,но вече НЕ :idea:

Колега. би ли уточнил кога точно"преди" вярваше на ръководството на МВР и какво се случи сега,че вече не му вярваш.
Искам да знам защото аз от самото начало не съм повярвал и дума на това ръководство...
dakota_

Мнениеот Anschutz » 10 Дек 2009, 20:41

dakota_ написа:

Колега. би ли уточнил кога точно"преди" вярваше на ръководството на МВР и какво се случи сега,че вече не му вярваш.
Искам да знам защото аз от самото начало не съм повярвал и дума на това ръководство...

Може би е искал да каже, че в началото на мандата е вярвал. Добре, че навреме се е осъзнал! От действията на това ръководство не става ясно дали въобще са адекватни да вземат решения. Камо ли правилни. Дано за последното да греша!
Anschutz

Мнениеот paolon » 10 Дек 2009, 21:41

Хайде ,пишещите тук първо да прочетат написаното на 1 страница и вижте кои им е вярвал и кои не и тогава коментирайте. ;) :roll:
Аватар
paolon

Мнениеот rspab03 » 11 Дек 2009, 19:33

Anschutz написа:
dakota_ написа:

Може би е искал да каже, че в началото на мандата е вярвал. Добре, че навреме се е осъзнал! От действията на това ръководство не става ясно дали въобще са адекватни да вземат решения. Камо ли правилни. Дано за последното да греша!

Всеки има право на мнение,както и да го изрази
Ние желаем силно и работещо МВР ! Не само за нас, а за всички около нас !
Аватар
rspab03

Мнениеот tefeca » 24 Дек 2009, 10:09

Бат'Бойко уж щеше да ни оправи,а за сега само "оправи" :lol:
tefeca

Мнениеот stilito » 28 Яну 2010, 20:37

Как да им вярвам, когато никакъв напредък няма.МИКИ МАУС като пое МВР каза първото нещо че ще оправи социалния статус на служителя и др важни неотложни промени - ПЪЛНА ЛЪЖА КАЗАНОТО ОТ НЕГО,ВРЕМЕТО ГО ПОКАЗА. ББ И ЦЦ като поеха държавата казаха 4е ще има промени в МВР и социалния статус на служителя / промени имаше с Директори на ОДП-та -прах в о4ите само/ .ДОКОГА ЩЕ СИ ИГРАЕМ НА ПРОМЕНИ И РЕФОРМИ КОГАТО СОЦИАЛНИЯ НИ СТАТУС Е НЕПРОМЕНЕН И НЕРЕФОРМИРАН, ДОКОГА ЩЕ НИ ЛЪЖАТ САМО И САМО ДА ДОКОПАТ ВЛАСТТА? КАК ДА ИМ ВЯРВАМ КОГАТО ТАЗИ ВЕ4ЕР ЗЛАТКО БАРЕТАТА Е ПУСНАТ И СЪЩО ТАКА ОТ ПРОСЛОВУТАТА БАНДА НАГЛИТЕ ХАМСТЕРА Е НА СВОБОДА, НЕ САМО НА МВР ВЪОБЩЕ НА ЦЯЛОТО ПРАВИТЕЛСТВО НЕ ВЯРВАМ :twisted:
stilito

Мнениеот stoni » 28 Яну 2010, 21:32

Вярвайте само в Бог и собствените си сили и няма да сте разочаровани.
Стоян Чонев

Изход от сложната ситуация..от тук
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7
Ползвайте Explorer !
Една власт не се е предала докато не е предала своята агентура!
/ Бжежински /
....а новата лустрирала водачите и!
/ Стони /
Аватар
stoni

Мнениеот Sir Humphrey » 28 Яну 2010, 22:58

stoni написа:Вярвайте само в Бог и собствените си сили и няма да сте разочаровани.

Викането на неволята също е безсмислено занимание.
Аватар
Sir Humphrey

Мнениеот dakota_ » 29 Яну 2010, 20:40

Sir Humphrey написа:
stoni написа:Вярвайте само в Бог и собствените си сили и няма да сте разочаровани.

Викането на неволята също е безсмислено занимание.

Аз под неволя винаги разбирам "Надеждата",според мен "Надеждата" е безсмислено занимание...когато колата се е обърнала, ако двамата братя бяха се надявали на "Надеждата" да изпрати някой да поправи колата и до сега да чакат...казано е "Ако искаш Бог да ти пази коня,връзвай го добре за да не избяга.." Кой както желае да го разбира и да прави собствения си избор....
dakota_

Мнениеот madaba A » 30 Яну 2010, 03:26

Участвах в конкурс за пожарникар в системата на МВР...всичко си беше супер,докато Мвр лекаря установи,че заради татуировката ми на ръката съм негоден...Не мога да разбера каква е причината....?!Не мога да си изпълнявам задълженията като такъв с татуировка?!??!...От Шест години приблизително работя в БА ,и имам доста награди за служба...и не мога да си обясня това,заради татуировката на ръката да ме дискриминира служба,която си е като БА...подобна.....е пожарникари с татуировки не могат ли да загасят огъня?!??!
Последна промяна MasterCop на 30 Яну 2010, 07:55, променена общо 1 път
Причина: Правописни грешки!
madaba A

Мнениеот dakota_ » 04 Фев 2010, 20:09

madaba A написа:Участвах в конкурс за пожарникар в системата на МВР...всичко си беше супер,докато Мвр лекаря установи,че заради татуировката ми на ръката съм негоден...Не мога да разбера каква е причината....?!Не мога да си изпълнявам задълженията като такъв с татуировка?!??!...От Шест години приблизително работя в БА ,и имам доста награди за служба...и не мога да си обясня това,заради татуировката на ръката да ме дискриминира служба,която си е като БА...подобна.....е пожарникари с татуировки не могат ли да загасят огъня?!??!

Когато става дума за дискриминация като погледна най-долу и прочета "Последна промяна MasterCop на Съб Яну 30, 2010 7:55 am, променена общо 1 път
Причина: Правописни грешки! "
винаги си задавам въпроса,толкова ли е трудно човек да се научи да пише правилно и толкова ли много мразите "админа" да го карате да ви чете глупостите дума по дума и да поправя правописните грешки... После защо не съм пожарникар ами при нас имаше един Н-к на пожарната той до пенсия пишеше "угъня"... явно сега са внимателни при подбора,защото ако при полицаите може да се позволяват грешки и да се "бута" службата в пожарната неграмотност е еквивалент на "негоден за служба"...
dakota_

Мнениеот kuka5 » 04 Фев 2010, 20:24

Драги ми Дакота, не съм съгласен с теб, че на полицаите им е позволено да не пишат правилно. Нали не смяташ за нормално някой служител да ти представи докладна или АУАН, където примерно да пише л.а "АЛУДИ" или "ШОШОАР", накак си това буди смях и срам у четящия.
Аватар
kuka5

Мнениеот dakota_ » 04 Фев 2010, 20:35

Имаше един виц преди години,когато бяхме милиционери... "Милиционер спира за превишена скорост водач на МПС,започва да пише акта,пита го как се казва и водача казва Джоро Джоров... кратка пауза,милиционера прибира химикалката и му казва "Сега минаваш метър няма да те глобявам защото не знам как се пише буквата "ДЖ",но малко по-надолу има един колега който знае цялата азбука,ако попаднеш на него измъкване няма да има..."
dakota_

Мнениеот arkan » 05 Фев 2010, 00:07

dakota_ написа:
madaba A написа:Участвах в конкурс за пожарникар в системата на МВР...всичко си беше супер,докато Мвр лекаря установи,че заради татуировката ми на ръката съм негоден...Не мога да разбера каква е причината....?!Не мога да си изпълнявам задълженията като такъв с татуировка?!??!...От Шест години приблизително работя в БА ,и имам доста награди за служба...и не мога да си обясня това,заради татуировката на ръката да ме дискриминира служба,която си е като БА...подобна.....е пожарникари с татуировки не могат ли да загасят огъня?!??!

Когато става дума за дискриминация като погледна най-долу и прочета "Последна промяна MasterCop на Съб Яну 30, 2010 7:55 am, променена общо 1 път
Причина: Правописни грешки! "
винаги си задавам въпроса,толкова ли е трудно човек да се научи да пише правилно и толкова ли много мразите "админа" да го карате да ви чете глупостите дума по дума и да поправя правописните грешки... После защо не съм пожарникар ами при нас имаше един Н-к на пожарната той до пенсия пишеше "угъня"... явно сега са внимателни при подбора,защото ако при полицаите може да се позволяват грешки и да се "бута" службата в пожарната неграмотност е еквивалент на "негоден за служба"...

Военния не знае, че разстоянието от неправилното писане до правилното е около 500 прочетени книги.Само толкова. :lol:
“How much can you know about yourself if you've never been in a fight?”- Tyler Durden
Аватар
arkan

Мнениеот JohnDow » 05 Фев 2010, 12:24

arkan написа:....
Военния не знае, че разстоянието от неправилното писане до правилното е около 500 прочетени книги.Само толкова. :lol:

А стига бе! Велико прозрение! :shock:
А как стои въпроса със зооинженерите, вифаджиите, началните и детски педагози, агрономите, лесотехниците, машинните инженери, енергетиците, астрономите, пътно-строителните специалисти и т.н.?
Аватар
JohnDow

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения и дискусии