Трябва ли министъра на МВР Цветан Цветанов да подаде оставка

Трябва ли министъра на МВР Цветан Цветанов Да подаде оставка

Да
105
76%
Не
26
19%
Не ме интересува
8
6%

Общо гласове : 139

Re: Трябва ли министъра на МВР Цветан Цветанов да подаде ост

Мнениеот clearly » 12 Апр 2012, 09:37

Реклама на туристическо бюро касаеща почивка в България -АКО ИСКАТЕ ДА ПРЕКАРАТЕ ЕДНА НЕЗАБРАВИМА ПОЧИВКА,ПЪЛНА С ЕМОЦИИ,АКО ИСКАТЕ ДА ИЗЖИВЕЕТЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ЕКШЪН,АКО ИСКАТЕ ДА ПОКАЧИТЕ АДРЕНАЛИНА СИ-ЗАПОВЯДАЙТЕ В БЪЛГАРИЯ,СТРАНАТА КОЯТО ЩЕ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ФАНТАЗИИ ОТ ВСЯКЪДЕ .СТРАНАТА В КОЯТО ПРЕСТЪПНОСТТА Е ОВЛАДЯНА цък http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... _mln_leva/

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот ТРЕЗОР » 12 Апр 2012, 13:43

clearly написа:Реклама на туристическо бюро касаеща почивка в България -АКО ИСКАТЕ ДА ПРЕКАРАТЕ ЕДНА НЕЗАБРАВИМА ПОЧИВКА,ПЪЛНА С ЕМОЦИИ,АКО ИСКАТЕ ДА ИЗЖИВЕЕТЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ЕКШЪН,АКО ИСКАТЕ ДА ПОКАЧИТЕ АДРЕНАЛИНА СИ-ЗАПОВЯДАЙТЕ В БЪЛГАРИЯ,СТРАНАТА КОЯТО ЩЕ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ФАНТАЗИИ ОТ ВСЯКЪДЕ .СТРАНАТА В КОЯТО ПРЕСТЪПНОСТТА Е ОВЛАДЯНА цък http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... _mln_leva/

Не мога да разбера - ти във друго измерение ли живееш.......там сигурно няма , кражби , изнасилвания , побой , въоръжени грабежи или убийства........ :?
ТРЕЗОР

Мнениеот clearly » 12 Апр 2012, 13:53

ТРЕЗОР написа:
clearly написа:Реклама на туристическо бюро касаеща почивка в България -АКО ИСКАТЕ ДА ПРЕКАРАТЕ ЕДНА НЕЗАБРАВИМА ПОЧИВКА,ПЪЛНА С ЕМОЦИИ,АКО ИСКАТЕ ДА ИЗЖИВЕЕТЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ЕКШЪН,АКО ИСКАТЕ ДА ПОКАЧИТЕ АДРЕНАЛИНА СИ-ЗАПОВЯДАЙТЕ В БЪЛГАРИЯ,СТРАНАТА КОЯТО ЩЕ ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ФАНТАЗИИ ОТ ВСЯКЪДЕ .СТРАНАТА В КОЯТО ПРЕСТЪПНОСТТА Е ОВЛАДЯНА цък http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... _mln_leva/

Не мога да разбера - ти във друго измерение ли живееш.......там сигурно няма , кражби , изнасилвания , побой , въоръжени грабежи или убийства........ :?

Трезор за сметка на някой хора които явно живеят на луната аз съм си на земята.И естествено ,че и в другите страни се случват упоменатите от теб ....,но там министрите им не излиза по ТВ и да приказва как били пречупили гръбнака на престъпността и ала бала.Имам чувстовото ,че напук на това бандюхите доказват на министърът ни ,че не е баш така.

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 12 Апр 2012, 17:28

clearly написа:
ТРЕЗОР написа:

Трезор за сметка на някой хора които явно живеят на луната аз съм си на земята.И естествено ,че и в другите страни се случват упоменатите от теб ....,но там министрите им не излиза по ТВ и да приказва как били пречупили гръбнака на престъпността и ала бала.Имам чувстовото ,че напук на това бандюхите доказват на министърът ни ,че не е баш така.

По какъв повод се пуска два пъти една и съща уйдорма...Какво искаш да покажеш с това,че си по-убедителна ли?
Няма пари които да не могат да бъдат откраднати щом пазачите им решат да не ги пазят...Ала-бала са само твоите паразитни линкове и опити за "разсъждения"... В този район имам много добър приятел и понякога ходя на риба...мога да ти кажа,че само луд може да реши да мине по пътя Петко Славейково-Къкрина за Ловеч с толкова много пари...По това време на денонощието там почти няма движение и човек да се отклони от главният път и да мине по такъв второстепенен път с толкова много пари,или е луд или е решил да помогне на някой бързо да забогатее...
Никой не може да опази това,което не се пази...Ако някой навира такива линкове и с тях иска да покаже,че едва ли не престъпниците правят каквото си искат,това е или много глупав,или е много злобен и свадлив човек...
Не се наемам да те квалифицирам и не е моя работа,но ако имаш поне малко чувство за тактичност и мярка,отдавна да си зарязала този форум и да си поднесла извиненията си за този незаслужен терор,който упражняваш върху потребителите с линкове си и несполучливите си опити за "разсъждения"...
dakota_

Мнениеот clearly » 13 Апр 2012, 16:11

dakota -В този район имам много добър приятел и понякога ходя на риба...мога да ти кажа,че само луд може да реши да мине по пътя Петко Славейково-Къкрина за Ловеч с толкова много пари...По това време на денонощието там почти няма движение и човек да се отклони от главният път и да мине по такъв второстепенен път с толкова много пари,или е луд или е решил да помогне на някой бързо да забогатее...
Никой не може да опази това,което не се пази.

Двамата охранители на ограбения в сряда край севлиевското село Петко Славейково инкасов автомобил не са съпричастни към извършения въоръжен грабеж. Това е установила полицията след близо 20-часови разговори с мъжете, преживели въоръженото нападение, съобщи Десислава Маджарова от пресслужбата на Областната дирекция на МВР в Габрово, цитирана от БТА. http://www.dnes.bg/stranata/2012/04/13/ ... eja.156476

Чл. 39.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот dakota_ » 13 Апр 2012, 18:22

clearly написа:
dakota -В този район имам много добър приятел и понякога ходя на риба...мога да ти кажа,че само луд може да реши да мине по пътя Петко Славейково-Къкрина за Ловеч с толкова много пари...По това време на денонощието там почти няма движение и човек да се отклони от главният път и да мине по такъв второстепенен път с толкова много пари,или е луд или е решил да помогне на някой бързо да забогатее...
Никой не може да опази това,което не се пази.

Двамата охранители на ограбения в сряда край севлиевското село Петко Славейково инкасов автомобил не са съпричастни към извършения въоръжен грабеж. Това е установила полицията след близо 20-часови разговори с мъжете, преживели въоръженото нападение, съобщи Десислава Маджарова от пресслужбата на Областната дирекция на МВР в Габрово, цитирана от БТА. http://www.dnes.bg/stranata/2012/04/13/ ... eja.156476

Да се отклониш от маршрут,да нарушиш правилата за превоз на пари и по този начин да облекчиш грабителите...Това ако не е вина,не знам какво друго ще бъде...Оставяй си отключена вратата у вас,пък после се жалвай,че са влезнали и са те окрали...Преди да се прилагат безсмислени линкове трябва и да се мисли...не става само с копи/пейст..
dakota_

Предишна

Назад към Предложения и дискусии