Трябва ли министъра на МВР Цветан Цветанов да подаде оставка

Трябва ли министъра на МВР Цветан Цветанов Да подаде оставка

Да
105
76%
Не
26
19%
Не ме интересува
8
6%

Общо гласове : 139

Re: Трябва ли министъра на МВР Цветан Цветанов да подаде ост

Мнениеот kuka5 » 10 Фев 2011, 12:14

Adriano написа:Абе кукафайф ти верно си кука,закачиш ли се няма откачане хахаха...

Тука вече си прав, спор няма, наистина съм кука/в буквалния и преносния смисъл/....
Аватар
kuka5

Мнениеот bega4kata » 10 Фев 2011, 20:08

То тоя кокал току-тъй не се пуска ;)
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот wer » 14 Мар 2011, 21:43

Някой виновен висшестоящ да е видял за тези 22 г... :roll: :roll:
Или казано икономически зависими сме... останалото е по подразбиране :lol:
wer

Мнениеот sandokan » 15 Мар 2011, 17:57

ТРЯБВА ДА СИ ПРЕРЕЖЕ ГЪРЛОТО :twisted: :twisted:
Последна промяна belyata на 15 Мар 2011, 20:36, променена общо 1 път
Причина: Използвай главни букви, само когато е граматически правилно да се използват.
sandokan

Мнениеот sota » 15 Мар 2011, 20:56

jimi79 написа:Поредния Министър и голите му обещания

С двете ръце гласувам.Да тоя е пълен въздухар .Оприличавам го със Любомир Начев и Емануил Йорданов.
Аватар
sota

Мнениеот LA5 » 01 Апр 2011, 23:28

Да, защото:
1. Превърна МВР в PR агенция
2. Издигна на ръководни постове безличия (вижте му зам.-министрите само)
Не очаквам да дойде някой по-читав, но този да си ходи. Не знам защо, но партиите издигат за МВР министри разни, дето не стават за тази работа - Л. Начев, Мими, Миков и т.н. Не им трябва на политиците силно МВР и това си е.
LA5

Мнениеот barona » 18 Май 2011, 22:51

ДА. Той не е полицай а ..... на ББ. Нищо не направи за нас. Аз ако бях Министър на МВР поне до сега да бях ошамаросъм Дянков за да му дойде акъла в главата.Чудя се защо му прикриха далаверите с имотите- значе знае много d:) . Въпреки това чувствам , че ще си ходи скоро защото няма никакво реално развитие с проведените операции - всичкото е фишек и скоро тези от ЕС ще им потърсят отговорност и отгатнете кой е на ход да изгърми след изборите. :lol:
barona

Мнениеот barona » 18 Май 2011, 22:52

LA5 написа:Да, защото:
1. Превърна МВР в PR агенция
2. Издигна на ръководни постове безличия (вижте му зам.-министрите само)
Не очаквам да дойде някой по-читав, но този да си ходи. Не знам защо, но партиите издигат за МВР министри разни, дето не стават за тази работа - Л. Начев, Мими, Миков и т.н. Не им трябва на политиците силно МВР и това си е.

Там е работата , че в Р.България не искат да има силно МВР.
barona

Мнениеот zafira » 02 Юни 2011, 21:22

Днес на работа ми се случи нещо странно.Бях заплашен от една несебърска мутра,че ще звънне на "нашия"скъпоценен министър и ще ме уволни още на другия ден.Иска ми се да вярвам,че всичко е измишльотина,сега е вечер,пия си ракията и още го мисля това дали е вярно.Взе да ми писва да съм мишок,а вие?
zafira

Мнениеот dakota_ » 02 Юни 2011, 21:52

Според мен няма нищо странно в това което ти се е случило!Нима очакваш мутра да ти каже,че ще се обади на Министъра ни за да те похвали,тогава ще е тревожно!Пий си спокоен питието и се усмихвай на такива словоизлияния,това значи,че добре си вършиш работата!
dakota_

Мнениеот lasthero » 09 Юни 2011, 14:54

Ще използвам това открито писмо на народния поет Недялко Йорданов , за да дам своя отговор на анкетата.

ОТКРИТО ПИСМО ДО БОЙКО БОРИСОВ

Уважаеми господин Борисов,

Тъй като само преди две години бяхме приятели, посещавахте мои концерти, слушахте в колата си дисковете с моите песни, дори играхме веднъж, в една студена бургаска зима, тенис на вързано в 12 часа в полунощ, и най-вече - съгласихте се с моето отворено писмо до Вас за вредността на проекта Бургас-Александруполос - не мога да си позволя да ви мразя или осъждам. Но и не мога да си изкривя душата и да Ви се подмазвам или да премълча, това, което се натрупа у мене именно през последните две години.
Ще се опитам да бъда обективен и принципен, доколкото е възможно това, при създалите се кошмарни обстоятелства около взрива пред и в редакцията на вестник “Ретро”, в който работя.
Казвам вестник “Ретро”, защото в тази сграда, чийто наемател е моят син Недялко Недялков, се помещава редакцията на този вестник, освен издателство “Милениум” и вестник “Галерия”.
На 10 февруари беше извършен убийствен взрив, който помля половината първи етаж на сградата. Всред отломките от мебели, врати, прозорци и разрушено стълбище, аз потърсих момчето си, а то вече беше викано в полицията да дава показания и това продължава четвърти ден подред.
Преди две години и половина по подобен начин беше направен опит за убийство на другия ми син Асен от четирима , въоръжени с ножове и железни пръти, и до днес неизвестни лица. И само това, че е каратист с черен пояс, спаси живота му с цената на една рана в корема и спукан череп.
Тогава се намериха хора, и дори негови колеги, които пуснаха версията, че той сам е инсценирал всичко това.
А той беше направил голямо разследване за спасяване на парк Странджа и само преди няколко месеца беше награден с най-престижната европейска награда за разследваща журналистика, на която е носител и покойната руска журналистка Политковская. И знаете ли кой му я връчи тази награда? Самият министър на вътрешните работи на Германия.
Не искам нищо от Вашия вътрешен министър, пази боже!
Той достатъчно показа и показва своя цинизъм и безподобно самочувствие.
Не му искам оставката – той никога няма да я даде сам, защото е чужд на всякакво достойнство.
Обръщам се към Вас, защото Ви познавам от не малко години.
Обръщам се към Вас с няколко съвсем прости и конкретни въпроси:

1. Не Ви ли направи впечатление публикацията в броя на вестник “Галерия” на речите на Вашия приятел Волен Сидеров, в които той Ви нарича Мухобойко, и подмазвач който е мачкал ушите на Тодор Живков и на царя и който е натрупал милиони от охраната на “Лукойл”. Този брой излезе на 9 февруари, а на другата сутрин гръмна взрива в редакцията.

2. Толкова мръсно нещо ли е политиката, че могат да се забравят такива публични псувни в името на оцеляването на едно парламентарно мнозинство.

3. Как можахте да се присъедините към версията, че редакцията сама си е организирала атентата - една от публикуваните версии на вътрешния Ви министър?

4. Защо си позволихте така пренебрежително да се отнесете към този смъртоносен взрив и да го окачествите като “полицейски номерца”.

5. Как не намерихте една дума на съчувствие и кураж към 40-те момчета и момичета, които трябва да идват на работа под угрозата смъртоносния взрив да се повтори и този път фатално.

6. Как не намерихте една дума на съчувствие към момчето, което е било на косъм от смъртта и което е разпитвано в полицията едва ли не като престъпник.

7. Докога ще трае това разследване – дали не до края на мандата Ви /ако го изкарате до край/ и ще обявите ли резултатите, каквито и да са те?

8. Ще обявите ли лично резултатите от четиримесечното разследване на имотите на вътрешния Ви министър и ще поискате ли оставката му, ако се окаже, че най-безочливо е излъгал българския парламент?

9. Ще се намесите ли лично в работата на ДАНС и МВР да се спрат незаконните подслушвания, жертва, на които станахте твърде конфузно и Вие самият.

10. Ако решите твърдо да продължавате да стоите начело на България, бихте ли променили коренно своята политика – за гражданските права, за независимостта на медиите и свободата на словото, за ненамеса в съдебната власт и прокуратурата, за спокойствието на милионите български граждани, заплашени от угрозата да бъдат следени и подслушвани така, както преди 20 години.

Надявам се, че ще намерите начин и място да отговорите на един български писател.

С уважение Недялко Йорданов

15 февруари 2011 година

http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 3859600839
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот m a x » 28 Сеп 2011, 17:15

Не Ви ли се струва, че и в напрегнати дни като последните се вижда как МВР се справя без Цветан Цветанов? Не е ли напълно излишен, дори вредоносен за дейността на министерството
m a x

Мнениеот litex » 28 Сеп 2011, 18:08

Не ми се струват такива неща и не мисля,че трябва да подава който и да е оставка!Министъра си върши работата,дори и в отпуска нещата се случват с негово знание и под негово ръководство,а на който не му харесва и му е трудно да работи под ръководството на министър Цветанов,реда и начина са му известни,носи си листа и отива където му душа пожелае!
litex

Мнениеот bega4kata » 28 Сеп 2011, 18:14

Към избирателната урна?! :lol:
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот clearly » 29 Сеп 2011, 18:35

Цветанов ако се махне от постът си по една или друга причина ,веднага има кой да му заеме мястото Изображение Изображение Изображение .Това го гарантира днес ,лицето от снимката Изображение Изображение Изображение Изображение http://www.dnes.bg/prezidentski-novini/ ... lji.129933
Изображение

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Аватар
clearly
Изгонен

Мнениеот pedala » 06 Дек 2011, 16:25

Скъпи господа не само некадърника Цветанов и Дянков, но и цялото скапано правителство трябва да изчезне от изборните листи както стана с НДСВ. Колкото се може по бързо. Те са вредни паразити за България и друг път не се лъжете да гласувате за тях !!!
Последна промяна MasterCop на 06 Дек 2011, 22:53, променена общо 1 път
Причина: Правописни грешки!
pedala

Мнениеот dinkovm » 07 Дек 2011, 12:43

pedala написа:Скъпи господа не само некадърника Цветанов и Дянков, но и цялото скапано правителство трябва да изчезне от изборните листи както стана с НДСВ. Колкото се може по бързо. Те са вредни паразити за България и друг път не се лъжете да гласувате за тях !!!

Мъжко дупе веднъж се цака...
Може да си добър човек и без да си полицай , но за да си добър полицай е задължително да си добър човек.

http://www.vbox7.com/play:ab83519d
Аватар
dinkovm
Инструктор

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения и дискусии