Трябва ли ни полицейска школа в Казанлък ?

Re: Трябва ли ни полицейска школа в Казанлък ?

Мнениеот GENTATSO » 30 Мар 2011, 18:04

А какво беше едно време ехееееее..... от пиле мляко :lol: . Все пак си мисля че в Пазарджик има необходимата инфраструктура, това че не е подържано е друг проблем . :oops: :evil:
http://vbox7.com/play:4c7afa02
Евгени Крумов- СФСМВР
Аватар
GENTATSO

Мнениеот kuka5 » 30 Мар 2011, 18:08

kkarakashev написа:В Пазарджик е същата пародия. Общежитията са мизерни. Топла вода от 06-08ч. и вечерта 18-20ч. Поне храната сега е хубава и достатъчна ;) Информацията е от преди 1 час (тези който са на ШИС)

В Пазарджик условията са си супер в сравнение с Варна, където тоалетните са такива, че "клекналите са опасно близо", а банята беше в мазето. За мизерията в Ботгоров си казах впечатленията, но забравих за комарите през лятото, чак кучетата лаят от тях.....
Аватар
kuka5

Мнениеот kkarakashev » 30 Мар 2011, 18:09

За Казанлък даже чух , че вътре бунгалата са дадени по наем на полицията на Израел - за почивка. Ама тъка ли е .......
Има база - ама това нещо трябва да се поддържа, а не да е на самотек. То каквото и да е било построено - няма ли средства да се поддържа - рухва. И според мен е по-добре 1 школа ама с добра инфраструктура и преподаватели, от колкото няколко тънещи в мизерия :(
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Мнениеот bega4kata » 30 Мар 2011, 19:09

Ще е голяма простотия ако закрият школата в Казанлък, мога да кажа, че базата им е доста добра и доста неща са обновили, няма нищо общо с мизерията, която е била преди това-леглата и мебелировката бяха нови, телевизори във всяка стая с кабелна ТВ, изобщо хората са се постарали много, инвестирайки средства и труд за да осигурят на обучаваните някакви удобства , баните верно са общи, но всичко е ново и топлата вода е без ограничение, преподавателите са също на ниво; много ясно, че за 9 месеца обучение в нея не може да излезе опитен полицай, но дава една доста добра основа, над която човек да гради професионалните си качества.
kkarakashev написа:За Казанлък даже чух , че вътре бунгалата са дадени по наем на полицията на Израел - за почивка. Ама тъка ли е .......

В школата редовно идват курсанти от най- различни държави, включително и от Израел-настаняват ги в някои от бунгалата разбира се, това си е съвсем нормална практика от години и се обменя ценен опит, а някои от нещата стигат и до обикновените стаженти, интересно е човек да знае как е в другите държави, освен това самата школа има ресурс да побере без проблем доста хора за обучение, защото има предостатъчно място за всички.
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот xxiippii » 30 Мар 2011, 20:34

Телевизор имаше само в еднокласно а в друго имаше щтори които са закупени от школници,в стаите има по три нощни шкафчета които бяха счупени,вярно има безжичен интернет.Школата в Казанлък е на страхотно място добре е да остане но и трябва основен ремонт
xxiippii

Мнениеот bega4kata » 30 Мар 2011, 21:10

xxiippii написа:Телевизор имаше само в еднокласно а в друго имаше щтори които са закупени от школници,в стаите има по три нощни шкафчета които бяха счупени,вярно има безжичен интернет.

Колега, уверявам те, че вече не е така, както е било-оправили са много неща и условията са съвсем други, няма от какво да се оплаче човек.
Аватар
bega4kata

Мнениеот xxiippii » 31 Мар 2011, 15:07

Бях в Казанлък януари 2011 не знам как може толкова бързо да се подобри
xxiippii

Мнениеот velkov_1914 » 31 Мар 2011, 18:09

ntvladimirov написа:Това нищото не излиза от школите а от Училищата.Школата си е школа. Това че си завършил школа на МВР не значи че си готов за работа на улицата. Добър полицай се става за минимум 5/пет/години работа на улицата.Там са истинските неща. А школите трябва да ги има. Къде ще се обучават новобранците? Или пак ще съсипем нещо което е градено години наред.Ще стане същата работа като КАТ,като Следствието и т.н.Поредният експеримент на гърба на Данъкоплатеца.

Абсолютно съм съгласен с теб. А някой, ако е поличил НИЩО, е виновен самия той, защото е назначил и изпратил в щколата, едно НИЩО!!! Преподавателите да не се магьосници, пращаш им магаре, а искаш после расов кон! :roll:
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот xxiippii » 01 Апр 2011, 18:41

преподаветелите са добри повечето са дошли от РУП
xxiippii

Мнениеот velkov_1914 » 01 Апр 2011, 20:08

xxiippii написа:преподаветелите са добри повечето са дошли от РУП

И аз съм съгласен с теб, ама закоравели възгледи.......много!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот Lord » 01 Апр 2011, 21:43

Трябва ли ни полицейска школа в Казанлък ?

Да!
И вече закритата в Богров, и в Пазарджик, и във Варна, категорично да!
Аватар
Lord

Мнениеот velkov_1914 » 03 Апр 2011, 07:38

Поздрави за Мараджиев, един истински профисионалист!
PEUGEOT 406 2.1 TD
Аватар
velkov_1914

Мнениеот ТРЕЗОР » 03 Апр 2011, 17:06

velkov_1914 написа:Поздрави за Мараджиев, един истински профисионалист!

Ей, това " катаджиите "- пардон пътните полицаи се подържате... :lol: ако не съм забравил и бъркам за Мараджиев....
ТРЕЗОР

Мнениеот barona » 18 Май 2011, 21:32

Базата е добра но за лятно време иначе преподавателите са на ниво . Бях там и много съм доволен от преподавателите и битовите условия. Бяхме по трима колеги в стая ,радиатора на колкото си искаме ,една баня и тоалетна за три стаи с бойлер, храната беще долу-горе добре даже и отлична докато имаше новоназначени. Е нямаше телевизор но имаше кабелна и безплатна интернет зала . За съжаление последните дни разбрах , че има супер оборудвана фитнес зала , има стадион и площадка за волейбол. А да не забравим Бонго :lol: .Въобще бях там за 5 седмици добре си беше. Ако сравним базата им с Пазарджик единственото , което превъзхожда вторият с Казанлък,че базата им по големина и битовите условия е по-добра. Казанлък има по-добра база за обучение но е малко далечко от града.В Пазарджик бях повече време там за храната нямаше проблем но освен Бате Гошо и още двама-трима на нищо не биха те научили, което е странно в предвид това , че е било милиционерско училище но повечето преподаватели ми бяха набори , които не са били на улицата дори и 30 мин. :cry: Говорят суха материя - нищо не разбрах , докато не излязох на улицата . В Казанлък зададох въпрос на една от преподавателките , която е бивш РП - не ми отговори но на следващата лекция лично ми отговори като получих изчерпателен отговор пред всички колеги , това е ПОЛИЦАЯТ -забавя но не забравя и държи на думата си.
barona

Мнениеот zlato » 25 Сеп 2012, 15:54

Здравейте,аз издържах успешно конкурса на ,,СДВР,, от септември 2011г. и понеделник (живот и здраве) заминавам за школата в град Казанлък. Може ли някой да ми каже дали след занятията има свободно време , дали може да се излиза извъл школата , може ли да се прибираме събота и неделя до София и дали има място за спорт в самата школа ( лостове успоредки или каквото там има)
zlato

Мнениеот bega4kata » 26 Сеп 2012, 16:40

zlato написа:Може ли някой да ми каже дали след занятията има свободно време , дали може да се излиза извъл школата , може ли да се прибираме събота и неделя до София и дали има място за спорт в самата школа ( лостове успоредки или каквото там има)

След занятията си свободен да си оползотворяваш времето както намериш за добре - не е проблем да излезеш да се разходиш в града или където и да било другаде, важното е на сутринта да си на линия за развода и после за учебните часове (които са най- много до към 16:00часа). Може да дадеш и някое друго дежурство на КПП-то, ама то не е болка за умиралка. Има фитнес зала, футболно игрище, интернет зала, евтина лавка и природата си е супер с тия борове...
Не е никакъв проблем да си пътуваш когато решиш, че можеш да си го позволиш финансово, пишеш се в книгата за напускане на гарнизона и дим да те няма.
Аватар
bega4kata

Re: ШКОЛАТА В ПАЗАРДЖИК

Мнениеот kucev » 06 Фев 2013, 08:44

Здравейте, знам че не е по темата, но искам да попитам ЦСПП - Казанлък действа ли още, защото има слухове, че вече не функционира.
Последна промяна belyata на 06 Фев 2013, 10:32, променена общо 1 път
Причина: Мнението е преместено от друга тема!
kucev

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения и дискусии