Опит за покушeние над Ахмед Доган

Опит за покушeние над Ахмед Доган

Мнениеот kkarakashev » 19 Яну 2013, 13:12

След като гледах кадрите няколко пъти искам да задам само няколко въпроса към Цветан Цветанов и органите на МВР:
НЯКОЙ ЩЕ РЕАГИРА ЛИ НАД ПОБОЯ НАД ТОЗИ ЧОВЕК???
Никой нямаше право да го удря бие или малтретира по какъвто и да е начин. НСО се показаха пълни некадърници в много аспекти.
Всички видяха страха в очите на Доган. Хубаво, че пистолета засече иначе ............. от това разстояние Ахмет Доган е почти пътник.

В момента и гледам извеждането на този човек от НСО. Да ме извиняват но и това не направиха като хората. Пълна пародия на действие от тяхна страна. Това го казвам като човек, който има някакво понятие как се извежда човек от някъде. Предполагам съм прав.

Дано тук се включат "офицери" , който да кажат мнението си по този въпрос.

Дано този опит за атентат не прерасне в нещо повече.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://inmemoriam.mavar.info
Аватар
kkarakashev

Re: Опит за покушвние над Ахмед Доган

Мнениеот MasterCop » 19 Яну 2013, 13:46

Какъвто "убиеца" такава и охраната ....
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот катюша » 19 Яну 2013, 13:51

Краси,може много хора да са се изплашили,но не и Ахмед Доган ;) Една добре режисирана постановка и то точно,когато лидера е щял да прочете,че се оттегля от поста си.
За мен това е опит на ДПС да увеличи гласовете си на предстоящите избори,да затегне редиците и Доган да си остане на мястото,което никога не е имал намерение да освобождава.
Цирк в цирка и храна за медиите да запълнят емисиите си!
катюша

Мнениеот kkarakashev » 19 Яну 2013, 13:57

Катюша мен не ме интересува тоя дали ще мре или не. Всеки си заслужава съдбата ;) За мен въпроса е защо НСО позволи да се случи това.
Интересува ме МВР ще вземе ли мерки срещу лицата нанесли му побой! За това искам да чуя мнението на офицери от МВР по този казус.
п.с. Ако аз искам да застрелям някой няма да съм с газов пистолет и ще съм сигурен, че няма да засече ;) Може и да е нагласено, но сокола да не нае :lol: :lol:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
Аватар
kkarakashev

Мнениеот катюша » 19 Яну 2013, 14:08

Всичко това е един голям фарс,не знам какво да направи НСО при положение,че ДПС е пуснало този човек в залата,окачили са му делегатска карта на врата и скенера не е засякъл оръжие.
Спомняш ли си,когато журналист си хвърли обувките по президента Буш в Багдад,какво направи охраната на Буш.
Какви мерки да вземе МВР с/у лицата нанесли побой на нападателят,като той е извадил и насочил пистолет към човек.Дори нападателят да беше застрелян на място,което е нещо напълно нормално и естествено да се случи,защото се вади пистолет,никой не знае,че е газов пистолет и ако там има полицай и застреля нападателя,няма да носи никаква отговорност.
Отвори се работа на колегите да слугуват на скалъпения сценарии на ДПС,слага се петно върху държавата и за мен това всичкото е предварително планирано.
катюша

Мнениеот kkarakashev » 19 Яну 2013, 14:10

Всичко ще се стовари върху СДВР и според мен върхо полицаите, който са ангажирани с охраната на външния периметър.
Аватар
kkarakashev

Мнениеот катюша » 19 Яну 2013, 14:12

kkarakashev написа:Всичко ще се стовари върху СДВР и според мен върхо полицаите, който са ангажирани с охраната на външния периметър.

Нищо подобно няма да се случи на СДВР и полицаите ангажирани с охрана на мероприятието.
Може след някой друг ден да се разбере и какво точно се е случило,стига нападателят да не рече да се самоубие,като Ахмед Емин ;)
катюша

Мнениеот vargo » 19 Яну 2013, 14:25

Грозна работа ,ориенталска !С тези текмета с ,които си позволиха да бият ,при това очевидно пресилено падналия и вече заловен "нападател" само доказват нещо ,което смятат 99% от хората пишещи и имащи мнение по форуми ,Фейсбук и пр. ЧЕ това е един голям ФАРС и зле скалъпена политическа постановка!!
КОЙ КЕ КАЖЕ ДЕКА НЕ СУМ МАКЕДОНЕЦ, КЕ МУ ГО ПРЕСЕЧАМ ЯЗИКОТ,
И КОЙ КЕ КАЖЕ ДЕКА НЕ СУМ БЪЛГАРИН, КЕ МУ Я СКИНАМ ГЛАВТА“.....
Тодор Александров
Аватар
vargo

Мнениеот MasterCop » 19 Яну 2013, 14:28

Изображение
Като гледам коментарите из нета, никой не вярва, че това е истински опит :mrgreen:
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот катюша » 19 Яну 2013, 14:38

Съкратиха екшъна,щеше да е още по-ефектно да беше гръмнал газовия пистолет,да откарат Сокола в болницата да му изтрият опушването от лицето :) Да има журналисти пред болницата,притеснения за здравето на лидера,да се включи Сашо Диков да пита в ефир "Петя,има ли нещо ново и защо мълчи вътрешния министър " :mrgreen: изобщо щеше да стане още по-добра латиноамериканска постановка и ме е яд,че само с толкова минахме :lol:
катюша

Мнениеот bega4kata » 19 Яну 2013, 14:59

To пък с тоя миниатюрен газов пищак щяхме да се чудим гърмеж ли е, пърдеж ли е...дори и такава зле скалъпена постановка ще е достатъчна ДПС да постигнат целта си и да се изкарат жертви.
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Мнениеот vargo » 19 Яну 2013, 15:03

Изображение
Но ако питат мен повече за златна малина е изпълнението на въпросното театро!
КОЙ КЕ КАЖЕ ДЕКА НЕ СУМ МАКЕДОНЕЦ, КЕ МУ ГО ПРЕСЕЧАМ ЯЗИКОТ,
И КОЙ КЕ КАЖЕ ДЕКА НЕ СУМ БЪЛГАРИН, КЕ МУ Я СКИНАМ ГЛАВТА“.....
Тодор Александров
Аватар
vargo

Мнениеот MasterCop » 19 Яну 2013, 15:40

kkarakashev написа:...
Интересува ме МВР ще вземе ли мерки срещу лицата нанесли му побой! За това искам да чуя мнението на офицери от МВР по този казус.
....

Щеше да вземе мерки ако костюмарите които му скачаха по главата бяха полицаи! Тези мерки са ни до болка познати - щеше да се разтягат локуми като крайна и абсолютна необходимост и т.н. и т.н....

https://www.facebook.com/photo.php?v=232604933542560
ИзображениеИзображение
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот dakota_ » 19 Яну 2013, 16:05

катюша написа:не знам какво да направи НСО при положение,че ДПС е пуснало този човек в залата,окачили са му делегатска карта на врата и скенера не е засякъл оръжие.

НСО трябваше да си изпълни задълженията и да не допуска този човек да се появи на трибуната.Това е трябвало да направят гардовете от НСО,които не са си изпълнили задълженията за охрана.При такива мероприятия се прави план,участват специалисти от НСО,от МВР и хора отговарящи за организацията на охраняваното мероприятие.Всеки се запознава със задачите си,свежда ги до личния състав,които ще бъде ангажиран с охраната и се знае кой за какво отговаря и какво охранява.
dakota_

Мнениеот dsuzunov » 19 Яну 2013, 19:39

Прочетено в групата на Университета за строителство, архитектура и геодезия (УАСГ)
От днес нататък съществува нов вид засечка: "Засечка по Октай", специално измислена от нашият колега от УАСГ и минала изпитване през режисьорското студио на ДПС. Очаквайте скоро в учебниците!
:lol:
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот лошия » 19 Яну 2013, 19:46

Само забележете:
нападателя е криминално проявен,обвинен в нападение на длъжностно лице,тренира активно бокс и е над 100 кг., а е обезвреден от дребничкия и мършав Ахмедчо!!!!Самия факт звучи абсурдно!!
И после разгледайте реакцията на НСО:
непрофесионална ,неадекватна,направо ме е срам да ги гледам!!!!
И на последно място :
такъв кютек може да видим само в най-изпадналата циганска махала!!
Изводите за вас!
лошия

Мнениеот bega4kata » 19 Яну 2013, 19:46

йк.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Празна раница не пази граница, уважаема г-жо Министър!
Аватар
bega4kata

Следваща

Назад към Предложения и дискусии