Моля за помощ и съвет

Моля за помощ и съвет

Мнениеот Dok7oRa » 12 Апр 2015, 16:03

Моля за съвет относно отправяни многократно на личностни обиди на обществени места от колега по време на изпълнение на служебните ни задължения.
Dok7oRa

Re: Моля за помощ и съвет

Мнениеот police_mans » 13 Апр 2015, 14:21

Много тъпо изпълнение в публичен форум! Не успееш ли да решиш проблема с диалог с колегата ти и тези обиди да приключат,пускаш рапорт срещу колегата си,до началника на структорното звено,в което служиш и чакаш да се вземе отношение по рапорта ти.
Според мен не си полицай,но може да има и такива като теб,които да задават такива глупави въпроси в публични форуми и да очакват съвети за решаване на междуличностните им отношения.
Боже,колко мъка има по този свят!
police_mans

Мнениеот Lord » 13 Апр 2015, 18:27

Dok7oRa написа:Моля за съвет относно отправяни многократно на личностни обиди на обществени места от колега по време на изпълнение на служебните ни задължения.

Що за тема?!
Моля за помощ и съвет

Как да разбирам формулировката на темата ти? Ако молиш за помощ - да разбирам, че очакваш да се съберем една група на твоя страна и да пребием колегата ти ли?! Ако пък молиш просто за съвет - то съвета ми е, ако изобщо си полицейски служител, напусни веднага. Как гражданите ще разчитат да получат компетентна и адекватна помощ от теб, щом ти сам на себе си не знаеш как да помогнеш?!
Срамота!
Аватар
Lord

Мнениеот Dok7oRa » 14 Апр 2015, 12:03

Обърнах се към този форум не някой да ми помага а да помоля за съвет а щом съм стигнал до тук за съвет съм изпробвал с разговор неуспешно след което и рапорт пуснах но нещата продължават
Dok7oRa

Мнениеот police_mans » 16 Апр 2015, 07:52

Dok7oRa написа:Обърнах се към този форум не някой да ми помага а да помоля за съвет а щом съм стигнал до тук за съвет съм изпробвал с разговор неуспешно след което и рапорт пуснах но нещата продължават

За мен даването на съвет е помощ,явно не можеш да оцениш такъв вид помощ! Моят съвет е да напуснеш системата на МВР,ако изобщо си служител на МВР!
police_mans

Мнениеот bobiraio » 16 Апр 2015, 09:01

Ето какво Lord е отговорил по горе
" Що за тема?!

Моля за помощ и съвет

Как да разбирам формулировката на темата ти? Ако молиш за помощ - да разбирам, че очакваш да се съберем една група на твоя страна и да пребием колегата ти ли?! Ако пък молиш просто за съвет - то съвета ми е, ако изобщо си полицейски служител, напусни веднага. Как гражданите ще разчитат да получат компетентна и адекватна помощ от теб, щом ти сам на себе си не знаеш как да помогнеш?!
Срамота!"

За това колегата е сменил думите... Ясно е , че иска помощ чрез съвет. Не е нужно да се издребнява толкова. В дадения случай по- добре помогни или замълчи. По темата бих казал, че по скоро сам ще трябва да решиш проблема, от колкото чрез началници, освен да ви разделят дръго трудно биха направили още повече си ги оведомил веднъж ..поне.
bobiraio

Мнениеот Lord » 16 Апр 2015, 17:54

bobiraio написа:Ето какво Lord е отговорил по горе
" Що за тема?!..."

Ясно е , че иска помощ чрез съвет. Не е нужно да се издребнява толкова....

Защо да съм издребнял? Точно съвет съм му дал:
Lord написа: ...Ако пък молиш просто за съвет - то съвета ми е, ако изобщо си полицейски служител, напусни веднага...
По-ясно, здраве му кажи. ;)
Аватар
Lord

Мнениеот Dok7oRa » 16 Апр 2015, 20:54

благодаря за съветите
Dok7oRa

Мнениеот qwerty » 17 Апр 2015, 05:02

Сещам се за такива случаи.Но когато се пишат рапорти до началници за такива глупости,обикновено го отнасят и двамата.Така че,ако не се разберете двамата,не виждам кой ще ви помогне. :?:
qwerty

Назад към Професионални теми, съвети и помощ