Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Re: Да спрем войната по пътищата - без антирадари

Мнениеот Pozitano » 21 Окт 2009, 14:34

dakota_ написа:
Приятелю Позитано,
Не мога да знам защо си мислиш такива неща...знам само,че много хора седят и си мислят,седят и си мислят и по едно време се усещат,че само си седят...
Аз съм прост милиционер и не познавам структората и мероприятията на Института по МВР,не знам как работите и какви въпроси задавате,не ми се иска и да мисля по тези въпроси,за да не изпадна в твоята ситуация..

Приятелю Дакота,
ако знаеш само колко си прав :lol:
Значи , седя си аз и хвърлям по едно око във форума и какво мислиш виждам :shock:
Лавина Дако, лавина !
След малко ще ни засипе когато модераторите я пренасочат в тая тема.
Поне да беше весело , а то е толкова жалко :oops:
МОмциииииииииииииии спрете се бре!!!
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
Аватар
Pozitano

Re: Отдел "Стойки и чалъми" ООД

Мнениеот dakota_ » 21 Окт 2009, 15:48

Приятелю Позитано,
изобщо не съм прав а съм седнал на стол пред компютъра :lol:
Хубаво е,че можеш да си седиш защото някои прави си отстърчаха по цял ден и изобщо не и е весело а и се плаче...
За лавини е рано,но се очакват с падането на дебела снежна покривка по високите върхове...
На жижа Узана,няма опасност от лавини уточнили сме и номерата на стаите ако искаш заповядай в събота,разноските са за моя сметка :lol:
dakota_

Мнениеот vj_petkova » 21 Окт 2009, 20:53

dakota_ написа:На жижа Узана,няма опасност от лавини уточнили сме и номерата на стаите ако искаш заповядай в събота,разноските са за моя сметка :lol:

Ей, ми мене къде ме забравихте бе? :lol: :lol: :lol:
Аватар
vj_petkova

Мнениеот GKrIvan » 21 Окт 2009, 21:17

:mrgreen:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
Аватар
GKrIvan

Мнениеот dakota_ » 21 Окт 2009, 21:54

vj_petkova написа:
dakota_ написа:На жижа Узана,няма опасност от лавини уточнили сме и номерата на стаите ако искаш заповядай в събота,разноските са за моя сметка :lol:

Ей, ми мене къде ме забравихте бе? :lol: :lol: :lol:

Чувствай се поканена,само от отдел "Инспекторат" после да не ни обвинят в битово разложение :lol:
dakota_

Мнениеот vj_petkova » 22 Окт 2009, 08:44

dakota_ написа:само от отдел "Инспекторат" после да не ни обвинят в битово разложение :lol:

К'во й туй бе? Нещо за пиини ли? :lol:
Споко бе, аз не съм дознателка на 25 :lol: :lol: :lol: Ще ви нося само "измервателните инструменти". Пък мога и да помогна на Миленчето за баницата. Чи нъл мъ знайш к'къв съм мастор...
Аватар
vj_petkova

Мнениеот Pozitano » 22 Окт 2009, 10:06

Приятелю Дакота,
точно от това се опасявах!
Приех с радост предложението ти за среща на твои разноски на географския център на България...НО веднага се усъмних в чистите ти помисли !
Поканата можеше да я отправиш на ЛС , за да не се получава горното!
Знай едно.....аз приятелю когато ми обещаят нещо ,гоня до дупка....искам си го !
Умиране има -отърване...НЕ!
За това днес депозирах в деловодството мотивирано предложение за работна среща в стегнат порядък между отдел "Инспекторат " и "Институт по психология-МВР".До края на деня ще имам резолюция.
Аз ще пътувам със служебен автомобил и ще водя само стенографка , а на теб предлагам да вземеш само юридически съветник ,все пак сме в криза и трябва да правим икономии на министерството.
Толкова по деловата част ;)
С кака Милена съм уточнил останалите подробности за ползотворното протичане на работната среща.
Изображение
Аватар
Pozitano

Мнениеот paolon » 22 Окт 2009, 10:25

Pozitano написа:Аз ще пътувам със служебен автомобил
Внимаваи в района на Дакота,да не те резнат едни негови подчинени от КАТ,че после да не платиш масрафа. :lol: :lol: :lol:
Аватар
paolon

Мнениеот Pozitano » 22 Окт 2009, 11:08

paolon написа: Внимаваи в района на Дакота,да не те резнат едни негови подчинени от КАТ,че после да не платиш масрафа. :lol: :lol: :lol:

Споко и това съм го предвидил ;)
Рег.№ Iз-2065
20.11.2006 г.
ИНСТРУКЦИЯ
за организацията и дейността на дирекция "Инспекторат"-МВР
ГЛАВА ТРЕТА
ВИДОВЕ ПРОВЕРКИ. УСЛОВИЯ И РЕД ЗА ТЯХНОТО ПРОВЕЖДАНЕ

Я си припомни един култов български филм "С деца на море" http://vbox7.com/play:ba91340a
Помниш ли що е командировка и що е курорт?
"кът ти плащат е командировка , като си плащаш е курорт"
http://vbox7.com/play:3c4fd79a
Изображение
Аватар
Pozitano

Мнениеот vj_petkova » 22 Окт 2009, 11:41

Pozitano написа:"кът ти плащат е командировка , като си плащаш е курорт"

И да не забравите това!!! Изображение
Аватар
vj_petkova

Мнениеот Pozitano » 22 Окт 2009, 11:44

Ех 5кова :(
ако има тема "САМО СПАМ" , ти и нея ще оспамиш :cry:
Изображение
Аватар
Pozitano

Мнениеот vj_petkova » 22 Окт 2009, 12:19

По-добре спам тук, в забавните теми, отколкото никому ненужни битки и войни из целия форум. Честно казано, не очаквах , че така масово всички ще се поддадете на политиката "Разделяй и владей"...
Аватар
vj_petkova

Мнениеот dakota_ » 22 Окт 2009, 19:08

vj_petkova написа:
dakota_ написа:само от отдел "Инспекторат" после да не ни обвинят в битово разложение :lol:

К'во й туй бе? Нещо за пиини ли?
Споко бе, аз не съм дознателка на 25 :lol: Ще ви нося само "измервателните инструменти". Пък мога и да помогна на Миленчето за баницата. Чи нъл мъ знайш к'къв съм мастор...

Това е нещо хубаво но за него изключваха от партията - майка :lol: ех какви врмена бяха....партията беше всичко за всичко и майка и инспекторат :lol:
Вили,хубавото е,че не си дознателка на 25год,защото това е атестат,че знаеш и можеш и ще си грижлива към измервателните инструменти :lol: (това разбира се е шега) ...
dakota_

Мнениеот dakota_ » 22 Окт 2009, 19:15

Pozitano написа:Приятелю Дакота,
точно от това се опасявах!
Приех с радост предложението ти за среща на твои разноски на географския център на България...НО веднага се усъмних в чистите ти помисли !
Поканата можеше да я отправиш на ЛС , за да не се получава горното!
Знай едно.....аз приятелю когато ми обещаят нещо ,гоня до дупка....искам си го !
Умиране има -отърване...НЕ!
За това днес депозирах в деловодството мотивирано предложение за работна среща в стегнат порядък между отдел "Инспекторат " и "Институт по психология-МВР".До края на деня ще имам резолюция.
Аз ще пътувам със служебен автомобил и ще водя само стенографка , а на теб предлагам да вземеш само юридически съветник ,все пак сме в криза и трябва да правим икономии на министерството.
Толкова по деловата част ;)
С кака Милена съм уточнил останалите подробности за ползотворното протичане на работната среща.

Ех приятелю Позитано,
караш ме да се чувствам неловко,не се вписвам в отдел"Инспекторат,не се вписвам и в "Институт по психология-МВР",ако не бяхте сменили Ники Спасов формата щеше да ми допадне,а сега какво се получава аз ще съм като сирак..
Но Уазан си е Узана,надявам се да си се снабдил с необходимата резолюция ;)
dakota_

Намиране на спонсори,начини,използвани средства

Мнениеот dinkovm » 18 Ное 2009, 22:52

не ми се обсъждат кокошкарски истории,те са за ППД и си ги разказват след 03ч. те си знаят защо...

Дакота долна черта, та ти самия сега и тук ги обсъждаш с ППД. Като гледам часовете на постовете ти най- често ги обсъждаш в работно време. Нямаш ли си друга Шефска работа та си паднал толкова ниско да си" бъбриш" с нас.
Това ,че някои ги обслужваш"по-бързо" както сам се изразяваш не е ли прилагане на двоен стандарт. Дарителите по-бързо от обикновените граждани. Цинично е това да го прави някой началник , ако е от ППД разбираемо е - ние сме глупави и посредствени. Уважаеми Господин Началник , защо поствате в работно време. През времето на постове тук, ако имахте наряден дневник за работата си какво щяхте да пишете в него ?
Последна промяна Гост на 19 Ное 2009, 13:10, променена общо 2 пъти
Причина: Разделена тема. Причина - лични обръщения
Може да си добър човек и без да си полицай , но за да си добър полицай е задължително да си добър човек.

http://www.vbox7.com/play:ab83519d
Аватар
dinkovm
Инструктор

Re: Намиране на спонсори,начини,използвани средства

Мнениеот dakota_ » 18 Ное 2009, 23:09

dinkovm написа:
не ми се обсъждат кокошкарски истории,те са за ППД и си ги разказват след 03ч. те си знаят защо...

Дакота долна черта, та ти самия сега и тук ги обсъждаш с ППД. Като гледам часовете на постовете ти най- често ги обсъждаш в работно време. Нямаш ли си друга Шефска работа та си паднал толкова ниско да си" бъбриш" с нас.
Това ,че някои ги обслужваш"по-бързо" както сам се изразяваш не е ли прилагане на двоен стандарт. Дарителите по-бързо от обикновените граждани. Цинично е това да го прави някой началник , ако е от ППД разбираемо е - ние сме глупави и посредствени. Уважаеми Господин Началник , защо поствате в работно време. През времето на постове тук, ако имахте наряден дневник за работата си какво щяхте да пишете в него ?

Аз от много години няма работно време,работно време има ППД има КОС и др..но аз лично нямам работно време,аз съм 24ч. на работа...отдавна нямам наряден дневник,тогава ми беше лесно свършва наряда и "И бре курорте..."
Дарителите винаги трябва да са на почит ,защото с акта си засвидетелстват уважение към институцията и личността на полицая.
Последна промяна dakota_ на 18 Ное 2009, 23:16, променена общо 1 път
dakota_

Re: Намиране на спонсори,начини,използвани средства

Мнениеот dinkovm » 18 Ное 2009, 23:15

Дай боже по-малко началници като теб. Колкото повече ти чета постовете все повече стигам до извода ,че или не си началник или си кадрова грешка. Жалко за системата , ако верно си началник.
Може да си добър човек и без да си полицай , но за да си добър полицай е задължително да си добър човек.

http://www.vbox7.com/play:ab83519d
Аватар
dinkovm
Инструктор

ПредишнаСледваща

Назад към Освободи напрежението - Смех