В какъв протест ще участваш?

В какъв протест ще участваш?

Масов протест в почивен ден в София и връчване на писма и декларации
53
15%
Предупредителна стачка
36
10%
Протест чрез едновременно включване на сирените
24
7%
Палатков лагер и ежедневен протест пред МВР, МС, НС и други институции
27
8%
Символична стачка
17
5%
Ефективна стачка
77
22%
Блокиране на ГКПП и пътни артерии
19
5%
Ще си прибера личната техника и няма да водя служебни разговори от личния ми телефон
30
9%
Ще работя колкото мога, докато държавата осигури дейността ми както трябва
25
7%
Ще откажа да изпълнявам задължения извън длъжностната ми характеристика
29
8%
Няма да участвам, но подкрепям протестите
7
2%
Няма да участвам и не одобрявам протести
7
2%

Общо гласове : 351

Re: В какъв протест ще участваш?

Мнениеот kuka5 » 21 Окт 2010, 20:02

ntvladimirov написа:Охооо взеха да се чуват гласове за увеличение на заплатите.Идва нова годинаааааа.Компютри не се ядат.

Ти чел ли си скоро какво е мненинето на данъкоплатците за заплатите в МВР, въпроса е риторичен и води само до размисъл...............
Аватар
kuka5

Мнениеот ntvladimirov » 21 Окт 2010, 20:04

kuka5 написа:
ntvladimirov написа:Охооо взеха да се чуват гласове за увеличение на заплатите.Идва нова годинаааааа.Компютри не се ядат.

Ти чел ли си скоро какво е мненинето на данъкоплатците за заплатите в МВР, въпроса е риторичен и води само до размисъл...............

Последно време не съм чел щото се говореше само за консумативи.Но ще ми е интересно.
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

див човек и силен ветар ништо го не спира
Аватар
ntvladimirov

Мнениеот Nabora » 21 Окт 2010, 20:25

Вероятно им е всичко наред ( пълно и равно), т.е. , като на колегите от Европата :mrgreen:
Аватар
Nabora

Мнениеот madcop » 21 Окт 2010, 21:03

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ И ПРИЯТЕЛИ, ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ ОТНОШЕНИЕ ИЛИ СА ЧЛЕНОВЕ НАСФСМВР. ДНЕС, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ БЕ УПРАЖНЕН НАТИСК ВЪРХУ НАШИ ЧЛЕНОВЕ И СИМПАТИЗАНТИ ОТ ОДМВР МОНТАНА И ВРАЦА. ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ИЗЯСНЕНИ ВСИЧКИ ПОДРОБНОСТИ ПО СЛУЧКАТА, НО КАТО ЦЯЛО СЕ КАСАЕ ЗА НАСИЛСТВЕНО И ПРИНУДИТЕЛНО ОТКАЗВАНЕ НА ХОРАТА ОТ ПРОТЕСТИ И ПРИНУЖДАВАНЕ НА СЪЩИТЕ ДА ПОДПИШАТ ЕДНА ХВЪРЧАЩА ДЕКЛАРАЦИЯ, СЪТВОРЕНА В ПРЕСЦЕНТЪРА НА МВР-МОНТАНА. НАПЪЛНО СЪМ НАЯСНО С ФАКТА, ЧЕ МНОГО ОТ ВАС СА УПЛАШЕНИ, ПРИТЕСНЕНИ И ОБЕЗВЕРЕНИ, ОСОБЕНО В УСЛОВИЯТА НА НАСТОЯЩИЯ НЕДОИМЪК И РАЗСИПИЯ В СИСТЕМАТА НИ, НО СЕ НАДЯВАМ ЧЕ ВЪПРЕКИ ТОВА ЩЕ НАМЕРИТЕ СИЛИ ДА СЕ ИЗПРАВИТЕ И ВСИЧКИ ЗАЕДНО КАТО ЕДИН ЮМРУК ДА ПОЕМЕМ СЪДБАТА СИ В РЪЦЕ-НАЙ-НАКРАЯ. ПРИЯТЕЛИ, НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ВНУШЕНИЯ, НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА СЛУХОВЕ И ПРИНУДИ ОТ СТРАНА НА МЕСТНИ ФЕОДАЛИ, АГИ, ПАШИ И ПРОЧИЕ ТИПОВЕ, НЕДЕЙТЕ ТОЧНО В НАЙ-ВАЖНИЯ ЗА НАС МОМЕНТ ДА СЕ ПРЕДАВАТЕ, ЗАЩОТО ПРЕДАВАЙКИ ОРГАНИЗАЦИЯТА ПРЕДАВАТЕ ЧАСТ ОТ СЕБЕ СИ, А И СЕМЕЙСТВАТА СИ. НЕКА БЪДЕ ЯСНО НА ВСЕКИ, ЧЕ В МОМЕНТА СПРЯМО НАС РАБОТИ НА ПЪЛНИ ОБОРОТИ ЕДНА ОБИГРАНА И ГИГАНТСКА ПРОПАГАНДНА МАШИНА, ЧИЯТО ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ Е ДА НИ ПОДЧИНИ И ОТНОВО ДА ОБЕЗЛИЧИ СЛУЖИТЕЛИТЕ В МВР, ДА ВЪРНЕ ПРОЦЕСА НА ОБНОВЛЕНИЕ НАЗАД, ДА УНИЩОЖИ ВСИЧКО ЗА КОЕТО ВСИЧКИ НИЕ ТОЛКОВА ВРЕМЕ СЕ БОРИМ И ЖЕЛАЕМ. МОЛЯ И ГОРЕЩО ЗАКЛЕВАМ ВСИЧКИ ВАС, КОИТО СМЯТАТЕ ЧЕ ВИ Е НУЖНО ОЩЕ МАЛКО, ДА НАМЕРИТЕ ИСКРАТА НАДЕЖДА В СЕБЕ СИ И ДА СЕ ИЗПРАВИТЕ ГОРДО, А ОСТАНАЛИТЕ-те да му мислят.
ПО-ДОБРЕ СЪС ЗНАМЕ В РЪКАТА ОТКОЛКОТО С ИБРИК НА ГЛАВАТА!!!
madcop

Мнениеот katana1977 » 21 Окт 2010, 21:17

КОЛЕГИ И ПРИЯТЕЛИ,
НА ПРАВ ПЪТ СМЕ!
И НАИСТИНА, КОЛКОТО ПО-ТРУДНО СТАВА, ТОЛКОВА СМЕ ПО-БЛИЗО ДО УСПЕХА!
ПОВЯРВАЙТЕ, ЧЕ ВСИЧКО, КОЕТО ПРАВИМ, Е ЧИСТО И БЕЗКОРИСТНО!
ОТДАВНА ТРЯБВАШЕ ДА СМЕ ЗАПОЧНАЛИ, НО И СЕГА НЕ Е КЪСНО, НАПРОТИВ - СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ ЩЕ СА ДНИ НА СТРАСТИ И ЛЪЖИ, НО И НА ПОБЕДА - ПОБЕДАТА ДА ПОБЕДИМ СТРАХА СИ И ДА ЗАЩИТИМ ЧЕСТТА И ДОСТОЙНСТВОТО СИ!
ХАЙДЕ, НЕКА СТОВАРЯТ ВСИЧКО, НА КОЕТО СА СПОСОБНИ - НИЕ ЩЕ ОЦЕЛЕЕМ И ЩЕ ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ НАПУК НА ДУШМАНИТЕ!
ВСЕКИ ПЪТ СТИГАМЕ ПО-ДАЛЕЧ, СЕГА МОЖЕМ ДА СТИГНЕМ ДО ЦЕЛТА!!!
ИМАМЕ ПОДКРЕПАТА НА ЕВРОПА, НА ОБЩЕСТВОТО И ДОРИ НА ВСИЧКИ ОНЕЗИ РЪКОВОДИТЕЛИ, КОИТО МИЛЕЯТ ЗА СИСТЕМАТА И ИСКАТ ПРОМЯНА ЗА ДОБРО!!!
НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ ПРЕДИ БИТКИТЕ! ТЕПЪРВА ИМАМЕ ДА ВЪРШИМ РАБОТА!
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Мнениеот HanSolo » 21 Окт 2010, 21:25

Ти чел ли си скоро какво е мнението на данъкоплатците за заплатите в МВР

Това е една много сериозна забележка, над която всеки би трябвало да се замисли. В този дух и аз се позамислих и си зададох един въпрос.
А какво би станало ако формата на протест на българския полицай се изрази в стриктно изпълнение на служебните му задължения. Хората биха приветствали дори и лекичко преизпълнение.
Аз горе долу си представих доста неща. Но ще ми бъде интересно ако и други се опитат да погледнат от подобен ъгъл нещата.
Пушене на цигари, пиене на вода, цветенца, лентички, та дори и подскачане никога не са били успешни тактики.
HanSolo

Мнениеот NANIOX » 21 Окт 2010, 21:27

HanSolo написа:

Това е една много сериозна забележка, над която всеки би трябвало да се замисли. В този дух и аз се позамислих и си зададох един въпрос.
А какво би станало ако формата на протест на българския полицай се изрази в стриктно изпълнение на служебните му задължения. Хората биха приветствали дори и лекичко преизпълнение.
Аз горе долу си представих доста неща. Но ще ми бъде интересно ако и други се опитат да погледнат от подобен ъгъл нещата.
Пушене на цигари, пиене на вода, цветенца, лентички, та дори и подскачане никога не са били успешни тактики.

Тази идея,ме заинтригува............
Който иска,може.Който казва че не може,не иска...
Аватар
NANIOX

Мнениеот MasterCop » 21 Окт 2010, 21:33

HanSolo написа:

Да приветстват ли?! Винаги съм твърдял, че нашата дейност не може да се върши от роботи, които декламират инструкции и закони! Вече чувам писъци като "полицейска държава" и т.н.
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот HanSolo » 21 Окт 2010, 21:34

Ами тогава както се пее в песента на Джон Ленън - Imagine .....
HanSolo

Мнениеот HanSolo » 21 Окт 2010, 21:40

Да приветстват ли?! Винаги съм твърдял, че нашата дейност не може да се върши от роботи, които декламират инструкции и закони! Вече чувам писъци като "полицейска държава" и т.н.

Кой според теб ще писне ако за една нощ от улиците изчезнат наркопласьорите. Само за 24 часа. Ако на другата вечер гражданинът не се натъква на всяка крачка на нагли травестити. На третата вечер ....

В момента мислиш в клишето на в. 24 часа или който там ти харесва. Излез от него.
HanSolo

Мнениеот ntvladimirov » 21 Окт 2010, 21:46

Признавам синдикат които привлече катаджиите на протест. :lol: :lol:
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот lasthero » 21 Окт 2010, 21:58

Катаджиите от ОДМВР - Пазарджик са членове на СФСМВР и участват във всички проведени протести до момента !
Очаквам признание !
Аватар
lasthero
Администратор

Мнениеот MasterCop » 21 Окт 2010, 22:18

HanSolo написа:

Кой според теб ще писне ако за една нощ от улиците изчезнат наркопласьорите. Само за 24 часа. Ако на другата вечер гражданинът не се натъква на всяка крачка на нагли травестити. На третата вечер ....

В момента мислиш в клишето на в. 24 часа или който там ти харесва. Излез от него.

Това е утопия - дори и в щатите, където са силни по буквите на закона ги има тези пласьори на какво ли още не... Убеден съм, че само идеята като идея изглежда привлекателна - от прилагането и ще има повече мърморещи от колкото доволни... То се е превърнал в бит на балканите този начин на живот...
ИзображениеИзображение
Благословен да бъде онзи, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Аватар
MasterCop
Администратор

Мнениеот mitko2848 » 22 Окт 2010, 08:44

katana1977 написа:КОЛЕГИ И ПРИЯТЕЛИ,
НА ПРАВ ПЪТ СМЕ!
И НАИСТИНА, КОЛКОТО ПО-ТРУДНО СТАВА, ТОЛКОВА СМЕ ПО-БЛИЗО ДО УСПЕХА!
ПОВЯРВАЙТЕ, ЧЕ ВСИЧКО, КОЕТО ПРАВИМ, Е ЧИСТО И БЕЗКОРИСТНО!
ОТДАВНА ТРЯБВАШЕ ДА СМЕ ЗАПОЧНАЛИ, НО И СЕГА НЕ Е КЪСНО, НАПРОТИВ - СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ ЩЕ СА ДНИ НА СТРАСТИ И ЛЪЖИ, НО И НА ПОБЕДА - ПОБЕДАТА ДА ПОБЕДИМ СТРАХА СИ И ДА ЗАЩИТИМ ЧЕСТТА И ДОСТОЙНСТВОТО СИ!
ХАЙДЕ, НЕКА СТОВАРЯТ ВСИЧКО, НА КОЕТО СА СПОСОБНИ - НИЕ ЩЕ ОЦЕЛЕЕМ И ЩЕ ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ НАПУК НА ДУШМАНИТЕ!
ВСЕКИ ПЪТ СТИГАМЕ ПО-ДАЛЕЧ, СЕГА МОЖЕМ ДА СТИГНЕМ ДО ЦЕЛТА!!!
ИМАМЕ ПОДКРЕПАТА НА ЕВРОПА, НА ОБЩЕСТВОТО И ДОРИ НА ВСИЧКИ ОНЕЗИ РЪКОВОДИТЕЛИ, КОИТО МИЛЕЯТ ЗА СИСТЕМАТА И ИСКАТ ПРОМЯНА ЗА ДОБРО!!!
НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ ПРЕДИ БИТКИТЕ! ТЕПЪРВА ИМАМЕ ДА ВЪРШИМ РАБОТА!

участвал съм във всички протести до сега,в неделя пак ще съм там,но трябва да разберете,че без ЕФЕКТИВЕН ПРОТЕСТ (разбирай масово кръводаряване или масово вземане на болнични)нищо няма да се промени а напротив все по- малко колеги ще участват(колко колеги ще дойдат от бургас примерно,ще отделят 50лв. от мизерните си доходи за транспорт и храна,като знаят резултата от предишните подобни протести???).колко пъти се събирахме да пушим и да пием вода??? какъв е резултата???-НИКАКЪВ .просто никой не ни взема на сериозно.ЕФЕКТИВЕН ПРОТЕСТ,СЪДЕБНИ ДЕЛА СРЕЩУ МИНИСТЕРСТВОТО(за заплащане на нощен труд и по празниците както е по кодекса на труда),АКО ТРЯБВА И В СТРАЗБУРГ,ПОКАЗВАНЕ ЗА МИЗЕРИЯТА В РАЙОННИТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА....... .това е начина всичко друго са празни приказки
mitko2848

Мнениеот katana1977 » 22 Окт 2010, 08:51

ntvladimirov написа:Признавам синдикат които привлече катаджиите на протест. :lol: :lol:

КАТ 05 РУП СДВР - ПРИЗНАВАЙ!
Галентин Грозев
СД № 073 - 05 РУП - СДВР
katana1977

Мнениеот ntvladimirov » 22 Окт 2010, 08:54

Е променили са се нещата. Може би вече се мисли по друг начин. ;)
Николай Владимиров
Щастлив Пенсионер.

Аватар
ntvladimirov

Мнениеот Lord » 22 Окт 2010, 13:05

HanSolo написа:...А какво би станало ако формата на протест на българския полицай се изрази в стриктно изпълнение на служебните му задължения. Хората биха приветствали дори и лекичко преизпълнение.
...

Е, хубава работа. :? Че кога служителите в МВР и особено полицаите не сме изпълнявали задълженията си стриктно?! ;)!
Аватар
Lord

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикална дейност